Keresés

Részletes keresés

KawaBazsy Creative Commons License 2 órája 0 0 84193

Velem az a baj, h ha el kezdek játszani, akkor belebuzulok, s minden szabadidőmben azt nyomom, az meg baromság.. Úgyhogy távol tartom magam tőle. A céges laptop is elég már 3D tervezésre, de az új játékokhoz még kevés, tudatos döntés volt.. :-)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84192)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 5 órája 0 0 84192

Igen, multkor pont errol beszelgettunk a kollegakrol. Egyik szerint a videojatek idopocsekolas. Masik szerint nem nagyobb idopocsekolas mint ponyvat olvasni. A harmadik szerint meg az edzes/sport/joga/nyujtas stb az idopocsekolas, mert amennyivel tovabb elsz majd (jo esetben) ezek miatt (ha tenyleg van ilyen osszefugges) annyival tobbet el is toltesz az eletedbol ezekre (ebben is van valami, anno 8-9 orat edzettem edzoteremben hetente, plusz meg hozza biciklizes, uszas stb., 12-15 ora egy heten, 650-700 ora egy evben ami 25-30 nap, azaz majdnem egy honap egy evben csak edzesre...) Vagy volt egy aki szerint a tanulas az nem idopocsekolas, o mar negy nyelvet megtanult hobbibol. De azon kivul hogy uduleskor esetleg jelenthet valami pluszt (bar angolt szinte mindenhol megertik ahol turistak gyakran megrordulnak), igazabol masra nem hasznalja, szoval majd ugy hal meg hogy 5-6 nyelvet beszel. Erdemes raaldozni 5-10 evet az eletebol ezek megtanulasara? Ki tudja. Volt egy velemeny ami szerint az elpocsekolt ido, amit te annak tartasz, mindenkinek egyedi belatasa szerint.

Előzmény: Mr Long (84190)
Mr Long Creative Commons License 7 órája 0 0 84191

Three feltoltos simem van. Ha a telon netezek es itt a bejart topikok ful alatt akarok ramenni egy temara, akkor nem engedi a three, mondvan, hogy felnott tartalom. Ha a googleban rakeresek egy topikra es ott inditom el, akkor fasza, illetve az historymbol is engedi. Ez mitol van? A webes atiranyitgatasok kozul valamelyik fentakad a szuron?

Mr Long Creative Commons License 7 órája 0 0 84190

Tesom napi 1-1.5 orat olvas naponta hobbybol. Azt is lehetne elpocsekolt idonek tekinteni, de miert? Az jobb, mint jatszani? En futni jarok heti negyszer 1 orat,az elpocsekolt ido? Szerintem az az elpocsekolt ido, amit en hilyesegnek tartok, de ez olyan, mint az izles, folosleges vitaforras csak :)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84188)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 10 órája 0 0 84189

Megvan. Qix a neve: https://www.youtube.com/watch?v=RGSPj3vlR6M

Előzmény: lanbit10 (84184)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 10 órája 0 0 84188

Miért lenne rosszabb mint mondjuk a tévénézés, amiből az átlag brit napi 4,5 órát csinál (én meg nullát)? Valamilyen szinten a legtöbb dolog "elpocsékolt idő".

Előzmény: cam aro (84187)
cam aro Creative Commons License 19 órája 0 0 84187

WE.. azt eddig is tudtuk hogy kulon bogar vagy.. 

csak kerdezem.

nem gondolod hogy az ezekre szant idod,  mind az eleted kidobott reszei ? 

nem. 

jo. 

majd fogod. :) 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84185)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 20 órája 0 0 84186

Majdnem. Ehhez hasonló, csak pöttyök helyett egy absztrakt izé volt, és látszottak a vonalak rendesen: https://play.google.com/store/apps/details?id=gythaogg.games.xonix32

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84185)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 20 órája 0 0 84185

Hát, nem hittem volna fél éve, hogy ennyit fogok játszani okostelefonon/tableten :-)

Új kedvencek: Magnetic Ball, Hill Climb Racing, Traffic Racer, Plunk!, Slice It!, Building Game, X Construct, Shaky Tower, Blast Monkeys, Fast Racing, Connect5, Unroll me

