Keresés

Részletes keresés

Jossyka78 Creative Commons License 3 órája 0 0 115772

Na hát a Dubai fórum engem is felbosszantott...

Tavaly nyáron mi is ott voltunk, próbáltam érdeklődni a fórumon, és lépten nyomon leugattak. Szerintem egy ember, akinek több accountja van.

Én nem hagytam annyiban, akkor a fele társaságot kitiltattam a fórumról, úgyhogy akkor nem tudtak egy darabig írni:).

És persze mondanom sem kell, hogy az egyiptomi fórumra köpködnek, hogy itt van a sok igénytelen paraszt... Hát minősíthetetlen, ami ott megy, az tuti!

Előzmény: csiszi78 (115751)
zsuzso100 Creative Commons License 5 órája 0 0 115771

És ha nem jó hírekkel jönne...Baron, Citadel Azur vagy az új Albatros White (márciusban nyitott) és Bécsből nagyon-nagyon jó áron van, mikor utoljára néztem, de nem tudom a színvonalat.

Előzmény: csiszi78 (115770)
csiszi78 Creative Commons License 8 órája 0 0 115770

Szia!

Persze neztuk a kepeket es sajnos a "kis Dom" medenceje a rossz allapotu, pedig 2014 ben mi ott matracoztunk egesz nap. A nagy vizeses also medencet augusztusban felujitottak, valamint a vegtelenitett medencevel sincs problema, de amit irtam azzal igen. Ezert kertem meg camelt, hogy irjon mert a Spa-tol megszoktunk egy minoseget es nem akarunk csalodni. Kinti figura irta, hogy iden ujitjak fe az osszes red sea hotel medenceit, na de nem mindegy mikor, mert jo lenne ha nem akkor tennek amikor kint vagyunk. De igazad van, en ebben a holt szezonban ami volt telen a Spa helyebe szetszedtem volna a medenceket, es javitottam volna. Na majd kiderul. Persze a tenger itt a lenyeg, de azert egy jo medencezes is kell. Azert Dubai utan kicsir mar maceras a cipos futkozas a tengerbe.... Nem is tudju melyik a jobb. Hofokra nem veheti fel a versenyt a Voros, 31 fok volt 2 hete kint a viz....itt meg csak 26 nal jarunk. De azert remeljuk jokat ir camel es akkor elstartolunk 

Előzmény: zsuzso100 (115769)
zsuzso100 Creative Commons License 25 órája 0 0 115769

Tripadvisoron nézted a képeket? Mert ott látszik, hogy milyen a helyzet a medencénél...nem tudom élőben milyen, de egy ilyen hotelnél ennek szerintem nem szabadna ilyennek lennie...bár az is igaz, hogy ilyen partszakaszon az ember inkább a tengerben van, DE...

Előzmény: csiszi78 (115768)
csiszi78 Creative Commons License 1 napja 0 0 115768

Mint olvashattad ott eleg eles vita volt, de en mar fel sem megyek olvasni sem mert sok a tenyleges egyugyu. Nem folytatok olyannal vitat aki lesznoboz azert mert ot csillagba megyunk csak, kozben o ket csillagba futkaroz reggelivel a vilag egyik leggazdagabb orszagaban, de azert oda megy. Akkor melyik a nagyobb sznobsag? Bar minket eme jelzo nem sert soha. Ja nem mellesleg linkkel bizonyitod araid, de ok akkor is harsogjak, hogy az ovike a jo, szoval erthetetlen bandat mar nem is olvasok tovabb, tipikus forumszokevenyek:)

A lenyeg:koszonjuk, hogy irsz, hogy mi a helyzet. Jo eseten lehet mi is elindulunk ujra. A tripet vegigolvastam, dicserik a tisztasagot a kajat, ami negativ sajnos a kis melysegu-nagy medence toredezettsege. Kivancsi vagyok mennyire durva. Mindenki irja 40% korul porog. Szalloda, tehat a szoba barhova kerheto szerintem. Varjuk irasodat nagyon, ezen all, hogy megyunk e vagy sem. Bar addig is porgetjetnenk a forumot mert elegge leult itt is a dolog, na itt nem az emberek hanem a korulmenyek miatt

addig is koszi, udv csiszi,Tinus

Előzmény: camel1237 (115767)
camel1237 Creative Commons License 1 napja 0 0 115767

Szia. Tudom, ugyanis kíváncsiságból olvasgattam azt a másik fórumot. Nagyon szívesen megírom a tapasztalaimat pár nap után. Nekünk jó hír, hogy kaptunk választ a hoteltől, és ígéretet, hogy ha nem is a régi szobánkat, de hasonló jó helyen fogunk kapni.

