Keresés

Részletes keresés

AttilaNagy Creative Commons License 2019.02.23 0 0 6268

Kedves garázstulajdonosok,

 

Eladó beállót keresek a lakóparkban. Tel: 70 3317133.

Üdv,

Attila

mirtya_1 Creative Commons License 2019.02.22 0 0 6267

Sziasztok!

 

A 7/C-ben lakunk egy másfél szobásban, és szeretnénk nagyobba költözni, mert jön a 2. baba :-)

Ha valaki tervezi idén a lakás eladást (3, vagy 4 szobás), kérem keressen meg!

 

Köszönöm szépen:

mirtya@freemail.hu

06303406761

Kata Kozma Creative Commons License 2019.02.13 0 0 6266

Kedves Lakók!

 

Kiadó parkolóhelyet keresek a 7A- 7B teremgarázsában! (hosszú távra/akár eladó is érdekel)

 

Elérhetőség:

+3630/ 35 20 150

kozma.kataa@gmail.com

 

köszönettel!

Nádorliget utca 7a Lakója :) 



Lakásfelmérés Creative Commons License 2019.02.11 0 0 6265

Ezt értem,de én azt írtam, hogy a Priellében  a parkolót újrakövezték, hogy érthető legyek, felszórták kővel a parkolót, amikor javították az épület tetején és a lábazati szigetelést. Az 5. ütemről ilyet nem írtam.

Közben annyi információm lett, hogy az ottani lakóközösség elégedett a Modiant kftvel, gondolom akkor a szerémi úti ház közösége is elégedett lehet. Talán van itt aki ott lakik. 

Az ötös nem rossz, de hanagnak találom a hozzáállást az üzemeltetéshez. Bizonyos dolgok kicsit dragak az itt végzett munkákhoz és azk minőségéhez azt érzem. Senkit nem akarok vádolni vagy ilyesmi. Nehogy megsértődjenek a közösképviselet részéről :D 

Előzmény: joc_ (6264)
joc_ Creative Commons License 2019.02.11 0 0 6264

Hadd szabadjon annyi pontosítás: a parkolót mostanában nem kellett úgy általában átkövezni. Kisebb területű javítás az lehetett, de komolyabb átkövezés kb. 8 éve volt. Akkor az 5-ös ütem aljában üzemelő Liget Szalon tulaja valóban átköveztette - hogy a csíkok egy kicsit sűrűbben legyenek, az általa fizető parkolóként üzemeltetett helyen neki több beállóhelye legyen.

Előzmény: Lakásfelmérés (6263)
Lakásfelmérés Creative Commons License 2019.02.11 0 0 6263

Hát ez egy vélemény. Az amit írtam a saját tapasztalatom meg a szomszédaimmal folyttott beszélgetések alaján a bennem kialakult kép. Se nem kedves se nem hazugság. (A ház környéke folyton mocskos, a kertben hátul november óta hevernek zsákok).  A Modiantot nem ismerem, viszont a Priellében van ismerős, akitől tudom, hogy most szedték rendbe a I. ütemet, felújították a tető szigetelés, a parkolót újrakövezték.

Előzmény: cimbóka (6262)
cimbóka Creative Commons License 2019.02.09 0 0 6262

Köszönöm. Hát ez nem annyira pozitív. :(  A Modiant Kft  a Prielle 19-et(1. Ütem), és  a Szerémi 7-et(4.ütem) kezeli. Velük kapcsolatban esetleg van valakinek esetleg tapasztalata?

Előzmény: Lakásfelmérés (6259)
R.Viktoria Creative Commons License 2019.02.05 0 0 6261

Kiadó garázsbeálló helyet keresek Nádorliget lakóparkban! 

Tel.: +36 70 252 96 23

Lilla004 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 6260

Sziasztok!

