Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Bkrisztina2014 7 órája Creative Commons License 112002

Sziasztok😀

Jön valaki február 15-én ?

Milyen idő van ilyenkor kint?

Kathy8 7 órája Creative Commons License 112001

köszi :)

Előzmény: kelefi (112000)
kelefi 14 órája Creative Commons License 112000

Nehogy úgy nézzen ki, hogy idegen tollakkal ékeskedek, ezért megkerestem:  Macclode listatárs ajánlotta anno ( valamint Fakka listatárs is). Még most is köszönet nekik érte, hiszen mi személy szerint egy kedves, segítőkész "mackót" köszönhetünk nekik, akit nagyon kedvel az egész család.

"Tehát Zizou-taxi elérhetősége újra :-)))) aki, kitűnően beszél és ír is angolul.

email: zizou-elagamawy@hotmail.com

telefonszám: 00201114117799

üdvözlettel:

macclode

Előzmény: Kathy8 (111995)
kelefi 16 órája Creative Commons License 111999

Itt a listán volt fenn anno Mr. Zizou telefon száma és mail címe. Én az elmúlt három évben csak vele taxiztam kint, mivel nagyon jóba lettünk, mindenben segít nekünk. Most nem hivatalos taxis, egy vadiúj Wolsvagen-nel fuvarozza a régi klienseit.

Előzmény: Kathy8 (111995)
rdóri16 16 órája Creative Commons License 111998

Igen, valamennyiünknek nehéz volt, függetlenül attól, hogy 72 órát vagy sok éjszakán keresztül nem tudott aludni a lelki traumák miatt és még hosszasan sorolhatnám ...........

Én sem kívánom senkinek.

Előzmény: Liliom.Hrg (111996)
Liliom.Hrg 19 órája Creative Commons License 111997

Ha az az ár, akkor foglalj, most változni fognak a reptéri taxi árak, lévén a 70% -os üzemanyag áremelést megnöveli a 2 hete bejött új reptéri belépő+ parkolási ktg-ek, amit óránként fizetnek autók, taxik, buszok, már most kint a főúton áll sorba sok sok busz, nem mennek be idő előtt, csak gondolom amikor megkapták a jelzést, hogy leszállt a gépük.

Nem túl nyerő ez a parkolási extra ktg, nagy terhet tesz mindenkire, és kint meg gyanítom nem parkolhatnak a végtelenségig, hiszen főútvonal.

A tropitel olyan mintha Makadira mennél, jah már ott is fizet a taxis, a check point-nál kilépőt, szóval magasabb összegre számoljatok.

Előzmény: csabnemeth (111986)
Liliom.Hrg 19 órája Creative Commons License 111996

Lido valóban segített kint a területen, hiszen a buszon ült mint bestes idegen vezető a vendégekkel. De a Bestes összes akkori idegenvezető ott volt.

Kata is bent volt. És igen nagyon sokan jöttek ez is tény megkérdezni mit tudnak segíteni, összefogás volt ahogy akkor el is mondtam az interjúkban, itt sikerült összefogni, nekünk magyaroknak!

Egy pozitívum; a bajban van összetartás!

Azonban senkinek nem kívánom azt a 72 órát amit jómagam is az első perctől fogva bent töltöttem a sérültekkel, mindezt alvás nélkül, a mai napig nem tudom hogy lehetett megcsinálni.

Remélem soha többé nem lesz hasonlóra szükség!

Előzmény: rdóri16 (111992)
Kathy8 20 órája Creative Commons License 111995

Kinél intézed?

Előzmény: kelefi (111993)
Kathy8 20 órája Creative Commons License 111994

csabanemet

Bár Hurghadára eddig mással intéztem transzfert a reptérről a hoteli és vissza, de Sharmon a Resorthappa.com-on vettünk transzfert privát taxit, de van több lehetőség, nézz rá arra is.Megnéztem 2 főre (nem tudom hányan mentek) privát taxi 2főre retur: 46,84euró, közös kisbusszal:18.74euró, gyors kisbusszal:28.10euró

Te hol nézted a 30euróért oda-vissza?

kelefi 20 órája Creative Commons License 111993

Szia,

A Tropitelbe én is mindig 25-30 euró között szoktam fizetni ( oda-vissza). Számomra megfelelő volt ez az összeg.

rdóri16 21 órája Creative Commons License 111992

Ha már a buszbalesetnél tartunk, úgy tartom igazságosnak, ha másokat is megemlítünk. Lido is segített a baleset helyszínén. Kata is egész éjjel a kórházban volt. Valamelyik búvár bázisról is érkezett azonnali segítség.

