Keresés

Részletes keresés

Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.27 0 0 19336

Nekem a wobenzyn plusz használt az ízületeimre. És az ördögcsáklya zselé. Esetleg próbáld meg. Örülünk, hogy jól vagy:-)

Chimney Creative Commons License 2017.06.27 0 0 19335

Sziasztok, túl vagyok a kivizsgáláson. Minden testnyílásomba belenézett valaki és minden neegatív még a vérvételem is. Egyetlen nem negatív dolog a vállfájásom, amit rtg-el és UH-val is megnéztek. Leírták ugyan azt, amit 2014-ben, hogy gyulladásban vannak az ízületeim, csúnyák a csont felszínek, de az okát nem tudják. Mivel nem a tipikus psoris izuleti tüneteket produkálom, ezért ugyan az történt, mint 10 éve mindig.....nem tudják mi okozza, de VALÓSZÍNŰ, hogy nem a psori támadta meg.Pedig most  egy olyan reumatológusnál voltam, aki a psoriásisos betegek ízületi gyulladásait kutatja.

A bőrömön alig van néhány folt, mióta a Momegent használom.  

hul Creative Commons License 2017.06.27 0 0 19334

Ok. Szeszi50, de mi a tüneted és mi az életmódod hatása? Honnan hova tartassz? Orvosod van-e és Ő mit mond? 

 

Különben természetes, hogy minden, ami nem árt, az jó. Esetleg másnak is. Az alap probléma a ps tekintetében, hogy rohadtul nem tolerálja az alkoholt. Sokan meg nagyon szeretik... Meg a diéta helyett a pacalt pörivel és kovászossal. Más nem is étel. A vitaminokról sokan hallottak, esetleg a D meg is van, hogy ezt csinálja a Nap, ha süt. A Gyuri bá teái pedig itt a Bank u.-ban megint megosztóak, a hithűek hisznek benne, mások meg azt mondják, ami nem keserú és drága, az nem is használ. 

Bevallom, ha nem iszom, ha nem eszem túl magam sokkal jobban érzem magam. A ps is mintha jobb lenne. A Nap csodás, a teák lecsúsznak, de félévekre elfelejtkezem róluk. A hajnali/esti futás, az uszi és a sok kilóméter drótszamár háton, nekem ez jött be. Ja és egy életszemlélet. Mosolyogva átsiklani a kurvára idegesító bajokon, civakodásokon, kamasz gyereken és savanyú felnőtteken. No stressz. 

 

Előzmény: Szeszi50 (19333)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.27 0 0 19333

Kedves Fórumozók!

Azért nem teszem közzé az általam használt kúrát mert nem vagyok sem okleveles természetgyógyász sem orvos. Nem tudhatom, hogy kinek milyen más komoly betegsége van esetleg vagy szed- e pl szivgyogyszereket, verhigitot stb. 

Azt sem tudhatom esetleg nem allergiás vagy lesz bármelyik teara, porra.

Arra pedig semmi szuksegem, hogy vitatkozzak bárkivel is hogy ezt miért azt mire és hogyan és az hülyeség. Nincs szükségem ilyenekre mivel már ezzel megjartam. 

Amit mindenki kipróbálhat persze kellő után olvasással: hús, glutén, cukor mentes étrend. Gyengéd vese, máj, béltisztitas, fereghajtas.

Teák: Treben és füves Gyuri bácsi külső, belső teai sporiazisra.

Foltokra: shea vaj, kókusz zsír, orbancolaj. Szodabicarbonas ülőfürdők.

Vitaminok, c, e,Q10, d. Amit én szintén szedek az a wobenzin plussz. Amiben bár van egy állati eredetű összetevő ettől még használ hiszen a capaporc is jó sok mindenre.

Nem vagyunk egyformák pont ahogy a krémek, orvosi kezelések esetében is. Van akinek jó van akinek nem.

Ezeket a teakat, vitaminokat étrendet folyamatosan csinálom nem csak hetekig, hónapokig, a méregtelenítést pedig minden tavasszal és ősszel 3 hónapig. Kiveve a fereghajtast.

