Ma nem lesz lukakuzás, valószínű sérült, de Hazard-Benteke-De Bruyne megoldja elöl.

Lukaku 67, Drogba már csütörtökön le lett előzve az észtek elleni duplával, most reszkethet Neymar és a nemrégiben elhunyt Müller, de Lewandowski is közel van.

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.07.03 0 0 1336

KDB-t felelősnek tartom a vereségért.

Előzmény: de Bilde (1335)
de Bilde Creative Commons License 2021.07.03 0 0 1335

KDB az egész világot megtévesztette, annyira, hogy végül saját csapattársait is. Ennyin múlt. A Chelsea BL-győzelme köszönheti Belgium nem aranyát idén. A viszontlátásra, a viszonthallásra!

Aquila 00 Creative Commons License 2021.07.02 -1 1 1334

Tizenketten voltatok ma ez az igazság nem volt szimpi!

de Bilde Creative Commons License 2021.07.02 0 0 1333

Lukaku 64!

Suarez beérve, felkészül Drogba.

És mostantól a CSAPAT kezében vagyunk. De Bruyne bírja.

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.06.28 0 0 1332

Lukaku csak akkor klasszis, ha a valódi szuperklasszis DeBruyne a pályán van, és a 60. percig nem rúgják szét.

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.06.28 0 0 1331

Hasonló, kivéve, hogy akkor jól játszott a csapat, most rosszul. A szétrúgott DeBruyne nélkül Belgium 50 százalékos. Nincs más válogatott ilyen, hogy 1 db. szuperklasszis, a többi meg derekasan robotol.

Előzmény: de Bilde (1330)
de Bilde Creative Commons License 2021.06.28 0 0 1330

Nehéz továbbjutás volt, de talán nem annyira, mint 3 éve a brazilok ellen. Hogy ezek után lehet-e sima az olasz meccs? Ki van zárva. 3 kemény meccsre az aranytól, nincs megállás!

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.06.22 0 0 1329

Nem tom a bődületes melegben mért nem lehetett félideji szünetet adni a nemrég teljesen szétrugott fejű zseniális KDB-nek. A közeliken ugy látszott, az orrát és a felső fogsorát is operálni kellett. Mit kockáztatott5 volna az ember-kizsákmányoló vezetés, ha csak féldőt játszik?

Előzmény: de Bilde (1328)
de Bilde Creative Commons License 2021.06.22 0 0 1328

Lukaku 63! Suarezt beérte, de épp most lőtt gólt Chile ellen, úgyhogy marad a 28. helyen.

9 pont, mindegy, ki jön a nyolcaddöntőben, mert a negyeddöntőben az olaszok. Onnantól hirtelen halál.

nagyon remelem.

KDB azert egy olyan minoseg, akit iszonyat nehez potolni, viszont nagyon orulok Tielemans helytallasanak. nem az a minoseg egyelore, mint a Leicesterben, de mas is a szerepe.

A magyarok utan a belgaknak (es Anglianak) szurkolok.

Előzmény: de Bilde (1323)
de Bilde Creative Commons License 2021.06.14 0 0 1323

Nyugi, hogy az első meccs csak 3:0, az a bemelegítés. A vb-n ugyanez volt. Lesz még itt hengerelés, Hazard is belendülhet.

Előzmény: Fatboy Slim (1322)
Fatboy Slim Creative Commons License 2021.06.14 0 0 1322

Azért Hazard mérföldekre van a régi chelsea-s verziójához képest

de Bilde Creative Commons License 2021.06.13 0 0 1321

Lukaku 62! Meg kell lennie az eb-n a 65-nek. Milyen sima győzelem volt!

Lukaku 61!

A 63. góllal úgy döntheti meg Ronaldót, hogy kevesebb meccset játszott.

de Bilde Creative Commons License 2021.06.06 0 0 1318

Lukaku 60, David Villa leelőzve. Felkészül brazil Ronaldo, de Ibra és Suarez is kezdhet félni.

RaWF Creative Commons License 2021.03.31 0 0 1317

Gyanítom kevesebb. Jó kis futós csapat lett így összerakva szép keresztmozgásokkal, Doku a 18 évével nagyon jól játszott, de ez mindenkire igaz.

Előzmény: de Bilde (1316)
de Bilde Creative Commons License 2021.03.30 0 0 1316

Lukaku nélkül 8. Mennyi lett volna vele?

Buktak a csehek, zavartalanul az élen, remélem, most már maradunk is.

de Bilde Creative Commons License 2021.03.27 0 0 1315

Lukaku 59, egyenlít a csehek ellen. Jó lenne az ő duplájával nyerni.

Beérte Dzekót és Villát, a spanyolnak több meccs is kellett hozzá, persze a bosnyáknak is. Már csak 24-en vannak előtte.

RaWF Creative Commons License 2021.03.24 0 0 1314

Nemkövetem az Olasz bajnokságot, így Lukakut már csak a válogatottban látom amióta elment a MU-tól. Azért KDB-től nagy botorság volt a 92 percben még kiugratni Lukakut :) persze ő ezt szokta meg.

de Bilde Creative Commons License 2021.03.24 0 0 1313

Lukaku 58! Eb-pofon visszaadva. Irány a vb!

de Bilde Creative Commons License 2021.03.24 0 0 1312

Örülök, hogy más is így látja, az Inter-topikban hangot adtam ennek, de nem tudom, ez az ő bírálata-e, vagy azoké a csapatoké, ahol játszhat, sőt, gólkirály lehet. :D Meg csak ő a csúcstartó a válogatottban 57 góllal, és jódarabig marad is. Ja, meg vb-bronz brazilveréssel.

Előzmény: RaWF (1311)
RaWF Creative Commons License 2021.03.24 0 0 1311

Lehetne ez 3-1 vagy 4-1 is ha Lukaku nem egy busz reakcióidejével és fordulékonyságával bírna.

Előzmény: de Bilde (1310)