Keresés

Részletes keresés

HU-morzsák Creative Commons License 2019.01.27 0 0 156

Most kaptam egy ilyen "visszautasíthatatlan" ajánlatot, az email cím ezúttal az ownerparts.com

honlaphoz vezet, ami persze nem létezik.

Az utalvány kipostázásáért viszont 56 Zlotyit kb 4500 ft kérnek.

Azonnal spambe tettem és letiltottam a domaint.

Az üzenet maga nagyon megtévesztő, hibátlan a magyarsága és ha igaz lenne, nem is lenne rossz.

Erre mondják, túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Vigyázzatok vele!

Béci53 Creative Commons License 2018.11.25 0 0 155

Ma újra kaptam a "TTI"-től e-mailt. A küldő ezúttal a "news@wonderwall.site" e-postacímet használta. A továbbiakban természetesen ez is a "Levélszemét" feliratú gyűjteménybe irányítva.

Béci53 Creative Commons License 2018.11.09 0 0 154

Miután én ma kaptam a vocher-es "ajánlat", korábban nem találkoztam ezzel a csibészségízű történettel. Azt viszont tudom, hogy nincs ingyenebéd, gondoltam, lássuk mikorra jutunk el a továbbokra nyomva az érzékenyebb adatok kéréséhez. Egy kamuprofilt használva a 3500 Ft említéséig mentem el. aztán rákeresve az eurorest-re, volt egy találat, amellyl erre a fórumra jutottam.

Itt láttam egy-két pozitív véleményt is, de az összkép inkább az átverősdiként való helyzetértékelést erősítette.

A voucheres levél feladójának nevét másolva, majd egy írható felületre másolva, ezt kaptam:

 

news@nhammy.host

 

Nem tudom, hogy ez használható információ-e vagy sem a csibészkilét beazonosításához, én ennyit tudtam tenni... 

Legyetek jók és óvatosak!

Arminka58 Creative Commons License 2018.06.18 0 0 153

Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy most vettem újra vouchert.

 

Arminka58 Creative Commons License 2018.06.17 0 0 152

Én évekkel ezelőtt kipróbáltam. Hibátlan volt. Szlovéniában töltöttünk egy hosszú hétvégét.

zafiridas Creative Commons License 2018.04.30 0 0 151

aki már utazott az tudja hogy a vouchert előbb ki kell fizetni és csak így kerülhet nyomtatásra amit sokszor az utazás elött kb. 1 héttel küldenek el akár emailben igy ezért pénzt senki nem kérhet... nem szabad bedölni

Előzmény: CHILLI55 (149)
ropi010803 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 150

Sziasztok! Én is most kaptam, de inkább rákerestem, most meg itt vagyok... Ezek szerint inkább ne utaljam...

CHILLI55 Creative Commons License 2018.04.03 0 0 149

Halleluja,

 

En voltam akkora bal...sz,h elutaltam a penzt mielott utana jartam volna.....

Hihhetetlen volt de szemelyszerint rengeteg utazasi oldalra bevagyok regisztralva mivel sokat utazom illetve rengeteget foglalkozom utazassal ,turisztikaval.

szoval nem is nagyon ketelkedtem.....de most egy pillanatra megallt bennem az uto: de egyaltalan nem csodalkozom .....

 

ui: elnezest kerek,csak sajnos a gepemen nem tudok ekezetes betuket hasznalni x

 

Előzmény: Sárkánysüsü (148)
Sárkánysüsü Creative Commons License 2018.03.15 0 0 148

Nagy átverés az egész. Az "Ingyenes szállás" mellett kötelezően fizetendő ellátási díj összege bőségesen fedezni a gagyi szállodákban, amiket kínálnak, a normál áron a szállás+ ellátás összegét, azaz semmi nincs ingyen, sőt mivel az ellátás összege nem éjszakánként hanem naponta fizetendő, fejenként, azaz 2 éjszaka "ingyen" szállás esetén ami 3 napnak számít 3-mal kell szorozni a személyenként kötelezően fizetendő összeget. Egy általam közvetlenül a szállláshelytől kért információ alapján a szálloda normál ára éjszakánként kétágyas szobánként 8.500.- Ft x 2 éjszaka =17.000.- Ft.

