Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

B.GY 29 órája Creative Commons License 16451

Én már most is azt eszem-iszom amit akarok.Engem nem gátol meg a sömör abban hogy megigyak valami édeset :)

Előzmény: masoda (16449)
masoda 1 napja Creative Commons License 16450

Aki a feketedió tinkturát, és a kurkuma szegfűszeggel szedi, 2 hét után csináljon máj tisztítást, ez fontos.

De ha van valami más betegséged, vagy le van gyengülve a szervezeted, akkor ne csináld....

masoda 1 napja Creative Commons License 16449

:)) Még egy kicsit bírt ki, nem sokáig lesz rajtad ez a nyavalya.....és aztán azt eszel iszol amit csak akarsz.....

A drága jó szilvapálinka nekem is hiányzik...:)))

Előzmény: B.GY (16448)
B.GY 3 napja Creative Commons License 16448

Miért akkor nem lehet berúgni,ha rajtunk van ez a nyavalya? Akkor legalább nem foglalkozunk vele:) Nekem így is nyalják a kutyák néha a számat:)

Előzmény: masoda (16447)
masoda 3 napja Creative Commons License 16447

:)))) csak egyszer legyünk már túl ezen nyavalyán.....úgy berugunk hogy a kutyák nyalják majd a szánkat....:)

Előzmény: B.GY (16445)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 16446

woow, mi mindenre jó a szódabikarbóna, a fene sem gondolná :-) köszi :-)

Előzmény: masoda (16444)
B.GY 3 napja Creative Commons License 16445

Én sokáig melóztam aszfaltozókkal.Az is jó ?Vagy magamra melegítsem a GV lemezt ? :) Megboldogult nagyanyám mondta mindig: Fiam hozzál mán nekem szódabikabónát:) Nem is volt sömörös.Sima tüdőembóliába halt meg.

Előzmény: masoda (16442)
masoda 3 napja Creative Commons License 16444

:) így van ahogy mondod, napi 1 kávéskanál, a legjobb éhgyomorra és ha jó a gusztusod meleg vizzel, amilyen melegen csak inni tudod....viszont csak kúraszerűen......kb 2 hét.

Krémet is lehet készíteni : vazelinba tegyél annyit ami még kenhető, gondolok itt egy 50gm vazelin...

Fürdeni is lehet : heti 1-2 alkalommal, 05-1kg egy kád vízhez, attól függ milyen nagy a kádad....

Ennél olcsóbb kezelést nem tudok.....és nagyon hatásos....

Előzmény: Mackóbogár (16443)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 16443

A szódabikarbónát hogy ? Egyem,  igyam, kenjem, fürödjek benne ? :-) Eddig csak takarításhoz használtam ;-)

Előzmény: masoda (16442)
masoda 3 napja Creative Commons License 16442

Minden olyan amiben kátrány van, szappan, sampon, azokat használjátok.....

Feketedió tinktura, vagy kurkuma szegfűszeggel.....vagy egyszerűen szódabikarbóna......az is sokat segít....

B.GY 4 napja Creative Commons License 16441

Olyan mintha nekem is kezdene lenőni a körmömről.A jobb hüvelykujjamon,meg a bal kisujjamon már nem nagyon látszik.Viszont a bal középső ujjamon meg előjött. Kb. 3 hete szedem az omega 3-at C vitaminnal.D vitamint 1 hete vettem.A ként is vagy 2 hete szedem vettem kecsketejes szappant azzal fürdök.Kenem magam az orvos által felírt kotyvalékkal.Halványodik a cucc,meg nem viszket folyamatosan.

Előzmény: Mendike27 (16438)
masoda 4 napja Creative Commons License 16440

Már az első fürdő is jót tesz, viszont 2kg kell egy kád vizbe......és ne a dm-be vedd, az drága...

A vitaminok kb egy hónap ....

Előzmény: Mendike27 (16438)
PFS 4 napja Creative Commons License 16439

https://www.youtube.com/watch?v=mmnxD3nxdIo

lehetséges megoldás a demodex ellen 

chullevandevi

Mendike27 4 napja Creative Commons License 16438

Sziasztok!!

