Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

feketefelho 5 perce Creative Commons License 110428

Sziasztok!

Nézegetjük mi is az utakat Safagába, és feltünt, hogy a vasárnap induló utak olcsóbbak, mint a más időpontok. Nem tudjátok, mi az oka? (Kerestem már, olvasgattam is a fórumot, de erről nem ír senki.)

Ancsi978 9 órája Creative Commons License 110427

Kicsit megkésve, de íme itt az élménybeszámoló a nyaralásunkról.

Sonesta Pharaoh Beach Resort 2014.08.08-2014.08.19

Most voltunk harmadszor Hurghadán. A szálloda nagyon szép volt, tiszta, bogár és szúnyog mentes. Amikor
megérkeztünk és megkaptuk a szobát a londiner vagy mi :-) jelezte, hogy menjünk mutatja az utat, a
bőröndökért nem nyúlt, hogy viszi és a biztonsági őr szólt neki, hogy magyarok vagyunk és egyből fogta
a bőröndöket és egyből nyomta a "welcome from Egypt" dumát fülig érő szájjal.:-)
A szobánk a főépülettől balra lévő épületben volt, kertre néző,(402 szoba) ami a számunkra a legjobb volt,
hiszen csönd volt, ki tudtuk magunkat pihenni. A szoba, tiszta volt, kényelmes nagy ágyak voltak, a gyereknek
a pótágy is hatalmas és kényelmes volt. Vízforraló, tea, kávé, kávékrémpor bekészítve, minden nap. Kulcsos széf,
mini hűtőszekrény( mini bár-kérésre feltöltik de ez külön fizetendő). Törülköző. kicsi és nagy, hajszárító,
kis tusfürdő, sampon, testápoló, stb. bekészítve, takarításkor a tisztálkodó szerek ha elfogyott feltöltésre
kerültek. A takarítást amikor kértünk (minden nap nem kértem), nagyon szépen megcsinálta a takarító. Némi baksis
fejében(1USD) 2x 1,5 l víz várt minket a szobában, pedig elméletileg 0,5 l/fő járt volna.
Törülköző kártyát kaptunk amivel minden nap lehetett a tiszta törülközőt kérni a medencénél vagy a tengerparton.
Kb.18:15-18:30-ig lehetett a törülközőket leadni.  
Mindenki kedves volt, a recepciós srácok nagyon segítőkészek voltak, bármikor is mentem hozzájuk.
Elsőre a tengerpart nem tetszett mert nagyon lehetett érezni az apály-dagályt de a mólóról be lehetett menni
akár a kisebb akár a mélyebb vízbe is és mivel gyönyörű korallfal volt, a látvány ami ott fogadott kárpótolt.
A szállodában nagyon sok volt a helyi vendég, sok gyerekkel, a csadoros nőktől a sima fejkendősig megtalálhatóak
voltak, de minket nem zavartak, ellenben aki nem nagyon szereti őket annak ez a szálloda nem lenne jó választás.
A nők kicsit tolakodóak, simán beállnak eléd az étteremben, persze nem mindegyik de a pasik udvariasak voltak.
Kislányunk (8 éves) 3 gyerekkel is megismerkedett így volt játszópajtása.
A kaja nagyon-nagyon finom volt és változatos. A reggeli nagyon jó volt kb. 8 féle sajt amiből kérhettél plusz
a fetához hasonló sajt és az abból készült krémek: paradicsommal dúsított, fekete szezámmaggal, fokhagymával.
Friss saláták este-reggel, sok féle, legalább 6 féle salátaöntettel. Reggelinél tojás, frissen sült palacsinta,
rengeteg müzli,tejberizs, frissen sütött falafel és az a rengeteg féle péksüti :-) de még sorolhatnám....
Minden nap volt 2 féle leves is amit kóstoltam finomak voltak.
Vacsoránál, megvoltak a hagyományos kaják, de minden este tudtunk valami újat enni. Pl. egyik este egy egész pulykát hoztak ki amelyet a séf osztott, vagy volt egészben sütött tonhal, welington bélszín, grill minden este.
Kínai csirke az isteni volt, rengeteg zöldséggel kint wokban sütve. Kint egy nő szinte minden este frissen sütötte a pitát.
Szinte minden este volt fagyi, a sütik, isteniek voltak nem voltak túl édesek. Gyümölcsök: szőlő, körte, narancs, grépfrút,datolya,sárgadinnye. Görögdinnyét aki szeretett volna vehetett a beach bárnál.
Ebédelni csak kétszer voltunk az étteremben, akkor is sokféléből lehetett válogatni, egyik alkalommal rántott
csirke is volt. A beach bárban kb. 12-16 óra között pizzát sütöttek és ezen felül minden nap más kaják is voltak pl. sültkrumpli, hamburger, rozmaringos héjában sült burgonya, rántott halas szendvics, muszaka, paradicsomos penne, krumplipüré, friss zöldségek, hot-dog, friss saláták stb.
Egyébként kint a teraszon is lehetet vacsizni és szinte minden este volt élő zene, vagyis egy arab srác mindenféle dalokat énekelt, az arab zenétől a lambadáig :-) és közben lehetett táncolni.
A főépületben található bar non-stop nyitva volt, és nem titkolták hogy az all inclusive ellátásba a koktélok is
bele tartoznak kb. 10 féle koktél tartozott bele amiben volt alkoholos és alkohomentes is. Plusz volt a medencénél is egy bár ahova szintén tettek ki 11 óra körül némi rágcsálnivalót, péksütit, vagy szendvicset. Minden bárnál volt több féle filteres tea és kávé, frissen habosították a tejet a kávédhoz kérés nélkül.  A medence is úgy volt kialakítva, hogy volt ahol alacsonyabb volt ahol mélyebb volt a víz. Külön gyerek medence is van, azokban kisebb csúszdák voltak, kislányom nagyon élvezte. Körben volt a medencék körül kb 30-40 cm víz abban jó volt csak úgy feküdni.
Az animátorok függetlenül attól, hogy szinte mind Kairói volt nagyon szuperek voltak, volt vízilabda,
latin tánc tanfolyam, vízi torna, céllövölde, stb. este mini disco és utána 22 órától volt mindig valami show
egyik este Michael Jakson show ami nagyon szuper volt, de volt comedy show, miss-mister választás, gimnastic show, szóval nagyon jók voltak. Egyébként volt kids klub is de a kislányunk arra nem ment.
A kert nagyon szép, ápolt, minden növény gyönyönyörű és egészséges. A kertben van egy nagy tó, közepén egy kis szökőkúttal, ennek nincs semmi funkciója.
Volt lehetőség a tengerparti bárban zárt körű (20USD/fő, gyereknek ingyenesen)tengergyümölcsei vacsorára befizetni amire mi el is mentünk, itt leves( kagyló, rák stb), sushi, garnélarák, tarisznyarák, egészben sült hal, rántott tintahal, rizs volt a választék,plusz nagyon finom sütik, datolya, füge, guava stb. valamint fagyi is volt, itt is svédasztal volt. Plusz szórakoztatásunkra helybeli hastáncos érkezett valamint egy tanura táncos.