A " kedvezményes" ingyen szállás mellett személyenként kötelezően fizetendő ellátás összege 11.200.- Ft azaz11.200 x 2Fő x 3 nap =67.200.- Ft + a vocher kiállítási díj legkedvezőbb esetben 3.500.- Ft/ voucher. Na akkor mi van itt "ingyenesen"? Ezen kívűl a voucher kiállítási díját előre kell utalni, de semmi garancia nincs arra, hogy a szálloda a szolgáltatást tudja-e nyújtani. a Szokásos válasz: sajnos az Ön által választott időpontokra már telt házunk van nem tudunk szobát biztosítani. De ebben az esetben legalább "csak a voucher kiállítás díját bukja a hiszékeny, naív  bepalizott.

Előzmény: Eryka88 (143)
Lalee1972 Creative Commons License 2018.02.22 0 0 147

Nyilvánvaló átverés, még friss: 

 

Az utazási weboldalakon való aktív tevékenységéért Ön kiválasztásra került részvételre a Turisztikai Preferencia Felmérésen. A ráfordított időért cserébe adunk Önnek 2 fő számára 3 éjszakára szóló vouchertamelyet a közel 1000 szálláshelyet tartalmazó bázisunkból Ön által kiválasztott szállodában használhatja fel.A Turisztikai Preferencia Felmérés egy néhány perces anonim kérdőív, melynek eredményei segítik az egyéni turisztikai piac működésének javítását és a kínálat hozzáigazítását a turisták elvárásaihoz. Ön közvetlenül segítheti a turisztikai szolgáltatások minőségének javítását Európában, a ráfordított időért cserébe pedig térítésmentes szállásraszóló vouchert kínálunk.Már most töltse ki a kérdőívet, Az Ön vouchere átvételre készen áll:A VOUCHER RÉSZLETEIVoucher a a felmérésen való részvételért: ******* ***** részére
Voucher száma: 746888
Éjszakák száma: 3
Személyek száma: 2
Érvényes : 6 hónap

 

Ki döl be ennek??? Egy kevés apró betűs:

 

A voucher felhasználásához...válassza ki a kívánt szállodát az elérhető bázisból,intézze el a foglalást és az érkezés napján mutassa fel a vouchert a recepcióbanéljen a térítésmentes szállás csomaggal és élvezze az üdülést!Vegyen részt a felmérésen >>A GeoPlus évek óta vizsgálja az európaiak utazási preferenciáit, ami kihat a turisztikai szolgáltatások reális javulására és azoknak a turisták elvárásaihoz való hozzáigazítására. A megkérdezettek szigorúan megválogatásra kerülnek, konkrét paraméterek alapján. Ezért is ne adja át a meghívóját illetéktelen személyeknek.Köszönjük a részvételét,
Geoplus Csoport

A voucher elkészítéséért és az elküldéséért a megadott címre, kibocsátási díjat (3500 Ft) kell fizetni. A voucherrel történő üdülés egyedüli és teljes költsége az az ellátási díj, amit a szálláshelyre érkezéskor kell fizetni.