December 14-én a nádorliget utca 7/B mellett megtámadta schnauzer kutyámat egy dalmata. A szerémi úton lakó bácsi sétáltatta és sétáltatja azóta is szájkosár nélkül... A ház melletti füves területről  ráugrott a kutyámra és elkezdte rángatni a levegőben. Mindkettő kutyán VOLT PÓRÁZ, de a bácsinak csúszott a kezében és nem tudta megtartani, hogy ne ugorhasson. Traumatikus sérve lett, a lépe kikerült a roncsolt hasfalon túlra, háromszor műtötték a kutyust és még jelenleg is felépülőben van, de a történtekhez képest mi szerencséses megúsztuk. A bácsi onnantól kezdve nem volt együttmüködő, amikor meghallotta az első napi számla összegét. Szerinte én adtam a kutyámat a dalmata szájába és Ő neki ebben nulla felelőssége van.Érdekes módon aznap még vállalta a felelősséget...

 

Keresem azt a gazdit, akinek a kiskutyáját megint megtámadta a nádorliget utca 5, liget fitnesz előtt a dalmata. Úgy tudom hogy egy fehér kiskutyáról van szó és Ő is kórházba került. Fontos lenne, mert ezt az ügyet tovább szeretném vinni a hatósági állatorvoshoz. Az enyém már elékerült, de mivel ez "csak" egyedi eset volt, így nem csináltak semmit. Ha valaki tud valamit az esetről, kérem írjon nekem egy e-mailt a pinkelilla@gmail.com-ra.

 

Vigyázzatok nagyon!! A kistestű kutyákkal, gyerekekkel főleg!!

Lakásfelmérés Creative Commons License 2019.02.02 0 0 6259

Elég vegyes megítélése van a szomszédaim körében.

 

Az épület úgy ahogy rendben van, bár ez inkább a gondnokság odafigyelése miatt van.

Többször jeleztünk problémát bizonyos lakókkal, sok érdembeli segítség nem történt eddig. 

Tartunk egy kertészt, aki nyáron a szetfűnyírózott zsebkendőket imadája, így az épület környéke télen nyáron egyfolytában szemtes, a kukákból renszeresen folyik a szemét, a lépcsőházi ajtók környéke elég mocskos. 

Volt itt egy korábbi bejegyzés, miszerint kilépünk az A lépcsőháznól és a vastagon kutyaszaros fű fogad. Felszántották és azóta se fű, se növényzet, a szar maradt 

 

Lényegében az általuk képviselt házak véleményét összesítve derül ki máshol figyelnek e a rendezett épület külsőre. Én magam a Kornéliában lakom  és csak a szemét van mindenhol, erre se itt se iott nem keríterttek megoldást, ahogy hallom a régebben itt lakó szomszédaimtól, és látom magam is. Gondolom nem fér bele az éves keretbe a lépcsőházi, bejáratok rendszeres tisztítása (heti kétheti egyszer)

 

 

Előzmény: cimbóka (6257)
muellernorbi Creative Commons License 2019.01.27 0 0 6258

Kedves Tulajdonosok,

 

Teremgarázs hely kiadó Nádorliget lakóparkban a Trófea épülete (Szerémi út 7.) alatt.

 

Érdeklődni a norbert.muller@me.com illetve +36703790522-es telefonszámon lehet.

 

Üdvözlettel,

Norbert

cimbóka Creative Commons License 2019.01.15 0 0 6257

Úgy tudom, hogy a Nádorliget 5-ben a Ferox a közös képviselő cég. Hogy vagytok megelégedve velük?

B.R.Irén Creative Commons License 2019.01.13 0 0 6256

Sziasztok!

Eladó gépkocsibeállót keresek a Nádorliget 8. alatt.

06 70/ 623 69 68

Monika99 Creative Commons License 2018.11.28 0 0 6254

Kedves Lakók!

 

Nyitott vagy zárt parkolót keresnék, a Prielle 19 vagy Nádorliget 8 szám alatt.

