Keresés

Részletes keresés

Lilike9 Creative Commons License 2 napja 0 1 115703

Én jómagam virágos fórumokon vagyok fent, de ott soha semmi probléma nem volt abból, ha valaki honlapot,konkrét beszerzési forrást árakkal kiírva közzétett.

Több esetben még saját magukat hirdettük, hogy ez +az van eladó, egyetlen egy esetben sem volt probléma ebből sem.

Sem az index fórum,sem a moderátorok, sem személyen szemét nem szúrta, hozzászólások, hírdetések nem lettek törölve soha sem.

Előzmény: showtimes (115701)
efvk Creative Commons License 2 napja 0 1 115702

3/3

showtimes Creative Commons License 2 napja -3 0 115701

Hehe, humorosak vagytok nagyon :)

Előbb a bolhából csináltok elefántot (beidézett topicleírásból 2 sor) aztán melodrámáztok rajta :) Megnyugtatlak a komolyabb fórumokból (NSO-tól NOL-ig már a második link, pr bejegyzés után a regisztráció törlésével repülnétek), szóval örülhettek, hogy itt ilyen lezser az admin, de ha szeretnétek írhatok neki :D A szabályok  a közösség és a szolgáltató érdekeit szolgálják. Intelligencia kérdése a betartása.

Egyébként két hete is volt egy nagyobb törlés miután az egyik utazási cég körül volt némi purparlé és ahelyett, hogy leállt volna vitatkozni, írt az adminnak, hogy hitelrontás történt, ami ugyancsak tilos :)  Amint a személyeskedés is. Ha nagyon szeretnétek  eljátszhatjuk az ovis bepanaszolóst :)

Előzmény: volvo s80 (115694)
efvk Creative Commons License 3 napja 0 2 115700

Remélem hogy okostojci csörmester nem köt bele hogy reklámozom nyiltan a helyzetjelzőt.......)))))))))))

Előzmény: efvk (115699)
efvk Creative Commons License 3 napja 0 0 115699

Felfedeznek még újabb fáraósírokat?

Még Tutanhamon sírja is tartogat bőven meglepetéseket. Tovább »

forrás: Index.hu

sanya2003 Creative Commons License 3 napja 0 1 115698

Szia Camel!Köszönöm a választ.06.26-07.10-ig Sunrise Select Royal Makadi.Majd irók beszámolót.Még egyszer Köszönöm

camel1237 Creative Commons License 3 napja 0 0 115697

Szia. Eddig még nem jelezte senki, hogy változott volna, a hivatalos ára 25 dollár/fő, de csak a bank ablaknál. 

Előzmény: sanya2003 (115691)
camel1237 Creative Commons License 3 napja 0 1 115696

Köszönöm a válaszodat.

Előzmény: Akár Kati (115695)
Akár Kati Creative Commons License 3 napja -1 1 115695

Kedves camel1237!

Úgy látom, vadászol a hozzászólásaimra, mivel ritkán teszem, így kevés a lehetőséged !

..Te egy moderátor féle vagy itt a fórumon?              Nem, ugyanolyan mezei tag vagyok, mint,pl.Te.

..mégsem veszel részt a fórum mindennapjaiban, évente egyszer-kétszer jössz és megrendszabályozol valakiket.                         Miért, kötelező naponta megszólalni? Nekem általában  akkor van késztetésem a megszólalásra, ha már a sokadik „megrendszabályozás” , személyeskedés teng túl a fórumon.

Még csak nem is más védelmében kérdezem, de mennyivel jobb lenne, ha megosztanád inkább Te is velünk az összegyűjtött tapasztalataidat, úgy hitelesebb lehetnél.

Köszönöm, de nincs késztetésem  a Te hitelességi mércédnek való megfelelésre.

Persze,lehet hogy más néven is itt vagy, na nekem az nem lenne szimpatikus, meg lehet, hogy nem is lehet? na ezt sem tudom.                Most már tudhatod: csak ezen a néven jelenek meg.

Szívesen olvasnék Tőled is beszámolókat,(bár már egyszer ezért engem is letoltál) pedig szerintem ezeknek a fórumoknak is az az igazi vonzereje.

Szerinted, szerintem meg túl erőszakosan nyomulsz  a beszámoló kérési igényeddel!

Előzmény: camel1237 (115692)
volvo s80 Creative Commons License 4 napja 0 0 115694

Úgy látom, az önbizalmaddal ( vagy inkább önelégültségeddel) nincs gond, Te mindig mindenkinél mindent jobban tudsz. Ráadásul úgy gondolod, egyedül Te tudod eldönteni mi a jó, mi a megfelelő magatartás, és azt gondolod, a Te feladatod minden szabály betartatása. 