Előzmény: Tinus84 (115766)
Tinus84 Creative Commons License 1 napja 0 0 115766

csiszi 78 felesége vagyok:)

Tinus84 Creative Commons License 2 napja 0 0 115765

Szia! 

Megkérhetünk arra, hogy mivel Ti június elején mentek, mi meg jún 25-tel szeretnénk, hogy informálnál minket a Spa állapotáról. Elég sok panasz megy be külföldi oldalon, hogy jönnek le a medencékről a csempék, és, hogy e miatt balesetveszélyes. Igazán ez érdekelne minket, hogy ez mennyire zavaró, meg, hogy ténylegesen ennyire durva e, továbbá a kaja kínálata és minősége. Tudod mi 2014-ben voltunk, akkor nagyon jó nyomott hagyott bennünk, és nem szeretnénk ha ez megváltozna. Bocsi, hogy tesztalanynak kérlek, de mivel már Ti befizettétek így is úgyis mentek, és gondolom szívesen megírod itt vagy priviben, hogy mire számítsunk. Jó lenne ha még onnan tudnátok írni, hogy mi a helyzet, mert ugye nekünk kb legkésőbb junius 10-ig fizetni kellene, Ti pedig egy hét alatt el tudjátok dönteni merre jár a színvonal most a szállodában. 

Előre is köszönjük

Előzmény: camel1237 (115759)
habiba Creative Commons License 4 napja 0 0 115764

Gaga 001 !

Nézzél körül a Turkish árai körül Skys...r nevű oldalon ki adja a legjobb ajánlatot, ha időben lépsz nagyon nagyon jó árak vannak.... tapasztalat....és az átszállàs sem bonyolult...

Előzmény: gaga 001 (115763)
gaga 001 Creative Commons License 5 napja 0 0 115763

Neked is köszönöm!

Ahogy elnézem Egyiptomnak is annyi ((((

Hajrá politika, hajrá Unio, mi meg szívunk((

Előzmény: habiba (115760)
gaga 001 Creative Commons License 5 napja 0 0 115762

Köszönöm!

Előzmény: zsuzso100 (115761)
zsuzso100 Creative Commons License 5 napja 0 0 115761

Tudsz charterre jegyet venni, 300-330 € körül lehet. Még mindig Travel Servic-el megy az Anu, ebben nincs változás, nincs túl sok alternatíva.

A vízum pedig 25 $.

Előzmény: gaga 001 (115758)
habiba Creative Commons License 5 napja 0 0 115760

Szia !

Mi Turkish-el  megyünk bécsi indulással, Isztambulba kell átszállni. A Turkish Pestről is indít járatokat, de a bécsi reptér nekünk sokkal közelebb van, illetve jobbak a bécsi indulás kondíciói. Mi az esti 8.15-ös géppel megyünk kb.1,5 óra lesz az átszállásra.

Mi már voltunk igy velük SSH-n többx . Csak ajánlani tudom.....magas színvonal, kényelmes gépek, 46kg/fő a súlykeret(bécsi indulás) a pesti a mkor csak 20kg/fő volt.

Ja és a jegy ára sokkal , de sokkal kedvezőbb , mintha itthon tudnál venni valamelyik iroda által üzemeltette charterre jegyet......

camel1237 Creative Commons License 5 napja 0 0 115759

Két éve közvetlen utánatok mentünk, tavaly a Sensatoriba voltunk. Most is váltani fogjuk akkor egymást, mert mi 19.-ig leszünk, majd írok beszámolót, de én jókat olvastam eddig. Nyílt cukrászda meg talán étterem is új, csak a net kérdéses, lehet, hogy már a szobákban nincs.

gaga 001 Creative Commons License 5 napja 0 0 115758

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérek. Hogy lehet magánúton, közvetlen járattal Hurghadába utazni?