15mate Creative Commons License 2018.02.07 0 0 146

Most kaptam e-mailt tőlük (Támogatott Turisztikai Iroda) : "Az utazási weboldalakon való aktív tevékenységéért Ön kiválasztásra került részvételre a Turisztikai Preferencia Felmérésen. A ráfordított időért cserébe adunk Önnek 2 fő számára 3 éjszakára szóló vouchert amelyet a közel 1000 szálláshelyet tartalmazó bázisunkból Ön által kiválasztott szállodában használhatja" Először az lett gyanús, hogy nincs semmi aktív tevékenységem. Utána az, hogy nekem kéne először fizetni. Még mit nem. Kitöltöttem közben a kérdőívet, nekem is felemelte 5 napra. Következő furcsa: A voucher száma 6jegyű. Tehát több 100'000 db van. Egy rohadt kérdőívért nem adnak ennyit. Máshol max kisorsolnak egy-két nyertest a végén. Utána gondoltam rákeresek, de itt is azt írják, hogy nem valós, máshol is. Még egy normális honlapja sincs ennek a rohadt GeoPlus-nak.

Gabandor Creative Commons License 2018.01.26 0 1 145

IGEN..EGY SZEMÉT ÁTVERÉS...RÁADÁSÚL HA VÁLASZTASZ, NEM IS VÁLASZOLNAK A HOTELEK...LEHET ŐK IS TUDJÁK. VISZONT JÓL MEGÉLNEK A CSEKK-KIÁLLÍTÁSI ÖSSZEGBŐL 3.500 FT. FOGYASZTÓVÉDELEM!

zenzero Creative Commons License 2018.01.25 0 1 144

Sziasztok! 

Én is kaptam tegnap email-t. Kitöltöttem kíváncsiságból a kérdőívet, így tudtam meg a cég nevét... És annyira rendesek voltak, hogy nekem már 5 éjszakát ajánlottak fel "ingyen"... Még jó, hogy ezeket nem szoktam elhinni.

Ennek ellenére köszönöm az előttem szólók információit! :) 

Vigyázzatok, ne dőljetek be az ilyen "ajándékoknak"!

Eryka88 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 143

Helló. Én is kaptam ilyen email-t a Támogatott Turisztikai Irodától, a Geoplus Csoporttól. Szerintetek mennyire hihető?? Köszi

bzsoli Creative Commons License 2018.01.16 0 0 142

Igen nézzük konkrétan: 

 

BOOKING:

 

Hotel Gloria Budapest City Center 3 csillagos szálláshely

1089 Budapest, Bláthy O. u. 22, Magyarország

 

3 éjszaka 2 főre:

 

HUF 46 320

     reggelivel az árban

EUROREST:

 

3 éjszaka

 

Az elszállásolás ingyenes.
A kötelezően fizetendő ellátási díj € 31,00 / fő / nap -tól.

 

azaz: 19.220 Ft/nap azaz: 57.660 HUF

 

( + ugye 3500 HUF amit kérnek a csekk postázásáért)

 

 

bzsoli Creative Commons License 2018.01.16 0 0 141

hi

pó_apó Creative Commons License 2018.01.09 0 0 140

Én ma kaptam, gyanús volt, rákerestem, ide jutottam :-)

Előzmény: Nicknames (139)
Nicknames Creative Commons License 2017.11.20 0 0 139

Hello, mindjárt 2018 van és még mindig működnek..

Előzmény: -yan- (25)
Nicknames Creative Commons License 2017.11.20 0 0 138

Minap én is kaptam ilyen INGYENES szállás lehetőséget, 1000 szállodában, csak töltsem ki a kérdéseket. Utána a végén kértek volna 3500Ft-ot a Voucher-ért. Itt lett gyanús, rákerestem..  

 

Végül erre jutottam: https://www.eurorest-hotels.com/hotel_list,HU.html

 

Itt szépen fel van sorolva, hogy VAN kötelető ellátási díj, napi szinten /fő, a 3-4000-től a 10.000+ -os árig. Magyarul igaz az, amit itt is írnak:

http://www.fogyasztok.hu/cikk/20090310/fogyasztovedelem_eurorest_ugyfelszerzes_ingyenenek_hirdetett_de_megsem_ingyenes_termekkel

 

Megtévesztő az egész, és csodálom, hogy még 8(!!!) év után is megy..

