Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

fgf859 Creative Commons License 2 órája 0 0 112875

szia,

Ha jól emlékszem 2éve a megvágott anyag volt dvd-n 50dollár.

üdv

Előzmény: edu1979 (112874)
edu1979 Creative Commons License 7 órája 0 0 112874

sziasztok. esetleg tudja valaki mennyi az ara a dvd-nek a fotokkal vagy esetleg videokkal amiket a delfinuszason vagy intro merulesen keszitenek ?? mennyiert lehet megvasarolni? esetleg alkudni? :)  koszi elore is

camel1237 Creative Commons License 8 órája 0 0 112873

Köszi. Ha gondolod, akkor írj a sharmi fórumba, azt is olvasom.

Előzmény: Kathy8 (112872)
Kathy8 Creative Commons License 15 órája 0 0 112872

Holnap délután lesz időm és írok!Addig is üdv! ;)

Előzmény: camel1237 (112865)
Naomi85 Creative Commons License 16 órája 0 0 112871

Kedves Camel!

Köszönöm Neked is!

Nagyon kedvesek vagytok!

Előzmény: camel1237 (112870)
camel1237 Creative Commons License 19 órája 0 0 112870

Semmi esetre ne szedjétek az Antinalt előre. Saját tapasztalatom a hibiszkusz tea meg a menta is. Azt vegyetek, de általában van a szállodákban. Igyátok az első pillanatoktól, ha nincs vízforraló a szobában, akkor megéri vinni, de lehet kapni kisebb helyet foglaló merülő forralót itthon. Megelőzésre is jó a tea, de meg is gyógyít, ha mégis baj lenne. Én szeretek mindent megkóstólni, inkább a készételeket kerüljétek,amiket már melegíthettek egy ideje, és a frissen sűlt húsokat alaposan süttessétek meg.

Előzmény: Naomi85 (112869)
Naomi85 Creative Commons License 22 órája 0 0 112869

Kedves Csiszi!

Köszia tanácsokat, kedves vagy, mindenképpen betartjuk! Tudom, hogy nem lehet valós probléma, ahogy írtam is, mert itt látom, hogy sok a visszajáró. :)

Ezért mondtam, hogy ez az egy apró félelmem van, de próbálok nem ezen agyalni, mert még bevonzom! :)

Előzmény: csiszi78 (112868)
csiszi78 Creative Commons License 25 órája 0 0 112868

Szia Naomi85!

Annyi az egész,hogy figyeljetek oda,hogy gyümölcsöt,salátát ne nagyon egyetek!(hámozatlan gyümölcsre gondolok)Szeritem bármit is esztek kicsit így is úgy is "megzavarja"a gyomrotokat,hiszen kint teljesen más a füszerezés......szokatlan a gyomrunknak!

Mi mindig normaflore-t viszünk,azt szedjük be reggel meg este!Eddig soha komolyabb problémánk nem volt pedig nekem egy autóbaleset után kiműtötték a fél belem ès elég gyenge!

Gondolom sokan ajánlották meg ajánlják majd még Neked az antinált!(azért jó ha van nàlatok a biztonság kedvéèrt)

Emiatt nem kell izgulni!Gondolod ennyien és ennyiszer visszajárnánk ha ez ilyen komoly lenne??😀

Biztos írnak még neked a többiek is,és ellátnak jó tanácsokkal(( ha ezekre odafigyeltek semmi olyan "baj"nem történhet)

Kellemes nyaralást Kívánunk Neked,Nektek!

Előzmény: Naomi85 (112867)
Naomi85 Creative Commons License 27 órája 0 0 112867

Kedves Liliom!

Leginkább a hasmenéstől, sokszor lehetett hallani, hogy valaki az egész hetét wc-közelben kellett töltenie, és nem lenne jó, ha végre eljutok, és tönkreteszi a nyaralásomat. De látom, itt nagyon sokan többször visszamennek, tehát talán nem akkora probléma, mint amekkorát csinálnak belőle... Ami érdekes, hogy szóbeszédben többször hallani, de itt nem ovlastam róla gyakran, ezért remélem, hogy én sem így fogok járni, illetve van rá jó módszer. :)

Gondolkodtam, hogy Hurghada vagy Sharm, nézegettem az árakat, lehetőségeket, és végül Hurghada mellett döntöttünk, aztán legközelebb Sharm! :) Nem vagyunk nagy úszók, ezért félnék a mélyebb víztől.