Melyik légitársaság megy oda mostanában?

Mennyi a repjegy, mennyi a reptéren a vízum? Az Anubisz milyen légitársasággal utaztat?

Két éve voltam, azóta sokat változott a helyzet, ezért kérem a segítségeteket.

Előre is köszönöm.

csiszi78 Creative Commons License 5 napja 0 0 115757

Az a baj igy 1 ev tavlatabol nehez befejezni. azt szeretnem kerdezni, hogy mikor voltatok utoljara a Spaba? csak azert, hogy nem romlott e a szinvonal, milyen mostanaban a kaja, mert kepen mintha valami nem stimmelne az egyik medencevel.Azert erdekel minket mert juni 25 tel emennenk egy hetre ha jo maradt a minoseg.

Előzmény: camel1237 (115756)
camel1237 Creative Commons License 5 napja 0 0 115756

Eddig nagyon tetszik a beszámolód, köszönet érte. Bizony, most bőven 200 ezerből kijönne egy hét oda, remélhetőleg nem romlott a színvonal. Mi már februárban foglaltunk a Spába, nem is értem, hogy miért nem jutott eszünkbe a Baront is megnézni akkor, bár igazából Sharmba szerettünk volna inkább utazni, csak a repülőjáratok miatt inkább lemondtunk róla. 

Előzmény: csiszi78 (115755)
csiszi78 Creative Commons License 5 napja 0 0 115755

Jelenleg ilyen ára van!De lehet még megy lejjebb....!

csiszi78 Creative Commons License 5 napja 0 0 115754

Akkor itt a beszámoló eleje a végét majd megírom vagy megkeresem hol van, eddig ezt találtam meg.

Sziasztok!

Akkor egy kis élménybeszámoló!

Baron Palace (Hurghada-Shal Hasheesh)

(2015.06.11-06.21----11/10)

Utazás:

A gépünk 15.10-kor pontosan indult Bécsből(Austrian Airlines)Felszállás kicsit keményre sikeredett mert elég rossz volt az idő!A 3óra 40 perc idén valahogy nagyon gyorsan eltelt,18.50-kor már landoltunk is az egyiptomi reptéren!Mikor megérkeztünk már sötétedett!Csodálatos látvány volt az égből a sok-sok kivilágított szálloda párat a medencékről fel is ismertünk.A reptéren minden flottul ment !Nem voltunk biztosak abban van e vízumunk mert az utazási irodába nem tudták megmondani,hogy jár-e,benne van-e az árban.Hát mi bepróbálkoztunk,simán bepecsételtek(nyertünk fejenként 28 eurót-jól indult a nyaralás J )Csomagkiadás:nem mi lettünk volna ha nem a mi  bőröndünk jelenik meg a szalagon utolsóként-jót nevettünk .Gyorsan a szállodába értünk mivel a kisbuszban mi Baronosok (kb 8-10-en és Premieresek 2-en voltak)Minket raktak ki elsőként.

Szálloda:

Megérkezéskor hűsítő kendőt kaptunk és frissen facsart narancslevet(welcome drink)

A szobánkat érkezés után kb 15-20 percen belül meg is kaptuk. Választhattunk kétágyas de fürdőkádas,vagy franciaágyas tusolós szoba között, mi az utóbbit választottuk!Szobánk a  2238-as volt az első emeleten(teniszpályára és a theatrumra nézett)Tengerre vagy medencére néző szobát szerettünk volna, de napi 60 dollárért (horror ár) nem érte meg nekünk,de még egy német házaspárnak sem. Próbálkoztunk kenéssel, de ez ebben a szállodában nem ment, mint ahogy az összes többi számítógépes rendszerrel ellátott hotelben sem, mindenhol fix ára van a szobáknak.