Elérhetőségem:

Varga Mónika: 0670 7720 773

Köszönöm

Kata Kozma Creative Commons License 2018.11.17 0 0 6253

Kedves Lakók!

 

Kiadó parkolóhelyet keresek a 7A- 7B teremgarázsában!

 

Elérhetőség:

+3630/ 35-20-150 

kozma.kataa@gmail.com

 

köszönettel!

Nádorliget utca 7a Lakója :) 

gy555_garázs Creative Commons License 2018.11.16 0 0 6252

Nádorliget u. 8. alatt gépkocsibeálló hosszú távra KIADÓ.

Érdeklődni: 30/321-9859

Vaver Creative Commons License 2018.11.16 0 0 6251

Sziasztok!

 

Nádorliget 5/A teremgarázsban érdekelne kiadó kocsibeálló. Ha tudtok ilyenről, nagyon köszi ha jeleztek: 06-20/800-2413

 

Köszi,

Varga Veronika

F.Réka Creative Commons License 2018.11.14 0 0 6250

Sziasztok!

 

Kiadó a Szerémi út 7/a-ban a  egy 40m2-es bútorozott ,1 szoba, konyha, étkezős  lakás, + 7m2 terasz, hosszútávra ( min. 1 év).

A lakás teljes fenntartási költsége 15-22 ezer forint, beleértve a közös költséget is.

A lakás egy maximum 2 főnek kiadó, állattartás és a dohányzás nem megengedett.

Kaució 2 hónap. Bérleti díj: 125.000.-Ft

Érdeklődni: 06 70 411 5520

 

flea deal Creative Commons License 2018.11.03 0 0 6249

Nádorliget utca 8. szám alatti mélygarázsban hosszú távra kiadó egy parkolóhely.

 

További részletek: +36 70 275 9863

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.10.25 0 1 6248

Kedves szentikb!

Arra gondoltunk, hogy ettől a problémától függetlenül is jó lenne valamilyen közösséget kialakítani az itt lakókkal. Létrehoztunk erre a célra egy facebook csoportot: https://www.facebook.com/groups/304594133467782/

Ha jó ötletnek tartjátok, csatlakozzatok!

Előzmény: szentikb (6247)
szentikb Creative Commons License 2018.10.22 0 0 6247

Kedves csingacsguk_ , kedves lakok,

 

Szívesen csatlakoznánk, csak nem tudjuk hova, kérlek oszd meg, hogy az 5B is tudjon valahogy segìteni!

Azt mondjátok háziőrizetben van. Ha ez tényleg így van, akkor a fel-és bejelentések nem biztos, hogy hasznosak számára, ìgy mindenféleképpen érdemes meglépni, ha kell többször is. Mindemelett valahogyan el kell érni, hogy írásos, feljegyzett nyoma is legyen, hátha a jövőben számít ez is (ahogy a KK mondta).

Személy szerint azt sem tartom rossz ötletnek, hogy a következő lakógyűlésen legyen felvetve a téma, hátha egyről a kettőre jutunk és megoldódni látszik majd a probléma.

Többen, akik erről a forumról nem tudnak, biztosan támogatnák az elképzeléseket, így lehet érdemes más formában is terjeszteni!

 

Üdv,

5B egy lakója

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.10.19 0 2 6246

Kedves Nádorliget 5A/B lakótársak!

 

Az A/118-as lakó sajnos továbbra is rendszeresen faszenezik, illetve papírokat és kerti fáklyákat éget a belső kertben. És így több lakást rendszeresen telefüstöl. A füst egy része a zárt ablakon keresztül is bejön.

Sajnos a KK többszöri felszólítása után sem hajlandó ezzel felhagyni.

 

Pár lakóval megpróbálunk összefogni, közösséget alakítani és együtt tenni valamit ez ellen. Nagyon örülnénk, ha Ti is csatlakoznátok, amennyiben Titeket is zavar ez a viselkedés. Illetve, ha van valami ötletetek mit lehetne tenni, kérlek ne tartsátok magatokban!