mariada Creative Commons License 2017.07.23 0 0 137

A http://booking.com az egyik legmegbízhatóbb foglalási oldal. Munkámból kifolyólag rengeteget vagyok külföldön, mindig a bookingon foglalok, még nem volt gondom. sokféle szállás, jó áron.

vikla7 Creative Commons License 2017.05.12 0 0 136

Ami lemaradt, 2017.nov.09-ig szóló csekk 2 főre, 3 és 7 napra szól.

vikla7 Creative Commons License 2017.05.12 0 0 135

Eladnám hotelcsekkemet, 2017.november 09-ig érvényes, 2500 Ft-ért. ( Betegség miatt.) Korábbaan, már többször igénybe vettem.

Istvánné Szigetközi Creative Commons License 2017.01.17 0 1 134

Eladnám a hotelcsekkemet, 2017. július 18-ig szól.

Nekem az időpont nem jó.

3000.-Ft. Érdekel valakit?

valentina57 Creative Commons License 2016.07.06 0 0 133

Engem is átvertek. egy hónapja fizettem ki, semmit nem kaptam.. Hol lehet ezeket megtalálni?? Nincs e-mail címük??

Előzmény: öregbaka (131)
Barno30 Creative Commons License 2016.04.13 0 0 132

Egy napra 12.000 Ft? És erre kinek van pénze? Miért kell ehhez bármilyen csekk, amit drágán hoznak ki? :D

Nekem ne legyen ötezer forint egy napi kaja, mert magamnak ötödéből is megoldom! Ez azoknak való, akiknek amúgy is van pénze, ennyi. Sajnos jelenleg elképzelni se tudok olyan anyagi helyzetet, amelyben 252.000 Ft-ot csak úgy nyaralásra költhetnénk, és ezzel egyre többen vannak így.

Előzmény: Törölt nick (76)
öregbaka Creative Commons License 2016.03.06 0 1 131

Átverés!!! Ne rendeljetek szállásjegyeket! Megint átvertek. Ingyenes a szállás, de az ellátmánnyal (ételfogyasztás) kifizettetik az egész árat, sőt többe kerül. "Nyertem" kétX3 éjszakát. Hévízen szerettem volna élni a lehetőséggel. A kártyákért szállítással együtt 5800 Ft-ot fizettem.

Ha igénybe veszem a kártyákat, akkor félpanzióval (reggeli és vacsora) 7990 Ft egy nap egy főre. 

Párommal 16000 FT /nap. Kártya nélkül szállással és ellátmánnyal együtt a fizetendő összeg 16000 Ft. két főre. Magyarán buktam 5800 Ft-ot.

Ez egy átverés.

Szandra Szakács Creative Commons License 2014.08.10 0 0 130
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni! Nyertem egy uzást a Euroreel és lejárt a jelszom azt hogy tudok másikat kérni! Elöre is köszönöm
Üdv: Szandra
Kungl Máté Creative Commons License 2014.06.05 0 1 129

Eladó 7 napra, 2 főre szóló Eurorest Voucherem.
Lejárati idő: 2014.12.03
További infókért, írj privátot!

adorjáni erzsébet Creative Commons License 2014.04.11 0 0 128

nem átverés az eurorest, betegség miatt eladom két személyes eurorest csekkemet, 14 napig felhasználható, 2014 augusztus 28-ig érvényes, címem adorjani-e@freemail.hu, mobil számom +36 30 331 4008, segítek kiválasztani a lehető legjobb

helyet, ára 5,500 forint.

iskanderdia Creative Commons License 2014.04.08 0 0 127

Sziasztok!
Kaptam egy email-t, hogy benne vagyok valamilyen email listában és kérdőív kitöltésével eurorest utalványt kap az ember. A posti díjat kikell fizetni. Kitöltöttem a kérdőívet és utánvéttel kértem a voucher-t. Szerintetek ez megbízható? Valós lehet ez?
Itt az oldal címe. 
http://www.planeteo.org/

Köszönöm a váalszkat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!