Egy kis üröm is volt az örömben mert sajnos elkezdett fájni a gyomrom és nem került el a "kis fáraó átka" és
az Antinál nem segített de az idegenvezető srácot hívtam, küldte is a kocsit értem, kb. 20 perc alatt beértünk
egy teljesen kulturált orvosi rendelőbe ahol megvizsgáltak, vért vettek, és kaptam egy kis infúziót meg 3 féle
gyógyszert és vittek is vissza a szállodába és már mehettem is a tengerbe :-). Szóval csak azt tudom ajánlani, hogy akinek bármilyen panasza is felmerül nem érdemes kísérletezni, hanem egyből az orvoshoz menni mert tényleg nagyon rendesek voltak, és röpke 3 óra alatt mintha kicseréltek volna.
A part: elsőre nagyon nem tetszett mert nagyon érezhető volt az apály, be kellett sétálni a stégen és ott volt a jobb oldalon kb. derékig érő víz, másik részén kicsit mélyebb. közel van a stéghez egy nagy korallpad és ami ott fogadott minket az meseszép volt, rengeteg-rengeteg gyönyörű színes hal,egyik szebb mint a másik. a férjem beljebb is merészkedett ahol tintahalakkal és 1 m-es halakkal is találkozott. Szóval a gyerek miatt nekünk teljesen jó volt így a part mert a kis vízben tudott rákokat gyűjteni meg homokvárat építeni :-)
Összességében nagyon szuperül éreztük magunkat a szállodában.
Fakultatív programok:
Lido-val voltunk VIP Kairó busszal, éjjel fél kettőkor jött értünk a busz 2 sofőrrel akik
nagyon kedvesek voltak, a busz légkondicionált, tiszta volt. A idegenvezető egy kairói lány Iman akit csak
dicsérni tudok mert az idegenvezetés teljesen lehengerlő volt, hihetetlen választékosan beszélt magyarul,minden ami érdekelt megtudhattunk tőle. A Kairói múzeumban voltunk, a piramisoknál, valamint egy parfümériában és egy papiruszboltban ahol Iman megmutatta a papirusz növényt illetve azt, hogy miként készül a papirusz, itt aki akart vásárolhatott eredeti papiruszt. Közben megebédeltünk a Nílus partján.
Giftun szigeten voltunk ahova Lido is elkísért minket, nagyon szuper volt, a hajó személyzete kedves volt,
 a búvár a férjemet elvitte olyan helyre is ahol szerencséje volt murénát is látni. A kaja is finom volt amit
 készítettek.
Lidot csak ajánlani tudom, nagyon segítőkész, korrekt, és nem mellesleg nagyon jó fej is :-)