Szóval szerintem az összes akkor ott  tartózkodó magyar és sok helyi is egy emberként helytállt.

hjazmin 1 napja Creative Commons License 111991

Sziaaaa !:)

Írj e mailt : liliomtours.hrg@gmail.com

Idèn melyik rèszre tervezitek a nyaralâst ?

Hj. :)

Előzmény: ajax1 (111990)
ajax1 1 napja Creative Commons License 111990

Szia! Hol lehet megtekinteni az ajánlatokat? 

Előzmény: Liliom.Hrg (111951)
Liliom.Hrg 1 napja Creative Commons License 111989

Kedves Poénpapa!

Köszönöm bár remélem soha de soha többé nem kell ilyen módon bizonyítani!

Sokkal inkább szeretném ha a munkám, a szervezésem, a minőségem alapján jutok el hozzátok!

Tudom nem kívánság műsor, az élet nagy rendező!

Várom a találkozást ha aktuális lesz

üdv Brigi

Előzmény: Poénpapa (111987)
jeszimari 1 napja Creative Commons License 111988

Szia! Igen, volt januárban fűtött medence több is,  habár mi sosem használtuk, de fürödtek benne többen. Mi tengereztünk:-)

Előzmény: S.Icuú (111943)
Poénpapa 1 napja Creative Commons License 111987

Kedves Brigi!

Én mindig az alapján fogok rád tekinteni, amit a buszbalaeset után tettetek!!! Aki tapasztalta tudja miről írok!

Mellékesen még nem is láttuk egymást soha, de én ilyen emberekkel szívesen találkozom!

Előzmény: Liliom.Hrg (111982)
csabnemeth 1 napja Creative Commons License 111986

Sziasztok!

Segitenetek a taxi arakban? Nem tudom hogy a repterrol a Tropitel Sahl Hashees be taxival menjunk vagy foglaljak transfert. 33km. A rome2rio alkalmazas taxi arra 2200ft ot ir. Talaltam transfert 30euroert oda vissza. 

Szerintetek?

showtimes 1 napja Creative Commons License 111985

camel néha pontosítgatom - vitatkozom, ha úgy tetszik - amit írsz, de ezzel egyet értek, jó ötlet :)

Előzmény: camel1237 (111981)
showtimes 1 napja Creative Commons License 111984

Ha fontos neked a fűtött medence feltétlen kérdezz rá a szállodánál, s más is akinek fontos, ugyanis Egyiptomban energiaár robbanás volt, s ahol fűthető a medence, s még egyik hónapban fűtöttek ott is lehet a következőben lekapcsolják. tudok is példát rá viszonylag jó nevű szálloda esetét, de nem írom le a nevét, mert nem hiányzik nekem a 2000 kilométerről cáfolokkal vitatkozás  :)

Előzmény: Levendula75 (111974)
zsuzso100 1 napja Creative Commons License 111983

Én nem siettem senki védelmére...egyszerű tényt közöltem, hogy mindenkiről van jó és rossz vélemény, senki nem tökéletes. 

Sajnálom, hogy megint máshogy jött le, amit írtam - de ez talán azért van, mert Te úgy szeretnéd látni, ezzel sincs gond. :)

Ami volt, az volt...hogy mi lesz, az meg majd kiderül.

Előzmény: camel1237 (111981)
Liliom.Hrg 1 napja Creative Commons License 111982

Kriszti, azért nem vártam mást, mert eddig is ellenem voltál, ennek csak Te tudod az okát.

Alkalmazott?..elment? húha, súlyos emlékezet kiesésem van ezek szerint :) majd mond el nekem ki volt az, mert aki ezt állítja az hazudik :)

De így van a Hamar Niki 2014 Június óta mint kolléga van mellettem, ezért írtam 9,5 évet, mert fél éve már nem egyedül dolgozom :)

Az igazság érzetünk akkor mindkettőnknek hatalmas és ezért jogos azon emberek védelme is, akik hozzászóltak, ez a fórum és más hasonló fórumok csoportok sem egy emberről, ha úgy vesszük nem egy cégről kell, hogy szóljanak, hiszen így kínálunk széles lehetőséget a nyaralni vágyó honfitársainknak!

Ezért létezik ez a fórum, csak van aki magát képviseli és van akit meg mások nyomnak, de a végeredmény ugyan az, bemutatni a lehetőségeket azoknak akik nem tudják merre és hogyan, aztán ki ki maga dönt!