Ennyi ami talán mindenki számára kipróbálható.

Egyebekben pedig : kérdezze orvosát, gyógyszerészét:-):-):-)

B.GY Creative Commons License 2017.06.26 0 0 19332

Pedig lehet mást is érdekelne.

Előzmény: cirki88 (19331)
cirki88 Creative Commons License 2017.06.26 0 0 19331

Kedves szeszi50 :)

Érdeklődnék hogy ön hogy lett tünetmentes,és milyen étrendet követ ennek érdekében?

Esetleg ön keni valamilyen krémmel?

Én 27 éves vagyok és 13éves korom óta szenvedek a pikkelysömörtől.

Válaszát előre is köszönöm,kérem ha lehet az email cimemen folytassuk a beszélgetést: cirkike88@gmail.com

Előzmény: Szeszi50 (19310)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.24 0 0 19330

Szia, írtam privatban.

Előzmény: [fidelio] sunce (19329)
[fidelio] sunce Creative Commons License 2017.06.23 0 0 19329

Szia Szeszi 50!

Szívesen beszélgetnék Veled a gyógyulásodról. Hogy tudlak elérni? Az én címem balazs.peter57@gmail.com 

Üdv:

Péter

Előzmény: Szeszi50 (19297)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 19328

Ha minden igaz sikerült elküldenem a levelet:-)

Előzmény: Dési20 (19326)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 19327

Próbálok írni neked de, mindig visszajön a level. Nincs gmailod? Freemail- nal ez sokszor gond.azert próbálgatom újra majd.

Előzmény: Dési20 (19326)
Dési20 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 19326

Szia! Köszönöm. email: kocsineerzsebet@freemail.hu

Előzmény: Szeszi50 (19323)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19325

Mivel nagy dózisban van benne D vitamin illetve abbol van,lehet, hogy használna. A nagydozisu D vitamin kedvező hatású a kutatások szerint. Egy amerikai blogban olvastam, hogy ott sokan használják a maguk készítette D vitamin őrleménybol csinált krémet sporiazisra és használ. Illetve az emelt adagban szedett D vitaminnal is értek el sikereket. Ha nem túl drága érdemes kipróbálni. A fenyterapiaval is igazából a napfényt imitaljak és a  D vitamin hatását használják ki. Kizáró ok lehet magas kalcium szint és egyes gyógyszerek szedése illetve ha sokat vagy napon csak este lehet kenni a bőrre, mint minden D vitamin tartalmú dolognal.

Előzmény: csr23 (19322)
B.GY Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19324

Én a Neotigasont használom meg az Unguentum hydrosumot

Előzmény: tofuka (19319)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19323

Szia, írd meg az email címed és segítek. 

Előzmény: Dési20 (19321)
csr23 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19322

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/curatoderm_4_microg_g_kulsoleges_emulzio/15420

 

A Curatoderm emulzióval kapcsolatosan van valakinek tapasztalata? Vényköteles, és nincs benne szteroid.

Dési20 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19321

Szia Szeszi50!

 Nekem 15 éve van a  fejbőrömön  pikkelysömör, ami télen egyre nagyobb lett. Kb. 5 éve csináltam a 90 napos diétát ittam zöld teát, almaecetet akkor teljesen eltűnt. Tudom hogy az étkezés nagy részben hozzájárul a betegséghez. Az utóbbi 2-3 évben nem figyelek oda kóla, édesség függő lettem, és mindent megeszek, amit megkívánok (sajnos). Félek, hogy ez az életmód folytatása rosszabbra fordítja, vagy még máshol is előjön esetleg. Elolvastam a hozzászólásaid és elhatároztam hogy én is tünetmentes akarok lenni, megpróbálnám a diétát, ehhez kérem a segítségedet. Én is használtam szteroidos oldatot, de először jobb lett, azután rosszabb. Most természetes szerekkel próbálkozom.

Előzmény: Szeszi50 (19297)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 19320

Nagyon sok minden lehet, allergia, dermatitisz, ekcéma, gomba, rózsahámlás, herpesz vírus, stb. Reméljük nem sporiazis.

