Keresés

Részletes keresés

GAGA50 Creative Commons License 2014.04.09 0 0 15899

Gyógyszertárban kapható STEARIN krémet használj. Nyugtatja és puhítja a bőrt.

Előzmény: Forgács Zoltánné Eta (15892)
Forgács Zoltánné Eta Creative Commons License 2014.04.08 0 0 15898

Kedves mr.mzsa.Mutattam az orvsnak,de csak annyit mondott hogy naponta tönbbször kenjem magam.A gép az valóban  PUVA Kezelés előtt egy órával be kell szedni 2 darab kapszulát.Ahol nagy területen volt valóban el vékonyodott Ahol nem volt ott meg kijött.De az olyan fájdalmas mintha ezer meg ezer tüske akarna kijönni a bőröm alól.Sajnos a szociális járulékból nem tudok drága készítményeket vásárolni.

zoliee81 Creative Commons License 2014.04.08 0 0 15897
Sajnos ezt rendszeresen kell(ene) szedni, mellékhatása nincs. Üdv: Zoli
Előzmény: 1anya1 (15893)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.07 0 0 15896

Szia.
Én UVB kezelést kaptam, szinte semmit nem ért.......az UVA kicsit komolyabb, ez már fotokemoterápia , valami kis javulásnak kellene lenni. Viszont ehez kell fényérzékenyítő vegyület, (psoralen) krém, vagy ha durva, fényérzékenyítő fürdő. Önmagában az UVA semmit nem ér.....

Előzmény: Forgács Zoltánné Eta (15892)
mr.mzsa Creative Commons License 2014.04.07 0 0 15895

Kedves Eta!

Ez gyanús. Biztos, hogy puva kezelést kaptál? Ahová én jártam pár éve, nekem 25 kezelés után viszonylag rendbe jött a bőröm, ha tünetmentes nem is lettem látható javulás volt. A kezelésem alatt ellenőrizte a bőrgyógyász (ott ahol kezeltek) rendszeresen, ö mondta mikor hány percig legyek a gépben. De lehet, hogy úgy jártál mint én a holt tengeri készítményekkel, hogy nagyon szárította a bőrömet, még hidratáló használata mellett is. Mindenesetre bőrgyógyásznak is mond el, hogy a puva nem használ(t).

Előzmény: Forgács Zoltánné Eta (15892)
1anya1 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 15894

Szia , nagyon köszönöm , kipróbáljuk. :)

Előzmény: Törölt nick (15888)
1anya1 Creative Commons License 2014.04.07 0 0 15893

Szia , próbáltuk tavaly az általad ajánlott Sulfurt, lehet , hogy rövid volt az idő, meg a gyerek sem szedte rendesen szerintem .. ( egyetem, albérlet , szülői " terror" nélkül.. ) , de nem volt igazán javulás.... igaz semmi nem segített addig ameddig az antibiotikumokat nem kezdte szedni... 

Most 1 évvel öregebb, tapasztaltabb... bár rendkívül szkeptikus még minden lehetőséggel kapcsolatban, sajnos :(

Nagyon nehéz benne tartani a lelket :(

 

Előzmény: zoliee81 (15887)
Forgács Zoltánné Eta Creative Commons License 2014.04.07 0 0 15892

Kedves sorstársak!Tudna valaki tanácsot adni.PUVAfényterápiás kezelésre járok heti két alkalmmal 6-6 perces időre.Gyógyszertári testápolót hozzá.Már túl vagyok a25 ik kezelésen de nen valami sokat javult a bőröm.Még rosszabb lett .Azon a kis helyen ahol még nem jött ki úgy érzem a fényterápia kezdése óta mintha tele lennék tüskével vagy ha egyszerre több darázs csípne.Mondtam a kezelőorvosnak ,de csak annyit mondott mert száraz a bőre.Már nagyon sok mindent kipróbáltam nem sok eredménnyel.Persze az olcsóbb fajtát.Drágára nem kerül.44 éve próbálkozom de csak szaporodik és fájdalmasabb. Tanácsaikat előre is köszönöm.

 

eukariota Creative Commons License 2014.04.06 0 0 15891

Kénes fürdőt otthon is tudsz készíteni magadnak, még a lábadat sem kell kitenned a lakásból, és alig több, mint 100 Ft-ba kerül..van olyan szabadalmaztatott termék, ami fóliában van leforrasztva (így minőségét korlátlan ideig megőrzi), és felbontás után vízben fel kell forralni, ekkor vegyileg átalakul, és a minőségét 10 hétig megőrzi..( 1liter kénes oldatot kell ebből a cuccból forralással készítened: az elpárolgó vizet időnként pótolni kell, kb 15 perc forralás elég, ekkor egy tiszta kénes oldatot kapsz, amit esetleg ecsetelésre is lehet használni)..

