Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2014.05.13 0 0 15932

Szia!

Ezek jó kérdések.Ha tudnánk rá a választ akkor nem is lenne ez a fórum.Nekem kb.10 éve van,de van itt olyan is akinek 30.Az antibiotikumot azt nem értem én soha nem kaptam ilyesmit erre a nyavajára.A két kenőcs az néha használ a szteroid miatt.

Előzmény: Heléna Kovács (15931)
Heléna Kovács Creative Commons License 2014.05.13 0 0 15931

Kedves fórumozók! Én tavaly november óta küzdök ezzel a ronda betegseggel! Börgyógyászról börgyógyászra jártam mire eggyáltalán kiderült hogy mi ez mert elötte én soha életemben nem láttam ilyet!! Ezt is egy maszek egészségcentrumba tudták megmondani!! Elküldtek egy csomo vizsgálatra hogy kiderítsék mitöl van de semmi nem derült ki sajnos!!! Kaptam jo sok antibiotikomot plusz dermovate és diprosalic krémet!!! Semmi javulás sőt mostmár az egész testem tele ven plusz a fejbőrömön is van!!! Kipróbáltam természetes anyagot a mannaszappan jovoltábol de semmit sem használt!!! Teljesen kétségbe vagyok esve hogy mit csináljak hiszen itt a strandszezon!!!! Kérlek ha tudtok segitsetek hogy mit csináljak hova menjek!!! Előre is köszönöm a válaszokat!!!!

zoliee81 Creative Commons License 2014.05.12 0 0 15930

Péntek este nyomattam Pajor kajszit.... :D

Meg egy kis szilvát, meg Újfehértói fürtös meggyet...

Előzmény: Törölt nick (15926)
B.GY Creative Commons License 2014.05.09 0 0 15929

Ebből a kenőcsből már magamra kentem egy vödörrel,de nem nagyon hatódtak meg a foltjaim tőle:) Szerintem az agymosás segítene csak.

Előzmény: eukariota (15928)
eukariota Creative Commons License 2014.05.09 0 0 15928

"Ramm.     válasz | megnéz | könyvjelző     2012.10.28 09:12:35 © (13480)

Ung. refrigerans gta 100

"registration" javasolta egy fórum társunknak,amit én ki is kevertettem,szerdán.3 napja kenem és rettenetesen jó !!!A hölgy pont 4 perc alatt készítette el,állaga hasonló mint a szteroidos krém,és nagyon érdekes az hogy a hatása is !!!!Végig próbáltam a palettát röpke 20 év alatt de ilyen krém még nem volt,ami olcsó és jó is egyben.Maximálisan ajánlom !Bár azt többször megjegyeztem hogy az én tüneteim elég csekélyek "hála az égnek" de ha nekem hat akkor egy súlyosabb területen is hatásos lehet.Próbáljátok ki !!!
Előzmény: Sfakutya (13479)" Idéző jelbe tettem, és így linkeltem be, h ne kelljen vissza keresned..

Előzmény: B.GY (15920)
bugera Creative Commons License 2014.05.09 0 0 15927

Ja ez is gyümölcs,csak itthon nem terem ezért nem is valami olcsó,de két hónapra nekem elég volt,a noni gyümülcsöt 99%-ban tartalmazó termék. Sejtregeneráló hatású,így támogatja belülről a gyógyulás folyamatát.

 

Előzmény: babboo (15922)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.09 0 0 15926

És a szilvából is a Szatmári...:) aki ilyet iszik az rossz ember nem lehet...:)

Előzmény: B.GY (15925)
B.GY Creative Commons License 2014.05.08 0 0 15925

Szilvapálinka? Az mindenre jó,csak a sömörre nem :)Én már végigpróbáltam az összes gyümölcsöt.

Előzmény: Törölt nick (15924)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.08 0 0 15924

Én egy folyékony gyümölcslevet iszogatok, igaz a sömörre nem jó, de nagyon jól kábit...:))) na mi az ? :)))

babboo Creative Commons License 2014.05.08 0 0 15923

A ganoderma szappan és olaj eltűnteti a foltokat. Ezek nem annyira drágák. Ha a ganoderma kávét is megvesszük hozzá, az az igazi siker. Sokan írták máshol, hogy ez segített. Én még nem vettem.

babboo Creative Commons License 2014.05.08 0 0 15922

De miért nem mondod meg, hogy mi az? Ezért van ez a fórum. Amúgy minek írkálnánk le, hogy mennyire pöttyösek vagyunk?