 

A KK ezt írta nekünk:

"

Sajnos nem tudunk segíteni, bár én már beszéltem vele telefonon és jeleztem neki a lakók problémáját. Ígérte, hogy visszafogják magukat.

A közös képviseletnek sem hatósági jogköre, sem olyan jogszabály nem áll rendelkezésére, mellyel érvényt tudna szerezni. A problémát csak hatóság tudja megoldani. Ennek módja, hogy a kerületi Önkormányzat jegyzőjétől birtokvédelmet kérnek.

A birtokvédelem kérését viszont megerősíti, ha előtte csend zavarásért több ízben kihívják a rendőrséget. A rendőrséget pedig meg kell kérni, hogy vegyenek fel jegyzőkönyvet.

A rendőrségi intézkedés(ek) időpontját fel kell írniuk és akkor a jegyzői birtokvédelmi kérelmükbe bele kell írni.

Így a Jegyző látni fogja, mert ő kikérheti a rendőrség jegyzőkönyvét, hogy kérelmük megalapozott.

A lakó nevét is fel kell tüntetni kérelmükben (Kovács Norbert „A” lépcsőház A/118-as lakás)

Sajnálom, hogy nem tudok hatékonyan segíteni.

"

 

Kiváncsi vagyok, hogy vajon a hírdetőkön kívül olvassák-e mások ezt az oldalt! :-)

STI33 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 6245

 

Eladó teremgarázs beállóhelyet parkolóhelyet keresek a lakóparkban.

 

Tel.: +3620/3370221

 

Üdv.: Németh Norbert

 

Kata Kozma Creative Commons License 2018.09.28 0 0 6244

Kedves Lakók!

 

Párommal kiadó parkolóhelyet keresünk a 7a vagy 7c teremgarázsában!

Amennyiben van információja ilyenről vagy Ön szeretné bérbeadni, kérem keressen az alábbi elérhetőségen: 

 

kozma.kataa@gmail.com

 

köszönettel!

Nádorliget utca 7a Lakója :) 

 

 

Dóra1982 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 6243

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Nádorliget lakóparkban. Van még pár óra szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal rendelkezem illetve rugalmas vagyok. Akár bölcsibe,oviba,suliba vagy különórára vitel-hozatal. Minden továbbit e-mailen. Lexi62@freemail.hu
Köszönöm figyelmüket. Szép napot!

muellernorbi Creative Commons License 2018.09.22 0 0 6242

Kedves Tulajdonosok,

 

Teremgarázs hely kiadó Nádorliget lakóparkban a Trófea épülete (Szerémi út 7.) alatt egy gépkocsi számára.

 

Érdeklődni a muellernorbi@yahoo.de illetve +36703790522-es telefonszámon lehet.

 

Üdvözlettel,

Norbert

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.09.06 0 1 6241

Kedves Nádorliget 5A/B lakótársak!

 

A rendkívül bosszantó, éjjel hangoskodó, illetve időnként tüzet rakó szomszéd a A118-ban lakik. A tűzoltók gondolom miatta voltak kint. A rendőrök is rendszeresen járnak hozzá, úgy hallottuk házi őrizetben van.

 

Szóljatok neki Ti is, hátha használ! Gondolom minden a belső kertre néző lakás lakójának az életét megkeserítik...

 

 

Tim333 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 6240

Sziasztok, 

 

Nádorliget 7/B alatt 5m2-es tároló kiadó.

Èrd: 06 30 737 8681

jablonka4 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 6239

Lehet, hogy háztűznézőben.

Előzmény: P_Lilla24 (6236)
FontanaDiTrevi Creative Commons License 2018.09.03 0 0 6238

Kedves Lakók!

 

A Nádorliget utca 7/b vagy d tömb alatti garázsban keresnénk parkolóhelyet! 

Kérem, az alábbi számon keressenek:

06702611187

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!