Keresés

Részletes keresés

Mike333 Creative Commons License 2016.12.26 -1 0 132

Mennék pár napra olaszországba repülővel! Ha valakit érdekel irjon : kemike6@gmail.com

Mobilone Creative Commons License 2016.09.09 0 0 131

Hello,

Valóban nem használhatják és nem is használják. Engem parkolóórás helyen bűntettek meg, nem fizettem be, azóta többször voltam, nincs következménye, igaz figyelek a szabályok betartására.

Előzmény: BoxerFalo (129)
evelinkassay Creative Commons License 2016.07.20 0 0 130

Eladó nápolyi utazás 2 személyre. Indulás július 28-án repülővel - Wizz Air Budapestről, hazautazás augusztus 4. Szállás szállodában Nápolytől 17 km-re. A szállodának saját medencéje van. Ár 2 személyre: 160 000 Ft. Bővebb információ emailben:
pbodnareniko@gmail.com

BoxerFalo Creative Commons License 2016.07.17 0 0 129

Szasztok! 6 napig nyaraltunk Lido di Jesolo-ban egy olcsó szálláson. Az utolsó napon kicsekkolás után az addigi parkolóhelyemet elfoglalták, így a padkán áltam meg egy rövid időre az út és egy kukoricatábla között.

Mire visszaértünk a kocsihoz, egy 260 Eur! büntetési csekk volt rátéve a szélvédőre, amit a helyi Corpi di Polizia Locale állított ki. Reklamálni próbáltam, de szombat délután senkivel sem tudtunk beszélni, így hazajöttünk.

Kérdéseim:

Érdemes-e reklamálnom műszaki hibára hivatkozva?

Polizia Locale sima rendőrség vagy önkormányzati parkolási csoport?

Ha nem fizetek, behajthatják-e? 

Mit tegyek?

Azt olvastam, hogy az Eucaris adatcsere adatbázist nem használhatják a külföldi hatóságok parkolási és útdíj ügyekben!

Köszönöm a hozzászólásokat!

Csizi1982 Creative Commons License 2016.06.28 0 0 128

Mielőtt elindultunk megnéztem ezt a cikket:

https://www.digitaliscsalad.hu/programajanlo/egy-borondnyi-app-ami-jol-johet-nyaralashoz/

Nem voltam képben ezekkel az appokkal, de az autópályán a dugóban (már az M7-en) két gyerekkel igazi "túlélőkészletnek" bizonyultak. :)

bacsaym Creative Commons License 2016.06.19 -1 0 127

Sziasztok! Magyarországhoz legközelebb eső helyeken keresek olcsó kempingeket. Tudnátok segíteni?

M.Edith061 Creative Commons License 2016.06.05 0 0 126

Az Adria Észak-Keleti gyöngyszeme CAORLE kisváros, ahol kellemesen töltheti szabadságát, akár lakokocsiban , Kempingben lévő mobil házban, apartmanban vagy "nyaralóház"-ban ami olyan mint egy

szálloda. A parthoz közel található ezek mindegyike. MOST még az utolsó szabad helyek akciósak !

Június  24 - Július 1.  Augusztus  5 - 12.  és Szeptember

A nyaralás alatt magyar asszisztenciát biztositunk, mindenben segitünk.

Bővebb felvilágositást csak névvel, telefonszámmal ellátott érdeklődőnek adunk.

Információ:  Molnár Edit    edith.m.italy@gmail.com  tel:  +39.3279549100 

Keressen bizalommal, nyaraljon kellemesen itt Caorleban !  

M.Edith061 Creative Commons License 2016.06.05 0 0 125

Szia !

Lehet hogy már késő, de ha mégsem, akkor tudok segiteni Caorle-ban ***  Kempingben .

edith.m.italy@gmail.com  Tel:  IT   +39 327.9549100

Előzmény: babilon4 (124)
babilon4 Creative Commons License 2016.04.16 0 0 124

Sziasztok! Tudnátok ajánlani saját parttal rendelkező, lehetőleg nem tömegnyomoros, igényes aparmanos kempinget az Észak-Adrián? Ami három kisgyerekkel elérhető távban van. Olyasmire gondoltam, amikben helyben is vannak programok, medence, animátorok, bolt...