karoly0317 10 órája Creative Commons License 110426

Szia!

Mindenképpen akarunk egy Kairót, de csak repülővel, mert nem drágább sokkal. Ha többen összefogunk lehet kapunk kedvezményt,  már 4 főt is elvinnének, de ha már két család összefog akkor is jó mert nem kell sok mindenkihez alkalmazkodni!

Előzmény: Bkrisztina2014 (110350)
Piggy76 11 órája Creative Commons License 110425

Mind az öten magyarunk vagyunk, egy család, két felnőtt 3 gyerekkel. Csak mi mentünk aznap, más nem.

Előzmény: karoly0317 (110424)
karoly0317 12 órája Creative Commons License 110424

Kedves Piggy76!

Köszönöm a választ, még annyi, hogy lehet, hogy 5 embernek is megszervezték az utat, és mind az öten magyarok voltatok?

Előzmény: Piggy76 (110419)
karoly0317 12 órája Creative Commons License 110423

köszönöm

Előzmény: Marcsi956 (110403)
saválló 12 órája Creative Commons License 110422

"A Jaz Aquamarine hotelben voltunk augusztusban."

A beszámoló pedig teljesen véletlenül elmaradt.:(

Pedig az utazás előtt neked is igényed volt információra:

"A Jaz Aquamarine hotelben volt valaki mostanában? Esetleg egy-két hasznos információt tudna írni?"

Előzmény: Zaska (110407)
csado7987 12 órája Creative Commons License 110421

Szia westfall!

Ti mikor utaztok és melyik irodával?Ha jól láttam,Ti is az Aquamarin -ba jöttök!

csado7987 12 órája Creative Commons License 110420

Kedves Zaska!

Köszönjük, hogy gondoltál ránk és ennyi hasznos infót megosztottál:-) Ti cseréltetek szobát? Először jártatok ebben a szállodában? 

