Keresés

Részletes keresés

SÖMÖRGYÓGYÍTÓ Creative Commons License 3 napja 0 0 19038

A lényeg azt hiszem, h kimaradt : növényi hatóanyagokat is tartalmaz, melyek a ps tünetmentesítésére is használatosak..én borotválkozás után használom ezt az általam előállított készítményt, mely nehézszagú borókát tartalmaz..Tervezem olyan gyógyszerek bevitelét is, amelyek a ps gyógyítására használatosak (szteroidok kivételével), de elenleg csak tabletta, kapszula és injekció formájában használatosak, mert vízben  (és oldószerben) nem oldódnak és a bőrön keresztűl nem is szívódnak fel..ezek a hatóanyagok a sószappanba inkorporálva kissé módosított formában már alkalmasak a ps helyi kezelésére..

Előzmény: SÖMÖRGYÓGYÍTÓ (19034)
Ficzek Úr Creative Commons License 4 napja 0 0 19037

Elég régen nem voltam itt,látom hogy sokan próbálkoznak sok mindennel. Én már feladtam a csodaszerekkel való próbálkozást,maradtam a Hélia-d testápolónál. Melós a kenegetés,és a redva csak néhány helyen múlik el (rózsaszín folt marad),máshol csökken jelentősen a bőrképződés,így már nem hólapátra kell összeszedni esténként ami lehullik. Abba reménykedek hogy előbb-utóbb tavasz lesz,és akkor rá tudok segíteni napozással. Ami gáz hogy a sömör átállt arra hogy kisebb pontokkal támad,amelyek miatt néhány helyen úgy nézek ki mintha kiütéses lennék. A dolog hátránya az hogy időnként annyira viszket ( a testápoló ebbe nem segít) hogy nem győzök vakarózni. A kézfejemre fenistil gélt kentem,ott használt. Havonta kevesebb mint 5 ezerbe kerül ez a "kezelés",gyógyulást nem hoz,de jelentősen javult az életminőségem. Lehet hogy segítene ha naponta legalább kétszer tudnám kenni,de erre nincs lehetőségem. Gondoltam leírom az én "kezelésemet" is,hátha valaki másnak is elege van a csodaszerekből,és már feladta a teljes gyógyulásba vetett reményt,beéri azzal hogy jobban érzi magát a kevesebb javulástól.

Csabesz:) Creative Commons License 5 napja 0 0 19036

Sziasztok, rég nem jártam itt a fórumon, ha rám kerestek látjátok a régebbi hozzászólásaimat kb. 20 éve van sömöröm. Most azért jöttem mert találtam egy készítményt külföldön ami nagyon hatásosnak tűnik. Mivel van egy cégem úgy döntöttem behozom Magyarországra, mivel itthon nem kapható. Mivel tudom hogy utáljátok a reklámot ezért nem is írom le, hogy mi ez a készítmény, majd "reklámozza" az akinek használ. Ezért vagyok most itt, szívesen adnék belőle ingyen pár embernek, hogy kipróbálja. Leginkább olyanokra gondoltam akiknek enyhétől a középsúlyosig tejednek a tünetei. Az sem baj ha már mindent kipróbáltál és semmi nem segített. Az fontos hogy legalább naponta kétszer használd minimum 1 hónapig. Van még néhány kérésem illetve feltételem de azokat majd a jelentkezőknek priviben. Ja és természetes alapú készítmény, szteroid nélkül, legálisan van forgalomban, nem csak itt de több országban is már európában. Kb. az emberek 85%-ának használ ami ebben az esetben legtöbbször tünetmentességet jelent. Ide írjon akit érdekel: galambos.csaba73@gmail.com

Csabesz:) Creative Commons License 5 napja 0 0 19035

Szia, írnék neked de nem publikus az email címed. Írnál nekem egy emailt? Adnék valamit ami segíthet tök ingyen. :)

Előzmény: Nessi55 (19012)
SÖMÖRGYÓGYÍTÓ Creative Commons License 5 napja 0 0 19034

Ismeritek a SÓSZAPPANT?       -----------
http://www.parajdiso.hu/a-so-jotekony-hatasai
A só jótékony hatásai
    A só védi a sejteket és különösen az agysejteket az elsavasodástól
    Fontos az érzelmi és lélektani zavarok kezelésében
    Fontos szerepet játszik az idegsejtek közötti összeköttetésben
    Tisztítja a tüdőt, a hörgőket, segít a lerakódott váladék felszakításában
    Kiválóan ápolja és védi a bőrt. Javasolt ekcémánál, mitesszeres és pattanásos bőr esetén. Vírus, baktériumölő hatása miatt remekül fertőtleníti a kezelt felületet.
    Intenzív bőrradírozó hatása miatt nagyobb fokú vérbőség érhető el, melynek következtében az elhalt hámsejtek leválnak a bőr felszínéről
    Meggátolja a túlzott izzadást
    Megvéd a visszér, hajszálér repedésektől
    A köszvény és arthritis (izületi gyulladások) megelőzésében hatékony
    Megakadályozza a túlzott nyáltermelődést
    Erősíti a csontokat
    A só nyelvre téve megállítja a száraz köhögést
    Fertőtlenít, tisztít és vízlágyító hatású.