Előzmény: bugera (15921)
bugera Creative Commons License 2014.05.07 0 0 15921

Az anyukámnak a könyökén évek óta volt,és pár éve sajnos nekem is van.Ő egy folyékony étrend-kiegészítőt ivott egészen más problémára,de mire végére ért az üvegnek(napi 2 kanál)elmúlt a pikkelysömör.:-) Én is megittam egy üveggel és azóta nekem is elmúlt.

B.GY Creative Commons License 2014.05.05 0 0 15920

Én meg vettem Psoriderm kenőcsöt,de úgy ég tőle a bőröm mintha felgyújtottak volna.Nem is használom már.Most inkább nem kenek rá semmit,így csak fehér és vedlek:)

nono444 Creative Commons License 2014.05.05 0 0 15919
mi a neve? azt nem láttam.
Előzmény: vicavica (15918)
babboo Creative Commons License 2014.04.24 0 0 15917

:-))))))

Előzmény: zoliee81 (15916)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 15916

Ennyi erővel rákereshetnénk az összes "Soha többé" könyvre, és felnyomni őket a GVH-nál....

De úgy sejtem olyanok, mint M.O. legnagyobb aukciós oldala. (Afrikában bejegyezve) :)

Előzmény: babboo (15915)
babboo Creative Commons License 2014.04.23 0 0 15915

Most kerestem rá a "Soha többé mióma" címűre, ott is átírták a nevét. Ez tényleg szánalmas. Illetve, aki megveszi.

Előzmény: babboo (15914)
babboo Creative Commons License 2014.04.23 0 0 15914

Ma reggel kérdezte anyukám, hogy találkoztam-e a Csányi Csenge féle könyvvel. Meg akarta rendelni nekem, hogy örüljek.:-))) Még jó, hogy szólt előtte!

Előzmény: zoliee81 (15912)
Nessi55 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 15913

Én a Mária utcai klinikán voltam 5 évvel ezelőtt. Hozzád hasonlóan nekem is begyulladt az egész, rettenetesen viszketett, éjjel sem tudtam aludni. A helyi bőrgyógyász elvégeztetett néhány szűrővizsgálatot - labor, tüdő, nőgyógyászat, fogászat, és ellátott antihisztaminnal és szteroidos kenőcsökkel. Annyira szenvedtem, hogy minden rossz érzésem ellenére használtam őket, és ők is használtak a bőrömnek. 3 hét várakozás után kerültem be a klinikára, bár akkor már egész szépen letisztult a bőröm. Ott azonnal lecserélték a kenőcsöket, és kaptam gyógyszereket is, de nem voltak hajlandóak elárulni, hogy miket. Elküldtek vizsgálatokra, ugyan azokra, amiken már voltam, hiába lobogtattam a leleteket. Naponta 1-2 vizsgálat, és kenegetés. 5 nap múlva elegem lett abból, hogy nem történik semmi, ezért fölösleges volt befeküdni, ráadásul egyre újabb kiütések jelentek meg rajtam, ott is, ahol soha nem volt, sőt még a körmömre is ráhúzódott. Úgy döntöttem, hogy nem veszem igénybe tovább a vendéglátásukat. Búcsúzóul fölírtak neotigasolt, amitől 10 nap múlva marékszám hullott a hajam. Nem végeztek semmiféle allergia vagy ételintolerancia vizsgálatot.

Hangsúlyozom, ezek az én tapasztalataim, biztos sok emberen tudtak már segíteni, de nekem nem jött be.

Azóta eltelt 5 év, lehet, hogy már vannak újabb dolgok is, bár a sikertörténetek már megjelentek volna itt a fórumon is...

