Keresés

Részletes keresés

sanya2003 Creative Commons License 30 perce 0 0 116172

Szia!Közvetlen a Sunrise partján van :)

Előzmény: concorde100 (116164)
sanya2003 Creative Commons License 30 perce 0 0 116171

Szia!Lehet enni sültkrumpli ,pizza/mindennap 3 féle/,hamburger-Hot-dog és 2-3naponta gyros naponta váltva és fagyi.Egy biztos a kaja teljesen jó inni meg bármit tudsz:):):)

Előzmény: TChriss80 (116167)
Vén Halász Creative Commons License 9 órája 0 0 116170

Brigi intézte azt is és mindent komplexen.  Azt hiszem, hogy az Anubis charter járatával utaztunk, minden tökéletes volt.

Előzmény: TChriss80 (116165)
Plezi Creative Commons License 13 órája 0 0 116169

Sziasztok! Egy pár kérdésem lenne? Milyen géppel utaztat az Eti? Van e esetleg aki augusztus 7 én jon Hurghada-ba? The grand Resort hotelbe? Mekkora bőröndöt lehet vinni? 

Köszönöm 

zsuzso100 Creative Commons License 13 órája 0 0 116168

Értem. Most nyüzsgés biztos nincs. A partot valahol megértem, nem homokos, de mivel teljesen átjárható az öböl, azokban a hotelekben jobb ellátást kaphatsz kevesebb pénzért. 

Előzmény: TChriss80 (116166)
TChriss80 Creative Commons License 14 órája 0 0 116167

Na ez nagyon jó hír, hogy mind ingyenes! Ha ezt a hotelt foglaljuk le, akkor mindenképpen ki akarunk próbálni minél többet :) Egyébként a parti és medence bároknál mit lehet enni/inni? A Primában "csak" pizzát és gyros húst csináltak (ami nem volt annyira finom), itt van esetleg hamburger, sültkrumpli vagy esetleg más?

Előzmény: sanya2003 (116161)
TChriss80 Creative Commons License 14 órája 0 0 116166

A Fort Arabesque nekünk annyira nem tetszett, a Red Sea hotelekből a Sunwing túl zsúfoltnak és hangosnak (a sok csúszdázó gyerektől) tűnt amikor ott voltunk, a Palace nem volt rossz, de ami egyiknél sem tetszett, az a part. Elsétáltunk a mólóig, de csak keveset sznoriztunk, és valamelyik red sea hotelnél jöttünk ki a partra. Alig bírtunk kikecmeregni a vízből a sok mohás, elrohadt köveken/korallokon a tengeri sünöket kerülgetve. Ezért az a rész nekünk nem jött be, maradnánk a Prima Life-nál vagy attól jobbra :)

Előzmény: zsuzso100 (116160)
TChriss80 Creative Commons License 14 órája 0 0 116165

Elolvastam a beszámolót és nagyon tetszett! Sok helyen olvastam már én is Brigiről, tavaly mi is majdnem vele mentünk fakultatív programokra, de azt nem tudtam hogy utaztatást is szervez. Milyen géppel mentetek Hurghadára?

Előzmény: Vén Halász (116159)
concorde100 Creative Commons License 17 órája 0 0 116164

Köszi a választ, melyik hotel előtt vannak ezek vagy több is van a makadi öbölben?

Én még 2009-ben voltam a sunrise royalban, nekem nem jött be.

Előzmény: sanya2003 (116163)
sanya2003 Creative Commons License 17 órája 0 0 116163

Szia! Na nekem is újdonság volt,hogy mennyiféle vizisport van:)A jetski náluk a kicsi motorcsónakot jelenti/2személyes és nem a csúklodón van a kulcs hanem a lábfejeden/a Ballonozás egy kishajóról engednek fel kb 20méter magasra,Jumbo:Vízifotel amin kapaszkodsz és húz egy motorcsónak az árak :30-50Euro között és kb mindegyik 30 perc.

Előzmény: concorde100 (116162)
concorde100 Creative Commons License 18 órája 0 0 116162

Na ez nekem új, van Egyiptomban jetski? Még sosem láttam (nem is értettem), az ára is érdekelne. Van fénykép esetleg ezekről a vizisportokról, hogy melyik mit jelent és mennyibe kerül?

Előzmény: sanya2003 (116161)
sanya2003 Creative Commons License 24 órája 0 0 116161

Szia Criss!Nem tudom hogy hányszor lehet menni az éttermekbe,de az biztos hogy mind "ingyenes"és nagyon jó!Mi voltunk az olasz,mexicó és T-Boysban és mind nagyon jó volt.Hotel minden téren nagyon jó,Animátor,tengerpart,medence és a személyzet is mind szuper.Ami nekünk egyedül nem tetszett a ramadán után hirtelen nagyon sok arab volt,de viszont klasszisokkal kulturáltabbak mint az oroszok!!!A parton van sok vizi lehetöség mi Ballonoztunk,Jambo és jetsky picit alkudj és egy életre szóló élmény lesz.Bármi kérdésed van szívesen válaszolók.Üdv:Sanya

Előzmény: TChriss80 (116158)
zsuzso100 Creative Commons License 25 órája 0 0 116160

A Sunrise szerintem jobb lehet, nem biztos, hogy lemegy az ára, vannak hetek, amit valamiért egyes hotelek leakcióznak. Esetleg a Red Sea hotelek a Primától balra? Vagy a Fort Arabesque?

