Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

I?S 1 napja Creative Commons License 16215

Helo! Valki nekem tudna segiteni pszorim van es atterjedt a kormeimre azt mivel lehet kezelni vagy lehet-e egyaltalan es ha lehet azt megkoszonnem ha valaki tippet tudna nekem adni dokinal voltam de meg nemsikerult kezelni koszi elore is!

I?S 1 napja Creative Commons License 16214

?

Mackóbogár 1 napja Creative Commons License 16213

köszönöm :-)

Előzmény: ötfelezős (16212)
ötfelezős 2 napja Creative Commons License 16212

Bocs, elfeledkeztem a napok múlásáról. :)

Igen, az. Tehát én többet nem tudok, mint azt, hogy nekem használt. Tünetileg csak! Három kezelés és kb 2-3 hét szép fejbőr.

Ez a három kezelés nálam úgy nézett ki, hogy rákenem a hajamra, és hagyom, aztán ha megszárad, akkor mégegyszer, és ugyenezt harmadszor. Ebből nekem egy nap kettőre futotta, így aztán másfél nap a három kezelés.

Hát, télen macerás, mert nedves hajjal ülni, az ugye az álmoskönyv szerint csak meleg helyen egészséges.

Előzmény: Mackóbogár (16204)
zoliee81 2 napja Creative Commons License 16211
Ráböksz a nevére, és itteni HSz-k.
Előzmény: Recse03 (16210)
Recse03 2 napja Creative Commons License 16210

Elnézést kérek! Le tudnád írna 61-szerre is? Ha az én kedvemért nem is menne, legalább Mackóbogárnak válaszolj... ;)

Előzmény: ötfelezős (16203)
zoliee81 3 napja Creative Commons License 16209

Össze bizony. A gyulladt, plakkos bőr alatt továbbmegy a gyulladás, és szépen ráhúzódik az alatta lévőkre.... Guglizz rá a pikkelysömör+gyulladás kombóra... 

Előzmény: Netti121 (16206)
kodjak 3 napja Creative Commons License 16208

Ma van a pikkelysömör világnapja, talán hallunk valami újat.

hul 3 napja Creative Commons License 16207

A ps okozhat izületi gyulladást. Komolyat. Könyvek szólnak erről, a neten bőségesen olvasható róla. Van akinek a bőrtünet a másodlagos, másoknak viszont nincsenek egyáltalán izületi panaszaik. Olvasmányaim szerint a harkányi és a gyulai gyógyvíz a legjobb ezekre a panaszokra. 

Előzmény: Netti121 (16206)
Netti121 3 napja Creative Commons License 16206

Sziasztok! Van itt a fórumon valaki, aki ízületi gyulladással szenved a pikkelysömör mellett? Szerintetek ez a kettő összefügg? HOgyan lehetséges a kezelése? Van, aki meggyógyult belőle?

B.GY 3 napja Creative Commons License 16205

Azt nem tudom hogy néznél ki kopaszon.Told le a hajad,aztán rakd fel a képet.Aztán majd megmondjuk:)Én sem vagyok szép kopaszon,meg így kérdezgetik mi az a fejemen.Mondom,hogy ott jön ki a jóság:)

Előzmény: Recse03 (16201)
Mackóbogár 3 napja Creative Commons License 16204

én visszaolvasgattalak :-)  ez az ?  Bódi Fejbőrregeneráló Gél

Köszi a választ :-)

Előzmény: ötfelezős (16203)
ötfelezős 3 napja Creative Commons License 16203

Ja, nekem van, vagy hatvanszor írtam, senki nem akarta még kipróbálni.

Előzmény: Recse03 (16195)
hul 3 napja Creative Commons License 16202

A Szulfokoll-ból mindjárt vegyél legalább 2 flakonnal. Nekem kezdetben semmi, gondoltam, megint "kész átverés só", de a második hónapban jobb és utána egész jól használt. Szóval kell neki egy kis idő, ez egy ilyen dolog. De másnál más jön be, nem lehet tudni.

Előzmény: Recse03 (16201)
Recse03 3 napja Creative Commons License 16201

De hogy néznék én ki kopaszon??!! :D

Egyébként most, hogy írtátok ezt a Szulfokollt, rémlik, hogy olvastam már több helyen. Legközelebb ez lesz tesztelve.

Addig marad a Det.Sulfuratum, ami egész jó, de nem nagyon tűnik el tőle, csak pár napig piroskás, és legalább nem plakkosodik. :/ :) Utána viszont tényleg kaparós. :(

Előzmény: B.GY (16197)
zoliee81 3 napja Creative Commons License 16200

Tessék kipróbálni Cserkeszőlőt. Ha bejön be happy, ha nem akkor marad a vakarászás... Nekem is nullással van letolva, sajna a sulfur a fejemről nem tünteti el, viszont mindenhol máshol nincs....