A parajdi só gyógyhatásai és ellenjavallatok
Bőrproblémák gyógyulási aránya:
    Psoriasis (pikkelysömör) kb. 88%
    Bőrgombák, fertőzések kb. 83%
Reumás megbetegedések gyógyulási aránya:
    Általános ízületi reuma kb. 85%
    Csontficam, csonttörés, izomrost-szakadás, ízületi kötőszövet-gyulladás kb. 78%
    Gerinc csontritkulás kb. 45%
    Hátsó nyaki és háti spondylosis kb. 79%
    Ízületi arthritis (csípő, térd, váll, könyök, kéz, boka) kb. 92%
    Keresztcsont discopathia kb. 67%
Gyógynövény tartalma hatásosan tünetmentesíti a PS-t..fürdés és  gyenge törölközés után kell lazán átsimítani az érintett elületeket..előnye, h nem hagy nyomot a bőrön , 1-2 perc alatt leszárad..

hul Creative Commons License 5 napja 0 0 19033

Ok lenne "nt" nélkül: metaxa. Főleg a hét csillagos.

Olvass visszafelé, mindent leírtam a trexanról és az injekcióról is, ami Metoject.

Aztán lehet új anyag is? :-) 

Előzmény: lockkoltpandika (19032)
lockkoltpandika Creative Commons License 5 napja 0 0 19032

Sziasztok. Használt valaki Metaxant? vagy ilyesmi most akarnak adni. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

B.GY Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19031

Úgy-úgy.Olyan mint Chuck Norris :)

Előzmény: ötfelezős (19030)
ötfelezős Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19030

És ugye ami elnyomja egy időre, az csak feldühíti.

Előzmény: B.GY (19029)
B.GY Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19029

Ami rajtam volt azt ugyan kenhettem akármivel.1 vödörnyi aloe verát elkentem magamon.Pár növényt is kivégeztem a levelei miatt.Sőt még ittam is.Talán még van a hűtőben is valamennyi belőle.Propoliszt az anyósom szerzett azt is ettem kentem mindenhova.Varga gyógygombát is próbáltam,azt nem tudom ganoderma volt-e vagy valami más.Annyit értek mint hátizsákon a lakat. A ps. nem bőrbetegség,hiába kened kívülről,csak elódázod a bajt.15 év alatt elég sok kencét próbáltam.Semmi nem használt.A teljesség igénye nélkül: Psoratinex,psorioderm,medifleur,kartalin,kék lukács,fumago,dermovate,diprosalic és társai,tomesa,sulfivit,perui kovaföld,boironos kén bogyók,Gyuri bácsi teái.Liszt és cukormentes diéta a biorezonanciás doki ajánlására.A szteroidos krémek használtak 2 hétig kb aztán semmi.Eddig a gyógyszer segített csak.Úgyhogy én már nem szívesen kenegetném magam semmivel.A jigajerninget meg az amerikai kencét nem próbáltam csak.Remélem nem is kell :)

Előzmény: Lolliii (19022)
Lolliii Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19028

Egy ilyen krémet az első jelentkezőnek felajánlok, ha valaki tesztelné.

Előzmény: Icus60 (19026)
hul Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19027

Nyugodtan bevállalhatod Horvátországot, közel 30 alkalommal -nem is tudom pontosan a 3 naposokat- voltam és 3 gyerekkel, évtizedeken keresztül, mindenféle társasággal. Kempingtől apartmanon át heteket laktunk ott, északon, aztán délen, a szigeteken, legtöbbet Trogír-Ciovón, a Peljesacon és Korculán. Bejártuk az Adriát többször, nagyszerű hely! Soha semmi bajunk nem volt a helyiekkel (sekivel se), soha meg nem loptak, be nem csaptak (ok a piacon lehet 1-2 kunával "megnyomta" a halas...  de a háziak sose) sőt: bizalom, kedvesség és  már-már szeretet vett körül. A gyerekeimet is nagyon kedvelték. A szállásaink teljesen rendben voltak mindig. Elmondanám, hogy Ciovón minden alkalommal a háziak 4 naponta friss ágyneműt, meg mindent adtak, gyönyörűen kivasalva és szín szerint hajtogatva. Sütögettek velünk, sőt nekünk, főztek és együtt ettük meg, tortáztunk stb. Másokkal is nagyon korrektek voltak, és végig mindenhol ez volt a jellemző. 

A ps-emet, amíg nagyon el nem romlott a helyzet, évről évre az Adria tette jóvá. 

Előzmény: Icus60 (19023)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19026

Köszönöm a gyors választ!

Előzmény: Lolliii (19025)
Lolliii Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19025
Előzmény: Icus60 (19024)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19024

Szia!

Azt nem írtad le, hogy ezeket hol lehet kapni?

Előzmény: Lolliii (19022)
Icus60 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19023

Köszönöm a válaszokat!

