Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Keyo$ okt. 21. Creative Commons License 1282

Szexik.

Előzmény: farkas974 (1281)
farkas974 okt. 19. Creative Commons License 1281

Tudnátok ismét segíteni ?Erről a két gyönyörűségről lenne jó még több képet találni :

Előzmény: gcorvaksz (1278)
farkas974 okt. 11. Creative Commons License 1280

farkas974 szept. 27. Creative Commons License 1279

Köszönöm neked is ! :)

Előzmény: gcorvaksz (1278)
gcorvaksz szept. 24. Creative Commons License 1278
Előzmény: Keyo$ (1277)
Keyo$ szept. 23. Creative Commons License 1277

Húú de csini, a nyáron a strandon én is láttam ilyesmi szőrös csajszit vidéken. Nem is bírtam levenni a szemem rola. :)

Előzmény: farkas974 (1275)
farkas974 jún. 3. Creative Commons License 1275

Segítenétek ?Ő ki lehet név szerint ?

Van pár fotósorozatom róla ,de ha lenne még valakinek ,nem bánnám .és megköszönném  ! :)

Keyo$ jún. 3. Creative Commons License 1274

Háj de izgató...

Előzmény: farkas974 (1273)
farkas974 jún. 1. Creative Commons License 1273

Gyönyörű Ő is : 

Törölt nick márc. 24. Creative Commons License 1272

farkas974 márc. 24. Creative Commons License 1271

Én is láttam a minap ezt a fotót a FB oldalon .Csak az a baj ,hogy már manapság Madonna is beállt a sorba ! :(

Előzmény: Törölt nick (1270)
Törölt nick márc. 24. Creative Commons License 1270

Imádom!!!!! Mert bevállalós......Mindig is az volt! Magasról leszarja a "Trendi irányzatokat" !!!

Csak így egyszerűen....Nem csípem a "Trendi Picsákat",akiknek orgazmusa van a borotvájuktól,miközben véresre borotválják a hónaljukat,pinájukat,és egyéb testrészüket!!!!!!!

Ékes példa C_S,akinek nem csak a borotvájától,hanem a lentebb leírt ( igen hosszasan,és részletesen ) bejegyzésétől is orgazmusa volt!!!!!!

Keyo$ 2014. márc. 3. Creative Commons License 1269

Egyszer úgy elélveznék egy szőrös hónaljra. De szerintem ez csak álom marad.. :)

farkas974 2014. febr. 26. Creative Commons License 1268

Az ötödik képen lévő hölgy régi nagy kedvencem !:) Leélném vele az életem ,annyira tetszik ! :))

Előzmény: Törölt nick (1267)
Törölt nick 2014. jan. 27. Creative Commons License 1267

Törölt nick 2014. jan. 27. Creative Commons License 1266

Szia!

Nagyon szívesen beszélgetnék Veled privátban!

Egy eseményt ami megtörtént Velem,szívesen leírnám,természetesen ha érdekel!

Az email címem természetesen megadom!

Várom megtisztelő válaszod!

Üdvözlettel; Bumbi

Előzmény: Carina_S (1265)
Carina_S 2014. jan. 27. Creative Commons License 1265

Szia!

Jobbára csak olvasgatni szoktam ezt a topikot (elég sűrűn), csak nem tudjátok, mert írni csak nagy néha szoktam ide. Valamit viszont most kérdeznék tőled az egyik képről. Arra vagyok kíváncsi, hogy tévedek-e, vagy pedig jó megfigyelő vagyok és ráhibáztam a valóságra az általad feltöltött egyik képpel kapcsolatban.

Nos, a kérdéses kép a "bumbi62 (1259)"-es hsz.-odban van benne, és ezen belül is a legelső -- tehát a bal felső -- kép az, amelyik valamiért szemet szúrt nekem. ((Félre ne értsd a "valamiért szemet szúrt nekem" kifejezést, véletlenül sem tartom offnak, mert szőrös női hónaljról van szó. Más miatt szúrt nekem szemet ez a kép, de majd mindjárt elmondom, hogy miért... .))

Hogy félre ne értsük egymást, melyik kép az, ez itt tehát:>>

<< (1. Kép.) -- Ez itt a teljesen eredeti képed.                (2. Kép.) -- Ez már a manipulált kép, pirossal 

bekeretezve a már leborotvált szőrzetnek a helyét. >>

Amiért szemet szúrt nekem ez a kép, az az, hogy habár itt még szőrös a fiatal nő hónalja, a nagy kérdés az, hogy ennek a képnek az elkészülte után vajon meddig maradt még ez a hónalj szőrös???

Nagy a gyanúm ugyanis ((és ezt te is csak akkor tudod megválaszolni, ha olyan weboldalról szedted le a képet, amelyiken erről a nőről képsorozat van ugyanerről a fürdőszobai intim jelenetről; vagy pedig akkor tudod rá a választ, ha ez a kép saját magadról készült; minden más esetben te is csak tippelhetsz arról, amit én kérdezek most itt)), hogy ez a nő itt egy hajnyíró nullásgéppel borotválja a hónalját teljesen csupaszra , csak még a művelet legelejénél tart!!! (Te mit gondolsz?)

