Keresés

Részletes keresés

ise0919 Creative Commons License 20 órája 0 0 18257

Köszönöm szépen ! :)

Előzmény: VAG (18256)
VAG Creative Commons License 27 órája 0 0 18256

A kikötőből közvetlenül egyik sem. Bármivel a Placa d'Espanya-hoz, onnan metro.

Előzmény: ildyko19 (18255)
ildyko19 Creative Commons License 1 napja 0 0 18255

Sziasztok ! Tudna nekem valaki segíteni  melyik számú busz megy a kikötőbőr az Egyetem fele ? Előre is köszönöm!  ☺

corri Creative Commons License 2 napja 0 0 18254

Sziasztok!   Páromat meg akarom lepni egy mallorcai hosszú 7vègével olyan május körül.   Volt már valaki közületek ilyen kiruccanásra?   2 vagy 3 éjszakára kellene szállás csak.  Pálmán akarunk kicsit shoppingolni meg szétnézni.   Esetleg valakinek szállás 5lete illetve repcsi is érdekelne hogy mivel érdemes kiugrani.  Köszi szépen!  

nádégető Creative Commons License 5 napja 0 0 18253

Valóban nagyon nyugis a hely.

Mi is csak akkor hallottunk németeket sikoltozni, amikor észrevették, hogy a mexikói vacsora-esten elfogyott az ingyenesen fogyasztható tequila... :)  Szerencséjükre azért mindig pótolták! ;)

Előzmény: martez (18252)
martez Creative Commons License 5 napja 0 0 18252

Igen, "martez kolléga" is a Taconerában volt tavaly nyáron, végül is a szoba fekvésén kívül minden oké volt.

Bringa kölcsönző csak egy van (volt), de pont közel a szállodához.

Kicsi túl nyugis is volt a hely, de a többi szállodában (3) minden este volt valami műsor, vagy aki bement a városba (Ratjada 4km) ott találhatott bőven nyüzsit ...

rekubeku Creative Commons License 5 napja 0 0 18251

köszi szépen! így én nem tudtam kiszűrni - nem nagyon használom a fórumot

fogom olvasgatni!

Előzmény: dundalk (18249)
rekubeku Creative Commons License 5 napja 0 0 18250

Nagyon köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

Hát igen múlt héten megnéztem a hotelt, akkor még tök jó árban volt (meg is lepődtem), erre megnéztem tegnap is, és azt hittem rosszul emlékeztem...

Mindenesetre meglátjuk, azért még nem adom fel az utazás szervezését. :)

Az e-mail címem: rekasuto@protonmail.ch

Előzmény: nádégető (18247)
dundalk Creative Commons License 5 napja 0 0 18249
Előzmény: rekubeku (18246)
M + I Creative Commons License 5 napja 0 0 18248

" azt már leszűrtem nagyjából a topikból, hogy sokan mennek saját szervezésben, amitől én mondjuk picit tartok (nem tudom árban mennyire éri ez meg + ismeretlen a sziget), illetve hogy az autóbérlés nem egy fáklyás menet, de mi is szeretnénk majd pár napon autókázni."

Aki rutinos utazó az szerintem nagyrészt a saját szervezést preferálja. Így biztosan olcsóbb a nyaralás.

De például nálunk a párom ragaszkodik az utazási irodához mindig, mert biztonságérzetet ad neki. Nem tudom rábeszélni, hogy szervezzük meg mi.

Az autóbérlés nem nagy ügy. Valószínűleg a szálloda recepción is tudnak segíteni, mert legalább egy környékbeli kölcsönzővel kapcsolatban állnak. Én azt szoktam mondani, hogy ők kocsit akarnak bérbe adni, Te meg bérbe venni, úgyhogy tuti megoldjátok.

Az úthálózat és az útvonalak jelzése pedig teljesen turistabarát.

nádégető Creative Commons License 5 napja 0 0 18247

Jöhet az e-mail cím!

Szívesen megírom a tapasztalataimat és a kérdéseidre is könnyebben tudok válaszolni és képeket küldeni a hotelről és környezetéről. 

Még annyit azért hozzá kell tegyek, tavaly csak a Neckermann hozta listán ezt az utat és ott nem annyira olcsó de máshol sem és egyénileg sem már ilyenkor. 

Érdemes november környéken szállást foglalni a nyári utazásokhoz...

rekubeku Creative Commons License 6 napja 0 0 18246

Köszi!!

Szeptembertől júniusig végigmentem - nem szúrtam ki a beszámolódat.

Így szívesen fogadnék bármilyen infót a hotelről, környékről, látnivalókról stb.

