Keresés

Részletes keresés

Lilla004 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 6260

Sziasztok!

December 14-én a nádorliget utca 7/B mellett megtámadta schnauzer kutyámat egy dalmata. A szerémi úton lakó bácsi sétáltatta és sétáltatja azóta is szájkosár nélkül... A ház melletti füves területről  ráugrott a kutyámra és elkezdte rángatni a levegőben. Mindkettő kutyán VOLT PÓRÁZ, de a bácsinak csúszott a kezében és nem tudta megtartani, hogy ne ugorhasson. Traumatikus sérve lett, a lépe kikerült a roncsolt hasfalon túlra, háromszor műtötték a kutyust és még jelenleg is felépülőben van, de a történtekhez képest mi szerencséses megúsztuk. A bácsi onnantól kezdve nem volt együttmüködő, amikor meghallotta az első napi számla összegét. Szerinte én adtam a kutyámat a dalmata szájába és Ő neki ebben nulla felelőssége van.Érdekes módon aznap még vállalta a felelősséget...

 

Keresem azt a gazdit, akinek a kiskutyáját megint megtámadta a nádorliget utca 5, liget fitnesz előtt a dalmata. Úgy tudom hogy egy fehér kiskutyáról van szó és Ő is kórházba került. Fontos lenne, mert ezt az ügyet tovább szeretném vinni a hatósági állatorvoshoz. Az enyém már elékerült, de mivel ez "csak" egyedi eset volt, így nem csináltak semmit. Ha valaki tud valamit az esetről, kérem írjon nekem egy e-mailt a pinkelilla@gmail.com-ra.

 

Vigyázzatok nagyon!! A kistestű kutyákkal, gyerekekkel főleg!!

Lakásfelmérés Creative Commons License 2019.02.02 0 0 6259

Elég vegyes megítélése van a szomszédaim körében.

 

Az épület úgy ahogy rendben van, bár ez inkább a gondnokság odafigyelése miatt van.

Többször jeleztünk problémát bizonyos lakókkal, sok érdembeli segítség nem történt eddig. 

Tartunk egy kertészt, aki nyáron a szetfűnyírózott zsebkendőket imadája, így az épület környéke télen nyáron egyfolytában szemtes, a kukákból renszeresen folyik a szemét, a lépcsőházi ajtók környéke elég mocskos. 

Volt itt egy korábbi bejegyzés, miszerint kilépünk az A lépcsőháznól és a vastagon kutyaszaros fű fogad. Felszántották és azóta se fű, se növényzet, a szar maradt 

 

Lényegében az általuk képviselt házak véleményét összesítve derül ki máshol figyelnek e a rendezett épület külsőre. Én magam a Kornéliában lakom  és csak a szemét van mindenhol, erre se itt se iott nem keríterttek megoldást, ahogy hallom a régebben itt lakó szomszédaimtól, és látom magam is. Gondolom nem fér bele az éves keretbe a lépcsőházi, bejáratok rendszeres tisztítása (heti kétheti egyszer)

 

 

Előzmény: cimbóka (6257)
muellernorbi Creative Commons License 2019.01.27 0 0 6258

Kedves Tulajdonosok,

 

Teremgarázs hely kiadó Nádorliget lakóparkban a Trófea épülete (Szerémi út 7.) alatt.

 

Érdeklődni a norbert.muller@me.com illetve +36703790522-es telefonszámon lehet.

 

Üdvözlettel,

Norbert



cimbóka Creative Commons License 2019.01.15 0 0 6257

Úgy tudom, hogy a Nádorliget 5-ben a Ferox a közös képviselő cég. Hogy vagytok megelégedve velük?

B.R.Irén Creative Commons License 2019.01.13 0 0 6256

Sziasztok!

Eladó gépkocsibeállót keresek a Nádorliget 8. alatt.

06 70/ 623 69 68

Monika99 Creative Commons License 2018.11.28 0 0 6254

Kedves Lakók!

