Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 3 napja 0 0 18856

Kimosták ma fülem.Hallok rendesen,de a visítás megmaradt.Megyek szerdán a házidokihoz.

ötfelezős Creative Commons License 4 napja 0 0 18855

Engem ez a téma 2012-ben érdekelt, információkat akkor próbáltam meg beszerezni, de azóta változott a világ tudásszintje. :)

"Egy 2014-ben megjelent tanulmány szerint a három hónapnál hosszabb ideig tartó benzodiazepin használat 51%-kal növeli az Alzheimer-kór kialakulásának valószínűségét."

Azért 51% az nem semmi. :)

Előzmény: B.GY (18037)
Mackóbogár Creative Commons License 5 napja 0 0 18854

Ja, értem 😁 a sípolás elnyomja a zúgást 😁

Előzmény: B.GY (18852)
B.GY Creative Commons License 5 napja 0 1 18853

Nincs lemerevedve semmim.Hajlok mindenfelé mint a kígyó:) Szerintem csak megint be van zsírosodva a fülem,mert a hallásom is romlott.Ahogy nyomkodom a fülem alját olyan mintha tele lenne zsírral,úgy cuppog.Tavaly októberben is kimosták mert alig hallottam valamit,bár akkor nem búgott.A vérnyomásom 130-140/80-90 között van.A pulzusom meg 60-70 körül.Azt mondta a házidoki hogy ettől nem kellene zúgnia a fejemnek.1 hete tart ez az állapot.Elolvastam a Neotigason betegtájékoztatóját.10 ezer emberből legfeljebb 1-nél fordulhat elő a fülcsengés.

Előzmény: Octi19 (18850)
B.GY Creative Commons License 5 napja 0 1 18852

Nem ilyet hallok,hanem ezt kell hallgatni ami enyhíti a tüneteket.Folyamatos visítást hallok.Olyasmi mint amikor kiegyenesedik az ekg vonal és sípol a gép:)

Előzmény: Mackóbogár (18848)
K 1 Creative Commons License 5 napja 0 0 18851

Nekem is zúg a jobb fülem . Ezt a problémát nekem, a fülben lévő, hajszálerek meszesedése okozza . 10 db. nontropin infúzió kb. egy évig jó, aztán kezdődik előröl .

Octi19 Creative Commons License 5 napja 0 0 18850

Nincs lemerevedve a nyakad, nem fájdalmas vagy beszűkült a mozgása oldalra és le-fel? Vérnyomásod rendben van? ...lehet hogy csinálnod kellene egy 24 órás vérnyomás mérést.

Mindenképpen keress fel egy orvost, háziorvost vagy belgyógyászt a panaszaiddal, mert ez akár előjele lehet egy agyvérzésnek is... és már csak az hiányzik, hogy a PS mellé még egy szobanövény vegetációs szintjére kelljen lejutnod. (...de az enyhébb agyvérzési tünetek sem éppen laza vasárnapi mókázások...)

Előzmény: B.GY (18845)
Mackóbogár Creative Commons License 5 napja 0 0 18849

Hallassz akart lenni 😁

Előzmény: Mackóbogár (18848)
Mackóbogár Creative Commons License 6 napja 0 0 18848

Hűha ! Ilyet halász ? Nekem max. kotyogni szokott a fülem, mintha vizet lötykölnének benne.

Előzmény: B.GY (18847)
B.GY Creative Commons License 6 napja 0 0 18847

Az idő nem esett ki:) Most olvasgatom hogy mit írnak a fülzúgásról,meg hallgatok ilyesmi zajokat:)

https://www.youtube.com/watch?v=Xc-ZBm9rqtw

Előzmény: Mackóbogár (18846)
Mackóbogár Creative Commons License 6 napja 0 0 18846

Ajajj ! Időkiesés ? Mert akkor lehet, hogy elvittek az ufók :-):-)

Előzmény: B.GY (18845)
B.GY Creative Commons License 6 napja 0 0 18845

Pár napja meg úgy zúg a fülem,hogy alig hallok valamit.Olyan hang van a fejemben mint régen amikor véget ért a műsoridő a tévében és jött a sípolás,aztán a monoszkóp :)Remélem nem a gyógyszer csinálja.Bár gondolom akkor nem 3 hónapra jött volna elő.Eléggé idegesítő főleg mikor este csend van.

