Keresés

Részletes keresés

szekundans Creative Commons License 2022.03.23 0 0 447

Nem látom, hogy van-e élet, de megpróbálok tanácsot kérni töletek, vásárolni szeretnénk egy ilyen berendezést: AIR2FRESH Antiviral Ultimate 55 smart légtisztító. Esetleges gyakorlati tapasztalatokra lennék kivácsi, tisztítás, szűrő élettartama, cseréjének ütemezése, minden ami szubjejktív.

Előre is köszönöm.

Előzmény: Donát29 (446)
Donát29 Creative Commons License 2021.06.17 0 0 446

Sziasztok! Nekem épp az nem jött be az elektromos illatosítóban, hogy megnöveli a páratartalmat a lakásban. Földszinten lakom, a lakásunk alapvetően nedves és ebben a meleg időben még melegebbnek is érezném a sok párától. Füstölő nálam alapban nem játszott, mert azonnal migrént kapok tőle. Találtam viszont egy olyan illóolaj diffúzort, ami porlasztásos elven működik és teljesen természetes illóolajokat tartalmaz. Nem ez a legolcsóbb termék a piacon, ez tény, de nekem ez vált be a leginkább.

hope1969 Creative Commons License 2021.03.22 0 0 445

Wick melegpárásító,vadi új eladó!

26.ezer ft ért vásárolt új,dobozos.

Közben kaptunk egy másikat,ezért nem fogtuk be.

15 ezer ft ért eladó.Ajándék 2 db illóolaj.

Budapesten ingyen házhoz viszem,megmutatom,hogy működik.Vidékre küldöm postán,előreutalás után.Becsületes dolgozó család vagyunk.

Procter and Gamble termék,ez a típus már sehol sem kapható újonnan.Érdeklődni: karcsikaniki@gmail.com emailcímen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nono740922 Creative Commons License 2019.12.09 0 1 444

Szia!

 

Nemrég teszteltem pár aroma diffúzor készüléket és az alábbiak a tapasztalataim:

 

Fűtési szezonban ugye picit alacsonyabb a páratartalom a meleg hőmérséklet hatására. Mielőtt üzembe heleztem volna a párásítót 40%-os volt a páratarlamam ami mondjuk épp ideális, de legalább kellőképp le tudtam teszteli a diffúzort. Egy nagyobb kapacitású készüléket választottam ami szerintem hatékony is volt. 1 órás intenzív párásítás mellett 50%-os értékre felment a 25 négyzetméteres szobám páratartalma.

 

Szerintem van értelme ilyen készüléket vásárloni :)

Köszönöm, hogy hozzászólhattam.

Előzmény: Nagy Zoltáán (441)
Primary92 Creative Commons License 2019.10.31 0 0 443
Sziasztok!
Van egy Hyundai HUM770-es hideg párásító készülékünk. Olvastam a Salvus-víz jó hatásairól. Szerintetek használhatom a gépben?
NorbiBorcsány Creative Commons License 2019.01.16 0 0 442

Párásítóknál milyen szempontot érdemes figyelembe venni, ha gyerekszobába szeretném rakni? Vannak erre speciális párásítók amik oda valók? Találkoztam már ezüst ionossal, ultrahangossal és egyéb kifejezéseket tartalmazó párásítókkal is. Van ezek között valami lényeges különbség vagy csak jól hangzik a nevük?  

Nagy Zoltáán Creative Commons License 2019.01.06 0 0 441

Több párásítót próbáltam már itthon. Közvetlenül mellette van a páratartalom mérő, ami amúgy helyesen szokta mutatni az értékeket (legalábbis télen alacsonyat szokott, nyáron meg magasat :). Soha egyik párásító sem volt igazán nagy hatással az értékekre... valami ötlet?

WorlukZola Creative Commons License 2018.04.22 0 0 440

Eladó a képen látható, egyszer kipróbált, hibátlanul működő, MOMERT ultrahangos, színterápiás párásító, eredeti számlával, bolti garanciával. Végül egy drágább, komplettebb gépet vásároltam, mindössze emiatt vált eladóvá! Budapesten átvehető. Érdeklődni emailen lehet: zolikutty"kukac"gmail.com 

zenefaloo Creative Commons License 2018.02.26 0 0 439

A miénk olyan mint egy repülőgép felszállás előtt. és egész éjjel borzalmasan hangos.

Előzmény: Zééé1980 (437)
emeletes Creative Commons License 2018.01.04 0 0 438

Szia! Ha csak egy hetes, akkor van rá garancia, vidd vissza a boltba! Üdv: papa

Előzmény: Zééé1980 (437)
Zééé1980 Creative Commons License 2017.12.30 0 0 437

Sziasztok!