 

Felhasználása kénes fürdő készítésére: heti 2 alkalommal (pl. kedden és pénteken) 0,5-1 dl oldatot teszel 100-120 l vízbe, és javasolt 1-2 kg konyhasó is az olcsóbbik fajtából, ennek 49 Ft/kg az ára..mozgás nélkül kell pihenni a kádban, a kihűlt vizet időnként forró vízzel kell pótolni, majd törülközés nélkül megszáradni, ezután ágynyugalom következzék..

Előzmény: byo (15890)
byo Creative Commons License 2014.04.06 0 0 15890

Zsóri, Hajdúnánás, én ezekre járok. Nyiregyhez ezek vannak közel.

Előzmény: Törölt nick (15889)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.05 0 0 15889

Ciao mkinek.
Nem tudom hogy álltok a fürdőzéssel, én minden hétvégén megyek, Tiszaujváros, Zsóri, Szoboszló, ezek a gyógyvizek a környékemen vannak. Nagyon jót tesznek ezek a vizek, a fejemről itt szoktam leásztatni :) és egy hétig szinte semmi.
Én amugy is mindig jártam fürdőbe, de amióta ez a nyavajám van, figyelem hogy látok e hozzám hasonlót, vagy csak valamit :)...........5 év alatt.....kb 10 gyógfürdőbe jártam, szinte hetente......de senkit sem láttam.........senkit........!!!
Tudom hogy nem valami szép látvány, meg sokan nem is tudják hogy mi ez.......és csak bámulnak az emberre............Tudjátok mit, bámuljanak, kapják be :) engem nem érdekel....és már nem is figyelem hogy néz e valaki.....
Gondolom van köztetek olyan aki már nagyon régóta nem volt fürdőbe, pedig szeretne elmenni.........:(

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.05 0 0 15888

Szia
A kovaföld lényege hogy étkezési legyen, pohár vízben egy evőkanállal reggel, vagy este,
de meg is oszthatod ezt az adagot. Nagyon jó hatása van...!

Mint minden, persze ennek is változik az ára.

Én ezt használom:http://www.pharmainvest.com/honlap/index.php?page=shop.product_details&category_id=2&flypage=flypage.tpl&product_id=46&option=com_virtuemart&Itemid=59

Előzmény: 1anya1 (15885)
zoliee81 Creative Commons License 2014.04.04 0 0 15887
Hello. Nekem is mononukleózis után jött ki.... Én a Sulfurt szedem, ha ráböksz a nevemre, és az itteni hozzászólásaimat elolvasod, mindent leírtam 2009-óta... Kitartást: Zoli
Előzmény: 1anya1 (15885)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15886

ok,köszi

Előzmény: babboo (15884)
1anya1 Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15885

Kedves Sorstársak, kb 1 1/2 éve találtalak meg benneteket ... sajnos

Néhány mondatban röviden, lehet, hogy nem csak ti nekem, de én is tudok segíteni, ötletet adni.

Kezdet kb 6 éve.Sajnos beadattam a H1N1 védőoltást a gyereknek (16 évesen)... nem kellett volna. Remélem forog aki kitalálta és nem tesztelte kellő mértékben, hasonló jókat kívánok neki ..

Akkor kezdődött a kálvária.Utána 2 héttel.

Majd egy mononukleosis fertőzés után eltűnt 3 évre.

2 éve heves vírusfertőzés. láz , felső légúti gyulladás ,  meg némi lelki összeomlás után ismét előjött, de iszonyatos mértékben 2 hét leforgása alatt :( orvos keresés...fényterápia, szteroid.. semmi... majd teljes baktériumkutatás következett, miután a gyerekem ragaszkodott az immunterápiához..... kenetek, vérvétel. Kimutatták a dögöket, megkapta a specifikus antibiotikum kezelést és a pikkelysömör ahogy jött, úgy el is tűnt. :)

2 héttel ezelőttig , vírusfertőzés.. mandulagyulladás... pikkelyek.. megint antibiotikum.. várjuk az eredményt:(

Nálunk egyértelműen a lázas , szövődményes betegségek generálják.:(

 

Olvastam, hogy szeditek a kovaföldet, kérlek írjátok meg a beszerzési forrást. Melyiket a jobb ? és mennyi a szükséges adag.

Van valakinek tapasztalata a Varga gombákkal kapcsolatban?

Köszönettel

babboo Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15884

Az organic a drága. A hatását nem ismerem, "misoda" ajánlotta a dr. s.-t. Sokkal olcsóbb és állítólag ugyanolyan jó.

Előzmény: peppermintpetty (15883)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.04.03 0 0 15883

szia! melyiket értetted a drágább alatt? a dr organicot? azon belül melyiket?

én csak a sampont ismerem, szeretem, de ha ez a dr. s ilyen olcsón is ugyanolyan hatásos, akkor átpártolnék.. :)

Előzmény: babboo (15879)
babboo Creative Commons License 2014.04.02 0 0 15882

Köszi!:-)

Előzmény: Törölt nick (15880)
nono444 Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15881
köszönet Mindenkinek a segitségért
Előzmény: peppermintpetty (15877)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15880

Én a drágábbikal keztem, igaz sűrübb de 3 nap alatt elfogyott....:) most az olcsóbbikat használom, ugyan olyan jó, és 1 hétig elég.....