Előzmény: TChriss80 (116156)
Vén Halász Creative Commons License 1 napja 0 0 116159

Mi tavaly voltunk a Sunrise Royal Makadiban, ez volt legjobb nyaralásunk Egyiptomban, igaz csak 3- szor voltunk.

Minden tematikus étterem ingyenes 6 vagy 7 van, talán a a Japán fizetős. A recepció melletti interaktív táblán lehet bejelentkezni, kis angol tudás elégséges. Érdemes elmenni mindegyikbe. Mi csak háromban voltunk, de utólag megbántuk, többit is meg kellett volna látogatni. Szívesen elmennék még egyszer ide.

Tavaly ősszel írtam beszámolót, ha érdekel keresd meg.

Előzmény: TChriss80 (116158)
TChriss80 Creative Commons License 1 napja 0 0 116158

Szia Sanya!

Mi azt olvastuk, hogy a 7 tematikus étteremből csak 1-be (illetve 1x) lehet ingyen elmenni. Ez igaz, vagy engednek többször is?

Előzmény: sanya2003 (116157)
sanya2003 Creative Commons License 1 napja 0 0 116157

Szia!Én 06.26-07.10 között voltam Családdal/Feleségem+3gyerek/van 7db tematikus étterem ahova külön be kell jelentkezni a Recepció mellet tudsz mi 3-ban voltunk és nagyon jó volt!!!!A Primában mi nem voltunk,igy nem tudom mekkora a különbség a 2 hotel között.Annyit tudok hogy a Sunrise nagyon jó több szempontból.Bármire érdekel írj szivesen válaszolók.Üdv:Sanya

Előzmény: TChriss80 (116156)
TChriss80 Creative Commons License 1 napja 0 0 116156

Sziasztok!

Tavaly voltunk a Prima Life Makadi hotelben, amivel nagyon elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat, jó volt a kaja, és mindig szépen takarítottak. Idén a Sunrise Royal Makadi-t néztük ki, és vannak augusztusban időpontok, amikor nem sokkal drágább, mint a Prima Life, de pont azon a napon, amikor menni tudnánk, 100.000-rel drágább. Szerintetek lejjebb fogják vinni ennek az időpontnak az árát is, vagy felesleges várni rá? Mert nem szeretnénk ha betelnének a helyek, inkább akkor foglalunk ismét a Prima Life-ba. Gondolom ennyivel többet azért nem ér a Sunrise.... Ahogy néztük, a part ugyanolyan, sőt a Prime Life előtt talán szebb is. Volt esetleg valaki mindkettőben? Mik a nagy különbségek? Több étterem és bár van a Sunrise-ban? Volt valaki mostanában a Sunrise-ban? A kereső nem adott ki beszámolót róla.

Köszi előre is!

v.kriszti Creative Commons License 3 napja 0 0 116155

Szia!

Tavaly mi Sharm-ban voltunk úgy, hogy reggel 8-ra értünk a szállodába. A bejelentkezéskor az allinclusive karszalagot megkaptuk, mehettünk amerre csak akartunk, a bőröndöket pedig ők őrizték, míg nem lett szobánk.

Talán 2 órát kellett várnunk.

Előzmény: nedori (116147)
Békakirályfi22 Creative Commons License 3 napja 0 1 116154

Ez erősen hotel függő! De ha a bejelentkezéskor egy széles mosoly ( ez fontos!!! ) és egy 20 euro-s átadása mellett nyomatékosítod, hogy szeretnél gyorsan szobát, akkor jó esélyed van arra, hogy nem kell 12 vagy 14 óráig várni :)

Előzmény: nedori (116147)
Laci4444 Creative Commons License 4 napja 0 0 116153

Szia Ciacacirmos!

Mi idén a 2 hotellel arréb lévő Sunwingben voltunk, 2012-ben meg a szomszédos Prima-Life-ban. A korallzátony a Sunwingtől a Grand-Makadi-ig ill. azon túl húzódik. Az Arabesque előtt kicsi vízben kicsi korallkupacok vannak. Tényleg szépek, főleg gyerekeseknek, vagy nem jól úszóknak. A szállodáról mi is csak jót hallottunk. Mivel az öböl átjárható, tudtok szebb részeken is sznorizni, ha nem elég Nektek a kicsi víz.