Előzmény: Mackóbogár (18844)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18844

ja, tényleg, még reagáltam is a fotókra. Na, banyek, öregszem, ha már erre sem emlékszem :-)))

Előzmény: B.GY (18843)
B.GY Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18843

Pár hete csináltam :) Majd csinálok megint,bár már nem annyira látványos a változás.

Előzmény: Mackóbogár (18842)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18842

Ó :-( Akkor bocsi :-) Fénykép ?

Előzmény: B.GY (18841)
B.GY Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18841

Ott az összes patikát kiírja :) Már a kollégám is utánajárt.A felesége valami gyógyszer kutató cégnél dolgozik.Telefonálgatott ő is pár helyre.Kőszegen sem kapni :)

Előzmény: Mackóbogár (18840)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18840

F.sza :-(

Amúgy a házipatika oldalán - elvileg - lehet keresni, hogy lakhely szerint melyik patikában vásárolható meg.  A rohadt hosszú betegtájékoztató után, a legvégén van, hátha :-)

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/neotigason_25_mg_kemeny_kapszula/2266

Előzmény: B.GY (18839)
B.GY Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18839

Voltam ma is a patikába hátha van már Neotigason. Még mindig tartós hiánycikk,de már dátumot sem írnak mikor lesz.Van még 2 heti adagom abból amit kaptam a betegtársamtól.Aztán majd várom mi legyen :) A klinikát is hívtam hogy ne írjanak ilyet senkinek mert nincs.Fogalmuk sem volt róla.

paloma44 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18838

Sziasztok!

Van  néhány doboz nagyon hatékony krém pikkelysömör ellen...fejbőrre is hatásos ( egy Amerikában élő ismerősöm küldte) ha valakit érdekel: apropo71@gmail.com  vagy 0620/5537327....sikeres gyógyulást mindenkinek...sziasztok                                                                             

Chimney Creative Commons License 2016.12.01 0 0 18837

Szia, a lizint herpeszre is nagyon javasolják. Egy csomó fórumon olvastam róla (sajnos az is szokott nekem lenni) de még nem szedtem sosem.

Előzmény: blaz2 (18836)
blaz2 Creative Commons License 2016.11.27 0 0 18836

Sziasztok!

Nekem más gyulladásos jellegű problémám van, amit egyes embereknél pikkelysömör is kisér. Nekem csak enyhébb bőrproblémával.

Egész más miatt elkezdtem szedni lizint (edzés mellé kötöszövetet erősíti). Ez egy esszenciális aminosav (szervezet nem tudja előállítani, ilyen értelemben olyan, mintha vitamin lenne) Kb 2,5 grammot/nap két adagra osztva. Börproblémának 1 héten belül nyoma sem.

Valaki kipróbálhatná. KIváncsi lennék azeredményre (persze egy komplex vitamin nem árt mellé)

Üdv

Blaz

B.GY Creative Commons License 2016.11.26 0 2 18835

Én ezeket alkalmaztam külön-külön de nem értek semmit.Lehet keverni kellett volna őket? :)

Előzmény: cornel36 (18833)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.11.25 0 1 18834

hmm...újabb csodakrém :-)))) 

cornel36 Creative Commons License 2016.11.25 -1 0 18833

Sziasztok! Elég ígéretesnek tűnik,és olcsó! A vatera.hu oldalon megtalálható.