Előzmény: babboo (15879)
babboo Creative Commons License 2014.04.01 0 0 15879

Megnéztem mindkét holt-tengeri krémet. Az egyik 250ml, 536Ft, a másik 50ml, 3350Ft. Összetételében nagyon különböző. A drágább nem tartalmaz kőolaj összetevőket, tartósítót, fragrancet (parfüm). A másik nyomokban tartalmaz holt-tengeri összetevőket. Az olcsóbb is hatásos?????? Szeretném a választ, mert rendelnék...

B.GY Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15878

Akkor az nem gumis volt,hanem a vasorrú bába:)

Előzmény: eukariota (15875)
peppermintpetty Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15877

szia!

 

én a samponjukat használom, nagyon kíméletes, és állítólag több pikkelysömörös beteg ajánlja.( a klinikán mondta a tanácsadó)

 

http://www.drorganic.co.hu/termekek/holt-tengeri-asvanyok-termekcsalad.html

Előzmény: nono444 (15874)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15876

Szia!

DR.S. HOLT-TENGERI KRÉM Én ezt használom, nem drága, és jó a kézre, testre, fejre.

Itt rendelheted: http://www.pingvinpatika.hu/bor-+es+hajapolas+1/?ordering=price&orderby=asc&page=0

 

Vagy ha van közeledbe pingvinpatika, akkor ott.

Előzmény: nono444 (15874)
eukariota Creative Commons License 2014.03.31 0 0 15875

Kedves geopake!

 

Azért ez nem egészen így van: a PS tünetmentesíthető, akár egy életen keresztül is, szteroidok, immun-szupresszív cuccok nélkül is..ami Rp-t én ide felraktam, az egy átlagosan terhelt PS-esnél jó hatással lehet (volt is ilyen visszaigazolás)..és persze volt olyan csávó (állítólag gumis szakmával rendelkezik Debrecenben), aki tepsiben akart megsütni..én hasonló jókat kívánok ennek a faszinak..

Előzmény: B.GY (15873)
nono444 Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15874

helló,

 

kérdésem lenne pls segítsetek ha tudtok.

Holt-tengeri sós termékeket szeretnék venni de annyi féle van és nemtudom melyik ér vmit.

Van valakinek tapasztalata kérem ajánljon kézkrémet és testápolót szeretnék rendelni.

 

köszönöm

B.GY Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15873

Nekem azt mondta a maszek bőrgyógyász sok ezerért,hogy csak addig használ Izrael ameddig ott vagyok.Ha visszajövök kiújul a nyavaja. Na meg azt is mondta,hogy akkor múlik el csak ha belefulladok.Így el sem mentem odáig:)Szerintem azért holt tenger a neve,mert ha holtak leszünk akkor elmúlik a sömör is.

Előzmény: Törölt nick (15872)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.29 0 0 15872

Ciao mkinek!
Mint tudjuk ez a nyavaja nem mulik el egyik napról a másikra, sajnos. Sokféle gyógyszert kifejlesztettek, de ezeket a gyógyszereket sokáig szedni kockázatos, és nem is biztos hogy hatásos.
A mai álláspont szerint, a holt tenger só a leghatásosabb, és ez mindenkinél használ, nincs kockázat....Izraelbe eljutni nem egyszerü, pedig az lenne a megoldás.
Viszont lehet venni holt tenger sót, én 1kg rakok kád vibe, és egy fél órát vagyok benne,
utánna holt tenger krémmel bekenem, és napközben, holt tenger iszapszappanal mosok kezet.
Ami a kovaföldet illeti, ezt döntse el mindeki maga hogy iszogassa e vagy sem, ennek sincs mellékhatása.
Én egy hónapja iszom ezt a förtelmes löttyöt, és azóta jobb az emésztésem, nyugodtabb az alvásom, és ami szemmel látható, egészen más formáju egészséges köröm kezd nőni.
Ez az első alkalom, hogy nem újak jelenek meg rajtam, hanem a kisebbek teljesem elmultak, és a nagyobbak is huzódnak visszafelé.

zoliee81 Creative Commons License 2014.03.28 0 0 15871

Szia!

 

Ráböksz a nevemre, fórum hozzászólásaim, és visszaolvasol. Mindent leírtam, mennyit, mikor, hogyan szedjék.

Már ezt is leírtam sokszor, de ne hagyd abba a szedését minimum fél évet, ha használ örülsz, ha nem, "kidobtál" az ablakon 6x700 forintot.....

Előzmény: familyguy87 (15870)
familyguy87 Creative Commons License 2014.03.27 0 0 15870

koszonom az otleteket.

hat veszteni valoban nem veszthetetk semmit, megprobalom ezeket, aztan majd irok, mire jutottam.

ezt a sulfurt milyen modon kerhetem es hol? patikaban?

Előzmény: peppermintpetty (15868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!