Addig is míg orvoshoz jutsz próbáld ki a gyógyszertári furdokenocsot,, ne illatosított tusfürdőt hasznalj es rövid ideig zuhanyozni, esetleg egy folton kipróbálhatod azt, hogy kókuszzsírral kenegeted sokszor használ. 

tofuka Creative Commons License 2017.06.20 0 0 19319

Soriont használod?

Előzmény: B.GY (19306)
Octi19 Creative Commons License 2017.06.19 0 0 19318

Majd a doki megmondja! Szerintem nem szerencsés a netes diagnosztizálás ezért nem is csinálom... Remélem, hogy valami más, enyhébb, vagy legalább kevésbé végleges mint a PS. Napra nem reagál?

Előzmény: hemu83 (19317)
hemu83 Creative Commons License 2017.06.19 0 0 19317
Köszönöm a segítséget, talán mobilról nem működik a dolog, mert nem boldogulok vele. Azt irja webhelyüzenet...tallózza ki a képet. Röviden a problémám...két hete foltok jöttek ki rajtam..hámlanak és viszketnek. Fotó alapján gondoltam be lehet azonosítani. Pikkysömörre tippelek. Fiatalabb koromban ekcémás voltam, a két csuklómon. Most viszont mindenhol vannak kiüteseim. A lábszáron, combon, hason és felkaroknál a hónaljnál. Vannak nagyobb hámló foltok és kisebb pöttyök is. Tusoláskor jobban előjönnek. A legnagyobb folt másfél cm kb. Nem voltam még dokinál a jövőhétre kaptam időpontot.
Octi19 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 19316

Miután feltöltötted, be is kell illeszteni a hozzászólásba!

A kép kiválasztása és feltöltése után (persze meg kell felelnie pár követelménynek, pl nem szerencsés ha túl nagy...) lent a szerkesztőablak alatt megjelenik a kép kicsiben, mellette jobbra a "Beillesztés" a "Beillesztés nagyban" és az "Eltávolítás" opciók gombjai. Esetleg ha többet is feltöltöttél, akkor az "összes kép beillesztése mozaikként" lehetőséget is választhatod, ha galériát akarsz megmutatni és a képek pozíciója nem fontos a szövegen belül, egyébként a megfelelő beillesztés gombra kattintva mindig a kurzor helyére illeszti be a képet.

Előzmény: hemu83 (19313)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 19315

Kép feltöltése saját gépről lentebb van

Fájl kiválasztás pl galériából,képre kattintva

Feltöltés, küldés

 

hul Creative Commons License 2017.06.18 0 0 19314

Mi a kérdés? Képet feltölteni? 

Lejjebb van egy lehetőség: "Kép feltöltése saját gépről" 

Rákatt és onnan már egyértelmű. 

Előzmény: hemu83 (19313)
hemu83 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 19313
Segítsetek hogyan kell, kérlek.
Előzmény: hemu83 (19312)
hemu83 Creative Commons License 2017.06.18 0 0 19312
Joreggelt. Mihelyst megtalálom a képküldő funkciót, lenne egy kérdésem hozzátok.
B.GY Creative Commons License 2017.06.17 0 0 19311

Én is a kórházban kaptam a Neotigasont,de semmit nem írattak alá.Azt hajtogatta csak mindenki hogy ne csináljak gyereket.Mondtam hogy azt nem is akarok.Terveim nekem is vannak 100 évre,de ha meg kell halnom akkor nem fogok ellenkezni.Hiszen még senki nem maradt életben :) Én is használtam csodaszereket 15 év alatt,de semmi nem használt.Se a fény se a Tomesa se a sokféle kenőcs.Sokáig halogattam a bőrklinikát, mert féltem én is a bogyóktól de egyenlőre megérte.15 éve nem éreztem ilyen jól magam.Letudok hajolni aludni,dolgozni normálisan.Én is lemondanék a pörköltről meg a húsokról,de magokkal meg csírákkal nem tudok fizikai munkát végezni.Így is lefogytam fél év alatt amíg böjtöltem,pedig addig is csenevész voltam :)

