Keresés

Részletes keresés

Mackóbogár Creative Commons License 3 órája 0 1 18664

Ja, tényleg ! Köszi :-)

Előzmény: Rózsaromantika (18663)
Rózsaromantika Creative Commons License 4 órája 0 0 18663

"E-bayről rendeltük :-)"           ezt Nszniki-nek akartad írni .

Előzmény: Mackóbogár (18662)
Mackóbogár Creative Commons License 4 órája 0 0 18662

E-bayről rendeltük :-)

Előzmény: Rózsaromantika (18659)
Rózsaromantika Creative Commons License 4 órája 0 0 18661

Tudom nem engem kérdeztél, de a barátomnak is én vásároltam a ebay-ról és (nem üzletelni akarok ) amennyiért vettem (7000ft/113g) mivel most nem kell és még van egy fél tégely ) oda tudom adni , plusz posta. lejátata 2018. 06. bontatlan csomag.Ha érdekel írj emailom nyílvános. 

Előzmény: Nszniki (18660)
Nszniki Creative Commons License 5 órája 0 0 18660

Szia MackóBogár!

Ezt a krémet hol tudtad beszerezni?

Én most a Psoratinex-szel kenem, vmit javított,de el nem múlt,pedig már 7.hete kenem rendületlenül:(

Szerdán megyek bőrgyógyászhoz, megpróbálom feliratni a Daivobex-et, bár nem tudom mennyire fogja díjazni, h mondom mit írjon fel, lehet elküld a fenébe😛

Előzmény: Mackóbogár (18652)
Rózsaromantika Creative Commons License 9 órája 0 0 18659

a barátom úgy csinálta, hogy a megvastagodott fehér hámló részeken kenés előtt levakarta a könnyebben lejövő(nem véresre) felületet és úgy kente be. Szép lassan a kezdett összébb húzódni a plakk és ahogy fogyott a kenőcs egyre kisebbek lettek míg a végén csak egy kicsi varszerű lett és azt levakarva nem jött ki a bőr visszaállt a rendesbe. A kisebbek meg kicsi csúcs szerű kemény ponttá összehúzódtak és eltűntek (valószínű a ruha mozgása ledörzsölte).A fejére ,ill. a füle és a hajas fejbőrre ugyan ezt használta , de gél állagban, mikor összébb ment , akkor tért át az almaecet (saját gyártású) pakolásra és a kénes- kátrányos samponra (ez olcsóbb és már karbantartja ez is ).

Előzmény: Mackóbogár (18658)
Mackóbogár Creative Commons License 10 órája 0 0 18658

Ez az :-) Nagyon utálom a szagát, nem is értem, mert nem vagyok amúgy túl érzékeny, de ettől forog a gyomrom. Mindegy, kenem esténként kitartóan:-)

Előzmény: Rózsaromantika (18657)
Rózsaromantika Creative Commons License 13 órája 0 0 18657

A papírdoboza ez :

Előzmény: Mackóbogár (18656)
Mackóbogár Creative Commons License 20 órája 0 0 18656

A dobozt már kidobtam, de mintha kék lett volna. A férjem szerint nincs baj a szagával :-):-):-):-) Kis túlzással Neki tetszik :-)A macska még nem aludt velem azóta, mióta ezzel kenem magam.

Előzmény: Rózsaromantika (18653)
B.GY Creative Commons License 21 órája 0 0 18655

Az ujjaimról már málik le a bőr.A tenyerem nem olyan vészes.Voltam ma motorozni,nem tudok indexelni:)Majd kirakom a karom mint a régi szép időkbe :)

Rózsaromantika Creative Commons License 1 napja 0 0 18654

ja és béta blokkolót is szed folyamatosan (ami psoriasis aktivátor).

Előzmény: Rózsaromantika (18653)
Rózsaromantika Creative Commons License 1 napja 0 0 18653

ha ezt használod , akkor elmondom, hogy a kátránytól büdös , de a barátomnak 2 és 1/2 doboztól eltüntek a hámló foltjai. Csak este kente vékonyan minden meglévő és az esetlegesen kijönni készülő még piros pöttyökre is. Pedig a térdén és a könyökén csúnya megvastagodott fehér hámló ,úgy 3 db 200ft-s nagyságú foltok voltak / végtag . meg persze az apróbbak . Se étrendet se életmódot nem váltott. A fején van még kevés , azt almaecet "pakolás" és szintén kátrányos -kénes sampont használ 3-4 naponta. 