Régi kedvencek: Pinball Deluxe, Gravity Launch, Block Puzzle, Unblock, Solar System Lander, Push Box, Tetra Bits, Minesweeper for Android, Arachnoid Demolition, Snake '97, Classic Blocks, Maze!, Space Intruders, Fleet Battle, PAC-MAN

Nem is merek belegondolni mennyi időt toltam el ezekre - de jó móka :-) Annyira jó, hogy sokszor ezeket játszom miközben a PC-men meg ott csücsül a Wolfenstein New Order és hasonlók...

lanbit10 Creative Commons License 20 órája 0 0 84184

Xonix?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84182)
cam aro Creative Commons License 20 órája 0 0 84183

iobit /advanced system care/ progit hasznal valaki ? 

legyek szuz.

megerheti £15/y/3pc az advanced pro version ? 

nem boldogulok a ram problemel.

nem boldogulok sok mindenel. 

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 27 órája 0 0 84182

Kerdes olyan forumtarsakhoz akik jatszottak a hoskorszakban szamitogepes jatekokat. Volt egy olyan progi (illetve rengeteg klonja), hogy van egy letakart kep, es ebbol kell teruleteket elfolglalni ugy, hogy egy pottyel vonalat huzol. Amikor egy treuletet elkeritesz, elotunik alatta a kep. Kozben van egy izgo-mozgo "eszaki feny", ami ha hozzaer az eppen huzas alatt levo vonalodhoz, akkor vege a jateknek. Ha tul sokaig varsz, akkor az eppen huzas alatt levo vonalon elindul utanad egy "pok", ami megesz ha utoler. Ahogy egyre nagyobb reszt keritesz el, egyre nehezebb lesz a jatek, mert az "eszaki feny" egyre kisebb teruletre van beszoritva, ergo egyre nagyobb az eselye hogy utkozol vele. Kerdes: mi ennek a neve? Tuti hogy megcsinaltak Androidra, csak nem tudom hogyan talaljam meg...

giornalista Creative Commons License 28 órája 0 0 84181

igen, elöl az is kényelmes (még nálatok is nagyobb vagyok). hátsó hely és csomagtartó viszont nincs. kétszemélyes kisautó.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (84180)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 29 órája 0 0 84180

En azon voltam meglepodve hogy az uj Hyundai I10 milyen nagy belul a kulso mereteihez (i.e. 3.6 meteres kisauto) kepest, meg nekunk is, pedig mindketten 183 centisre nottunk :-)

Előzmény: giornalista (84179)
giornalista Creative Commons License 30 órája 0 0 84179

azért az i30 egész kellemes méretű, emlékeim szerint :) az ix35 pedig kategóriája talán legjobb vétele (ár/érték arány), újonnan.

Előzmény: Caitlin (84178)
Caitlin Creative Commons License 1 napja 0 0 84178

bereltem egy hyundai i30-as nagyon kicsikocsit meg mult het elejen. aztan felhivtam oket, h +1 nap mennyi lenne (pentekre is legyen, mert szabin voltam). Eredmeny: 0 penzert megkaphatom. kiraly! :)

megyek tegnap reggel a kocsiert. frissen a gyarbol erkezett egy hyundai ix35-os SUV 23 km-el... x penzert upgradelhetek. mert sokat fogunk menni es az dizel mig a masik benzines. najo, van benne racio es en szeretem a nagy autot, gyerekkel biztonsagosabbnak erzem. de x penz sok. vegul x/2-re lealkudtam :)

megyek a nagy sainsburys-be bevasarolni, nezem, hogy mukodik a parkolas, odajon egy csavo, h az o jegyen van meg egy ora szivesen odaadna :)

tiszta malacom volt egesz nap!

es ma irany isle of wight, ferry megveve, szallas lefoglalva, gyerek mar osszepakolta a fel szobajat :)

ha minden jol megy akkor isle of wight utan stonehenge, esetleg ha van kedvunk cornwall... vagy hazajovunk es london kornyeki turakat teszunk a het masodik feleben. a vegen meg jo lesz ez a half term?  

azt majd utolag meglatom, h tenyleg sporotunk-e annyit a dieselen ami egyenloaz x/2 penzzel :)

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 1 napja 0 0 84177
Előzmény: aknot (84170)
Zlot Creative Commons License 2 napja 0 0 84176

bocsi, hazudok

https://www.americanexpress.com/uk/content/platinum-cashback-everyday-credit-card/

Ez van nekem

Előzmény: Zlot (84175)
Zlot Creative Commons License 2 napja 0 0 84175

Nekem ez van ... https://www.americanexpress.com/uk/content/platinum-cashback-credit-card/

Szeretem :) ... egy csomo plusz extrat ad meg evkozben.

