Keresés

Részletes keresés

Chade87 Creative Commons License 2017.09.16 0 0 15888

Sziasztok.

Ma valaki swinger club?

Én a 3majomra gondoltam Szeged mellett Kisteleken.

sexylovers Creative Commons License 2017.09.16 0 0 15887

Sziasztok! Bécsi swingerklubokról van valakinek tapasztalata? Melyikbe érdemes ellátogatni?

czp79 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 15886

Persze, de ezzel tisztában is vagyunk. 

Előzmény: olegnagy (15885)

olegnagy Creative Commons License 2017.09.15 0 0 15885

Na ezt biztosan nem tudja senki sem garantálni :-)

Előzmény: czp79 (15884)
czp79 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 15884

Szerintem nem, de ki tudja. Egy próbát megér. ;))

Bár hiába van sok pasi, ha nem szimpatikusak.

Előzmény: olegnagy (15883)
olegnagy Creative Commons License 2017.09.14 0 0 15883

Esetleg érdemes lehet előre telefonálni, hogy szeretnétek szóló pasit és hogy aznap este többet engedjenek be. Bár nem tudom, hogy működne ez.

Előzmény: czp79 (15882)
czp79 Creative Commons License 2017.09.11 0 0 15882

Ez igaz, de amikor mi mentünk, akkor csak párok voltak.

Előzmény: olegnagy (15881)
olegnagy Creative Commons License 2017.09.10 0 0 15881

A Tik-Takban tudtommal nincs kifejezetten páros vagy pasis nap, arra törekszenek, hogy néhány pasival legyen több, mint pár.

Előzmény: czp79 (15878)
olegnagy Creative Commons License 2017.09.10 0 0 15880

(Legalább) két oldala van a kérdésnek: az egyik az - ahogy a feleségem mondani szokta - hogy az első szex a legrosszabb. Másodikra már (jobban) tudja a partner, hogy mit hogyan csináljon, már túl vagyunk a kezdeti tapogatózáson, élvezetesebb. Klubban ezt nehezebb összehozni. Illetve privát találkozón olyat is lehet, amit swingerklubban nem illik. A másik oldal viszont az, hogy ha hármasban találkozunk, akkor ugye nekem esélyem sincs (másik) nővel lenni. Az anonimitás is elveszik. Az sem lenne rossz, ha meg tudnánk egyezni a következő klubos találkozóban, csak (kisgyerekes lévén) mi sem tudjuk, mikor jutunk el legközelebb, két hét vagy fél év múlva...

Előzmény: Julcsi5 (15877)
Hun Robert Creative Commons License 2017.09.09 0 0 15879

szerdan a pasis  nap en mindig ott vagyok 

Előzmény: czp79 (15878)
czp79 Creative Commons License 2017.09.07 0 0 15878

Sziasztok!

Egyszer már mi is jártunk a Tik-Takban. Sajnos fárasztó nap után mentünk és fejben nem voltam ráhangolódva, ezért kicsit csalódottan távoztunk. A hely nagyon jól kialakított, kulturált, igényes.

Néhány hónap elteltével újra felmerült bennünk egy látogatás ötlete. Akkor "páros napra" mentünk, most inkább pasis este tetszene mindkettőnknek.

Persze a megvalósulásra kevés az esély szabad hétvége hiányában.

Julcsi5 Creative Commons License 2017.09.06 0 1 15877

Akkor valamit nagyon jól csináltatok! Legközelebb már tudni fogjátok, hogy jöhet-e harmadik fél, mert már meg fogjátok beszélni. Viszont. A klubban könnyebb megőrizni a névtelenséget. Klubon kívül már levelezés, telefonálgatás, szervezkedés folyik. Vékony a jég! 

Előzmény: olegnagy (15875)
whitemilk Creative Commons License 2017.09.06 0 0 15876

Swinger hajózás, swinger beach, Adria 2018

Sziasztok. Lehet még korainak tűnik az időpont de már elkezdtük a szervezését egy swinger hajóútnak az Adriára 2018 május 26 - júni 2, június 9-16 ( előszezon )  vagy júni 23 - 30 ( főszezon ). Már vannak jelentkezők, várunk még párokat, lányokat illetve korlátozott számban fiúkat.  8 -10 utassal tervezzük 4 párral, vagy 3 pár és 2-3 szóló hölgy,  fiú. Már vannak jelentkezők, van több pár aki érdeklődik de még van hely.
Program : Isztria, Rovinj és környéke, esti partyk a hajón, városnézések, bulizás, kellemes vacsorák, swinger klub látogatás Rovinjban, swinger parton strandolás.
Decemberig fixáljuk az utazást, személyesen is egyeztetünk akkor a csapattal. Bővebb info emailben : swingerbulik@gmail.com

olegnagy Creative Commons License 2017.09.04 0 0 15875
Ti hogy kezelitek, ha egy klubban az aktuális harmadik klubon kívül is szeretne találkozni veletek? Kaptunk egy ilyen ajánlatot, de eddig egymás között nem volt erre "protokollunk", a párom azt hitte, én nem akarom, én azt hittem, ő nem akarja, úgyhogy elutasítás lett a vége.
olegnagy Creative Commons License 2017.09.03 0 0 15874