Előzmény: Mackóbogár (18650)
Mackóbogár Creative Commons License 1 napja 0 0 18652

Az Emu-olaj krém semmit nem használt. De legalább nem volt büdös. A psoriasin undorító szagú, áłlagú. Lehetpont ezért beválik? Âlmodik a nyomor :-):-):-):-)

Előzmény: B.GY (18651)
B.GY Creative Commons License 1 napja 0 0 18651

A kocsikerék zsír nem büdös :) Lehet még az is jó a sömörre:)

Előzmény: Mackóbogár (18650)
Mackóbogár Creative Commons License 1 napja 0 0 18650

Elkezdtem használni a psoriasint. Büdös, mint s kocsikerékzsír.Vagy mi s tökômhöz hasonlítsam :-):-):-):-)

B.GY Creative Commons License 3 napja 0 0 18649

Muszáj teleokádni a fórumot hülyeségekkel?

Előzmény: Magyari László (18645)
hul Creative Commons License 3 napja 0 1 18648

Biztos van Polski Vladislav meg Roman Orteanu is. 

Előzmény: Rózsaromantika (18647)
Rózsaromantika Creative Commons License 4 napja 0 0 18647

"Magyari László " olyan magyar, hogy fordítógéppel fordít magyar nyelvre.  !??!

K 1 Creative Commons License 4 napja 0 0 18646

Maria deam krémből a havi adag kb. 12 db. tégely ami potom 320 ezer forintba kerül . És nem biztos hogy egy hónap elég a "  gyógyuláshoz " ...........

Magyari László Creative Commons License 4 napja 0 0 18645
Magyari László Creative Commons License 4 napja 0 0 18644
Magyari László Creative Commons License 4 napja 0 0 18643
Magyari László Creative Commons License 4 napja 0 0 18642

Kedves Én csak szeretném bemutatni hogy valóban meg van az ellenszer nézd meg az oldalát az asszonynak segíteni szeretnék mindenki meggyógyult értsd  meg

Előzmény: hul (18640)
Magyari László Creative Commons License 4 napja 0 0 18641

Szeretném megosztani ezt a barátaimmal a facebookon és kaphatok szolgálni a sok, ahogy már sokszor az emberek, akik ilyen betegségben szenved. Egy személy castelli elmondta a vallomását, hogy megtaláltam a megoldást, hogy a pikkelysömör. Ő a véletlenekben élet jöttem rá, hogy a város, ahol a merlo, San Luis, van egy dr. Ki teremtett egy fagyit azoknak pikkelysömörben szenved és vitiligo (fehér folt a bőrön). Ő az a dr. Maria Hallgass. Volt hatásos kezelés. Rövid idő alatt sikerült a betegség elleni küzdelem. Tudom, hogy érdekes lesz, hogy sok. Áldás!!

hul Creative Commons License 4 napja 0 0 18640

HAHÓ MODERATOR!  

Azonnal kizárnám ezt a fórumozót! ..és megnézném mit hoz még, vírust egyebeket ez a hivatkozás...

Magyari László Creative Commons License 4 napja -1 0 18639
Magyari László Creative Commons License 4 napja -1 0 18638
Magyari László Creative Commons License 4 napja -1 0 18637

https://www.facebook.com/402318009939191/photos/a.408974762606849.1073741828.402318009939191/428912513946407/?type=3&theater NÉZZÉTEK A KENÖCS FANTASZTIKUS ÉS EDDIG SENKINEK SEM TÉRT VISSZA EZ A betegség.

Magyari László Creative Commons License 4 napja -1 0 18636

BIZONYSÁG  Azt akarom mondani a történet sokkal vagyok Mexikóból, én fiamat éves hogy az egész élete alatt élt pikkelysömör meglehetősen csúnya ahhoz, hogy a gyermek ilyen rossz életminőség, amely megvetette szenvednek, az u egyetemi jött Kaliforniába, találkozott egy nő, akik szeretik ellenére PSO, de mindig nézd fiam, hogy egy kúra tettem mindezt, a böngészés az Internet, napi megtalálja, amit krém Maria Diam, I sokba, hogy megtalálja őt, és a házassága időpontjában fiam közeledett, szerencsére mielőtt kapott Mexikóba, és volt krémek, ez volt októberben tavaly novemberben, nem tudom elmagyarázni, milyen érzés valami kezd befolyásolja a krém tejszín lehetne javítja a bőr fiam, miután visszatért Kaliforniába, ahol él feleségével, így amit láttunk kommunikációs internet webkamera és közben láttuk, hogy nem volt semmi, hogy az eredmények nagy volt, amikor utaztunk a múlt hónapban nem tudta elhinni, amit láttunk, az én fiam egészséges, annyi év után szenvedés, érintse meg a bőrt, és látni, hogy ez a sima, puha, mint ahogy már kifejtettem, de mint minden egy nem hisz amíg meg nem látja, de azt hitték, és ma már az én történetet elmondani, nagyon sokat köszönhetek ennek a nőnek, ma kérek segítséget sok honfitársával, akik ugyanazt a betegséget, nem állok meg, hogy megköszönjem egy pillanatra, hogy ez egy újraéli a fiam !!! Köszönöm Maria !!!

Magyari László Creative Commons License 4 napja -1 0 18635

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!