Bibionét többen emlegették itt a fórumon, nekem a huszonöt évvel ezelőtti tapasztalataim vannak csak róla, és akkor olyan volt, mint akkoriban a Velencei-tó is a budapestieknek: a legközelebbi célállomás a tömegeknek Kelet-Európából, iszonyat zsúfolt és mocskos volt, ráadásul tele meduzával. Most már gondolom nem ilyen, ugye?

gemminimm Creative Commons License 2015.05.19 0 0 123

Sziasztok Használt már valaki Olaszországban MOL GOLD kártyát tankolásra? A MOL honlapján azt írja, hogy az API IP kutakon elfogadják, fizethetek vele, de jó lenne tudni biztosan, hogy tudjak kalkulálni a költőpénzzel. Köszi ha tudtok valami infót. :-):-(

LT74 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 121

Szép napot mindenkinek ! 

Horvátországba járunk évek óta, a Görögökél is jártunk már egyszer, viszont kiváncsi lennék Olaszországra mert sokan ajánlották. Esetleg aki volt már mindhárom helyen, szertnék egy rövid összehasonlítást árak, vendéglátás, apartmanok téren. Két felnőtt három gyerek a családom. Nehány link jó volna Jesolo irányába vagy esetleg Bibione mert ezt a kettőt istenitik. Egyébként mi mindig a helyszínen keresünk apartmant, nem tudom ez létező dolog-e az olaszoknál is. 

Előre is köszi a válaszokat !

Tibi

Kiralylany12 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 120

Ha valaki Milánóba vagy a Comoi tóhoz utazna:

Sürgősen fél áron: 38 Euroért átadó a Milánói szállásom augusztus 5-7-ig 2 éjszakára 2 főnek a Bookingról.

Sajnos nem tudunk menni abban az időben és nem visszatérítendő a 76 Eurós ár/2 éjszaka 2 főnek. 

Ne hagyd ki ezt a kedvező ajánlatot !  Ha érdekel írd meg a privát elérhetőségedet. Az utazók neveit át tudom íratni.

Ez az a hotel. Minden látnivalóhoz közel van:

http://www.booking.com/hotel/it/guesthouse-central-station.html?aid=348628&label=postbooking_canxemail;inj=1

PearliePianos Creative Commons License 2014.05.12 0 0 119

Cavallino - Jesolo környékére készülünk Augusztus utolsó hetére sátorral kempingezni valami szebb, jól felszerelt kempingben. A jobbak már mind tele vannak sajnos, nem tudok foglalni. Van valakinek tapasztalata arról, hogy ha az ember lemegy foglalás nélkül, akad-e olyankor hely? Ugyanis van majdnem minden kempingben ( a jobbakban is) olyan sátrazó terület, ahová nem lehet előfoglalni. A kérdés, hogy mennyire telítettek ezek…. Előre is köszönöm a tanácsot! 

juhlaci Creative Commons License 2014.04.27 0 0 118

útlevél nem kell, az ételek jók 

Előzmény: lacika973 (116)
juhlaci Creative Commons License 2014.04.27 0 0 117

rengeteg szálloda van Riminiben olcsón. kérdés az, hogy a tenger júniusban milyen meleg? egy nap San Marino kirándulást beiktatni!!! olasz oldalakon még sok családi üzemeltetésben lévő szálloda van! http://www.venere.com/hotels/rimini/hotel-fra-pini/#overview     

Előzmény: lacika973 (116)
lacika973 Creative Commons License 2014.04.25 0 0 116

Sziasztok!

Érdeklődnék, tervez e valaki nyaralást júniusban Rimini térségében? Valamint véleményeket várnék a helyről. Mi terveznénk 4éves lányunkkal, hogy kocsival nekivágnánk. Esetleg ha van hasonló család aki menne, akár mehetnénk egyszerre. apartman vagy szálloda a jobb? Milyenek az ételek? Kell útlevél? Nem vagyunk nagy utazók, sőt még most lépnénk át az országhatárt először. :-)

hovamenjek Creative Commons License 2014.04.22 0 0 115

Köszi szépen "rodore" :) :)

rodore Creative Commons License 2014.04.22 0 1 114
Előzmény: hovamenjek (112)
rodore Creative Commons License 2014.04.22 0 0 113
Előzmény: hovamenjek (112)
hovamenjek Creative Commons License 2014.04.22 0 0 112