A szoba gyönyörű, király méretű ágy, ízléses berendezés, minőség amerre nézel. A mini bár fullon, az asztalon gyümölcstál, és édességes tál fogadott. A világítás zseniális, minden lámpa fényereje külön szabályozható. A szekrényben széf, fürdőköpenyek, és külön Baron felirattal ellátott csattogos strandpapucsok. A légkondi teljesen digitális, érintőképernyőn vezérled a dolgot, akár még fűthetsz is ha kell. Ha kinyitod a teraszajtót a klíma azonnal leáll. LCD TV, 50 felett adószámmal, telefon, melynek kijelzőjén: mr&mrs Csiszar. Na ez már valamiJ

A  késő esti vacsorát sikerült már csak elérnünk, de teljesen korrekt volt a választék, még mindenből volt bőven……, egy volt a gond: fagyási tüneteink lettek a vacsora végére, mert kb 18c fokra volt hűtve az étterem.

Vacsi után gondoltuk felengedjük fagyott testünket és sétálunk még egy picit, de meglepő módon  hűvöskés és szeles volt az este Egyiptom szokásos időjárásához képest. Az igazi aztak…. de meleg van érzés most elmaradt J Tervbe volt véve, hogy vacsora után felderítésre indulunk, hogy másnap reggel már mindent tudjunk, de a fáradtság erősebb volt, és ez a 100.000 m2-en fekvő szálloda elég nagy kihívásnak bizonyult ahhoz, hogy 10 percnél tovább sétálgassunk a gyönyörűen kivilágított szálloda területén. Így hát úgy döntöttünk irány a szoba, gyors schlafen, és reggel nyakunkba vesszük a birtokotJ

Reggel a zsizsgés miatt gyorsan keltünk, pár textilt magunkra dobtunk és irány az étterem. A főétterem neve: Red Sea. Belépve egy nagy területű, ízlésesen kialakított helyet láttunk, na de ez kit érdekel alapon gyors mentünk a táp részleghez. Nem tudtuk igazán hol kezdjük, akkora volt a választék. Úgy képzeljétek el, hogy volt egy kb 20m hosszú üvegpult, utána egy szintén ekkora márványpult, majd újabb 20 méter üvegpult, tehát kb 50-60m!! hosszan kaják rengetege. Felsorolni nem lehet, hogy mik voltak, majd teszünk fel képeket, de hozta az 5+ csillagot az fix. Felvágottakból 8 féle, sajtból szintén, szárított-aszalt gyümölcsök rengetege, szárított halak, lazacfilé, sült bacon, virslik, mindenféle különlegességek,  joghurtokból millió, müzlikből millió, lekvárok-diétás lekvárok, 8-10 főétel, péksütiből drasztikus mennyiség, frissen készített palacsinta-gofri 6 féle feltéttel,  frissen facsart gyümölcslevekből 4 féle, friss-szeletelt gyümölcsök már reggel is, szóval maga a kánaán, tényleg leírni lehetetlen mert nekünk is a képeket kellene ahhoz nézni, hogy mindenre emlékezzünk. Na szóval túl az első sokkon, leültünk-betoltuk a válogatott finomságokat, majd 800-900g szénhidráttal, 2kilóval nehezebben el is hagytuk a területet. Ekkor jöttem rá, hogy ugyan plusz költség volt a szálloda számára, de azért mellékeltek minden szobához digitális mérleget, hogy az első nap esti mérése után a kijelzőt sírva bambulva fogadod meg, hogy holnaptól kevesebbet fogsz enniJ

Felvonszoltuk magunkat valahogy a szobába, gyors strandcuccok összeszedése, majd a reggeli után szó szerint gurulás le a „mini” Pool részleghez.  A mi blokkunkból egy kis átjárón keresztül lehetett kijutni a medencékhez. Ok, na de most melyikhez menjünk, ugyanis volt 8 medence, jobbnál-jobb kinézetűek. 1db infinity medence-ez sós vizzel, 2db jacuzzi-mindkettőből totál kilátás a tengerre,  1 medence a konditerem előtt /sós/, 3 db nagy medence, ebből az egyik körülölelte a Pool bárt, ami elég kemény látvány  volt így. Ezen kívül a millás blokknál voltak még medencék, de ezekbe csak ők mehettek be, ugyanis ezek medencekapcsolatos site-ok voltak.