- amazon voucherek

- Shell voucher (10£ when £50 spent)

- stb

Előzmény: seci (84174)
seci Creative Commons License 2 napja 0 0 84174

Azert az uj kartyajuk - ami 24 font/ev - 1%-ot ad vissza a supermarket-vasarlasokra (a benzin nem), igy lehet, hogy aki ott hasznalja sokat az vegul is jobban jar vele.

De mi most mar lassan atterunk az 5%-off-os gift-voucherekre/top-upolhato kartyakra, ami azert jobb, mint a 1/2 vagy 1% cashback, de ezt ugye debit-kartyaval erdemes venni.

-seci

seci Creative Commons License 2 napja 0 0 84173

Milyen igaz! De nekem ugye US-keyboard-om van :D

-seci

Előzmény: Zlot (84172)
Zlot Creative Commons License 2 napja 0 0 84172

gondolom 400-500 £-ot akart lenni ... elutes 3 / £ ;)

Előzmény: seci (84171)
seci Creative Commons License 2 napja 0 0 84171

Hogy mit csinaltal belole??? "4-5003 ot"???

Elkezdtem nezelodni, es amit ajanlanak az ilyen-olyan osszehasonlito oldalak azok mar mind eves dijjal mennek :(

Lehet, hogy veget ert egy korszak?

-seci

aknot Creative Commons License 2 napja 0 0 84170

Nekem meg nem mondtak- mekkora bunkosag, funkcional vagy 5 evet talan?!

( en mondjuk csinaltam belole 4-5003 ot- lehet hogy nem voltam egyedul? )

Ha tudsz jobb credit kartyat akkor ne tartsd magadban, en is valtanek. (olyan ami free es van cashback. Mas parametere nem igazan szamit, nem szoktunk kamatot fizetni)

Előzmény: seci (84169)
seci Creative Commons License 2 napja 0 0 84169

Tegnap a Natwest orommel ertesitett, hogy a Yourpoints megszunik. Persze nem, csak atalakul, ha tovabbra is akarom, akkor kerjek cashback kartyat a mostani helyett - evi 24 fontos dijert. Attol fuggetlenul, hogy a cashback ennel azert tobb lenne van esetleg valakinek szemelyes tapasztalata mas bankokkal? Credit-card erdekel csak, debit kartyat nem hasznalunk, hacsak nem muszaj.

-seci

cam aro Creative Commons License 2 napja 0 0 84168

Szóval ez nem 'bunkóság',

nem irtam ilyet. 

Idővel megszokod, megtanulod kezelni."" 

nem, mar nem fogom.

illetve dehogynem. 

tudod, a kolcsonkenyer..vagy fogadjisten ;)

Előzmény: aknot (84162)
Zlot Creative Commons License 3 napja 0 0 84167

Koszi

Előzmény: seci (84166)
seci Creative Commons License 3 napja 0 0 84166

Zlot, here you go :) https://www.gov.uk/government/statistics/national-insurance-number-allocations-to-adult-overseas-nationals-entering-the-uk-to-march-2015 

Kb 10 perce van fenn!

Kicsit atvarialtak es nem latszanak csak 2009-tol a szamok (ugyhogy meg jo, hogy megvan a regi is!)

2014/2015 (marciusig bezarolag) +23,591

Azaz osszesen 171.534.

-seci

Előzmény: seci (84157)
seci Creative Commons License 3 napja 0 0 84165

2012 tenyleg kemeny ev volt, bezartak az R&D-t :( R.I.P. Nokia Mobile Phones!

-seci

Előzmény: aknot (84164)
aknot Creative Commons License 3 napja 0 0 84164

2012 kemény év volt!

És tényleg, akkor kezdett itt Kelet-Londonban is megjelenni egyre több magyar.

Előzmény: seci (84157)