Nagyon remélem, hogy soha nem leszek ilyen "okos" mint Te.

Előzmény: showtimes (115685)
Jossyka78 Creative Commons License 4 napja 0 3 115693

Nekem is van egy "okos" mondásom:).

Nem veszed észre, hogy egyedül mész szembe a forgalommal?:)

Szerintem nyiss egy topicot és szóljon arról, hogy minden nap beírod, hogy "kéretik a szabályokat betartani". Plusz írj hozzá egy csomó szabályt is, és akkor mindig rá tudsz szólni valakire, ha megszegi:).

Itt meg szerintem ha az aktív tagok többsége szívesen megosztja tapasztalatait, és más azt szívesen veszi, akkor Te ne szólj bele, mert egész egyszerűen te is "csak egy tag" vagy itt, és kész:).

Én speciel kifejezetten kérem, hogy az idei évre akinek csak van fakultatív programmal kapcsolatban tapasztalata, véleménye, és elérhetősége, az ossza meg, mert lassan aktuális lesz a nyaralásunk megtervezése.

camel1237 Creative Commons License 4 napja -1 0 115692

Szia Akár Kati. Légyszíves ne feltételezz rosszindulatot a kérdéseimben, csak a tájékozatlanságom okán kérdezném, hogy Te egy moderátor féle vagy itt a fórumon? Egyszer írtad valakinek, hogy már rengetegszer jártál Egyiptptomban, mégsem veszel részt a fórum mindennapjaiban, évente egyszer-kétszer jössz és megrendszabályozol valakiket. Még csak nem is más védelmében kérdezem, de mennyivel jobb lenne, ha megosztanád inkább Te is velünk az összegyűjtött tapasztalataidat, úgy hitelesebb lehetnél. Persze,lehet hogy más néven is itt vagy, na nekem az nem lenne szimpatikus, meg lehet, hogy nem is lehet? na ezt sem tudom. Szívesen olvasnék Tőled is beszámolókat,(bár már egyszer ezért engem is letoltál) pedig szerintem ezeknek a fórumoknak is az az igazi vonzereje.Láttad az egyik fórumtársunk delfines videóját a marsai fórumon? Valami csodálatos, és igaz, hogy FB tag, mégis megosztotta velünk fórumozókkal is.

Előzmény: Akár Kati (115690)
sanya2003 Creative Commons License 4 napja 0 0 115691

Sziasztok!Érdeklődnék a vízum ára felől?Előre is Köszönöm

Akár Kati Creative Commons License 4 napja 0 1 115690

Itt is!

Előzmény: Kathy8 (115689)
Kathy8 Creative Commons License 4 napja 0 1 115689

Az FBn ki lehet szűrni még a nem kívánt személyeket!

Előzmény: zsuzso100 (115688)
zsuzso100 Creative Commons License 4 napja 0 0 115688

Szerintem nem kell új fórum...ezt is mi alakítjuk, ahogy az újat is. A face azért jó, mert áttekinthető, sok képet lehet megosztani, kár, hogy nem vagy ott. Vagy milyen formára gondoltál?

És remélem mielőbb eljutsz Te is Egyiptomba! :)

Előzmény: Lilike9 (115686)
Akár Kati Creative Commons License 4 napja 0 3 115687

A topic nyitás óta eltelt 13 év, a topic indítója 9 éve nem szólalt meg!

Ha a többség igényli a konkrét infókat, legyen!

Nem kéne az önkéntes  cenzor szerepet túltolnod! 

Lilike9 Creative Commons License 4 napja 0 0 115686

Zsuzso !

Nagyon szeretem olvasni az utazásos fórumokat, nézegetni a csodálatos képeket. Még nem jártam Egyiptomban csak tervben van.

Lehet kellene indítanod egy olyan Egyiptommal kapcsolatos új fórumot ahol lehet bármiről beszélgetni.

Sokan mint ahogy én sem, nem facebookoznak azoknak nagyon hasznos a fórumokon megosztott bármilyen információ. 

Szerintem nagyobb haszna lenne mint ennek a fórumnak, mert itt attól is elmegy a kedve az embernek, hogy bármit is kérdezzen, nem hogy megosszanak hasznos információkat.

showtimes Creative Commons License 4 napja -3 0 115685

"Hurghada, az egyiptomi üdülőhely topicja. Kéretik a weboldal-ajánl ás és az egyéb direkt vagy indirekt marketingtevékenység kerülése"

Ezt kellene értelmezni :) 

Tehát nem ajánlunk weboldalt

nem folytatunk direkt- vagy indirekt marketinget.