A mi bázisunk az infinity pool-nál volt. Ez egy bokrok-növények által körbevett sós pezsgőfürdős medencét jelentett, mely körül nagyon jó minőségű napozóágyak /volt 2méter széles ágy is/ napernyők voltak. Ez a medence volt a legjobb hőmérsékletű 29-30c fokos lehetett, 2 naponta vízcserével. A kilátás ebből a kis eldugott részből a tengerre egyszerűen zseniális volt. Egész nap nyugalom-csend volt ezen a területen, kimondott relax részleg, maximum mi négyen vertük fel a csendet. Minden nap itt volt a bázisunk, innen vonszoltuk magunkat a szálloda többi irányába.

Első nap eljött az ebéd ideje. Igazán senki nem volt szerintem éhes egy ilyen reggeli után, de hát menjünk, tömjük tele újra a bendőt. A Pool bárra esett a választás, ami nagyon jól néz ki, és elég sok kaja közül lehetett választani. Sajnos soha többet nem láthattam ezt a helyet ebédkor, mivel első nap csak nekem sikerült jó kaját választanom, a többieknek nem ízlett, így le lett szavazva, pedig az én mexicoi fajitasom kurva finom volt ámJ Na de mindegy el tengődök én a Red Sea étterem kínálatával is  a következő 10 napban… Kaja után aztán gondoltuk a hurrikán szerű szélben megnézzük a tengert, hogy mi is a felhozatal. Meglepődésünkre elég szép korallokat, és sok halat találtunk. A közelben lakott egy elég nagy méretű rája, ez a példány néha kisebb sikogatásra késztette a feleségemet, ugyanis ez a halacska úgy gondolta, hogy mindig ott fekszik a homokban amerre ő közlekedik. Szegény kis rája nem tudom a lábak vagy a sikítás elől menekült e olyan gyorsan, de azért a lakását nem hagyta el, mert attól kezdve minden nap találkoztunk vele, így rendesen fel tudtam venni a GoPro-val:)  Nyugtázva, hogy lesz itt látnivaló, ki is mentünk, hogy mit kínálnak nekünk a medencék partján. Az elmúlt évek 5+ -os szállodáinál megszokott dolgok sorakoztak: jött dél körül a mentolos jeges kendő a fejre, napszemüveg tisztítgató emberke, aztán jöttek valami nagy festékesvödörre hasonlító cuccal, amiről gőzöm nem volt micsoda, mint később kiderült ez egy egész testre használatos mentolos spray amitől kellően hűvös lesz a tested egy jó ideig.  Aztán jött a pool bár egyik embere megkérdezve mit kérünk. Lett volna itt minden amit akarunk, de mi beértük pár ásványvízzel, jeges kávéval, valamint pár zero colaval. Jött is a figura szorgalmasan, kezében pedig egy hűtőtáska tele jéggel, hogy teljes legyen az életünk. Ettől kezdve nap mint nap kaptunk ilyen kicsi kis kék hűtőbox-ot melyben a fent említett dolgok lapultak,így sem nekünk, sem nekik nem kellett 10 percenként futkozni italért. Eljött aztán a délutáni snack ideje, elkínlódtuk magunkat a még „csak” 36c fokban a bárig, ahol délutáni snack megnevezés címen egy gyengébb egyiptomi szálloda teljes all inclusive kínálatát vonultatták felJ Sütik, kis szendvicsek, élőben húsokat sütöttek, hambik,  szeletelt gyümölcsök, aszalt gyümölcsök /kegyetlen finom/, frissítők, koktélok…. Ebben a szállodában így hívják a délutáni 2 órás könnyítő falatozást…..ennek tükrében kicsit kezdtünk félni a vacsorátólJJ Az elmúlt 12 hét diétázásának újabb pofont adva visszahúzódtunk a mi kis sós medencénkbe, 1-2 óra napozás után pedig úgy döntöttünk, hogy a tartalmas nap után irány a szoba, hogy az eddigiek ismeretében rákészüljünk a vacsorára. Öltözködés, csinibe vertük magunkat, és irány az étterem. Hála az égnek meglepően kevesen voltak, a  hőmérséklet kellemes, a világítás nagyon hangulatos volt. Egy külön erre a célra alkalmazott csaj próbált kísérgetni minket egy 4-es asztalhoz, de hiába erőszakoskodott, mi úgyis oda ültünk ahova nekünk tetszettJ Az étterem a már reggel felvázolt étterem, 60m hosszú pulttal. Na most igazán azon gondolkodom, hogy elkezdjem e leírni, hogy milyen volt a vacsora, mert akkor kb fél órát tudnék írni, főleg ha képeket is mellékelnénk. Rövidre fogom fogni: fantasztikus, elképesztő, brutális. Ez mit is jelent pontosabban? Röviden ennyit: 2 féle leves szokás szerint,  12 féle főétel, mind  melegítő lapon, tehát soha nem volt hideg, sőt inkább túl forró. Előételekből laza 20m-es pult volt, mindenféle tálalásban kaviár, rák, zöldségek, pezsgőspoharakban ki tudja milyen előételek, de ezek mind mind százával. A 12 féle főétel mellett természetesen volt a megszokott tésztás emberke, valamint élő sütés is. Az élő sütésnél minden nap más volt: grillcsirke, kacsa, bárány, bélszín, rák, halak….szóval fullos! Ha ezektől még nem laktál jól, akkor mehettél a kb 10-12 méteres édességes pulthoz ahol a süteményeken kívül poharakban mindenféle krémes dolgokat tálaltak, majd az édességes pult végen csokiszökőkút, mellékelve fapálcákra tűzött gyümölcsökkel, melyeket ebbe a folyó csokiba mártogathattál. Áhh… egyszerűen elképesztő volt. Ha még ezek után sem gondoltál a rókára akkor mehettél tovább a gyümölcsökhözJ, ahol kb 10 féle közül választhattál, ezeket szeletelve gusztusosan tálalták. Erre még rátettek egy lapáttal és a gyümölcsök után még elhelyeztek egy boxot amiben fagyi volt, hogy biztos legyen a halálodJ.....

