Keresés

Részletes keresés

Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.07 0 0 2595

Fene se tudja. Ha nem szereti igazán a bőrt, vagy bármilyen más anyagot, ami az ember fétise, abból lehet nem fog hosszútávon sok minden jó kisülni. Megpróbálni meg lehet persze, csak szerintem több buktatója van a dolognak. Azt hinné az ember, hogy akinek ugyanaz az érdeklődése, az komolyan is gondolja azt a társkeresést, közben meg nem.

Igazából jó ideje nem keresek senkit, akinek ilyen szenvedélye lenne, mint nekem, ami mostanában már nálam is inkább csak van, semmint meghatározó az életemben, sőt jó ideje senkit sem keresek egyáltalán.

Előzmény: déliszomszéd (2593)
technograd Creative Commons License 2018.10.05 0 1 2594

Az biztos, hogy nem fognak szembejönni ilyen monoszkópábrák:

És ilyen MILF anyukák sem fognak felbukkanni (Ha Stiffler sejtette volna, milyen örökbecsű rövidítést talál ki...) :

Flickr, TRISH gyűjteményéből.

Előzmény: déliszomszéd (2593)
déliszomszéd Creative Commons License 2018.10.04 0 0 2593

Valószínűleg műbőr és nem valódi, de a Corvin plázabeli Reservedben nemrég láttam olajzöld meg bézs térdig érő bőrszoknyát. Bordót meg kávébarnát is látni néha. Az mondjuk igaz, hogy aki utcán bőrt hord, az szinte csak feketét hord. Mondjuk általában nem nagy az utcán hordott színválaszték. Mintha a magyar nők 80 %-a be lenne oltva a színes, kicsit is feltűnő öltözködés ellen.

Előzmény: pontivy2 (2575)

veteran67 Creative Commons License 2018.10.04 0 1 2592

Olvasva a párbeszédet, én is csak megerősíteni tudom a leírtakat a társkereső fétis oldalakkal kapcsolatban, nekem is hasonló tapasztalataim vannak. Én ugyan nem bőr-ben utazom ( spandex, lycra ) , de hasonló problémával küzdöttem. Szerintem rossz a dolog megközelítése. Minél jobban keresed annál kevésbé fogod megtalálni. Nem olyan hölgyet kell keresni aki szereti, hanem olyat akivel el lehet fogadtatni ezt a dolgot....tehát egy barátnőt. Idő is kell hozzá, kompromisszumokat is kell hozni esetleg, de nem minden hölgy menekül el sikítva.....őszintén megbeszélni. Saját tapasztalatból mondom.

Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.04 0 1 2591

Igen, ez a röhejes, hogy az adatlapokat nézve, vagy ugyanaz izgatja őket, mint engem, vagy sok olyan közös dolog van, amit mindketten kipróbálnánk, beleférek az életkor kategóriába is, amit keres a csaj, aztán meg le se szarja az embert. Pedig írtam olyannak is, aki nem volt bekorlátozva napi két levélre küldésére.

A találkákkal meg pont ugyanez volt nálam is. Többször lebeszélünk egy időpontot, aztán hirtelen jön valami, amiért pont nem ér rá, de majd máskor. Persze máskor se, mert megint van valami, terhes kanári, kilyukadt hőlégballon, stb... Közben meg a legtöbb nő azért sír, mert a férfiak bunkók, és csak dugni akarnak, amikor meg találnának egyet, akire pont nem illik ez a sztereotípia, akkor meg nem tudnak vele mit kezdeni.

A fizetősök nagy része pedig szerintem csak plusz lóvét akar keresni, semmi több. Nagy részüknek lehet fogalmuk sincs arról, mit is akar tőlük egy fetisiszta ember. 

Előzmény: leather fan (2590)
leather fan Creative Commons License 2018.10.04 0 1 2590

Örülök a beszélgetéseteknek mert érdekes, sokunkat érintő dolgokról írtok. Teljesen egyet kell értenem Leather Guy-al, mert én is ebben a cipőben jártam sokáig. Kerestem azt a bizonyos valakit aki olyan mint én a fétist tekintve, de csak nem jött. Persze azért akadt volna pár érdekes személy, akikkel pár levélig el is jutottunk, de találkozás senkivel nem történt. A legjobb ami velem is előfordult, amit írtál, hogy írsz valakinek egy normális hangvételű levelet és nem válaszol, vagy csak annyit, hogy nem téged keres. Hát kééész!  A legszebb mégis egy olyan lány volt, aki állítólag fetisiszta, szereti a latexet, a bőrt, szolga lány-nak mondta magát, sőt, ugyanabban a poros kis 60 ezer lakosú kisvárosban élt mint én, de a levelezésen kívül többre nem jutottunk, a találkozások elől a legkülönfélébb röhejes indokokkal tért ki.