Megtörtént az első szombati swingerklublátogatásunk. A Tik-Takba mentünk, sokan voltak, volt is forgalomirányítás a parkolásnál :-) Lelkiekben felkészültünk arra, hogy belépés után torkon fog ragadni a cigibűz, de szerencsére nem volt ilyen gond, a teraszon dohányoztak, teljesen elviselhető volt lent a levegő. Eddig nem is láttuk, volt egy új öltözőrészleg, ott kaptunk szekrényt. Szintén (számunkra) új volt a medence a jakuzzi mögött. Ugyan sokan voltak, de nem volt tömeg, oda lehetett férni a pulthoz (kis várakozás után), volt hely az ebédlőben, stb. Aztán felmentünk és jól éreztük magunkat egymással és másokkal :-) Legalább 4 szóló nőt láttunk, ez egész meglepő volt, de azt hiszem, lefoglalták a szóló férfiakat, mert nem láttam olyat, hogy 2-3 szóló pasi is bámult volna valamilyen akciót. Most először láttam olyat, hogy valakinek határozottabban kellett mondani a nemet, mert elsőre nem értette, de ennek inkább tapasztalatlanság lehetett az oka, nem erőszakosság. Egy alkalommal érződött tömeg, amikor először felmentünk a legfelső emeletre, akkor mindkét vége teli volt, a buszmegállóval szemben két pár játszott egymással, a megállóban meg hatan ültek üresedésre várva - de ekkor is volt hely lent. Mi főleg a tükrös szobában voltunk.

szeximaxi Creative Commons License 2017.08.30 0 0 15873

Julcsi5-nek teljes mértékben igaza van szerintem.

Magam sem tartom jó ötletnek, viszont fordítva talán még működhet is.

Előzmény: olegnagy (15870)
Julcsi5 Creative Commons License 2017.08.29 0 0 15872

Szerintem ez nem jó ötlet! Erre rámehet a barátság. Visszafelé elsülhet jól, vagyis swinger ismeretségből alakul ki a barátság.

De, nem muszáj egyetérteni az én véleményemmel.

Előzmény: olegnagy (15870)
olegnagy Creative Commons License 2017.08.28 0 0 15870

Hello!

Nem feltétlenül klubhoz kapcsolódó kérdés, de felvetem, kicsit leült a topik. Van egy ismerős pár, akik ugyan nem élnek nyitott kapcsolatban, de valamennyire azért érdeklik ezek a dolgok őket. Közben jó fejek, értékes emberek, akikkel nagyot lehet beszélgetni, házibuliba hívni/menni hozzájuk - épp ezért merült fel az (egyelőre elméleti) kérdés, hogy akarunk-e valaha ágybabújni velük. Egyelőre arra jutottunk, hogy ha az ágybabújás közben beütne valami probléma, akkor az a potenciális baráti kapcsolatot veszélyeztetné, ezért inkább nem mennénk ebbe az irányba. Nektek volt olyan baráti kapcsolatotok, ami át tudott menni swingerkapcsolatba?

Privát Party Creative Commons License 2017.08.24 0 0 15869

Sziasztok!

Már több helyről hallottunk a gödöllői privát swinger bulikról.

Valaki esetleg tudna bővebb infót adni ezekről a partykról?

Pontosan ho van, kik járnak, mennyire zártkörű?

Esetleg valami email vagy tel. szám? :)

Köszi

whitemilk Creative Commons License 2017.08.23 -1 0 15868

Swinger hajózás, swinger beach, Adria, Isztria,  2018 június 2 - 9.

Sziasztok. Lehet még korainak tűnik az időpont de már elkezdtük a szervezését egy swinger hajóútnak az Adriára 2018 június 2-9.re. Már vannak jelentkezők, várunk még párokat, lányokat illetve korlátozott számban fiúkat.  8 -10 utassal tervezzük 4 párral, + 1 szóló lány vagy fiú ( Szóló lány már jelentkezett kettő is ) . Már van több pár is aki érdeklődik de még van hely.
Program : Isztria, Rovinj és környéke, esti partyk a hajón, városnézések, bulizás, kellemes vacsorák, swinger klub látogatás Rovinjban, a Rovinj melletti swinger parton strandolás, nudi strandok, stb.
November elejéig fixáljuk az utazást, személyesen is egyeztetünk akkor a csapattal. Bővebb info emailben : swingerbulik@gmail.com

olegnagy Creative Commons License 2017.08.21 0 0 15867

Passz. Mi  egyszer voltunk, abból nem lehet következtetéseket levonni.

Előzmény: Xien40 (15866)
Xien40 Creative Commons License 2017.08.20 0 0 15866

Sziasztok !