folyt köv.....

zsuzso100 Creative Commons License 5 napja 0 0 115753

Üdv újra itt! :)

camel1237 Creative Commons License 6 napja 0 0 115752

Szia Csiszi. Üdv újra itt. Mi juni 4-én utazunk, lehet, hogy megint váltjuk egymást mint két éve, vagy találkozunk? Még mindig várom a beszámolódat a Baronról, senki nem írt róla eddig, ugyan mostanában nem néztem az árát, jó lenne azért tudni arról is, mások is biztosan szívesen olvasnák. 

csiszi78 Creative Commons License 6 napja -3 1 115751

Sziasztok!

hosszu ido utan visszaterunk egy kis feludulesre ide, mert ez a forum jo hangulatu, nem ugy mint a Dubai ahol romma probaltak oltani minket, eleg gyatra sikerrel. Na mindegy itt mar ismertek minket , hogy a luxus vonalat kepviseljuk, es itt ez nem is gond, sokaknak pedig segitettunk is eljutni ezekre a helyekre. Iden megcsaltunk bennetek, Dubaiban voltunk 11/10ejszakara, de azert lehet jovo honapban visszaterunk a Makadi Spa-ba egyet. Forumhangulatert viszont ide fogunk jarni az fix:)

mindenki jol van a regiek kozul?

slia Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115750

Kedves volvo s80! Köszönöm szépen a segítséged! Főleg a sznori miatt megyünk ill. a hotel miatt is. Már nagyon várjuk! :)

Előzmény: volvo s80 (115742)
Fata Morgana1 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115749

Szia! Köszönöm szépen az infókat, tippeket! ÜDV FM1

Előzmény: volvo s80 (115745)
sanya2003 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115748

Szia Volvo s80!Köszönöm a gyors és kielégítő választ.06.26-07.10 Sunrise Select Royal Makadi és Neckivel utazom majd írok miután hazaérkeztem a  családdal.Üdv:Sanya