A fizetősek totál más kategóriák. Ha imádják a bőrt, akkor miért anyagi javakért cserébe élik ki a szenvedélyt másokkal, miközben mondjuk csak azért csinálják, mert a magánszférájukban kiéletlen marad ez a fajta szenvedélyük? Ez már a legalja?

Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.03 0 1 2589

Elsősorban én is a fétis élvezet miatt regisztráltam, és találtam is volna egy hölgyet, igaz fizetőset, akivel nagyon hasonlóak az elképzeléseink, de még nem vitt rá a lélek, hogy találkozzak is vele. Jó is meg nem is, hogy ugyanabban a városban élünk mindketten. A többivel maximálisan egyetértek: Röhej, hogy miket nem várnának el az embertől egyesek, akik pl. dominának titulálják magukat, bár a szolgalányok adatlapjain is lehet jót röhögni. Különösen azokon, akik azt írják, hogy ne is keresd őket, mert nem őket akarod, makacsak, nem hódolnak be, stb... Mi van? :) A kedvencem az volt, mikor egy csajnak írtam, hogy szeretnék vele ismerkedni, és azt válaszolta rá, hogy sajnálja, de nem egymást keressük. Annyira jó, hogy egyesek ezt egy levélből, ami gyakorlatilag semmi konkrétumot nem tartalmaz már tudják, hogy tuti ez a helyzet.

Előzmény: technograd (2588)
technograd Creative Commons License 2018.10.03 0 2 2588

Az említett "speciális társkeresőn" én is szívtam, mint a torkos borz, bár ismerősöket szereztem, nem is egyet. De én csak fétis-élvezeteket kerestem ott, nem pedig az ottani mainstream-et: átszúrják a bal tüdőmet rozsdás tűvel, petrencerúddal félhülyére vernek, utána jöhet egy kis fojtogatás, majd pedig felajánlom a Méltóságos Úrnőnek a teljes vagyonkámat, esetleg noch dazu pár ingóságomat is. A végén már nem is voltam lesokkolva, csak  röhögtem, annyira abszurd volt az egész. Nevet nem említettem, hitelrontás nuku. Felejteni kell, csak ne vidd túlzásba, mert azt demenciának hívják ;) :D !

Előzmény: Leather Guy 30 (2587)
Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.03 0 1 2587

A vicces az, hogy az utóbbi években már nem olyan meghatározó az életemben, mint korábban, de akkor sem tudok lemondani róla teljesen. Pedig már próbáltam keresni bőrcucc kedvelő csajt, de esélytelen még a kimondottan erre "szakosodott" magyar társkeresőn is. Ott kábé az van, hogy ha írsz valakinek normális hangvételű levelet, akkor baszik rá válaszolni, pedig elolvasta azt a levelet, csak lusta, vagy fene tudja. Igazából már jó ideje nem is keresek senkit, mert nincs értelme.

Előzmény: technograd (2586)
technograd Creative Commons License 2018.10.03 0 0 2586

Nem akarlak "elkeseríteni", de épp tegnap találtam egy megfelelő hasonlatot, egy ismerős csajszival folytatott Hangouts-beszélgetés közben: >A fétis olyan maradandó tulajdonsága az illető egyénnek, mint pl. a szeme színe.< . Kontaktlencsét pedig nem bírok hordani, sajnálom :) . Abban az ügyben már én is nyivákoltam fórumokon, hogy kb. 1:1000 a fétist kedvelő nők aránya. Némelyiket rá lehet kapatni egy időre, azzal, hogy így okozol örömet neki, de aztán utána elfelejtődik a dolog, hiszen a pár alkalmi élvezet nem vésődött bele a mélyebb személyiségébe, ellentétben velünk.  https://hu.wikipedia.org/wiki/Bev%C3%A9s%C5%91d%C3%A9s_(pszichol%C3%B3gia)

Előzmény: Leather Guy 30 (2585)
Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.02 0 1 2585

Köszönöm szépen a dicséretet. 

A fétisről még annyit, hogy ha valakinek van valamilyen fétise, mint például nekem a bőr, nem teszek különbséget női, és férfi bőrruházat között. Mondjuk a női cuccok azért tetszenek jobban, mert változatosabbak, csinosabbak, mint nekünk férfiaknak készült holmik. Egyébként én már régen rájöttem arra, hogy a crossdressing nálam csak pótlék, mivel sehol nem találok olyan nőt, aki hozzám hasonlóan annyira szeretné a bőrcuccokat. Meg kéne szabadulnom ettől a szokástól, és már nem egyszer elhatároztam, hogy felhagyok vele, de sose sikerült.

Előzmény: pontivy2 (2584)
pontivy2 Creative Commons License 2018.10.02 0 2 2584

A szoknya szerintem szép, a crossdressinggel nekem nincs semmi bajom (bár nem űzöm - igaz, a crossdressereket sem űzöm).