- azt már leszűrtem nagyjából a topikból, hogy sokan mennek saját szervezésben, amitől én mondjuk picit tartok (nem tudom árban mennyire éri ez meg + ismeretlen a sziget), illetve hogy az autóbérlés nem egy fáklyás menet, de mi is szeretnénk majd pár napon autókázni. Ahogy láttam, a Hotel Na Taconera közelében bicikli és autóbérlés, illetve szupermarket is van, így ez elég kedvezőnek tűnik.

Plusz maga a hotel (tripadvisor átböngészése után) is szimpi. Hogy a teniszpályákat már ne is említsem. :)

Megnéztem a legtöbb utazási irodát már neten, és hát mit mondjak, nem túl nagy és kedvező a kínálat.

Szükség esetén tudok mail címet adni, h arra írj. Előre is köszönöm szépen.

Előzmény: nádégető (18245)
nádégető Creative Commons License 6 napja 0 0 18245

Persze. Ha jól emlékszem írtam, ha nem akkor írok szívesen!

Írj ha nem találod, 2017 Július körül keresgélj, lehet Martez "kolléga" is írt a saját élményeiről, (de lehet ide nem írt, csak nekem e-mailben.)

Előzmény: rekubeku (18244)
rekubeku Creative Commons License 6 napja 0 0 18244

Szuper, és 1-2 szóban tudsz majd róla bővebben írni? Vagy esetleg írtál korábban, amit megkereshetek?

Köszi! :)

Előzmény: nádégető (18240)
Emcs Creative Commons License 6 napja 0 0 18243

Szia!

Mallorcára szeretnénk menni a párommal július vagy augusztusban, segítséget szeretnék kérni tőled, hogy szerinted hova érdemes, nem vagyunk bulizós típusok, de legyenek programok a közelben. A Marineland delfináriumba mindenképp el szeretnénk menni, tehát valami ahhoz közeli helyet gondoltam vagy másképp marad a kocsi bérlés.

Köszi a segítséged,

Üdv:
Emcs

Előzmény: alex2017 (18232)
judo77 Creative Commons License 2018.02.12 0 0 18242

köszi :)

Előzmény: Kimi72 (18231)
dundalk Creative Commons License 2018.02.12 0 0 18241

Hiánypótló kérdés.

nádégető Creative Commons License 2018.02.12 0 0 18240

Szia!

Tavaly ott nyaraltunk csak júliusban. 

A hotelünk is az volt. 

Nem véletlenül....

😉☺

Előzmény: rekubeku (18239)
rekubeku Creative Commons License 2018.02.12 0 0 18239

Sziasztok!

Idén nyáron szeretnénk Mallorcán nyaralni a barátommal (még nem jártunk a szigeten), lehetőleg augusztusban. Kerülnénk a turistapokol helyeket, tehát a legbulizósabb részeket.

Esetleg aki már volt, tudna pár tippet adni, hogy mik a szigeten a legjobb helyek, ahol érdemes szállást keresni és elfogadható áron? Annyit szeretnénk, hogy félpanziós ellátást választhassunk.

Ezen kívül a látnivalók is érdekelnének, de csak amiket valóban érdemes megnézni, ill. amik esetleg jók, de nem feltétlenül kerülnek említésre a különböző, a szigetet népszerűsítő felületeken.

Egyelőre feltérképezném a véleményeket, meg a lehetőségeket, és azok alapján választanánk.

Eddig egy helyet találtam Capdepera mellett (Font de sa Cala), ami elég szimpatikus volt (Na Taconera Hotel).

Előre is köszönöm a tippeket/véleményeket. :)

loksi-67 Creative Commons License 2018.02.09 0 0 18238
dundalk Creative Commons License 2018.02.08 0 1 18237

Igen, az a válasz tök más topikba készült. Mivel a csak június közepétől szeptember közepéig megy a Wizz heti kettőt + utazási irodák is töltik a gépeket, így szerintem bizonytalan, hogy lesz-e lentebb ennél. 

Ha igen, akkor az kb. május eleje lehet még. Viszont amit még meg kell gondolnia az az, hogy a szállások is fogynak rendesen és amit esetleg nyersz a repjegyen azt pluszban elvesztheted többszörösen a szálláson.

Májusra már szűkülnek erősen a lehetőségek az árak meg mennek föl. Az elmúlt év tapasztalatai alapján ezt biztosan meg fogják itt többen erősíteni. Augusztus szinte teltházzal megy majd a szigeten.