Köszönöm a segítséget! :)

Előzmény: Liliom.Hrg (112866)
Liliom.Hrg Creative Commons License 29 órája 0 0 112866

Naomi, mesélj mitől tartasz?

Hátha el tudjuk oszlatni és akkor nem tetézed a pozitív izgalmat negatív félelmekkel ;)

Előzmény: Naomi85 (112864)
camel1237 Creative Commons License 1 napja 0 0 112865

Szia Kathy. Jó, hogy azért itt vagy a fórumon, mert Tőled szeretnék elsősorban tanácsot kérni. Úgy néz ki, hogy lehet majd egy szabad vasárnapunk, így ha kettő hétre nem is, de 10-12 napra elutazhatunk majd, talán ősszel. Gondolkodom Sharmon mivel ott még nem voltunk. Elsőre végignéztem a térképen a hotelokat, ki is írtam magamnak jó sokat, de mégsem tudom, hogy hogyan szűkítsem a kört. Találok olyasmit mint a Makadi öböl ahol nem csak mólóról lehet vízbe jutni? Na meg olyat ahol nincs sok lépcső? Megnéztem amit Csiszinek ajánlottál, a Sensatorit, az most elég drágának tűnik, gondoltam, hogy a J Belvedere mellette jó lehet, de arról meg valaki azt írta hogy nincs korall. Szóval mit tanácsolsz, hol kezdjem a keresést. 

Előzmény: Kathy8 (112846)
Naomi85 Creative Commons License 1 napja 0 0 112864

Sziasztok!

Sajnos a nyári utazásunk elmaradt, de ami késik nem múlik, április elején elreppenünk Hurghadára! :) Legalábbis nagyon remélem, hogy most összejön, már annyi jót hallottam itt róla, biztos nagyon fog tetszeni, bár azért vannak izgalmaim, tartok pár dologtól, dehát meg kell tapasztalni mindent, és akkor rájövök, hogy felesleges volt az izgalom! :)

altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112863

Akkor mindenetek van, szuper:)  Klassz kis masina :) Mi több éve használjuk,  bár nekünk ez a második úgyn. merülős kameránk. Szárazföldre és sznorizni  azért nem ezt viszem. 

Amúgy a  monopod sem bírja ki 2 évnél tovább, de azt nem sajnálom, viszont a gimbalt ha egyáltalán le lehet vinni annál inkább:)

Előzmény: csiszi78 (112862)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 112862

Színszűrő van,lcd kijelző van,bobber van,meg rendeltünk páramentesítőt is!Még van kb.10 hetünk,addig ezt is megálmodjuk kell e még valami hozzá!De köszi a segítséget!

Előzmény: altakrisz (112861)
altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112861

Nem mondom, biztosan nagyon jó, de tényleg borsos az ára. És nem tudom mennyire tenné tönkre a sós víz :(

Kezdésnek egy monopod is megteszi, és az klasszisokkal olcsóbb.

Ha van LCD kijelző akkor egyenesben tudod tartani, mert látod h mit veszel fel.:) A többi remegést pedig az utómunkáknál ki tudod venni.Ha mélyebbre is akarjátok használni,  akkor színszűrőt  mindenképpen vegyetek hozzá :)

Előzmény: csiszi78 (112860)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 112860

Sok kiegészítőnk van, de mono nincs, kézi gimbalt szeretnénk hozzá venni, de elég súlyos az ára.

Előzmény: altakrisz (112859)
altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112859

Monopodot vettél hozzá?

Előzmény: csiszi78 (112857)
altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112858

Igen ez az egy baj van vele...:(  Nekünk Hero 3+ van.  Fiam a merüléseit veszi, de kb fél év mire aztán rászánja magát hogy megvágja.  Viszont csodás felvételeket készít, nagyobb mélységben is. :)

Előzmény: csiszi78 (112857)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 112857

Gopro Hero 4 black-et!A felvevéssel nem lesz gond szerintem,de az utómunkával....uhh,hát az nem lesz egyszerű!