Piggy76 12 órája Creative Commons License 110419

Szia!

Ha jól emlékszem 175 euro volt az alapár/ fő, erre jött volna még hivatalosan 20 euro a Saladin Citadellájáért, de mi annyi programot rendeztünk Lidoval, hogy kaptunk egy csomó kedvezményt.

A reptérre egy kisbusz vitt minket, a szállodához jött értünk egy sofőr meg egy kísérő, aki hozta a repjegyeket is, de úgy emlékszünk, hogy ő nem beszélt magyarul, angolul kommunikáltunk vele.

Kairóban a reptéren már magyarul beszélő id.vezető várt.

Hazafelé is uaz a két emberke jött értünk a reptérre és vittek minket a szállodához.

Előzmény: karoly0317 (110396)
Peta601 14 órája Creative Commons License 110418

A Sonesta Pharaoh nevű hotelbe.

Előzmény: TitTI89 (110417)
TitTI89 15 órája Creative Commons License 110417

Köszönöm szépen, időközben már kezemben a voucher;) tökéletes az időpont, csak a visszaindulás isőpontja baromi barátságtalan. 4.45....:)

Melyik szállodába jöttök?:)

Előzmény: Peta601 (110416)
Peta601 15 órája Creative Commons License 110416

Mi is azzal a géppel megyünk, 9:40 az indulás.

Előzmény: TitTI89 (110392)
zsuzso100 17 órája Creative Commons License 110415

Igen..sajnos így van! :(

Nem csak €-ban tudsz fizetni, így vannak megadva az árai, de az aktuális árfolyamon lehet EGP-ben vagy $-ban is...vagy amiben szeretnéd, valamit naponta változhat, így az aznapi árfolyamon számol, de az €-ból ki tudod számolni kb mennyibe kerül. 

Előzmény: FODI_21 (110414)
FODI_21 17 órája Creative Commons License 110414

Sejtettem, hogy gyakorlatilag felesleges kísérőt vinni magunkkal, mert úgysem fog tudni képet v.videot készíteni. És mi fért bele az 5 perces úszásba? Lidonak csak euroban lehet fizetni?

Előzmény: zsuzso100 (110381)
zsuzso100 18 órája Creative Commons License 110413

Köszi! Akkor a SmartLine is felkerülhet a listára, akik egyszerűbb hotelre vágynak, de a 3* része ezek szerint felejtős.

És kifejezetten tetszett ez a hozzáállásuk, ami kevés hotelnál van meg, hogy nem vágják le a karszalagot (bár ha levágják is használhatsz mindent, de mégis...), kárpótlásul net...ezek kedves dolgok!

Előzmény: andalma (110408)
zsuzso100 18 órája Creative Commons License 110412

Apály/dagály 12 óránként van, de teliholdkor a legkisebb a víz!

Előzmény: westfall (110411)
westfall 20 órája Creative Commons License 110411

Üdv ! 

Még egy !  Mikor van apály/dagály ?

üdv : W

westfall 20 órája Creative Commons License 110410

Kedves Zaska !

Nemsokára indulunk ide, ezért érdeklődnék.

Mi az a nagyon sok gyaloglás és van-e móló, vagy a vizben ?

Hol kaptatok szobát , kellett-e cserélni és ha igen mennyiért.

üdv : W

andalma 20 órája Creative Commons License 110409

Festival Shedwan Golden Beach / Paradise  képek

Ide töltöttem fel pár képet, mert a csak így engedte a rendszer:

http://indafoto.hu/andalma/alap_album

Előzmény: andalma (110408)
andalma 21 órája Creative Commons License 110408

Sziasztok!

Elkészült a beszámolóm:

Festival Shedwan Golden Beach – 2014. szeptember 7 - szeptember 14.

Taurus Reisen

TS géppel mentünk. Elindulás rendben volt, késés nélkül szálltunk fel.