Azt pedig sose értettem, ha valakinek - mondjuk - a bőrruha a fétise, de a crossdress-fétisben valami kivetnivalót talál. Miért ne különbözhetne a másik ízlése az én pofonomtól?

Előzmény: Leather Guy 30 (2583)
Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.10.02 0 1 2583

Előre is elnézést, ha valaki nem bírja a crossdressinget, de most csak ilyen fotók vannak a gépemen, a szoknyáról külön nincsenek képek.

Előzmény: pontivy2 (2577)
pontivy2 Creative Commons License 2018.10.02 0 0 2582

Sellő, nem sellő: (ide is) kell ő!

Előzmény: technograd (2581)
technograd Creative Commons License 2018.10.01 0 3 2581

És akkor egy kis offtopic részemről is, ő egy sellő, maradjunk annyiban:

technograd Creative Commons License 2018.10.01 0 0 2580

A csaj is olyan magas, mint egy felhőkarcoló. Mondjuk, latexet visel, de ez abszolút megbocsátható jelen esetben ;) .

Előzmény: MILPHON (2578)
technograd Creative Commons License 2018.10.01 0 0 2579

Nagyon tuti az a "gatya" :) ! Nos a bőr/műbőr vasalásáról: a sajnos (vagy az ő szempontjából hál' Istennek) Németországba kitelepült varrónőm mindig egy köztes vászondarabon keresztül vasalta az ilyeneket, ha jól emlékszem, még be is nedvesítette a rongyot egy kicsit. A műbőr még háklisabb, mert ott a poliészter-PVC-poliuretán, és ezeknek vad kémiai üzekedésben :D létrejött kombinációi meg is olvadhatnak, azt meg elég gáz kijavítani egy I love Kazincbarcika felvarró elhelyezésével.

Előzmény: Leather Guy 30 (2576)
MILPHON Creative Commons License 2018.09.30 0 0 2578

Nagyon dögös a hölgy...

Előzmény: Mr.Rick (2571)
pontivy2 Creative Commons License 2018.09.28 0 0 2577

Köszönöm - jól mutat! Jöhet a szoknya is :)

Előzmény: Leather Guy 30 (2576)
Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.09.27 0 2 2576

A nadrágról itt vannak a képek. A szoknyáról majd csinálok, ha érdekel az is.

Vaterán néztem ki anno.

Előzmény: pontivy2 (2575)
pontivy2 Creative Commons License 2018.09.27 0 0 2575

Biztos jól néznek ki :)

Kár, hogy nálunk, ha bőr, az szinte mindig csak fekete lehet. De hátha majd idén télen...

Előzmény: Leather Guy 30 (2574)
Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 2574

Köszi szépen. Nem vészesen gyűröttek, csak engem zavar egy kicsit. Fekete cuccok, két kivétellel. Egy piros szoknya, és egy bordó nadrág egyébként.

Előzmény: pontivy2 (2573)
pontivy2 Creative Commons License 2018.09.25 0 0 2573

Szia, megkérdeztem egy bőrruházati céget a dologról, ők ezt válaszolták:

Alacsony hőfokon, csakis selymen keresztül (régi bélés darab megfelel, de fehéret vagy világosat csak fehér selyemmel) és a vasaló állandó mozgásban legyen. A magas hőfoktól zsugorodhat, ha nem mozog rajta folyamatosan a vasaló, akkor nyomot hagyhat.

Előzmény: Leather Guy 30 (2570)
technograd Creative Commons License 2018.09.20 0 3 2572

Mr.Rick Creative Commons License 2018.09.18 0 2 2571

Leather Guy 30 Creative Commons License 2018.09.10 0 0 2570

Üdvözlet!

Olyan kérdésem lenne, hogy valódi bőrruházat, ha itt-ott kicsit gyűrött, akkor milyen vasalási technikát igényel? Vagy egyáltalán kell e neki spéci technika, mint a tisztításnál?

LatexésBondage Creative Commons License 2018.09.08 0 0 2569

Remekül néz ki ez is!!! Van hogy én is csak itthon viselem mert nyáron túl meleg van így a motorozáshoz. :-)

Előzmény: Törölt nick (2553)
Csekker0 Creative Commons License 2018.08.24 0 0 2568

Nyíregyházán hol vállalnak bőrkabát tisztítást?

pontivy2 Creative Commons License 2018.08.17 0 0 2567

Szia, kérdezd meg őket:

https://www.amazonafashion.com/hu/

Előzmény: Diacd (2566)
Diacd Creative Commons License 2018.08.13 0 0 2566

Üdv Mindenki!
Tudnátok segíteni, hogy itthon lehet-e ilyen / ilyesmi esőkabátokat beszerezni? Bármilyen megoldás érdekel a külföldi vásárlást kivéve... Vagy olyan boltot aki külföldről beszerezne ilyesmit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!