Amiből ezt gondolom, az a következő kis képrészlet a hónaljszőrzet felső csúcsa körül, meg a mögötte lévő háttér, ami semmi esetre sem lehet egy műanyagperemes fürdőszobai tükör részlete, hanem csakis ablak, mert a belső tíz centi széles párkányára oda van téve a lila törölköző, amit ugye csak egy ablakpárkány esetén lehet kivitelezni, tükörszegély esetén még véletlenül sem... . Következtetésem: a tükör ott van az ablakkal és egyúttal a fiatal nővel szemben is, aki ott áll a falitükör és az ablak között, az ablaktól körülbelül fél méterre. A hölgy tehát a tükörrel szemben állva felhúzza a jobb karját és kitámasztja azt a kézfejével úgy, hogy a feje mögé nyúl vele és egyúttal meg is támasztja a jobb kézfejét a fejének a tarkója bal oldalánál és egy kissé előre nyúlva a kézfejével még a bal füle alatt is! Ilyen testtartást, mint tudjuk hónaljszőrborotválásnál vesz fel az ember, hogy a feltartott karjával mennél jobban kifeszítse a hónalj bőrét, de ugyanakkor a karját is kitámasztja a feje körülfogásával, hogy a jobb karja ne fáradjon el a szőrborotválás hosszú percei alatt sem!!!

Ha a hónaljszőrzetének a felső csúcsát megfigyeled ((nézheted az "(1. Kép.)"-et is, de a "(2. Kép.)"-en pirossal bekereteztem hölgy hónaljszőrzetének már leborotvált részének a helyét; így az egy kissé már jobban láthatóbbá váik!)), akkor tisztán láthatóan hiányzik belőle egy kis darab, a következő "L" alakban: először a szőrzet legcsúcsától a szőrzet csaknem teljes szélességében -- kivétel a szőrzet legbelső oldalán meghagyott egy centis széles szőrmaradék, tehát itt a szőr 3/4 szélességben van felgépelve -- két és fél centire beletűzte a szőrzetbe a nullásgép nyírófésűjét, majd lefelé megtolta kb. két és fél centi hosszan, majd a nullásgép nyírófésűjét a szőrzet legcsúcsa fölé illesztve félszélességben letolta a szőrzetet az előbb már vízszintesen kiborotvált sávig azzal egybefoyóan, de (még) nem lejjebb.

A jelen képen tehát a fiatalka nő a tükör előtt áll a fürdőszobában ((mögötte a füdőszoba ablaka a lila törölközővel, és a halványkék csempézettel tisztán látszik)) a jobb karját a feje mögé támasztva a felkarját kinyújtva, a hónalját borotválkozó testhelyzetben tartja, a bal kezében pedig -- amit a kép határai és a képből való kilógás folytán nem látsz -- ott van a nullásgép, a szőrzet csupaszra nyíratkozására készen. A bal alkar, a hajnyírógép és vezetéke nem látszik ezen a képen, csak a bal hónalja, ami még szőrös (kicsikét látszik az is), meg a jobb hónalja, amit már ha épp csakhogy is, de elkezdett felborotválni... !! Pillanatnyilag behunyt szemmel áll a tükör előtt, és azon gondolkozhat vagy egy percig, hogy ["...na, én is most látom a hónom alját utoljára ilyen hosszú szőrzettel jó szőrösen jó egynéhány hétig..."] -- egy "pillanatnyira" elmélázott a nullás hajnyírógéppel való első két tolómozdulat után, a folytatás előtt... .

Te is így rakod össze magadban a látottakból ezt a néhány perces rövidke történetet???

Előzmény: Törölt nick (1259)
farkas974 2013. dec. 14. Creative Commons License 1264

Valami nagy divatrobbanásnak kell(ene) ahhoz történni ,hogy ismét láthassunk folyamatosan természetes hölgyeket !:( Sajnos mi ezt már nem élhetjük meg !Már gyerekkorban a borotváltságot látják minden médiumból ,így tinédzser korban hozzáfognak a borotváláshoz a mai fiatalok ! :( Nekik már így a természetes !

Előzmény: Törölt nick (1263)
Törölt nick 2013. dec. 13. Creative Commons License 1263

Véleményem szerint ha egy NŐ nem távolítja el a természetes szőrzetét az nem igénytelenség,hanem TERMÉSZETESSÉG!!!!!!!

Remélem egyszer vége lesz ennek a " trendi" divatnak,és megint láthatunk egyre több természetes szépségű Hölgyeket!!!!!!!!!

Törölt nick 2013. dec. 13. Creative Commons License 1262

Törölt nick 2013. dec. 13. Creative Commons License 1261

farkas974 2013. nov. 11. Creative Commons License 1260

És így tökéletesek !:)

Előzmény: Törölt nick (1259)
Törölt nick 2013. nov. 10. Creative Commons License 1259

farkas974 2013. okt. 27. Creative Commons License 1258
Ők is !
Hol találod ezeket a csodálatos fotókat ?
Előzmény: Törölt nick (1257)
Törölt nick 2013. okt. 26. Creative Commons License 1257

farkas974 2013. szept. 26. Creative Commons License 1256

Gyönyörűek !

Előzmény: Törölt nick (1255)
Törölt nick 2013. szept. 26. Creative Commons License 1255

Törölt nick 2013. aug. 15. Creative Commons License 1254

farkas974 2013. aug. 10. Creative Commons License 1253

Annyira szexi !

Törölt nick 2013. aug. 2. Creative Commons License 1252