Előzmény: Szeszi50 (19310)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.17 0 1 19310

Én kórházi bentfekvés alatt kaptam a Neotigosant és velem alairattak a papírt, hogy tisztában vagyok a mellékhatásokkal. Igaz pont két biológiai terápia között voltam lehet ezért. Az biztos többet azt sem engedem. Az elsőtől minden fertőzést elkaptam és tüdőgyulladásom lett, kijött a sima sporiazis rajtam mivel addig "csak" a pustulosissal kezeltek és rheumatoid artritisszel. A második félétől alma nagyságú lett a pajzsmirigyem tele cisztaval és újabb tüdőgyulladás( ma nyoma sincs a cisztaknak), a harmadiktól pedig kétszeresére nőtt a màjam , besargultam és az előző betegségek is csak rondabb lettek. Mint egy idült alkoholista úgy néztem ki. A szteroidos kenőcsöktől pedig hártya vékony lila lett a lett a bőröm ez még most is látszik a labamon. Elkeserítő volt mivel ami jó lett volna az egyikre azt a másik miatt nem kaphattam pl fénykúra, fürdők, rengeteg pénzt beleöl az ember ezekbe a betegségekbe és minden csak ideig, óráig használ. Amerikabol, németektől hozattuk a csodaszereket.

Én is nagymama korú vagyok de, eszemben sincs 20 év múlva meghalni kb 100 évre való terveim vannak még:-):-) nem könnyű betartani ezt az életformát az biztos. Viszont tünetmentes vagyok és ez megéri, hogy lemondják dolgokról, helyette van más öröm az életben. Csülök pörkölt és csoki nélkül lehet élni vidaman.:-)a többi pedig mar napi rutin.

B.GY Creative Commons License 2017.06.17 0 0 19309

Nekem semmi bajom a Neotigasontól.Egy kis A vitamin :) Nekem nem erős.A májfunkcióm jó,sőt lefelé mennek az értékek nem felfelé.Havonta küldenek vérvételre.Gondolom ha a labor nem mutat semmit akkor nem áll le a májam.GOT,GPT,Gamma GT-m mind 20 alatt van.Mielőtt szedtem a gyógyszert 25 körül voltak.Velem nem írattak semmit alá mikor kiadták a gyógyszert.Lemegyek a patikába és kiváltom a receptet.Annyi idős vagyok hogy 20 év múlva amúgy sem biztos hogy élnék ha nem szednék semmit,csak keservesen élném az életemet.Inkább 20 év élet mint 40 szenvedés.

 

Előzmény: Szeszi50 (19307)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.17 -1 0 19308

Nos, nekem pedig gyógyszerek nélkül, ilyen volt és ilyen most:-)

Szeszi50 Creative Commons License 2017.06.17 0 0 19307

Mindenki másképp reagál a gyógyszerekre. A Neotigosantol nekem öngyilkos gondolataim voltak és sírtam állandóan. Ráadásul a pustulosis sporit húsig ,csontig mélyítette akkor lettem szepszis gyanús először. Ha így szinten tarthato Neotigosannal és nem hal bele idő előtt akkor biztos jó. Mint írtam nem elég az ,hogy nem eszünk húst, cukrot, lisztet sok, sok minden más is kell. Én csak örülök ha jól van ettől a borzalmas erős gyogyszertol. Megjegyzem nem hiába íratják alá velünk a gyógyszer kiadasakor, hogy tisztában vagyunk vele milyen erős hatóanyagot tartalmaz. Az a baj ezzel, hogy persze mondjuk mi hogy tíz, húsz év múlva kit érdekel mi lesz, de, mikor ott leszünk leálló màjjal kínok közt akkor már hiába szidjuk a gyógyszereket és ragaszkodnank az elethez. Megjegyzem nem vagyok gyógyszer ellenes. Neha bekapok fájdalomcsillapítót. Amíg lehet nem szedem és nem használom persze ki tudja mit hoz a jövő. Ha csak pár évig pihentetem a szervezetemet és helyrehozom a kàrokat amit a sok gyógyszer okozott már jó. Talán addigra felfedezik a tuti módszert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!