Használtteszt: Honda Civic Type R - 2007

Meg akarod magyarázni?

Mindenki ért hozzá, mindenki ismeri, mindenkinek van véleménye róla, aztán vannak azok, akik beletekernek 300 ezer kilométert. Mi meg elvittük fékpadra.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
beregszasz1118 2013.12.02 Creative Commons License 6

sziasztok, miami-ból szeretnék hazahozatni egy 1985-ös évjáratú mercedes 380 sl-t. Ki tud segíteni a szállításban, akár a tengerentúlról, akár csak a traileres szállításban Rotterdamból vagy Bremerhavenből? Tanácsokat is örömmel veszek. Köszönöm

Laller 33 2010.08.27 Creative Commons License 5
Aki szeretne külföldröl autot behozatni,annak szivesen hozok!Megéri!
Ha érdekel hivj! Vagy irj e mailt!
Tel.:30/2764317
Email: verome@freemail.hu
donjon 2007.10.17 Creative Commons License 4
Sziasztok

Németből szeretnék behozni egy autót mi a folyamata?

Előreis köszi:)))))
Roland80 2006.12.28 Creative Commons License 3
ez engem is érdekelne, én 1500-2500euró közti régi Youngtimert akarok behozni. De hogy mennyi a regadó rá, mi a menete nem tudom. Pl. próba rendszámot vinni kell-e, mivan ha nincs műszakija kint a kocsinak stb...?
pepedino 2006.12.27 Creative Commons License 2

Sziasztok. Autót szeretnénk hozni németországból. Leírná valaki mi a folyamata????

Csokis 2003.03.01 Creative Commons License 1
Na, ha a nullán túlestünk, akkor itt egy topik, ahol a profik minden kérdésed megválaszolják. Persze azért illik előtte egy kicsit olvasgatni, is, mert sok minden elhangzott már sokszor.
Előzmény: Adept (-)
Csokis 2003.03.01 Creative Commons License 0
EU-s gyártásra 0% a vám.
Előzmény: Adept (-)
Adept 2003.03.01 Creative Commons License topiknyitó
Szia mindenki

Ide várnék minden olyan embert aki hozott vagy hozatott be külföldről autót.

Mik a tapasztalatok? Megéri? Milyen a vám? Mennyit lehet nyerni rajta? Hova érdemes menni? Mit tegyek ha kinéztem a kocsit? Milyen macerára lehet számitani a hatóságok felől? Hogy szoktak a vámnál keresztbe tenni? Érdemes-e céget megbizni a behozatallal vagy csináljam én magam? Mik a jogszabályok? Mire kell vigyázni?

Ide várok minden tapsztalatot, trükköt, kibujási lehetőséget a törvények alól stb...

Rögtön egy kérdés az elejére: Ha csak páréves(6-7) autót hozok be akkor nem kell rá vámot fizetnem. De a Mehrwertsteuert visszaigényelhetem-e?

Üdv
Adept