A gépeken elég kicsi hely volt, eddig csak olyan repcsivel mentem ahol ennél jóval kényelmesebben el lehetett férni. Mivel későn érkeztünk elég sok időt vett igénybe a vízum megszerzése és a belépés, útlevél ellenőrzés.  A transzfer buszon kevesen voltunk, 3 szállodába ment, persze a miénk volt az utolsó így éjfél után 10-15 perccel értünk oda.

Mivel előre írtam a szállodának szobaigényt, nagyon kíváncsi voltam és nagyon izgatott.

Jót és rosszat is olvastam, a kaját nagyon lehúzták. Ez egy 3*-os hotel, először jártunk Egyiptomba, de sajnos anyagi okokból most csak erre futotta. Ha vártunk volna LM-ra lehet, hogy lett volna jobb, de nem mertem kockáztatni, mert az időpont fix volt.

Gyorsan kb. 10 percen belül már meg is volt a szobakulcsunk. A 2116-os szobát kaptuk, kék AI karszalagot.

Ez a szoba földszinti, nagy ágyas, de korántsem volt megfelelő nekünk.

Semmiképpen nem szerettem volna földszintit, mert akkor még a függönyt sem lehet elhúzni, mert az előttünk elhaladók teljesen belátnak. A fürdőszoba rozsdás, koszos, még hangyák is voltak.

Ki sem pakoltunk mentünk vissza a recepcióhoz szobát cserélni.  Mivel túl késő volt ezért kérték, hogy másnap délben menjünk vissza, gondoltam egy éjszakát kibírunk úgyis nagyon fáradtak voltunk.  Mivel ellátás már nem volt éjfél után így kaptunk 2 szendvicset.

Másnap már 11 órakor a recepción álltunk és érdeklődtünk. Nehézkesen, de sikerült cserélni.

Mivel nászúton voltunk és ezt előre az e-mailben meg is írtam nekik, így áthelyeztek minket az úgy nevezett 4*-os „Smart Line” részbe.  Ez egy pár éve a szállodához épített 3 emeletes 4 tömbös épületekből álló rész. Itt a 6215-ös 1. emeleti szobát kaptuk, és ezzel együtt a karszalagunkat is átcserélték rózsaszínre. (Ezzel mindent használhattunk.)  Baksis nélkül is megtették, de mi azért adtunk 10 dollárt a recepciósnak)  

A kiírás szerint 5 dollár/éj/fő lett volna a csere díja hivatalosan.

A „Smart Line” étterme és bárjai is sokkal jobbak voltak, mint ez előzőek.

A netet ingyen megkaptuk a kellemetlenségért.  Ára 10 EUR/ hét.  Kicsit néha akadozott, de elég jó lefedettség van, mert a medencénél sőt a parton is lehetett használni.

Hazafele 23:10-kor indult a gép, délben ki kellett jelentkezni a szobából, a transzfer 20:26-ra jött értünk. A karszalagot nem vágták le, fel sem merült bennük. Így még ebédelni és vacsorázni is tudtunk. A csomagokat a recepciónál tudtuk tárolni, zuhanyszobát biztosítottak.

A törölköző kártyát sem kérték el, 6-ig használhattuk.

Fél órás késéssel indultunk, de behozta a pilóta.

Szobák: Egyszerű hotel, de a „Smart Line” részbe érdemes csak menni!  A régi rész elég lepukkant.   A bútorok egyszerűek, tiszták.  A tv-t egyszer kapcsoltuk be az első nap, távirányító nem működött. A légkondi szabályozható, távirányítós, halk.

A szobában van mini hűtő, de csak 2*0,6l-es vizet hoztak naponta.  Még 1 dollár ellenében sem hajtogattak, sőt a víz is valamikor lemaradt, így nem osztogattuk a takarítónak a baksist.

A flakonokat bármikor meg lehetett tölteni ballonokból, több helyen is! 