Kedves Annamária! Ha jól gondolom, akkor te már tapasztalt vagy Olaszországban. :) Esetleg tudnál abban segíteni, pontosabban ajánlani olyan apartmant 5 főre (ebből egy 8 éves gyerkőc), ahol esetleg voltál, vagy jókat hallottál róla. Július végén szeretnénk menni, viszont még nem jártunk Olaszországban. Első gyerkőcös tengerparti nyaralás lesz, pont homokos part miatt választottuk. :) Bibioneban gondolkodunk, de ha esetleg árban tudsz hasonló települést ajánlani, azt is átgondoljuk. Előre is köszönöm válaszod. Erika

Vigh Annamária Creative Commons License 2014.02.18 0 0 111

Nyaralni jó helyen, jó áron is lehet:)

Tengerparti olasz kempingben lakókocsiban és mobilházban is élvezheted a nyaralást.

Gyönyörű,tágas elősátrainkkal is  kényelemre családi nyaralásra törekszünk.

A tengerpart lassan mélyülő, így kisgyermekes családoknak is szuper választás. A gyönyörű városok, mint Ravenna, Ferrara, Bologna, San Marino, Rimini, Velence, Chioggia. . . ideális közelségben vannak. A kempingből kiindulva fantasztikus kirándulásokat szervezhetünk a családdal.

www. olaszorszaginyaralas. com

koclac Creative Commons License 2013.07.21 0 0 107

A matrica elkelt!

Előzmény: koclac (106)
koclac Creative Commons License 2013.07.20 0 0 106

Sziasztok!

Július 13-án vasárolt, augusztus 11-ig érvényes SZLOVÉN autópálya matrica féláron átadó! Sértetlen állapotú,nem volt felragasztva, 15 Euro lenne az ára. Bp XVIII. kerület. 30 627 1779

sonajbar Creative Commons License 2013.06.23 0 0 105

Szia!

Engem érdekelnének az ájánlatok, éppen most keresgetek! Tudsz adni egy email címet vagy egy telefonszámot, hogy tudjunk beszélni mert mi még nem voltubk Olaszban és nagyon sok kérdésem lenne, és szükségem lenne egy tapasztalt emberre akinek vannak élményei! Köszönettel Ráné Tímea

Előzmény: László Németh (91)
sonajbar Creative Commons License 2013.06.23 0 0 104

Szia Marika!

Mi augusztus 21.-én Németországból költöztetjük haza a lányomat és szeretnénk útba ejteni Olaszországot mert még soha nem voltunk szeretnék érdeklődni a szálláslehetőségről, mennyibe kerül 3 felnőtt embernek. Étkezésekkel vagy anélkül milyen látványosságok vannak a közelben, közel van e a tenger.Vay amit gondolsz esetleg...

Előre is köszönöm!

Tímea

Előzmény: Németh Márta (101)
Németh Márta Creative Commons License 2013.04.09 0 0 101

8 exkluzív, úszómedencés villa igényeseknek Olaszország zöld szívében, Umbria tartományban kiadó. Magyarul beszélünk. Orvietói útikalauz, látnivalók, ünnepek. 

http://www.umbriahomelidays.it

ananasz000 Creative Commons License 2013.04.03 0 0 100

Sziasztok! Kicsit OFF-olok de szeretném ha kitöltenétek a kérdőívem amely külföldi üdülésekkel foglalkozik. Előre is köszönöm :)

https://docs.google.com/forms/d/1H55xL-M7LZ9TGlZ3dFPM5_j4HF5zIQEPhtXOMzk1x6Q/viewform?pli=1

pupákok Creative Commons License 2013.03.07 0 0 99

olasz autópályadíj kalkulátor:

http://www.autostrade.it/en/index.html

pupákok Creative Commons License 2013.03.03 0 0 98

véletlenül találtam hátha hasznos lesz

Előzmény: Bogyó 2 (92)
pupákok Creative Commons License 2013.03.03 0 0 97
Audio guide az út teljes időtartamára 9,00 EUR Trieszt Miramare-kastély 6,00 EUR Malcesine Libegő a Monte Baldo hegyre 14,50 EUR Bergamo fogaskerekű 2,00 EUR Iseo 3-sziget hajókirándulás 8,00 EUR Verona Aréna 5,00 EUR San Zeno-templom +
Szt. Anasztázia Bazilika
5,00 EUR Vicenza Teatro Olimpico 6,50 EUR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!