 

Nyitott vagy zárt parkolót keresnék, a Prielle 19 vagy Nádorliget 8 szám alatt.

Elérhetőségem:

Varga Mónika: 0670 7720 773

Köszönöm

Kata Kozma Creative Commons License 2018.11.17 0 0 6253

Kedves Lakók!

 

Kiadó parkolóhelyet keresek a 7A- 7B teremgarázsában!

 

Elérhetőség:

+3630/ 35-20-150 

kozma.kataa@gmail.com

 

köszönettel!

Nádorliget utca 7a Lakója :) 

gy555_garázs Creative Commons License 2018.11.16 0 0 6252

Nádorliget u. 8. alatt gépkocsibeálló hosszú távra KIADÓ.

Érdeklődni: 30/321-9859

Vaver Creative Commons License 2018.11.16 0 0 6251

Sziasztok!

 

Nádorliget 5/A teremgarázsban érdekelne kiadó kocsibeálló. Ha tudtok ilyenről, nagyon köszi ha jeleztek: 06-20/800-2413

 

Köszi,

Varga Veronika

F.Réka Creative Commons License 2018.11.14 0 0 6250

Sziasztok!

 

Kiadó a Szerémi út 7/a-ban a  egy 40m2-es bútorozott ,1 szoba, konyha, étkezős  lakás, + 7m2 terasz, hosszútávra ( min. 1 év).

A lakás teljes fenntartási költsége 15-22 ezer forint, beleértve a közös költséget is.

A lakás egy maximum 2 főnek kiadó, állattartás és a dohányzás nem megengedett.

Kaució 2 hónap. Bérleti díj: 125.000.-Ft

Érdeklődni: 06 70 411 5520

 

flea deal Creative Commons License 2018.11.03 0 0 6249

Nádorliget utca 8. szám alatti mélygarázsban hosszú távra kiadó egy parkolóhely.

 

További részletek: +36 70 275 9863

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.10.25 0 1 6248

Kedves szentikb!

Arra gondoltunk, hogy ettől a problémától függetlenül is jó lenne valamilyen közösséget kialakítani az itt lakókkal. Létrehoztunk erre a célra egy facebook csoportot: https://www.facebook.com/groups/304594133467782/

Ha jó ötletnek tartjátok, csatlakozzatok!

Előzmény: szentikb (6247)
szentikb Creative Commons License 2018.10.22 0 0 6247

Kedves csingacsguk_ , kedves lakok,

 

Szívesen csatlakoznánk, csak nem tudjuk hova, kérlek oszd meg, hogy az 5B is tudjon valahogy segìteni!

Azt mondjátok háziőrizetben van. Ha ez tényleg így van, akkor a fel-és bejelentések nem biztos, hogy hasznosak számára, ìgy mindenféleképpen érdemes meglépni, ha kell többször is. Mindemelett valahogyan el kell érni, hogy írásos, feljegyzett nyoma is legyen, hátha a jövőben számít ez is (ahogy a KK mondta).

Személy szerint azt sem tartom rossz ötletnek, hogy a következő lakógyűlésen legyen felvetve a téma, hátha egyről a kettőre jutunk és megoldódni látszik majd a probléma.

Többen, akik erről a forumról nem tudnak, biztosan támogatnák az elképzeléseket, így lehet érdemes más formában is terjeszteni!

 

Üdv,

5B egy lakója

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.10.19 0 2 6246

Kedves Nádorliget 5A/B lakótársak!

 

Az A/118-as lakó sajnos továbbra is rendszeresen faszenezik, illetve papírokat és kerti fáklyákat éget a belső kertben. És így több lakást rendszeresen telefüstöl. A füst egy része a zárt ablakon keresztül is bejön.

Sajnos a KK többszöri felszólítása után sem hajlandó ezzel felhagyni.