Egyébként meg a saját oldalán mindenki azt nyom, amit akar ( ezt teszem én is), ami viszont nem a tiéd, ott a helyi szabályokat kell betartani. Ilyen egyszerű.

A sápítozás olyan, mint mikor a gyorshajtó sértetten azt mondja a rendőrnek: na, de biztos úr, ne zavarjon már az autózásban!

És sikerült a topic forgalmát is fellendítenetek :)

Előzmény: volvo s80 (115679)
showtimes Creative Commons License 4 napja -3 0 115684

Nem te döntöd el - szerencsére - ki mit szeret. Még nincs szeretetellenőrző hivatal. Feketéző annál inkább, például NAV, stb.  :)  A szabályzat meg még rád is vonatkozik :) Lehet szomorú, de jobb, ha tudomásul veszed.

Jah, egyébként ki tart vissza, hogy naponta megoszd az élményeid? (csupán csak a szabályokat kell betartani, amit nem én találtam ki, pedig biztos sajnálod).

Előzmény: zsuzso100 (115678)
showtimes Creative Commons License 4 napja -3 0 115683

Azért most már elolvashatnád a topicindító szöveget (ezt idéztem), illetve az index fórumázási szabályzatát, amelyet a regisztráláskor te is, meg mindenki más is elfogadott, s illene betartania mindenkinek. Ha nincs érdemi mondanivalód akkor nyugodtan hallgathatsz, te is, mi is túl fogjuk élni :)

Amennyiben szövegértelmezési problémáid vannak szívesen ajánlok egy-két kiváló tanítónénit :)

Köszönöm gratulációd, de nem vélelmezném, hogy a havi 2 bejegyzésem miatt utazik harmadannyi magyar Egyiptomba, mint egy éve, vagy népszerűbb a face a honlapok alfórumainál. Bár jobban belegondolva: ezelőtt 5 évvel még a fél ország az iwiwen lógott, de ott átváltottam a face-re és egyből tönkre mentek.  Bele se merek gondolni mi lesz, ha a face helyett a twitterre váltok :) 

Mindezt csupán a személyes megtámadtatásom miatt pötyögtem le, tudod már a latinok is megmondták: hallgattassék meg a másik fél is.

Előzmény: Jossyka78 (115677)
Jossyka78 Creative Commons License 2016.04.25 0 2 115682

Bizony lassan indulnak a gépek, bár épp most olvastam, hogy a május végit is törölték:(.

Számolom a napokat, vágom a centit, nézem a videokat, olvasom a beszámolókat és alig bííííírom kivárni, hogy végre végre végre újra érezhessem a forró levegőt, és gyönyörködhessek a csodálatos halacskákban:).

A beszámolót persze ide is felteszem majd, hogy ha valaki erre tévedne, akkor esetleg kedvet kapjon egy kis nyaraláshoz:)

Előzmény: zsuzso100 (115678)
Jossyka78 Creative Commons License 2016.04.25 0 2 115681

Megírhatja, bár szerintem ez már senkit nem érdekel, annyira unalmas.

Előzmény: camel1237 (115680)
camel1237 Creative Commons License 2016.04.25 0 0 115680

Remélem, hogy Showtimest nem a Mahara Clubról írtak zavarják, hasonló kedvezmény adásában csak nem érdekelt? Szerintem a Mostafáról érdeklődőre lett mérges, de majd úgyis megírja.

Előzmény: volvo s80 (115679)
volvo s80 Creative Commons License 2016.04.25 -1 2 115679

Gondolom, ezt nekem címezted. Valóban van egy weboldal elérhetőség a hozzászólásomban, de ha vennéd a fáradságot látnád, hogy egy konkrét kérdésre válaszoltam. 

Azon a weboldalon meg semmilyen ajánlat nincs.

És megy nekem a szövegértés, nem kell aggódnod miattam.

A Te beírásaidból is mindig megértem a " jóindulatú", gúnyos kritikát. 

Biztos vagy benne, hogy erre itt kíváncsi valaki is? 

Előzmény: showtimes (115676)
zsuzso100 Creative Commons License 2016.04.25 -1 2 115678

Teljesen igazad van...pár hozzászólással lejjebb itt van egy nagyon szuper videó, és mégis 2 embernek sikerült negatív szavazatot adni? Miért?