Előzmény: Mackóbogár (16198)
B.GY 4 napja Creative Commons License 16199

Nekem Sinead O' Connor  tetszett :)

Előzmény: Mackóbogár (16198)
Mackóbogár 4 napja Creative Commons License 16198

a nullás gép használható, férfinak :-) és ha az ember jánya nő ???? marad a körömmel kapargatás :-(

Előzmény: B.GY (16197)
B.GY 4 napja Creative Commons License 16197

Én is ezt a Detergens sulfuratumot használom meg a nullás gépet:) Ez a kombó elég jól beválik.Ha mégsem akkor adok neki egy kis Diprosalic oldatot is.A körmömről viszont nem tudom mivel lehetne elmulasztani.Lassan az összes sömörös lesz.Megyek vissza a bőrgyógyhoz krémért meg fényért.Megint véresre kaparom magam.Már mondtam asszonynak,hogy piros lepedőt húzzon:)

hul 4 napja Creative Commons License 16196

Mindenfélét kipróbáltam. Ami bevált: rövid haj és rengeteg nap. Sós vízzel (tenger) még hatásosabb.

Téli napokon, heteken a "Szulfokoll kátrányos kénsampon" (Szent Ferenc laboratórium).

DM-ben is láttam, de gyógyüzletben kb. 50%-kal olcsóbb.

Recse03 5 napja Creative Commons License 16195

Sziasztok!

Sok mindent olvastam itt, amit pikkelysömörös bőrre használtok és ajánlotok, viszont a fejbőrről kevesebb szó esik. Én most Det.Sulfuratum kénes sampont használok több kevesebb sikerrel.

Psoris fejbőrre van valakinek esetleg bevált módszere, ajánlata, hogy mi az, ami használ? :)

Köszönöm a válaszokat!

eukariota 6 napja Creative Commons License 16194

Kedves Nessi 55 ! neki "csak" a szája járt, nem jött el, és nem próbálta ki..van olyan dokumentum, ahol orvos küldte el hozzám a PS-es testvérét gyógyításra/tünetmentesítésre..ha ide ezt belinkelném, biztossan törölnék, mint reklám..pedig ennek már több, mint 20 éve, h tünetmentes..ha megadod a mél címedet, elküldöm az eset leírást..én dremak@vipmailpont hu levelezőn vok elérhető..

Előzmény: Nessi55 (16193)
Nessi55 okt. 25. Creative Commons License 16193

Köszönöm, megtaláltam, a 15997-es hozzászólásban ajánl valaki egy szabadalmaztatott kénes oldatot. Tartok tőle, hogy az illetőnek nem használt - ha egyáltalán kipróbálta - hiszen remélhetőleg már feltette volna a fórumra az oldat eredményességét.

Előzmény: ugrabugra (16192)
ugrabugra okt. 23. Creative Commons License 16192

Volt egy sömis olvtársad, aki elment Debrecenbena Tócócóskert térre kénes fürdő oldatért (ígérete szerint), h tünetmentes legyen..légyszi lapozz vissza és kérdezd meg..ez a fürdő otthon használható, hetente1-2x ajánlott és 100 Ft-ért hozzá lehet jutni..dremak@digikabel.hu

Előzmény: Nessi55 (16191)
Nessi55 okt. 23. Creative Commons License 16191

Most találtam, hátha valakinek használ:

http://tudnodkell.info/hatekony-krem-ekcemara-pikkelysomorre/

zoliee81 okt. 22. Creative Commons License 16190

Tegnap beszélgettem egy sömis kolléganőmmel, neki 18 éves kora óta van, (és nem 20 éves. :) ) nemrég elment Cserkeszölőre, a gyógyfürdőbe... Eddig pozitív a tapasztalata, halványul a rohadék, de valszeg sűrűbben kellene járnia. Eddig sömistől nem is hallottam ezt a fürdőt, de amilyen szép idő van mostanság, lehet kipróbálom..??...

Előzmény: babboo (16189)
babboo okt. 21. Creative Commons License 16189

Na, akkor gyerünk! Neked ez a legjobb. Kicsit irigy vagyok.:-)))) (Nem komolyan ám!)

Előzmény: zoliee81 (16188)
zoliee81 okt. 21. Creative Commons License 16188

Tegnap betoltam 3 sört, és elméláztam rajta, hogy eddig megúsztam, de újra el kell kezdnem szedni a sulfurt, mert kijött a rohadék.. Tolódik a nyár.. :)

Előzmény: babboo (16187)
babboo okt. 16. Creative Commons License 16187

A sörét azért tetszik!:-)))))))))) Na, hát szerinted? Nem hülyeség?:-))))

Előzmény: Recse03 (16185)
babboo okt. 16. Creative Commons License 16186

Már rég túl vagyok ezeken a "csodaszereken". Több, mint 30 éve vagyok pöttyös. Ma már nem rendelek semmi ilyesmit, mert tudom, hogy a betegeken akarnak meggazdagodni. Erről szól az összes szer, amiket így árulnak. Csak a pénztárca lesz vékonyabb, nem hatnak semmit még placebo szinten sem. Gondolhatod, hogy ennyi év alatt mennyi mindent kipróbáltam már. Valahol azt írták, hogy a sömör a leghűségesebb szerető. Soha nem hagy el. Hát ez így van. Azt meg lehet gondolni, ami mindenre jó, az nem jó semmire.

Előzmény: Recse03 (16185)