Engem is a Paradise érdekelne ( eddig a DL. - ban jártam , egy pénteki napon ( mivel pasi vagyok )  , kb. 40-50 ember volt ott , tehát volt miből válogatni  )  .....
Pénteken vagy szombaton milyen létszámra lehet számítani ?Milyen a nemek megoszlása ?

Előzmény: olegnagy (15865)
olegnagy Creative Commons License 2017.08.18 0 0 15865

Szerencsétlen a kialakítása. Három szinten vannak a szobák. A felső (bejárati) szinten a recepció mellett, oda behallatszik az összes érkezés/távozás meg a recepciós dumája. A középső szinten a társalgó/tánctér mellett vannak szobák, ide bejön a zene meg a füst. Az alsó szinten a medence mellett van egy szoba, az lehet, hogy jó lenne, de foglalt volt, amikor ott voltunk. Én a társalgóban két órán keresztül köhögtem a dohányfüsttől, az elszívók nem túl hatékonyak.

Előzmény: sexylovers (15864)
sexylovers Creative Commons License 2017.08.18 0 0 15864

A Paradise-ról mi volt a rossz tapasztalatotok? Megírod pár mondatban? Ott még nem voltunk és érdekelne. TikTak, Dreamland tényleg jók szerintünk is.

Előzmény: olegnagy (15862)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.08 0 0 15863
mit nem ertessz?

van olyan hely ahol pasi tultenges van.. ne menjen csodbe noket kell szerezni... hat szerez... kurvakat... vagy allandoak es fizez nekik x osszeget vagy elhivja oket ott szedhetnek fel kuncsaftot... nem epen penztarcaval de megoldhato a dolog
Előzmény: olegnagy (15861)
olegnagy Creative Commons License 2017.08.07 0 0 15862

Itt egy lista: https://www.swingerpartner.hu/swingerklubok/mukoedo-swingerklubok

Nekünk a Tik-Tak-ról van jó személyes tapasztalatunk, a Paradise-ról rossz, a DreamLand-ről hallottunk még jókat. Ha jól számolom, összesen hat klub van, nem olyan sok végignézni az oldalaikat.

Előzmény: A velencei kurtizán (15857)
olegnagy Creative Commons License 2017.08.07 0 0 15861

Ezt a kurvás dolgot nem értem. Ha a tulaj fizeti, akkor mindenkit leszop meg engedi, hogy megdugják? Vagy akkor is válogathat? Ha meg a vendég fizeti, akkor ruhában (de legalábbis pénztárcával a kézben) mennek be a klubba a vendégek?

Előzmény: Törölt nick (15860)
Törölt nick Creative Commons License 2017.08.07 0 0 15860
En tobbet probaltam, egyiket sem ajanlom mert mindegyik jo. Nekunk ez a jo am8be most jarunk mert itt ha akarom csak leakelodok, iszogatok, de vannam zarjato szobak ahova felre vonulhatok.... van olyan hely ahol nincs ajto, csak fuggony... ott aztan mint egy orgia gang bang filmben a hangok

van ahol uvolt a zene es diszkofenyek vannak es van pl csapolt sor... de olyan arban merik az italt mint a bpesto belbarosi elit szorakozohelyeken ettermekbe...

van olyan hely ahol pasi tultenfes van, hoz a hely tulaja kurvakat....

van olyan hely ami eleve egy bordely napkozbe az esto swinger alatt is termeszetesen tele van kurvakkal...

van ahol a belepo ara tartalmazza az italt ... van ahol semmit, de ugyanannyi a beugro....
van ahol a kurva fix penzt kap a tulajoktol es nem kernek semmit...
ami eleve nappal bordelykent uzemel ott fizetni kell a kurvaknak

van olyan hely ahol 40 alatt nincs senki... van olyan ahol vannak egeszen fiatalok is...
20asok...
de ahol sok a 40+ es csak a lanyok fiatalok 20asok azok alt. kurvak
Julcsi5 Creative Commons License 2017.08.03 0 1 15859

MÁR KORÁBBAN MEGÍRTAM:

Sziasztok!

Nehéz klubot ajánlani, mert nem vagyunk egyformák. És, ha mégsem tetszett az ajánlás ellenére a klub? De szerintem nézzétek meg a Tiktakswiger új honlapját, olvassátok el a tudnivalókat. Ill. a Club Paradise oldalt is ajánlott felkeresni. Hogy melyik nap? Szerdán és pénteken lényegesen kevesebben vannak, mint szombaton. Bár szombaton nagyobb a  merítési lehetőség. Több emberrel lehet ismerkedni. Ezeket Nektek kell eldönteni. Sok sikert és jó szórakozást! Élménybeszámolóra számítunk!  

par_25 Creative Commons License 2017.08.03 0 1 15858

Szia, nekünk ez a kedvenc :) 

http://www.swingersklub.eu/swingersclub.php

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!