Ez a fórum legyen azoké, akik szeretik Hurghadát, akik járnak oda, akik megosztják élményeiket...sajnos észrevettem, hogy volt olyan beszámoló, amit töröltettek, mert valaki leírta az első utas élményeit, kitérve a fakultatívra is...szerintem ez elég gáz! :( Szomorú, hogy egyes embereknek a beszólogatás, piszkálódás okoz örömet! :( 

De mi szeretjük Egyiptomot és lassan indulnak a gépek, osszuk csak meg élményeinket, kérdéseinket, hadd pörögjön újra ez a topic is, hadd lássa aki esetleg egyelőre érdeklődés szintjén jár erre, hogy Egyiptom csodálatos ország és biztonságban vannak a turisták! :)

Előzmény: Jossyka78 (115677)
Jossyka78 Creative Commons License 2016.04.25 -1 5 115677

Azért picit most már szerintem leállhatnál erről, mert kezd beteges lenni.

Szerinted jobb az, ha ezen a fórumon 2 hétig egyetlen betű sem íródik? Könyörgöm szólásszabadság van, és attól, hogy emberek információt cserélnek egymással arról, hogy melyik programszervezővel volt, és mi mennyibe kerül és mi a telefonszáma, még nem reklámoznak.

2 éve LIDO-val voltam, nagyon jó áron lehetett nála befizetni fakultatív programra, és nagyon nagyon elégedettek voltunk vele!!! Imádtuk a progikat!

Ez egy vélemény. Nem reklám! Vélemény. TÉNY, hogy ezzel LIDO-nak (remélem) jót teszek, mert sok mindenki más is őt fogja választani, és ettől jobb lesz mindenkinek. Lidonak is, meg aki vele megy fakultatív progira:)..

A hirdetés/reklám szerintem nem itt kezdődik.

Amit viszont Te itt csinálsz, hogy egyszemélyes hadseregként mindenkibe belekötsz, aki itt mer bármit ajánlani, az kinyírja az egész fórumot.

Bevallom, nem csoda, hogy mindenki átvándorolt a facera. Pár éve itt még olyan pörgés volt, hogy alig győztem visszaolvasni, ittam a sorokat. Most már csak azt olvasom, hgoy valaki ír valamit, te meg leoltod... Gratulálok:(.

Előzmény: showtimes (115676)
showtimes Creative Commons License 2016.04.25 -4 0 115676

Mint látható, minden posztoló tud írni, remélhetően olvasni is:

"Hurghada, az egyiptomi üdülőhely topicja. Kéretik a weboldal-ajánl ás és az egyéb direkt vagy indirekt marketingtevékenység kerülése."

Ezek után következik a szövegértés :)

attitoth Creative Commons License 2016.04.24 0 0 115675

Szia! Van email címe Mostafának vagy csak viberen lehet neki írni! Érdekelnének az ajánlatai! Köszi: Attila

Előzmény: Prot32 (115652)
volvo s80 Creative Commons License 2016.04.23 0 1 115674

A Mahara Club kártyával sem lehet korlátlanul használni a Makadi öbölben lévő összes Red Sea hotel szolgáltatását, de sok előnnyel jár valóban. Szállodánként változik, hogy mik azok a többlet szolgáltatások, amik a kártyával igénybe vehetőek.

MAHARA CLUB

Vegyen részt a RED SEA HOTELS törzsutas programjában és legyen Ön is tagja aMahara Club-nak!

Akik már legalább kétszer üdültek valamelyik RED SEA HOTELS-ben, vagy részt vettek egy Grand Cruises nílusi hajóúton, azok a vendégek jelentkezhetnek ebbe az exkluzív klubba, ahol megkapják az ingyenes Mahara Blue Card-ot.

Mint Mahara Club tag, Ön számos kedvezményben részesülhet Egyiptomban, a hajóútjainkon, búvár és szörfiskolákban, szépségszalonokban, kávézókban, éttermekben, sőt a kártyára összegyűjtött „kagylóival” is fizethet.

Mint regisztrált klubtag, Ön minden egyiptomi foglalásánál kagylókat kap, automatikusan jóváírva a Mahara Club számlájára. A Mahara Blue Card-ra és a Mahara Gold Card-ra így feltöltött kagylókkal a helyszínen kijelölt helyeken mindenhol tud fizetni, ahol a Mahara Club logót látja.

A 10. üdülése után – amely egy RED SEA HOTELS-ben vagy az egyik Grand Cruises nílusi hajón (vagy ezek kombinációján) történt – elküldjük Önnek a Mahara Gold Card-ot. Exkluzív Gold Card tulajdonosként egész pihenése alatt élvezheti az Önnek járó VIP bánásmódot, mely felejthetetlen élmény marad minden tulajdonos számára.

Regisztrálni a www.maharaclub.com oldalon lehet. 

Előzmény: Andeee13270 (115672)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!