Előzmény: ga_zsi (15911)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.23 0 0 15912

Új neve van a Csengének... Ha egymás mellé rakod a MI bajunkat boncolgató Csengés könyv-el, copy paste.... Szánalmasak komolyan mondom.. :(

 

http://crohn-colitis-nelkul.com/konyv/index.php

Előzmény: babboo (15909)
ga_zsi Creative Commons License 2014.04.23 0 0 15911

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni! Ki tud nekem valami jó sömi központot ajánlani, mert úgy érzem, el kell mennem valahová.

Túl azon, hogy most teljesen belobbant a drágám, húsvéti ajándékként a két karom a duplájára dagadt, semmit nem tudtam rajta elviselni, úgyhogy végig trikóban ünnepeltem. Kedden az első dolgom a bőrgyógyász volt, aki írt Béres kalciumot, valami kevert krémet, ( attól legalább már nem szúrkálnak a pici tűk) meg egy tubus Diprosalicot. Azt mondta, hogy leégtem!!!!! napon sem voltam, max 5-10 percet. Most csak hosszú ujjúban lehetek, hogy a karomat ne érje véletlenül se nap. Kipróbálom természetesen, meg kenem, kis bírnám másképp, de reggelre nemhogy csökkent volna, még nagyobb felületen lett kiütés. És a blúzt nagyon nehéz elviselni.  Szóval adok neki pár napot, amíg a krém és a gyógyszer tart, de utána mostmár valamerre lépni kell sajna. A családom is kiakadt, először a tizenév alatt, hogy ha én nem lépek, akkor felpakolnak, és ők cibálnak el valahová. Szóval a kérdés, Merre? Hová? segítsetek, tapasztalatokat osszátok meg velem.

Előzmény: zsubido (15910)
zsubido Creative Commons License 2014.04.22 0 0 15910

Kedves Fórumozók!

Olvasgatom a fórumot, többnyire úgy látom a teste illetve a fejbőrön lévő pikkelysömörben szenvednek a legtöbben. Az én hat éves  kislányomnál a körmein jött elő valami.  A lábacskáján lévő köröm a körömágy felől elvékonyodott, majd elvált és egy idő után lepottyant a körme, az új körme sem normálisan nő, megvastagodott, sárgás színű. A háziorvos körömgombának nézte, kaptunk ecsetelőt. Most észrevettem a kezén lévő körmök közül hármon megjelentek körömágy felől a fehér pontocskák. Egy másik gyerekorvos megnézte ő pikkelysömörre gyanakodott, elküldött minket a Heim Pálba. Ott nem mondtak semmit, hanem elküldtek minket a Mária utcai bőrklinika gombalaborjába, ahol mintát vettek a körméből, május 5-én lesz eredmény. Addig még reménykedek, hogy hátha mégis gomba vagy esetleg vitaminhiány okozza a körmén az elváltozást. 

Akinek a körmét érinti a ps leírná tapasztalatait. 

Előre is köszönöm.

babboo Creative Commons License 2014.04.18 0 0 15909

Elég sok embernek segített a sulfur. Én kb. egy évig szedtem, de sajnos nem használt. Viszont láttam Zolit, teljesen szép lett a bőre, tényleg megér egy próbát.

Előzmény: ga_zsi (15908)
ga_zsi Creative Commons License 2014.04.17 -1 0 15908

Én hiszek benne. Van egy olyan "betegségem" is, hogy nem bírom a buszt, autót stb...   Annyira, hogy sokszor 5-10 km alatt is képes vagyok rosszul lenni. Egyszer régen volt lehetőségünk Londonba menni, busszal. Hát én azt nem vállalom, volt a reakcióm. Aztán az egyik ismerősön ajánlott egy homeopátiás szert, és láss csodát megjártam oda-vissza egyetlen egy rosszullét nélkül az utat! Na én azóta hiszek ezekben a szerekben, és ajánlom is, ha valaki tanácsot kér. Úgyhogy a mai utam a gyógyszertárba visz, a kis kék hengerért.

