Keresés

Részletes keresés

Sárkány Creative Commons License 2003.03.14 0 0 20
A holdról jöttem szivi...
Előzmény: Muster Mark (17)
Threepwood Creative Commons License 2003.03.13 0 0 19
Ez kiütötte a zöldségboltot :))
Előzmény: pert1 (5)
noway Creative Commons License 2003.03.13 0 0 18
Kedves MM, mondták már neked, hogy nagy szükéged lenne valami kisméretű, rugalmas tárgyra, amit fórumozás közben a fogaid közé szorítasz, és amikor agressziós rohamod támad, ráharapsz? Sokkal humánusabb módja lenne a belső feszültségek kiélésének, és talán a népszerűségednek is jót tenne...
Előzmény: Muster Mark (17)
Muster Mark Creative Commons License 2003.03.13 0 0 17
Te tényleg ilyen hülye vagy?
Előzmény: Sárkány (16)
Sárkány Creative Commons License 2003.03.13 0 0 16
Én csak azért vagyok ezen elakadva, hogy "komoly tudósok" ilyenekkel töltik az időt, meg a sok pénzt.... Biztosan van egy csomó olyan állítás, amit nem tudtak tudományosan megcáfolni. Szerintem próbáljunk meg összeszedni néhányat, és publikáljuk.
Biga Cubensis Creative Commons License 2003.03.13 0 0 15
De arra is még csak gondolni is rossz, ha egy ilyen sziderikus tachiokron planetokliznát okoz, ha túlfolyik az gravitikus időbuborékon, átesve az időhorizonton.
Előzmény: Simply Red (13)
Muster Mark Creative Commons License 2003.03.13 0 0 14
Hát igen

Kíváncsi vagyok, kedves valfilből szalajtott fórumtársak mit reagálnak erre az iszonyú mocsokra.

Simply Red Creative Commons License 2003.03.13 0 0 13
A tachion (szó szerint: sebes vándor) egy olyan időforrás, amely az általa kibocsátott múltszféráknál gyorsabban halad, kúpos időgeometriát, hullámteret árasztva maga mögé

De mi van, ha beleesik egy kronoszinklasztikus infundibulumba?

Előzmény: Gyula25 (11)
rendes gyerek Creative Commons License 2003.03.11 0 0 12
Van belül egy másik Hold, ami sokkal nagyobb, mint a külső. (Hasek nyomán)
Gyula25 Creative Commons License 2003.03.11 0 0 11
Megnéztem az oldalt. Itt adtam fel:

"A tachion (szó szerint: sebes vándor) egy olyan időforrás, amely az általa kibocsátott múltszféráknál gyorsabban halad, kúpos időgeometriát, hullámteret árasztva maga mögé."

Előzmény: pert1 (5)
Gyula25 Creative Commons License 2003.03.11 0 0 10
Kiették a szárnyas majmok. Ha valaki nem hinné, hát nézze meg! :)
Előzmény: moonshadow (2)
pert1 Creative Commons License 2003.03.11 0 0 9
Az tényleg igen elgondolkodtató, hogy is nem sikerült a mahu tudósainak már 30 éve
ez a cáfolat.

"Sokáig rejtély volt, hogy miért harmadakkora a Hold tömörsége, mint a Földé "

(egyesek számára ez annyira rejtélyes, hogy még most is úgy tudják, hogy nem harmadakkora,
hanem kb kétharmada (60 %) a Hold sürüsége a Földének)

"és a belso muszerekre utal az orosz tudósok szerint a Hold mértani tökéletességu kör alakú
pályája"

(már feltehetöleg elállítódtak a müszerek, mert már az 5 %-os pontosságot sem éri el az a kör,
lehet hogy vissza kéne vinni öket hitelesítésre az Andoméda ködbe;-)

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.11 0 0 8
Na ugye? Hátperszehogy! Űrkomp az vaze!
Mindigismondtamén! Régesrég kérem régesrég megmondtam én azt már!
A Holddal nem csak a Szíriuszról jöttek az atlantisziakkal és az ősmagyarokkal sokan (pl Ozirisz és Ízisz és Quetzalkoatl is többek közt), hanem a nibirui nephilinek is azzal szálltak át a Földre és fognak most is! Bizonyám!
:)

itt a cikk

Egyébként tényleg elgondolkodtató (már ha igaz), hogy állítólag eleddig nem sikerült ezeket a teóriákat cáfolni...