 

1 hete van egy ultrahangos hidegpárásitónk. Nem használt, vadonat új. A legelső bekapcsoláskor minden rendben ment. Ezután minden egyes bekapcsoláskor - mármint azután ha hagyjuk pihenni minimum 1-2 órát - az első 30-60 másodpercben nagyon hangos. Van hogy szép lassan fél perc alatt folyamatosan elhallgat, vagy hogy hirtelen abba marad ez a zaj. A zaj közben a pára ugyanúgy jön. De működés közben ha leállítom és újraindítom nem zajos, csak akkor ha hagyjuk pár órát vagy 1 napot pihenni. 

Más párásítóknál is van ilyen? Mert ha nem akkor gondolom én valami nem jó benne.

 

Kicsit olyan hangja van ilyenkor mint ha csapágyas lenne benne egy ventilátor. Van benne egyáltalán ventilátor?

 

Ez a termék: Mebby Polar ultrahangos párásító

https://www.arukereso.hu/parasito-legtisztito-c4175/mebby/polar-m91853-p48214458/

 

Köszi a segítséget. 

 

emeletes Creative Commons License 2017.12.29 0 0 436

Nekünk van egy Lurco SC 609-es hidegpárásítónk, aminek tönkrement a piezo párásító szenzora. Az az alkatrész, ami előállítja a hidegpárát. Már az egész Netet végignéztem, még az eredeti kínai oldalt is, de őket nem lehet elérni levélben sem. Sajnos a lapka frekvenciáját nem tudom, a többi méret: átmérő: 25 mm, vastagság 1.2 mm. Ez a párásító már elég régen megvan, a menyem szerint tíz éves is elmúlt, de nem működik a fenti alkatrész tönkremenetele miatt. Sajnos, ezt a készüléket már nem lehet kapni. Ha valaki miskolci és volna neki egy akármilyen rossz hidegpárásítója, kérem szóljon és én elmegyek érte, hátha a szenzor jó volna ebbe a készülékbe. Sajnos a MÉH-telepeken már nem lehet turkálni, vásárolni mint 10-20 évvel ezelőtt, amikor kilora fillérekért lehetett bármit vásárolni, centrifugát, mosógépet számítógépet alkatrésznek. Email-címem: apapa1949@hotmail.com 

szekundans Creative Commons License 2017.06.05 0 0 435

Ár-értékarányban (beszerzési-ár, működési költség) megfelelő (spórolós), párásító megoldáshoz kérem a segítségeteket.

Egy 35 m3 háló (panel) párásításához melyik készülék felel meg optimálisan?

Segítségeket előre is köszönöm!

Előzmény: elzee (434)
elzee Creative Commons License 2017.03.09 0 0 434

Nekem Boneco w490 van a hálóban, az éjszakai fokozat mellett egészen nyugodtan lehet aludni.

Előzmény: R6gufi (428)
sarkanyellato Creative Commons License 2017.03.01 0 0 433

Ma vettünk egy másik párásítót, (Tefal Baby...) erre ez is, kb 1 órás működés után elkezdett folyni mint az állat. A másik, ami helyett vettük, az is ezt csinálta. (Valami STS-818a...) A tartály és a gép között jön, ömlik ki a víz. Mindent eláztatott. Mintha a piezzo-s résznél nem állna meg a víz, hanem jön ki tovább. Valaki esetleg valami ötlet?

Köszi előre is....
http://www.kephost.com/image/w87z

nagy hoho Creative Commons License 2016.01.04 0 0 432

Sziasztok!

 

Én egy éve vettem a Sencor SHF 900 ultrahangos párásítót  SALVUS GYÓGYVÍZ 1500 ml használom nekem bevált !

Laliiii Creative Commons License 2015.11.23 0 0 431

Sziasztok,

 

Párásítót szeretnék vásárolni. Nézegettem Emagot, Media Markt oldalát. A 20-25e árkategóriában jó fajták vannak már?

 

Köszönöm

kareszfos Creative Commons License 2015.10.16 0 0 430

Sziasztok! Én még új vagyok a témában, múlt héten vettünk egy párásítót a Media Marktban. Az lenne a kérdésem, hogy ti milyen gyakran használjátok? Mennyit megy egy nap? Hogy a legoptimálisabb? 

szz1966 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 429

Sziasztok

 

El szeretném adni Air-O-Swiss 1355 N párásítónkat, használt, kisebb karcolásokkal, de hibátlanul működik. Tapasztalatból tudom, hogy esténként jól lehet mellette aludni, nem zajos.

35,000 Ft az ára.