Tisztelt Betegek! Itt a pikkelysömör elleni krém.Nem kerül 23.400 forintba mint egyesek árúlják,kihasználva,hogy ez e betegség nehezen gyógyitható 100 mililiter 1100 Ft Saját magamon is kipróbáltam amit fényképekkel is igazolok.Tehát nem átverés és lehúzás. Tisztelt sorstársak Elöször is azzal kezdeném, hogy ez a gyógykrém egy egyedileg elöállitott krém ami természetes alapanyagokból áll Gyógynövény kivonatok, SHEA vaj,Kókusz olajból Méhviasz az össze tétele.Semmiféle vegyi anyagot nem tartalmaz. Én is már 15 éve szenvedek ebben a betegségbe.Kiprobáltam minden lehetőséget.de nem igazán hatottak a drága kenceficék Már lassan beletörödtem és kezdtem feladni,hogy ezután kénytelen vagyok ezzel a betegséggsl élni. Sajnos elrémisztetttek azok a képek amit a netten láttam,hogy hová fajulhatnak a dolgok,ha nem kezelem magam. Van egy barátom aki felajánlotta hogy segit rajtam. Mint tudva levő ez betegség minden emberben benne van ugy mint a herpesz.Ezek a folyamatok különböző hatásokra aktivizálodnak. A pikkelysömör akár stressz hatására,izületi betegségeknél.tulzott alkohol vagy só hatására jönnek elő. Kezeléssel kapcsolatosan leírom én hogyan alkamaztam ami 1 hét után látványosan javult. Az én testem is teljesen ellepték az ilyen 1 cm nagyságú száraz foltok amik kegyetlenül tudtak viszketni. Elöször is kell: 1Db sószappan. 1DB Kvarc lámpa amivel gyorsítjuk a folyamatot./lehet napfénnyel is,de folyamat lassab lessz/ Igaz a mai kvarclámőák ára 6-20ezer ft elég hózos ami a kispénzü emberek számára nehezen elérhető.DE!! van egy olcobb lehetőség El kell menni egy elektromos árúházban és venni kell egy HIGANY gőzlámpa égöt és ehez egy porcelán foglalatot igy meg lehet oldani Durván 2000 forintból.. Fel kell akasztani valahová és kb 50-100 cm távolságból használni./Napszemüveg használata kötelező/ A kezelés leírása: naponta reggel és este használjuk a krémet természetesen egyszeri fürdés naponta. Simán melegvizben fürödjünk meg a sószappanal.Ne használjuk semmiféle tusfürdöt vagy különböző vegyi illatositókat. Utánna kapcsoljuk be a kvarclámpát vagy a higanygöz lámpát és üljünk vagy feküdjünk a közelébe kb 50-70 cm távolságra Én közelebről csináltam és igy egy kicsit le is égett a böröm de a gyogyulást felgyorsította. Utánna az első 2 alkalommal nem sajnáltam a krémet jó böven felvittem a börömre lehet hogy hihetetlen de 3 nap után csak piros foltok voltak rajtam 5 nap után a foltok kezdtek egyre kissebek lenni.Én a kezelés alatt 2 naponkén tusoltam le.hogy a felvitt krém maradjon a testemen

B.GY Creative Commons License 2016.11.22 0 0 18832

Nem is tudtam hogy kb. akkora már csak mint a Balaton.Múltkor nézegettem éppen.

Előzmény: Nessi55 (18831)
Nessi55 Creative Commons License 2016.11.22 0 0 18831

Állítólag az elmúlt évezredekben a déli rész többször kiszáradt, akkor még nem az emberi kapzsiságnak köszönhetően.

A megmentéséről egyelőre még vitatkoznak, hogy a Földközi-tenger felől ássanak csatornát, vagy a Vörös-tenger felől. Két ország, két büdzsé. A tó meg csak szárad.

A következő néhány évben azért még biztos lehet benne fürödni, ha valaki el tud menni.

A zuhanyozók mögött látszik, hogy a távolban több ember is van a vízben. Gondolom az sem mindegy, hogy a tó melyik részét keresi föl a látogató.

Előzmény: Mackóbogár (18830)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.11.22 0 0 18830
B.GY Creative Commons License 2016.11.21 0 0 18829

Én is elakartam menni,de most nincs rá szükségem hála az istennek.Remélem nem is lesz:)

Előzmény: hul (18827)
Nessi55 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 18828

Drukkolok, hogy összejöjjön! :)

Előzmény: hul (18827)
hul Creative Commons License 2016.11.21 0 0 18827

A Holt tengeri mikroklíma, a víz a rendkívül magas sótartalmával - a ps betegek gyógyhelye. Azért szeretném kipróbálni...

Előzmény: Nessi55 (18826)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!