 

Pár lakóval megpróbálunk összefogni, közösséget alakítani és együtt tenni valamit ez ellen. Nagyon örülnénk, ha Ti is csatlakoznátok, amennyiben Titeket is zavar ez a viselkedés. Illetve, ha van valami ötletetek mit lehetne tenni, kérlek ne tartsátok magatokban!

 

A KK ezt írta nekünk:

"

Sajnos nem tudunk segíteni, bár én már beszéltem vele telefonon és jeleztem neki a lakók problémáját. Ígérte, hogy visszafogják magukat.

A közös képviseletnek sem hatósági jogköre, sem olyan jogszabály nem áll rendelkezésére, mellyel érvényt tudna szerezni. A problémát csak hatóság tudja megoldani. Ennek módja, hogy a kerületi Önkormányzat jegyzőjétől birtokvédelmet kérnek.

A birtokvédelem kérését viszont megerősíti, ha előtte csend zavarásért több ízben kihívják a rendőrséget. A rendőrséget pedig meg kell kérni, hogy vegyenek fel jegyzőkönyvet.

A rendőrségi intézkedés(ek) időpontját fel kell írniuk és akkor a jegyzői birtokvédelmi kérelmükbe bele kell írni.

Így a Jegyző látni fogja, mert ő kikérheti a rendőrség jegyzőkönyvét, hogy kérelmük megalapozott.

A lakó nevét is fel kell tüntetni kérelmükben (Kovács Norbert „A” lépcsőház A/118-as lakás)

Sajnálom, hogy nem tudok hatékonyan segíteni.

"

 

Kiváncsi vagyok, hogy vajon a hírdetőkön kívül olvassák-e mások ezt az oldalt! :-)

STI33 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 6245

 

Eladó teremgarázs beállóhelyet parkolóhelyet keresek a lakóparkban.

 

Tel.: +3620/3370221

 

Üdv.: Németh Norbert

 

Kata Kozma Creative Commons License 2018.09.28 0 0 6244

Kedves Lakók!

 

Párommal kiadó parkolóhelyet keresünk a 7a vagy 7c teremgarázsában!

Amennyiben van információja ilyenről vagy Ön szeretné bérbeadni, kérem keressen az alábbi elérhetőségen: 

 

kozma.kataa@gmail.com

 

köszönettel!

Nádorliget utca 7a Lakója :) 

 

 

Dóra1982 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 6243

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Nádorliget lakóparkban. Van még pár óra szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal rendelkezem illetve rugalmas vagyok. Akár bölcsibe,oviba,suliba vagy különórára vitel-hozatal. Minden továbbit e-mailen. Lexi62@freemail.hu
Köszönöm figyelmüket. Szép napot!

muellernorbi Creative Commons License 2018.09.22 0 0 6242

Kedves Tulajdonosok,

 

Teremgarázs hely kiadó Nádorliget lakóparkban a Trófea épülete (Szerémi út 7.) alatt egy gépkocsi számára.

 

Érdeklődni a muellernorbi@yahoo.de illetve +36703790522-es telefonszámon lehet.

 

Üdvözlettel,

Norbert

csingacsguk_ Creative Commons License 2018.09.06 0 1 6241

Kedves Nádorliget 5A/B lakótársak!

 

A rendkívül bosszantó, éjjel hangoskodó, illetve időnként tüzet rakó szomszéd a A118-ban lakik. A tűzoltók gondolom miatta voltak kint. A rendőrök is rendszeresen járnak hozzá, úgy hallottuk házi őrizetben van.

 

Szóljatok neki Ti is, hátha használ! Gondolom minden a belső kertre néző lakás lakójának az életét megkeserítik...

 

 

Tim333 Creative Commons License 2018.09.05 0 0 6240

Sziasztok, 

 

Nádorliget 7/B alatt 5m2-es tároló kiadó.

Èrd: 06 30 737 8681

jablonka4 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 6239

Lehet, hogy háztűznézőben.