Az lenne a kérdésem, hogy a férjem elkezdte szedni a D vitamint Omega 3-at, valamint DM-es tengeri sót használ és ha esetleg hatni kezdene mennyi idő? Kinek mennyi volt míg látott javulást? Nyilvàn nem várom el hogy holnapra elmúljon csak kiváncsi vagyok ha hat mennyi idő után?!

rókafegyver 5 napja Creative Commons License 16437
Van akinél nem a bőrtünetre kell elsőként rámozdulni. Fogtündér is van?????
Előzmény: masoda (16420)
K 1 5 napja Creative Commons License 16436

Érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata a HRI- tiszta bőr tablettáról ?

zoliee81 6 napja Creative Commons License 16435
Oké! Jólsikerült, majd holnap, izé ma referálok. Vagy nem, de az biztos... :)
Előzmény: B.GY (16434)
B.GY 6 napja Creative Commons License 16434

Én is oda hordom a kutyáimat dokihoz a Ferihegyi útra Krisztiánékhoz.Nem messze lakom onnan.Előbb is szólhattál volna,szeretem a fiúbúcsúkat:) 2 ünnep között megihatnánk valamit valahol.

Előzmény: zoliee81 (16432)
eukariota 6 napja Creative Commons License 16433

Henci2

Ha Magyarországon jársz,keress fel..

zoliee81 6 napja Creative Commons License 16432
Akkor kevertelek a kollégával, sorry! Egyszer összeröffenhetnénk, itt vagyunk viszonylag egy bokorban. :) Rákosligetre szoktam hurcolni a kutyáinkat szervízbe, az ottani kisálat klinikára. Egyébként meg ma tartanak lánybúcsút, az asszony nővére féjhez megy, mi meg fiúk fiúbúcsút tartunk. :)
Előzmény: B.GY (16431)
B.GY 6 napja Creative Commons License 16431

Na most egy kicsit jól bekavartatok:) Én nem lakom Dunakeszin,ha nekem szólt.Budapesten lakom 17.kerület.

Előzmény: mr.mzsa (16429)
zoliee81 6 napja Creative Commons License 16430
Igen!
Előzmény: mr.mzsa (16429)
mr.mzsa 6 napja Creative Commons License 16429

Dunakeszin?

Előzmény: B.GY (16427)
zoliee81 6 napja Creative Commons License 16428
A fene sem tudja... Én nem dohányzok, inni is csak alkalmakként, de a vérnyomásom beállítja az internet, meg a hírek... Jólemlékszem, hogy Keszin laksz? M0 jujjdejó lesz.... :(
Előzmény: B.GY (16427)
B.GY 2014.12.12 Creative Commons License 16427

Jó ez a Wikipédia.Ebbe nincs benne az alkohol,csak a dohányzás,túlsúly.Úgyhogy mégis lehet inni :) Reggeli kakaót utoljára 8 éves koromban ittam.Lehet attól lett :)

Előzmény: zoliee81 (16425)
PFS 2014.12.12 Creative Commons License 16426

DEMODEX     a hajhullás , korpásodás ,roserea , egyik legfőbb riziko tényezőlye....

https://www.youtube.com/watch?v=cnxJL0xs01E,

Mondják itt, nekem egy vizsgalatot meg ér!

https://www.youtube.com/watch?v=u8feVnhslkk

zoliee81 2014.12.12 Creative Commons License 16425

Gugli, negyedik találat. Wikipédia: http://hu.wikipedia.org/wiki/Pikkelys%C3%B6m%C3%B6r

Előzmény: masoda (16420)
Octi19 2014.12.12 Creative Commons License 16424

Nem felesleges eltávolítani a mandulát, pláne ha gyulladt! A kiváltó ok megszüntetése többnyire jótékonyan hat a tünetekre is!

Előzmény: bosko89 (16422)
masoda 2014.12.12 Creative Commons License 16423

Na látod apa ilyenek szarják le a wc....Jó vakarózást mindenkinek...:)

Előzmény: hul (16421)
bosko89 2014.12.12 Creative Commons License 16422

Sziasztok! 25 éves vagyok. Több mint 10 éve jöttek elő a tünetek. Akkor mèg csak egy-két helyen. Az évek folyamán a könyököm térdem is psoris lett, hastályékon is előjött de ezt elég jól tudtam kezelni. Idén nyáron viszont begyulladt a mandulám es egy hétre rá apró pontokban teljesen megszórta a testem. Az elmult években minden kenceficét kipróbàltam már a trexan gyògyszer volt a leghatásosabb. Hasznàltam most a metoject injekciot is heti egyszer! Nem igazán segített sőt nem is volt tőle jó a közérzetem. Januában kiszedik a mandulàm, mert valaószínüleg ez lehet a kiváltó ok. Az orvosom szerint annyira kézenfekvőnek tűnik, hogy a mandula miatt van az egèsz, hogy kívàncsian várja mi lesz a műtét után. Valakinek hasonló panaszok utàn segített a mandulaeltávolítás, vagy feleslegesen bizakodom? Üdv.