Amit gondolj még meg, hogy a Ryanair röppen Pozsonyból kb. 60ezerért o/v. A hátránya, hogy reggel 7-kor indul vissza tehát egy 10 napos inkább opció velük, mert az 1 hét inkább 6 nap csak. 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (18234)
nádégető Creative Commons License 2018.02.08 0 1 18236

Bár a kérdés másnak lett címezve, de látom hogy ez nem kizáró ok, ezért a saját Wizzair tapasztalatom (többszöri) elmondom.  Igen egyszerű. 

A nyári menetrend megjelenés pillanatában a legolcsóbb a kérdéses desztináció.( Oda-vissza, átszállás nélkül.) 

Ezután csak emelkedik az ár. Legalább is az elmúlt években így volt. 

bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2018.02.08 0 0 18235

Wizz odaér közvetlen járattal délután 2-re...  137 ezer ft-ért.  Lufthansa 66 ezer ft...és délután 6-ra van ott. Az a napod majdnem kuka,így is úgy is...mire leccucolsz stb..a közvetlen járattal sem vagy sokkal előrébb. Cserébe dupla pénz. :)

Előzmény: bankvilági idegenvezető (18234)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2018.02.08 0 0 18234

Üdv Dundalk!

Mit gondolsz,mit sejtesz,illetve lehet,hogy konkrétan betudod lőni,hogy a wizz pl egy augusztus eleji járatot ha most azt látom 137 ezer egy jegy...  ez mikor érheti el a legalját?  (remélem érthető a megfogalmazásom) Illetve augusztus első hetében meddig szokott /tud lemenni...?    (gondolom ha folyamatosan gond nélkül megtömi,akkor alig pár ezret ereszkedhet az ár..de ez nem feltétlen lehet így.  Van erről valamilyen szintű tapasztalatod?

Előzmény: dundalk (18212)
alex2017 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 18233

Szia Klaudi, dolgozom a Hotel Torre Azulnak is, ha arra a hotelra gondol ami El Arenalban van.

Ez egy 4 csillagos szállóda(én 3 csillagot adnék) elég sok magyart hallottam tavaly, talán a Nekkermanntól voltak.

Renoválás ráférne szerintem,egyszerű szobák, viszont kedves személyzet.

Reggelizni ill. ebédelni is többször voltam. (reggeli böséges, ebédnél kevés volt a választék.)

Németek ill. elég sok spanyol vendég is van a hotelben.

A medence elég kicsi, igaz nincsenek sokan a vízbe.

Viszont ha főszezonba jönne akkor számítson hogy rá hogy a Hotel környéke eléggé hangos( szomszédos hotelek : Cassandra, Luna Park stb. ezek eléggé olcsó hotelek, a többihez képest ezért sok az iszákos Német vendég( csoportokban vannak) és hát nekik semmi sem szent.

A tengerpart egy viszonylag lejtős úton kb. 5-7 perc alatt elérhető, ez a legszebb öblös part a környéken,ezért a szezonban elég zsúfolt.

Nagyobb boltok 2-3 perce találhatóak( Mercadona, Eroski)

Ha ki szeretné magát ténylegesen pihenni, nem feltétlen a legjobb választás a Torre Azul

Ha kérdése van nyugodtan írjon.

Alex

Előzmény: Klaudi90 (18223)
alex2017 Creative Commons License 2018.02.07 0 0 18232

Sziasztok, Mallorcán élek, eléggé ismerem a szigetet,ha valakinek segítség kell szívesen válaszolok.

Kimi72 Creative Commons License 2018.02.06 0 0 18231

Szerintem az Alcudiai öböl muroi része alkalmas a csendes nyugodt kikapcsolódásnak.

Előzmény: judo77 (18226)
judo77 Creative Commons License 2018.02.04 0 0 18230

Köszi :)

Előzmény: nádégető (18229)
nádégető Creative Commons License 2018.02.01 0 0 18229

Tavaly Font de Sa Cala nekem nagyon bejött. Nagyon hangulatos,  egyáltalán nem volt zsúfolt főszezonban sem,  igaz az öböl elég kicsi de annál szebb!  Ha picit több életre vágynál, a szomszéd Cala Ratjada mindenben kielégítő. Vásárok,  Hi-tech disco, friss tengeri fogások a parti hangulatos étterem kínálatában, szupermarketek, stb. 

Sajnos a reptértől a lehető legmesszebb van  (majdnem) de engem nem zavart mert autóval közlekedtünk végig,  mint mindig. Keress rá, rengeteg kép van a neten! 👍

Előzmény: judo77 (18226)
'szti Creative Commons License 2018.02.01 0 0 18228

írd be itt a baloldali keresőbe, és az összes tapasztalatot látni fogod

amúgy a többség a vanrellt ajánlja

Előzmény: Boby913 (18227)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!