Előzmény: P_Lilla24 (6236)
FontanaDiTrevi Creative Commons License 2018.09.03 0 0 6238

Kedves Lakók!

 

A Nádorliget utca 7/b vagy d tömb alatti garázsban keresnénk parkolóhelyet! 

Kérem, az alábbi számon keressenek:

06702611187

 

joc_ Creative Commons License 2018.08.29 0 0 6237

Nádorliget u. 8. alatt garázsbeálló+onnan nyíló tároló együtt kiadó.

06-20-961-5960.

P_Lilla24 Creative Commons License 2018.08.28 0 0 6236

Kedves Lakók!

 

Tudja valaki, hogy miért voltak tűzoltók tegnap este (08.27.) az utcában?

 

 

Üdv, Lilla

(5/B lakója)

FontanaDiTrevi Creative Commons License 2018.08.27 0 0 6235

Kedves Lakók!

 

Teremgarázs helyet szeretnénk bérelni a lakóparkban akár azonnal, de belátható időn belül. :)

Kérem, ha tudnak ilyen lehetőségről, keressenek a +36-70/261-1187-es telefonszámon.

Klii Creative Commons License 2018.08.26 0 0 6234

Nádorliget lakóparkban bútorozott 50 nm lakás zöld udvarra néző 7 nm -s terasszal hosszútávra (min. 1 év ) kiadó.
A lakás egy maximum 2 főnek kiadó, állattartás és a dohányzás nem megengedett.
Havi rezsi kb. 15 e Ft.
Kéthavi kaució szükséges. Bérleti díj: 160 000 Ft, tel: 30 -4513130

helloikva Creative Commons License 2018.08.16 0 0 6233

Sziasztok! 

 

Ha  bárkinek van konstruktív ötlete az alábbi problémával kapcsolatban én is támogatnám.

 

 

Mi az 5/b-ben próbálunk abban reménykedni, hogy csak ideiglenesen nyaral és semmittesz egész nap itt. De úgy tűnik nem.  

Nagyon szeretném egyszer végre megszakítás nélkül én is végigaludni az éjszakát... :/

Ha valaki tudja az ajtószámot én is szívesen felvilágosítom a családias lakópark íratlan szabályairól az emberünket. :(

 

Köszi!

 

Előzmény: szentikb (6231)
zsebibaba90 Creative Commons License 2018.08.16 0 1 6232

Szia szentikb én is nagyon el vagyok keseredve, hogy ezt el kell viselnünk.
Bármilyen összefogásra nyitott vagyok az ügyben!

szentikb Creative Commons License 2018.08.15 0 2 6231

Kedves lakók!

 

Ha volna itt valaki, aki közölni tudná az 5/a, első emeletére újonnan beköltözött rendkìvül primitív, mindig hangoskodó, magát "az élet császárá"-nak képzelő férfiember ajtószámát, nagyon megköszönnénk!!

Ha a szemközti házban minket zavar a magatartása, gondolom nem vagyunk egyedül..egy élmény lehet a közvetlen közelében élni, főleg gyerekekkel!!

Szerintem még az elején szükséges volna tudatni vele, hogy ez itt nem módi (magától nem jött rá, úgy néz ki)! 

Előre is köszönöm a segítséget!

zsebibaba90 Creative Commons License 2018.08.14 0 2 6230

Sziasztok, kedves lakók! 

 

Már két hete zavarja a nyugalmunkat az 5/A épület első emeletéről egy meglehetősen hangos, nemtörődöm férfi társaság, akik miatt nem tudunk nyitott ablaknál aludni sem napközben, sem éjszaka. Kertre néző erkélyükön délelőttől éjszakába nyúlóan borzasztó hangosan beszélgetnek, alpári stílusban röhögnek, zavarják a nyugalmat. 

 

Mi a teendő? Csak minket aggaszt a dolog?  

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!