Előzmény: zoliee81 (15907)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 15907
Azaz. Kis kék henger, napi öt bogyó nyelv alatt... Minimum fél év masszív szedés. Mindennap. Ismert mellékhatás: 0
Homeopátiás szer, én a mai napog nem hiszek a homeoban, de ez működik. (nekem)
Előzmény: ga_zsi (15906)
ga_zsi Creative Commons License 2014.04.16 -1 0 15906

Köszi a tanácsot. Azok ilyen pici bogyók ugye? ha igen, akkor tényleg emlékszem rá. Régebben szedtem, de mint írtam, sokáig szintem tudtam tartani, így abbahagytam, Megpróbálom újra. Ennyi "veszteség" árán simán.

Előzmény: zoliee81 (15905)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 15905

Szia!

 

Sulfurt nem próbáltad? Minimum fél év masszív szedés, homeos szer, nincs mellékhatása.

Ha használ örülsz, ha nem max. kidobsz 6x650 (valahol már 700) forintot.....

 

Üdv:

 

Zoli

Előzmény: ga_zsi (15904)
ga_zsi Creative Commons License 2014.04.16 -1 0 15904

Meg tudod mondani ennek a terméknek a nevét, és azt, hogy lehet kapni?

Egyébként sziasztok. Évekkel ezelőtt többet olvastalak benneteket, aztán abbamaradt. Kb. 20 éve vettem észre magamon az első kiütést, amiről persze fogalmam sem volt, hogy mi. Úgy 14 évvel ezelőttig volt kecskénk, addig kecsketejet ittam, nem tudom hogy ezért-e, de amióta nem ezt iszom, jöttek ki rajtam. először csak kevés, aztán egyre több. Persze doki, stb..... drága krémek, amik ideig-óráig jók, a pénztárcámnak viszont sajnos nagyon nem jó. Úgyhogy pár éve már nem járok orvoshoz, hanem kb. hetente 2 sófürdő, vagy sószappan használat és baba testápoló. El nem múlt, de legalább szinten tudtam tartani. Eddig. Ugyanis kb 2 hete elkapott valami nyavaja. Fájt a torkom, és rettenetesen köhögök. Plusz alig van hangom. gyógyszert nem szedek rá, viszont rengeteg mézet, kalciumot, Diapulmon inhalálót használok. Pár napja kaptam egy üvegcse propoliszt is. Ugyanis úgy másfél hete a sömim bedurrant, de rendesen. A két karom szó szerint bordó,  a hátam szinte a teljes. Ja és annyira szárad, hogy folyamatos kenés mellett is hámlik. Lassan ott tartok, hogy - ha nem a köhögés miatt vagyok fent - nem tudok aludni tőle. Fáj, éget. Tudom, doki kellene, de nálunk az minimum egy nap még bejelentkezéskor is, rengeteg pénz, már csak a kiterjedés miatt is. Plusz sajna a régi tapasztalatok alapján nem bízom a dokiban. A tegnapi beszerzésem egy kecsketejes szappan, mintha egy picit jobb lenne tőle így fél nap után.

nem szokott zavarni, ha megnéznek a strandon, nem vagyok már 20 éves, se nem 40. igaz csak vízpartra járok, a nap egyébként is jót tesz.

Itthon van egy kis müa.medencém, ha már jó az idő, minden nap legalább egy óra napozás, sós vízben ázás a program. Aztán jöhet a házimunka. A nap nagyon jó hatással van. Ehhez kellene nekem a kénes fürdő. Köszi előre is.

Előzmény: eukariota (15891)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.16 0 0 15903

Szia!

 

Pár percig elég, kicsit megmarja a fejbőrt, de utána napokig "csend" van..

Ha túl tömény, lehet hígítva is felvinni, egy hétig szép lesz a hajas fejbőr tőle.

Érdemes hétvégén estére időzíteni, mert azért van egyfajta szaga, de utána le lehet sima PH semleges samponnal öblíteni, és kész.

Előzmény: bazsi1000 (15902)
bazsi1000 Creative Commons License 2014.04.15 0 0 15902

szia.

 

a barátnőmnek van pikkelysömöre, a hajas fejbőre, a hátán van nagyon sok pötty kb 5ft os - 200ft nagyságokban. elvétve még a hasán lábán szóval van neki. most kezdte a sufurt meg most próbáltuk ki az almaecetet. mennyi ideig kell rajta hagyni? mennyi almaecetet kell rátenni?

Előzmény: zoliee81 (15897)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!