Előzmény: cicacirmos (116142)
zsuzso100 Creative Commons License 4 napja 0 0 116152

Megnéztem, Bécsből is 697€.

Előzmény: cicacirmos (116145)
andi.x Creative Commons License 4 napja 0 0 116151

Cicacirmos!

Nem voltam a szállodában, de a partján igen, ezzel kapcsolatban tudok segíteni:

-látnivaló van a vízben, gyönyörű

-a partja hosszú, szerintem bőven van hely

Esetleg nézd meg az ETI Red Sea Makadiban lévő szállodáit, most nagyon jó áron van augusztus közepétől. Ott a legszínvonalasabb a Makadi Spa. Gyakorlatilg ugyan az a partszakasz, ahol a Fort is van, csak ezek a szállodák a Fort előtt vannak. Az élővilág csodálatos.

A.

györgy1967 Creative Commons License 4 napja 0 1 116150

Nagyon jó képek.

Előzmény: showtimes (116122)
györgy1967 Creative Commons License 4 napja 0 1 116149

Tökéletesen igazad van.

Előzmény: showtimes (116109)
evi.b. Creative Commons License 4 napja 0 1 116148

Mi tavaly szeptemberben voltunk a Fort Arabesque hotelbe. Sandy 1972 írt a vízben lévő látnivalókról, tehát én arról nem irok. Tavaly nagyon sok osztrák, német volt. A szobák nagyon jók és tágasak. A kaja a főéteremben jó volt, elég jó volt a választék is. A másik étteremben inkább diétásabb ételek vannak. Nekem az nem igazán tetszett. Jobb volt a főétterem. Nem kell kiöltözni még a vacsorához sem. Poló és rövidnadrág bőven elég. Este nekünk túl nyugis volt. Tényleg lehet pihenni. Korhatáros, tehát kis gyerekek nincsenek. Nem volt részeg, italozó fiatal egy sem. Napozóágy mindig volt. Létezett beach szerviz a parton, de nem éri meg  befizetni. Tavaly  ez a szolgáltatás, ha jól emlékszem 30 EU volt 8 napra.  Aki befizetett annak foglalt helye volt a parton. Kint volt a tábla  hogy melyik naptól,  meddig  foglalt. Reggelenként hoztak a fiúk egy hűtőtáskát, amiben dobozos üdítő, sör és gyümölcs volt. Egyébként minden ital dobozos és az étteremben a joghurt, kefir is. Ez nekünk nagyon bejött. Ahogy a tengerrel szemben állsz a parton a Sunrise Royal mellett van egy kis "kocsma" - mi így hívtuk -, ahol olyan italt veszel ki a hűtőből, amilyet akarsz. Van pálcikás fagyi,  többféle cola, fanta, tonik paradicsom ivólé, ICE tea, többféle sör, bor meg még ki tudja mi.  A part elég hosszú, igy sokan járnak ide a szomszéd hotelekből is. Szerintem  ez a hotel,  jó választás.

nedori Creative Commons License 4 napja 0 0 116147

Sziasztok! 

Van valakinek információja arról, hogy mivel a Kartagó gépe hajnalban érkezik Hurghadára, az utasok azonnal megkapják a szobájukat, vagy várakozni kénytelenek? 

Előre is köszönöm a választ! 

zsuzso100 Creative Commons License 4 napja 0 0 116146

Mindenhonnan kevesebben utaznak. Bár pont ma jelentette be az ETI, hogy elindítja a második gépét is Hurghadára!!!

Ha esetleg Bécs is jó neked, érdemes megnézni! 

Előzmény: cicacirmos (116145)
cicacirmos Creative Commons License 4 napja 0 0 116145

Köszi! Szeptember elején mennénk, de sajna nem használok fb-ot, úgyhogy onnan nem tudok infókat szerezni. Vajon csak tőlünk utaznak kevesebben, vagy más országokban is megfogyatkozott az utazási kedv?

Előzmény: zsuzso100 (116144)
zsuzso100 Creative Commons License 4 napja 0 0 116144

Szia!

én még nem voltam, csak a partján, az nagyon szép, gondolom olvastál korábbi beszámolókat. Mikor mennétek, mert akkor lehet segíteni esetleg jobb ajánlatot találni.

Nem hiszem, hogy tömeg lenne, kevesen mennek, biztos lesz szabad napágy. Eddig is talán németek mentek leginkább, gondolom ez azóta sem változott.

Ha van kedved, nézz be face csoportunkban, többen olvassák, hátha tud valaki segíteni.

Sandy1972 Creative Commons License 4 napja 0 0 116143

szia, bár a szállodárol nem tudok nyilatkozni, de partja valami csoda, kis koraldombok mindenhol a vízben, már a kis vízben is rengeteg látnivaló van, millió hallal. A partja hosszú ezért napágy mindíg van elég, ill. védett lassan mélyülő vízzel az apály- dagály alig érezhető.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!