Széf a főépület recepciója mellett van, ingyenes.

Ételek: Erre volt a legtöbb kritika, féltem tőle. A párom nagyon sokat eszik, így még jobban stresszeltem mi lesz, ha nem tetszik neki.
Reggeli: tükörtojás, omlett, főtt tojás, sült zöldség, valamilyen húsos cucc, vegetáriánus étel, falafel, sajtok, zöldségek, péksütik, palacsinta, felvágott, gyümölcs (datolya, sárgadinnye, szőlő).
Ebéd: kétféle leves, csirke, marha, hal különböző módon elkészítve, többféle ízesítésű rizs, sültkrumpli, zöldségek, saláták, gyümölcs, sütemény.  Külön volt gyerekeknek makaróni, és valami sültkolbász, fasírt szerű, csirke.

Vacsora: ugyanaz mint az ebéd kicsit másképpen, volt olyan is amikor krumplipüré és rántott csirke is volt.   Szerintem nagyon jó volt, bár a hét végére már kezdtek hiányozni az itthoni ízek. J

Reggeli 7-10-ig

Ebéd 12:30-14:30-ig

Vacsora 19:00-22:00-ig

Beach bár 10:00-17:00-ig (kaja 12:00-17:00-ig, de minden nap csak egyféle étel, soha nem ettünk ott)

A SL-recepció melletti bár éjfélig volt nyitva ott lehetett inni J

Az italokkal nem spóroltak, 2 naponta adtunk 1 dollárt a beach báros fiúnak és a sört fél literes pohárban a koktélokat 3 dl-es pohárban kaptuk az 1 vagy 1,5 dl helyett J

Part: Elég hosszú saját partja van a hotelnak, bármelyik részét használhattuk.  Napágy mindig volt.  Hálóval volt leválasztva, az apály-dagály eléggé érezhető. Nagyon sokáig kell sétálni mert pici a víz.  Van egy móló szerűség onnan lehet inkább a mélyebb részre menni, de mi arra nem mentünk el, csak egyik este sétáltunk. Fürdőcipő ajánlott. 

A szállodánál van 2 csúszda, napi 2-3 órát üzemelt, egyszer kipróbáltunk, nem volt nagy szám J

A medencénél elég sok időt töltöttünk, nem volt nagyon hideg a víz sem, jól esett bemenni.

Itt időben kellett helyet foglalni, mert 10 után már elfogytak a napágyak.  Animációs programok és zene szinte folyamatosan volt 10-17 óráig.

Személyzet: nem volt okunk panaszra, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.

Az animációs csapat is nagyon jó volt, a bárban és étteremben dolgozó személyzet meg külön örült nekünk.  Ritkán mennek oda magyarok, most is csak mi voltunk 2-en, illetve a hazautazás előtti nap érzett még 2 fő.

Vendégkör: nagyon sok orosz, kevés lengyel és néhány német és helyi család volt… és mi J

Elviselhetőek, nem nagyon vettünk tudomást róluk mi jól elvoltunk, nem zavartak.

Fakultatív kirándulásokra mi is Lidoval mentünk.

Paradise sziget volt ez egyik, melyet nagyon vátam már.  Kicsit vártunk a kikötőben, de amint elindultunk minden tökéletes volt. Nagyon jó hangulatban telt az egész nap! Megálltunk egy helyen sznokerezni, de ott nagyon sokan voltak így átmentünk egy másikra. Első ilyen élményem volt, nagyon tetszett. Aztán ebéd a szigeten volt, utána még sok időnk volt fürödni, fotózkodni. Gyönyörű az a hely!

A másik program szuper szafari volt pénteken. Lido előre jelezte, hogy csak mi vagyunk magyarok és ha más nem jelentkezik akkor angol idegenvezetést tud biztosítani.  Így utólag kár hogy nem kérdeztem meg, mikor mennek többen magyarok lehet megérte volna máskor menni.