Előzmény: Kenus (7)
Kenus Creative Commons License 2003.03.11 0 0 7
Igenis, a Hold űrhajó, melyen a magyarok és a japánok jöttek a Szíriuszról, ahonnan idáig érve - köztudottan - a fény éppúgy kilencszer csavarodik meg, ahogy egy bizonyos szakaszon a japánok és a magyarok DNS-e is (a más nemzetbe tartozó szánalomra méltó emberekkel(?) ellentétben).
BZoltan Creative Commons License 2003.03.11 0 0 6
ez a cx.hu nem egy gyenge cuccos... uram atyam, mekkora allatok vannak a vilagon :)
z
Előzmény: pert1 (5)
pert1 Creative Commons License 2003.03.11 0 0 5
Itt az ábra
még választhat is a gömb és a bindu alakú üreg közül, és grátiszként még kap hozzá eegy belsö
törpecsillagot is :-)

Ez a cx.hu link egyébként komoly konkurrenciát jelenthet Dr. Lecter Zöldségesboltjának.

Előzmény: Muster Mark (4)
Muster Mark Creative Commons License 2003.03.11 0 0 4
Valami eszeveszett seggfej kitalálta, hogy a Hold belülről tórusz alakú és abban tárolják a vizet az eljövendő vízöntő korszakhoz. Nem vicc... ezt halál komolyan gondolja...

Ez a mese juthatott el topicnyitónkhoz, aki kíváncsi lett, mi az ábra.

Előzmény: moonshadow (2)
Muster Mark Creative Commons License 2003.03.11 0 0 3
Persze, ahogy azt sem lenne egyszerű megcáfolni, hogy a Hold mögött vannak az angyalok - kivéve, amikor arra járnak a szondáink, mert akkor a Mars mögé bújnak.

Miért lenne nehéz megcáfolni? Azért, mert ahhoz az kéne, hogy akkor csináljanak egy megfigyelést, amikor épp nem jár arra egy szonda sem. Olyankor viszont nem lehet megfigyelni semmit. De ettől még nem lesz igaz!

Mellesleg: ismerjük a Hold tömegét a Földre vonatkozó gravitációs hatásaiból. Ismerjük a Hold térfogatát, mivelhogy látjuk, hogy mekkora. Ebből meg lehet határozni az átlagos sűrűségét. Továbbá azt is lehet tudni, hogy miből van: megmérték a szondák. Ennek az anyagnak meg ismerik a sűrűségét. Ha a két sűrűség jelentősen különbözne, akkor lehetne eltöprengeni ennek okain.

De nem különbözik.

Előzmény: Sárkány (-)
moonshadow Creative Commons License 2003.03.10 0 0 2
Biztos vannak benne üregek, barlangok, amiket vulkanikus erők formáltak.
de hogy az egész belül lyukas lenne, az szerintem elég hihetetlen.
Hová tűnt volna a belseje?
Előzmény: Sárkány (-)
mmormota Creative Commons License 2003.03.10 0 0 1
Jött az, csak az üreges Hold lakói időben eltérítették.
Előzmény: Dr. Lecter (0)
Dr. Lecter Creative Commons License 2003.03.10 0 0 0
Ha mégse jön a Nibiru, kell valami más ökörség.
Sárkány Creative Commons License 2003.03.10 0 0 topiknyitó
Most olvastam a ma.hu-n egy cikket, hogy orosz tudósok szerint a hold üreges belül, és ezt 30 éve nem tudják megcáfolni. A NASA szerint is vannak furcsaságok...
Lehet hogy benne laknak az UFO-k?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!