Nyomulás szó nincs róla, nem írok rá senkire nem zaklatom levelekkel és bombázom ajánlattal, ha kéri, nagyon szívesen segítek..

:) megyek vissza dolgozni, mert a kollégám hajókázik a tengeren

Előzmény: altakrisz (111973)
camel1237 1 napja Creative Commons License 111981

Kedves Zsuzso. Nem gondolom, hogy Neked most meg kellett szólalnod, mert senki nem hozott szóba a Lidóról rossz véleményt, ezért nem is kell, hogy a védelmére siess.....Na de a kezdő utazókat se kellene az ajánlatai elfogadására irányítani, kellő információ nélkül. Szóval: nem én , hanem Te hoztad megint a fórum nyíivánossága elé, hogy Te vagy a Lido magyar képviselője, ami nem is rossz, mert lehetne itthonról intézni minden vele összefüggésbe hozható dolgot...... Na, felvállalod?????

Előzmény: altakrisz (111980)
altakrisz 1 napja Creative Commons License 111980

Szia camel1237!

Nem haragszom én senkire! :) jelenleg erre nincs is okom :)

Csupán szeretném ha objektívebb lenne ez a fórum.

Köszönöm amit írtál, ha lesz olyan, hogy tudok én is tanácsot adni természetesen szívesen teszem ...

Előzmény: camel1237 (111977)
saválló 1 napja Creative Commons License 111979

"Tudod Nekem nem az a bajom vele hogy reklámozza magát, hanem ahogyan teszi..."

Fene tudja én úgy érzem lehet, hogy egy kissé túlreagálod a dolgokat.

Félreértés ne essék én mindig semleges oldalon állok, soha senkinek nem puncsolok, de én nem vettem tolakodónak az illető segítségre utalásait...., és ahogy olvasom a többiek is hasonlóan vélekednek....de nem vagyunk egyformák.

Előzmény: altakrisz (111956)
zsuzso100 1 napja Creative Commons License 111978

Mindenkiről van jó és rossz vélemény és ezt el kell fogadni. Ami nem szép, ha kitalálunk és terjesztünk valótlan dolgokat...

Előzmény: camel1237 (111977)
camel1237 1 napja Creative Commons License 111977

Szia. Több szem többet lát alapon, légyszíves maradj itt! Próbálom megérteni, hogy miért haragszol ennyire a Liliomra, én még nem olvastam róla rosszat. Nekem még a nyáron, amikor már rossz vélemények is érkeztek a Lidóról, kezdett belőle elegem lenni, mert nem is szólt szinte másról a fórum, pedig, ha a tényeket néznénk neki is voltak jó ajánlatai, de csak kellő információval szabadna azt is kipróbálni. Na ezért van szükség itt Rád is, hogy a kezdő, még tapasztalatlan utazókat próbáljuk kicsit védeni, (már akit lehet), meg aki igényli.

Előzmény: altakrisz (111973)
zsuzso100 1 napja Creative Commons License 111976

Nem, én még nem voltam télen/tavasszal, de pont most jelentkezett be, aki a Grand Resortban van, innen tudtam az infót! :)

https://www.facebook.com/groups/egyiptom/

Előzmény: Levendula75 (111975)
Levendula75 1 napja Creative Commons License 111975

Kszi. Ezek szerint ez személyes tapasztalatod?

Előzmény: zsuzso100 (111972)
Levendula75 1 napja Creative Commons License 111974

Köszi az ötletet!

Előzmény: showtimes (111969)
altakrisz 1 napja Creative Commons License 111973

nem vártam mást tőled, bár én ismeretlenül nem formáltam rólad véleményt!

Szólj ha tévedek, de a fenti mondatod első fele ismeretlenül is egy vélemény nyilvánítás.

Alkalmazottaim  :) 9.5 éven át magam dolgoztam azt hiszem ez is sokat elárul :)

Jelenleg is van alkalmazottad, és volt is egy másik személy aki elment Tőled. Tehát volt/van ez tény. Vagy Hamar Nikolett nem az alkalmazottad, mert annak vallja magát egy internetes portálon.

A többi dologra nem reagálok , mivel az nem nekem szól...

Hasznos infóknak természetesen én is szíves olvasója vagyok, de sajnos az igazság érzetem talán egy kicsit nagyobb másnál, és ennek adtam hangot, így face to face...

Egyébiránt eddig sem szóltam sokat ehhez a topikhoz,  ezután is így lesz...

Előzmény: Liliom.Hrg (111966)