Így sem volt rossz. Nagyrészt lengyelekkel voltunk és 2-3 arab család volt még. Jeep-el jöttek értünk és mentünk az első megállóhoz a sivatagban. Qaudoztunk kb. 45 percet! Nagyon jó volt.

Onnan átvittek minket a beduin faluba - közben folt egy megálló fel lehetett mászni egy kisebb hegyre, ezt én kihagytam.  A faluban körbenéztünk, kipróbáltuk a buggy-t, tevegeltünk is.

Este volt műsor, vacsora, naplemente, csillagnézés.  Hazafele a sötét sivatagban kicsit féltünk a jeepben, de épségben hazaértünk.

Nagyon jól éreztük magunkat, mielőbb szeretnék újra visszamenni Egyiptomba!

Mivel még sohasem voltunk AI ellátásban és 3*-nál jobb helyen nyaralni, így nincs összehasonlítási alapom. Biztosan vannak sokkal jobb helyek is, de nekünk tökéletes volt.

Ha van kérdés szívesen válaszolok!

Üdv.

Andi

Zaska 21 órája Creative Commons License 110407

Kedves Csado 7987!

A Jaz Aquamarine hotelben voltunk augusztusban. 12 óráig kell kijelentkezni.A bőröndöket az ajtó elé kell kirakni és a szálloda leviszi majd a bejárathoz.A kijelentkezés után is ugyanúgy használhattok mindent szolgáltatást(ehettek,ihattok stb.)Gondolom azt tudod,hogy egy nagy szálloda az Aquamarine és így nagyok a távolságok a különböző helyek(étterem,part),de egy szuper szálloda,tiszta ,rengeteg medencével.Mi a KT-vel voltunk az idegenvezető segítőkész ,Ő is mindent el fog mondani.Ennek a szállodának az egyetlen hátránya a partja,mivel a tenger nagyon visszahúzódik,ezért sokat kell gyalogolni a mélyebb részig.A szálloda parton balra van egy kis öböl ott már leht úszni és van élővilág is.

Előzmény: csado7987 (110160)
Liliababa 22 órája Creative Commons License 110406

Egy hajós programot mi is tervezünk és ha marad még kapacitás, akkor egy Jeep safarit is kipróbálnánk.

Esetleg írj emailt, talán még össze is beszélhetünk :)

Előzmény: TitTI89 (110404)
splattalon 23 órája Creative Commons License 110405

még 16 nap  :-)

TitTI89 23 órája Creative Commons License 110404

Mi egy hajós búvárkodós programot tervezünk és a szafari kirándulást, még talán Luxor, de azt inkább Én szeretném :) Tekintettel arra, hogy mi 8napra megyünk, így 2 programot  tervezünk, egyet függőben hagyunk:)

Előzmény: Liliababa (110399)
Marcsi956 24 órája Creative Commons License 110403

Szia!

Igaz nem tőlem kérdezted, de nézz körül ezen az oldalon. Az árakra vonatkozólag a nagyságrend olvasható itt.

http://lido-tours.webnode.hu/programok/vizes/

Előzmény: karoly0317 (110396)
atucika 24 órája Creative Commons License 110402

Nagyon szívesen.

Előzmény: emilygilmore (110401)
emilygilmore 25 órája Creative Commons License 110401

Köszi szépen! :) A lehető legjobb indulási időpontok.

Előzmény: atucika (110400)
atucika 27 órája Creative Commons License 110400

A Taurus menetrendje szerint gépindulás:

2014.09.28-10.05. vasárnapi indulás

7O 5254/5255 - Travel Service

BUD – HRG 17:40-21:25

HRG – BUD 22:15-02:20

Előzmény: emilygilmore (110397)
Liliababa 1 napja Creative Commons License 110399

Mi szeretnénk menni Kairóba, Luxorba és még valamilyen hajós-vizes programot is jó lenne beiktatni.

És Ti?

Előzmény: TitTI89 (110398)