Előzmény: altakrisz (112855)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 112856

Szia Kathy8!

Akkor lehet összekevertem egy másik szállodával,mert youtubon már annyi videót néztünk az általatok is ajánlott szállodákról,hogy lehet már összefolynak a "kèpek"!Nagyon sok szép és jó szàlloda van tényleg,nehéz választani!

Előzmény: Kathy8 (112845)
altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112855

Az klassz nekünk is van egy :)  Melyiket vettétek?

Előzmény: csiszi78 (112854)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 112854

Szia!

Egy gopro-t vettünk,most ismerkedünk épp vele!Reméljük nagyon szép dolgokat tudunk majd megörökíteni!

Előzmény: altakrisz (112851)
showtimes Creative Commons License 1 napja 0 0 112853

A vízumosdi egyik érdekes vetülete még nem került szóba, nevezetesen a feketézők fekete levesét jelentheti, ugyanis, ha nem sikerül valahol lefizetniük a kellő embereket akkor az utasaik egyéni turistának minősülnek és intézhetik maguknak a követségen a vízumot. Érdemes ezen elgondolkodni. 

Ugyanez vonatkozik az  e-marketinges utasokra is, ugyanis a közismert szállásfoglaló oldalak nem tekinthetők az egyiptomi hatóságok által elismert utazási irodának. S akkor még nem beszéltünk a szállodákkal értékesítői kapcsolatban álló emarketingesekről, akik megtévesztően utazási irodának nevezik magukat, akár nevükben is, pedig nem úgy vannak bejegyezve Egyiptomban...  

ezek rövidesen kiderülnek. 

hjazmin Creative Commons License 1 napja 0 0 112852

Bizony, csak úgy hasìt .... :D !!!

Előzmény: saválló (112850)
altakrisz Creative Commons License 1 napja 0 0 112851

Szia csiszi78!

Most olvastam vissza, elnézést...Milyen gépet sikerült vennetek?

Előzmény: csiszi78 (112801)
saválló Creative Commons License 2 napja 0 1 112850

Hogy repül az idő!:-))

Előzmény: hjazmin (112848)
westfall Creative Commons License 2 napja 0 0 112849

Üdv !

Ez persze egyéni izlés kérdése , de mi jobban szeretjük a nagy szállodákat.

Nagyobb a "tér" .

Nagyobb a választék , több a szolgáltatás , ...stb.

W

Előzmény: csiszi78 (112835)
hjazmin Creative Commons License 2 napja 0 3 112848

Mához 3 hónap és induulllàààs .... ;)!!!

Liliom.Hrg Creative Commons License 2 napja 0 0 112847

Donomano,

Nyugodtan gyertek, szerintem most már kiváló idő van, tegnap 36 C° volt, este is kellemesen meleg, nem nevezném hűvösnek az időt, márpedig én fagyos vagyok.

Igaz a tenger még nem olyan, mint nyáron, de emlékszem gyerekkorban a 24 C° -os víz meg sem kottyant, később már szeretjük a melegebbet.

Kirándulásokra már remek az idő ( sőt a héten a luxori úton már túl meleg is volt)! Bár nem tudom mekkorák a gyerekek, de gyanítom élvezni fogják, esetleg érdemes venni egy egy olcsó kis búvár rucit rájuk és akkor csúszdázhatnak egész nap.

Üdv Brigi

Előzmény: donomano85 (112838)
Kathy8 Creative Commons License 2 napja 0 0 112846

Szia, nincs semmi különös módszer :) Ha jobban megéri egy adott hotelbe külön foglalással menni , akkor úgy megyünk. Veszünk egy (charter) repjegyet (eddig Anubis v KT) és ahhoz szállást külön. Most Hurghadára megy a Wizz is, így most az jobb áron lett sokkal most azzal megyünk. Szállást mi nem a Bookingon veszünk mert ott Egyiptomra drága sztem, hanem Alpharooms.com, Travel Republic, Hotel4U, ez a 3 angol oldal ami a legjobb ár értéket adja, és már kipróbáltuk mindet! Szóval dióhéjban ennyi. Transzfert meg ha nem ismerőssel intézzük, akkor a Resorthoppa.com-on vettük. Üdv.

Előzmény: mzsuzsiii (112830)