Én tavaly májustól decemberig szedtem a neotigasont. Először remek volt, szinte teljesen eltűnt, de jöttek a nem kívánatos mellékhatások, úgyhogy lassan abbahagytam, nem egyek napról a másikra. Mégis egy hónap alatt most rosszabb állapotban vagyok, mint a gyógyszer elkezdése előtt. Már ott is van, ahol eddig nem. Ezért próbálkoznék valami mással.

Mint írtam, hamarosan megyek a doktornőhöz, meglátom mit kezd velem. Bár szeretnék már valami természetes kezelést, elegem van a szteroidokból, azzal kentek Harkányban is, mégsem volt jó.

Egyenlőre a hazai gyógyvizek jók, csak most nem merek elmenni, amíg nem csillapodik egy kicsit. Mi minden évben elmegyünk valamelyik tengerhez, mert az tényleg jó. Sőt ott még a bikinit is fölveszem, úgysem ismernek, az, hogy ki mit gondol, ott nem érdekel. Lehet az a piros folt akár leégés is. 

A fórumon írta valaki, hogy Rovinjban szokott kicsit helyrejönni. Megpróbáltam visszakeresni, de most nem találom, ha olvasod, légyszi jelentkezz, érdekel, hogy magánúton, utazási irodával utazol-e mert én kicsit "félek" a horvátoktól, annyi rosszat olvastam a szállások rossz állapotáról. Én nagyon szeretem Törökországot, de már tavaly sem mentünk a terrorveszély miatt.

Lolliii Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19022

Mivel bárhol lehet kapni: Aloe vera propolisszal összekeverve. Ez megszüntette a viszkető érzést, és a foltokat is csökkentette.

A másik a pecsétviaszgomba/kaloderma japánból. Méregtelenít, amit japánban gyógyszernek minősítettek nemrég..

Persze mindenki csinál amit jónak lát, gondol.

Előzmény: Octi19 (19021)
Octi19 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19021

Írjad! ...ha tényleg nem reklámozni akarsz valami "csodaszert" és/vagy nem is valami vad természetközeli, vagy ezoterikus álláspontot írsz le akkor simán idefér és bántani sem fognak, de ha a fentiekből csak egy is igaz akkor inkább ne írj semmit!

Előzmény: Lolliii (19018)
ötfelezős Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19020

18938 akart lenni. :D

Előzmény: ötfelezős (19019)
ötfelezős Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19019

Hul a 19838-ban leírta az igazságot.

Előzmény: Lolliii (19018)
Lolliii Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19018

Én egyet nem értek: mért mindenki a gyógyszerektől várja a gyógyulást, amikor a természet kitalálta a megoldást, és elérhető.?

És nem reklámozni akarok ezzel, több minden segített a környezetemben. Akárki összeszedheti a megoldást magának is. A megoldást ha van rá igény, leírom, csinálja meg aki akarja saját forrásokból.

hul Creative Commons License 2017.02.13 0 0 19017

Jó lenne, ha a kicsi hatóanyagú tablettával kezdené, nem az injekcióval.(trexanról beszélek)

Előzmény: Icus60 (19008)
B.GY Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19016

Akkor Metojectet.

Előzmény: Icus60 (19008)
hul Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19015

Összekevertem. Bocs.

A régi új változata, ami nekem is használt, azt jelöltem be. (mármint a régi eredeti Dr. Michaels újra forgalmazott termékeit)

Előzmény: Nszniki (19013)
Nszniki Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19014

Nekem is elég sok van, a két könyökömön tenyérnyi nagyságúak, két combomon is vannak, kisebbek(20ft-os nagyságú) és nagyobbak (fél tenyérnyi), plusz a két lábszáramon.

Szóval van mit kenegetni.

Egyébként annyi helyen lehet olvasni,h tünetmentesíthető, akár szteroidos kencékkel, de még egy bőrgyógyász se tudta, de nem is láttam bennük a tenni akarást, hiába mondtam mindig,h amit felírt már nem hat.(persze nem sztk-s rendelésre mentem)

Mostanában többet böngésztem és pl egy csomó szteroidos krémet ki sem próbáltak nálam.

Előzmény: Nessi55 (18999)
Nszniki Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19013

Ott a Psoratinex-et lehet megrendelni.

A Psoriasin krém amerikai, és csak onnan lehet rendelni-én aZ eBay -en rendeltem, lassan 1hónapja, remélem jövő héten megjön és nem a kukába dobtam ki a pénzt.

Előzmény: hul (19011)
Nessi55 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19012

Nekem sem használt a Neoplant.

Előzmény: Icus60 (19009)
hul Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19011
ötfelezős Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19010

Még az is lehet, hogy a Neoplant nevű krémmel találkoztál böngészés közben. :)

Nekem (a Neoplant) nem használt, az biztos, de emlékeim szerint innen másnak se.

Icus60 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 19009

Sziasztok!

Böngésztem és találkoztam Neoplan nevű krémmel. Használta már valaki? Egyébként a Psoriasin krémet hol lehet megrendelni?

Engem fölháborít, mikor ki akarják használni mások nyomorát. Sokan úgy vannak, mi bármit megadnánk a tünetmentességért és egyszerűen átvernek. Ezért is vagyok ilyen bizalmatlan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!