 

köszi

R6gufi Creative Commons License 2015.05.10 0 0 428

A Venta a legkisebb fokozaton is olyan zavaróan hangos volt, hogy lehetetlen volt mellette aludni a hálószobában. Most baba miatt mindenképpen egy csendesebb eszközt kell beszereznem. Láttam Beurert és Boneco (AOS) gyártmányokat egy nagy babafelszerelés áruházban. A Beurer cca. 46 ezer, az elve ugyanaz, mint a Ventának és a Boneconak, viszont a dobozán semmi utalás nem volt a zajszintjére. Utánanézve kiderült, hogy 43,8 dB(A) a zaja, ami már hálószobában nem jó.

 

A Bonceo-k (1355, 2055D) gyártói és forgalmazói oldalaikon 25/33 dB(A) a publikált zajszint. Ez már kvázi zajtalan működés. Igaz, hogy a 1355 is ~80 ezer forint, ami kb. Venta ár, viszont remélhetően csendesebb.

 

A kedves olvasók között van, akinek van személyes tapasztalata arról, hogy a Boneco légmosók valóban ilyen csendesek-e, hogy 24 órás üzemben működhessenek hálószobában?

Előzmény: PADtopic (424)
OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 427

Sima Media Marktos reklámnick-ként kreatív is tudsz lenni, az asztmás kisfiú igazán megható történet . . .

Előzmény: kareszfos (426)
kareszfos Creative Commons License 2015.02.10 0 0 426

Sziasztok!

 

Sajnos asztmás a kisfiam, ami miatt sokat küzdünk, főleg éjszakánként. Azt hallottam a párásító tud segíteni, könnyíteni a helyzeten. Ezért kinéztem egyet a Media Marktban: Sencor ultrahangos párásító. Van ezzel a termékkel kapcsolatban tapasztalatotok? Tényleg tud használni egy asztmásnak, ha száraz a szoba levegője?

 

Köszönöm a válaszokat előre is!

 

Eszter

Feri 012 Creative Commons License 2015.01.04 0 0 425

Sziasztok!

Van egy  Hauser EH-70 párásítom. Múltkor sikerült eltörnöm a víztartályát.

Sehol nem kapok hozzá másikat. nem is biztatnak semmivel.

nem fontos új, használt is jó lenne.

Ha tudtok kérlek segítsetek, hogy tudjuk használni.

ÜDV.

PADtopic Creative Commons License 2014.11.12 0 0 424

VENTA!

Előzmény: mauglina1 (423)
mauglina1 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 423

Erről a gépről esetleg van valakinek véleménye:
http://bonair.hu/AIR-O-SWISS-2051
?

mauglina1 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 422

Most látom, hogy ezt nem ajánljátok igazán...

 

Akkor:

Szükségem lenne egy párásító készülékre.
Fiacs tavaly fűtésszezonban sokat volt beteg és nem szeretném, ha ez idén megismétlődne.
Az ultrahangosokról nem sok jót olvastam, ezen felül meg csak 70-80ezreseket találtam.
Ami nekem fontos lenne: ne legyen hangja (vagy csak nagyon minimális) és kapcsoljon ki magától, ha elérte a megfelelő páraszintet.
Külön örülnék, ha illóolaj, Salvus, ilyesmi is kerülhetne bele, de ezekről le tudok mondani. 
Van valakinek ötlete, hogy mi is az, amit én keresek? 

Előzmény: mauglina1 (421)
mauglina1 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 421

Sziasztok!

Erről a gépről van valakinek tapasztalata: http://airwolf.hu/uj/legtisztito

 

Köszi!

Kara_kán Creative Commons License 2014.04.23 0 0 420

A készülékkel az a célom, hogy a szobában lévő port vm. szinten csökkentsem.”

Akkor neked légszűrő, légtisztító kell. Ezek általában HEPA-szűrős, ventilátoros cuccok.

Külön lehet/kell választani a párásítástól, mert a kombinált készülékek elég drágák.

Előzmény: Törölt nick (417)
mcll Creative Commons License 2014.03.29 0 0 419

Sziasztok!

 

A Salin S2-es sóslevegő készülékkel van valakinek valami tapasztalata? Lányom sajnos asztmás és erre keresek hatható megoldást.

PADtopic Creative Commons License 2014.03.28 0 0 418

Ha tartós, gondmentes, megbízható és olcsón fenntartható megoldást keresel, akkor légmosóban gondolkozz, lehetőleg Venta márkában. Nemcsak párásít, hanem a levegőt is tisztítja. Az ultrahangos párásítókat felejtsd el.

Előzmény: Törölt nick (417)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!