Előzmény: volvo s80 (115747)
volvo s80 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115747

Szia sanya2003! Mi az úttal együtt az ETI-nél foglaltuk a parkolót, a "C" pakolóban, 56,- Euro volt. Ez nyitott parkoló, de nem volt gond. Érkezéskor kipakoltunk, egyikünk elvitte az autót, leállította, a kijáratnál kapott egy kártyát. gyalog visszajött ( közben mi becsekkoltunk), és a kapott voucherrel a Buy&Fly iroda pultjánál kaptunk még egy kártyát. Érkezéskor odamentünk az autóért, kifelé pedig először az egyik, majd a másik kártyát betettük és nyílt a sorompó. Elég egyszerű volt. Korábban Grazból mentünk, ott is nagyon egyszerű.

Előzmény: sanya2003 (115744)
volvo s80 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115746

Tájékoztató az ellátásról - Sunwing Waterworld Makadi

Lehet, hogy azóta változott valami :)

Előzmény: Fata Morgana1 (115743)
volvo s80 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115745

A vízum vásárlás pontosan ugyanúgy megy, mint a régi reptéren. Próbálnak terelni, de nem kell vele foglalkozni, menni kell a bankhoz. Ráadásul a Niki-n kiosztják a regisztrációs lapot, így az sem gond, hogy honnan szedd össze. 

A Sunwing-ben, amennyire láttam működött minden medence és csúszda, nem volt felújítás. Beszéltünk egy kedves fiatal párral, ők ott voltak, de nem említették, hogy bármi zárva lenne, és nagyon elégedettek voltak. Az ellátásról teszek fel egy képet, ami persze lehet, hogy valamit változott azóta, de kiindulásnak jó lesz. Azért az átjárhatóság nem úgy működik, ahogyan azt sokan gondolják. A Palace lakói nem használhatnak mindent a Grandban ( személyes tapasztalat) és a Sunwing lakói sem használhatnak mindent a Palace-ban és a Grandban. Ha odaértek, kaptok majd az ellátásról tájékoztatót, abból minden egyértelműen ki fog derülni. Véleményem szerint, még a Sunwing összes éttermének kipróbálására sem biztos, hogy elég lesz az idő, olyan sok van.

Előzmény: Fata Morgana1 (115743)
sanya2003 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115744

Szia Volvos80!Jó volt olvasni a beszámolót!!!!!Köszönöm a lehetőséget.Bécsi indulást írtál igy érdeklődnék autó parkolással kapcsolatban lenne információd/autó biztonsága stb/????Előre is Köszönöm Sanya

Előzmény: volvo s80 (115741)
Fata Morgana1 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 115743

Szia!

Köszönöm én is az élménybeszámolót és a szép képeket. Nagyon jó volt olvasni egy friss

leírást/helyzetjelentést.

Azt szeretném kérdezni, hogy a Sunwingnál láttál-e felújítási munkákat, illetve üzemelt-e

minden medence és a csúszdák? A Sunwing vendégei számára mennyire átjárható a többi szomszéd Red Sea Hotel, medencék, bárok, éttermek tekintetében az AI-on belül, ha esetleg

erről van tapasztalatod, akár korábbról is.

Nemrég merült még itt fel kérdésként, hátha a friss tapasztalatok birtokában meg tudod

válaszolni, hogy az új terminál átadása után volt-e változás a vízum tekintetében a bank ablak nyitva tartásában, vagyis most non-stop nyitva van, vagy pl. éjszakai időszakban bezár?

Illetve az ETI esetében szóba került, hogy elég nyomulósan, elbarikádozással, korlátokkal

terelnek abba az irányba, hogy a 25 USD helyett inkább 28 EUR-ért vedd meg náluk a vízumot,

Te most mit tapasztaltál, könnyen lehet a bank ablakot megközelíteni, vagy tényleg kell ehhez

a művelethez némi "gátfutói gyakorlat"?

Köszönettel:

FM1

Előzmény: volvo s80 (115736)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!