Keresés

Részletes keresés

cam aro Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91886

ertem. 

tehat a haborukbol menekulok segitese az bun. 

 

ha soros nem fizetne a civileknek, eltunnenek a migrik is. 

ezt is ertem. 

 

de tudod mit nem ertek? 

hogy magyarorszagon, ahol egyik migri sem akar megallni.. ez miert ekkora problema ? 

-------------

 

a fej bedugas nem itt kezdodik.

hanem ott, amit a szemet kormany mediad sujkol a fejekbe.

az ,.. a fejbe dugas.  

=============================

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91885)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91885

???

A soros által pénzelt szervezetek készítik az útmutatásokat, útiterveket, helyzetjelentéseket amiket a migránsok telefonjain megtalálnak. Eddig bármely szervezet fellépett a migrik mellett, a soros keze nyoma ott volt rajtuk.

 

Be lehet dugni a fejeket a homokba, csak nagy ára lesz.

Előzmény: cam aro (91884)
cam aro Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91884

Soros az ügyben annyit tesz, hogy az áradatot a lehetőségei szerint irányítani próbálja""

 

van ra peldad is ?

Előzmény: Pomber Béla (91878)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91883

Ennyi érkezett most, bár 5 perce olvastam a cikket, hogy a nagy áradat kezdete óta már 4 millió felett jár a számláló. Na szóval, ennyi érkezett most, de van már bent ~40 millió. Így már mindjárt más, ugye? És no-go zónák sincsenek. Sehol. Tehát kb. 10%-on állnak Európában.

Előzmény: netszkvid (91882)
netszkvid Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91882

Europaban azt hiszem kb 400 millio ember el. "raesett " mondjuk 2 millio (nincs annyi, de legyen igazad). Ez 0.5 szazalek. Ez a "telites"? Komolyan, a koz problemaiert a 0.5 % komolyan felelossegre vonhato, ezt komolyan mondod? Eddig en mindig a ciganyokra mutogatason akadtam ki (az o aranyuk Mo on belul 10%, es megis a 90% a 10% -os ciganysagot szereti hibaztatni a tarsadalmi es anyagi gondokert), de ez most itt  bodulestes parasztvakitas. (De tudom, olyan jo erzes mast okolni)

Előzmény: Pomber Béla (91880)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91881

Szerintem alapbol ez itt a baj: https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE

Ez mondjuk USA-n keresztul mutatja be, de EU-ra ugyanigy ervenyes.

Amig evente 15-30 millionyival (1.5-3x Magyarorszagnyival) novekszik a nagyon szegenyek szama a vilagban, addig semmiyen menekult/befogadas politika nem tudja ezt megoldani...

Előzmény: Pomber Béla (91880)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91880

Értem, tehát nem esett rá 2+ millió illegális migráns Európára az elmúlt 2 évben.

Előzmény: Out-migrant (91879)
Out-migrant Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91879

Lószart két mondatban, áradatszerűen fosod itt a hülyeségedet és fárasztasz jó pár embert itt.

Előzmény: Pomber Béla (91878)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91878

tedd mar ezt ertelmezheto mondatba,, 

most akkor masodlagos tenyezo a soros., vagy 100% a soros ??

 

Tényleg igaza lesz a PISA teszteknek...

Maga a migránsáradat, az iszlamizáció, az iszlám mint komplex állam- és társadalomszervezési valamint hatalomgyakorlási módszer (a vallási rész csak a szemcukorka benne), mindentől függetlenül most érte el a kritikus mennyiségeket és nem véletlen, de nem is összeesküvés, hogy megindultak. Ez egy olyan áradat, mint amikor kiönt egy folyó. Soros az ügyben annyit tesz, hogy az áradatot a lehetőségei szerint irányítani próbálja, azaz mint amikor vízelvezető csatornákat nyitnak a vizes szakemberek, hogy a megfelelő árterekre jusson a víz a megáradt folyóból. Soros a civiljein keresztül ezt intézi, éppen Európára zúdítják az emberáradatot. Nos ezeknek a civileknek van túl nagy átfedése a sorossal, millió dolláros apanázsok, gyakran 100%-os soros függő finanszírozás, de még a bédekkerek is a vadi új ájfónokon is mind soros alapítványaitól vannak.

 

Pontosan ezt írtam le csak 2 mondatban. Az áradat jön magától, de akik az áradatot terelgetik, azok viszont soros emberei.

Előzmény: cam aro (91872)
Némedi László __ Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91877

https://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/stattukor/nonprofit/nonprofit14.pdf

 

a teljes szektor 1472 milliárd éves bevétel (30 százaléka állami támogatás), tehát az állam (amit sajna most politikai pártként hívnék), szét oszt kb 1000szer többet a civil szervezeteknek. Tehát ki is a meghatározó a civil szférában?

 Rossz irány a civilek támadása (csak úgy mint a sajtóé).

Előzmény: Némedi László __ (91876)
Némedi László __ Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91876

A nagy lebuktató oldalak szerint 500 milliót adott egy évben alapítványoknak. Ha 300.000 havi fizut számolok(ami 400.000 költség, és még 100.000 egyéb költség (telefon, laksábérlet, autó), tehát a havi költsége egy embernek 500.000 forint, ez azt jelenti, hogy 100 embert tudott eltartani. Ennyi emberről gondoljuk, hogy a Soros "embere" (ami még nem következik ebből, mint már mondtam). Huh tényleg félelmetes.

http://magyaridok.hu/belfold/soros-gyorgyek-haloja-atszovi-a-teljes-kozeletet-1367599/

 

és ehhez képest:

Az államtitkár kitért arra, hogy a több mint 55 ezer magyarországi civil szervezet támogatási háttere az utóbbi években sokban változott. 2010-ben 423 milliárd, 2015-ben pedig 577 milliárd forintot kaptak állami, magán- vagy uniós finanszírozással a civilek. Mint fogalmazott, mindez "egyenesen cáfolja azokat a Soros György és barátai révén megjelenő vádakat, miszerint Magyarország kormánya vagy a magyar emberek civilellenesek lennének".

http://www.kormany.hu/hu/emberi-eroforrasok-miniszteriuma/egyhazi-nemzetisegi-es-civil-tarsadalmi-kapcsolatokert-felelos-allamtitkarsag/hirek/tovabb-bovul-jovore-a-civil-szervezetek-tamogatasa

 

(keress rá a forrásokra, és vagy keress jobbatÖ

 

Előzmény: Némedi László __ (91875)
Némedi László __ Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91875

és persze én azt gondolom, hogy akinek van pénze, és civil szervezetnek adja, az csak támogatható. A civil szervezet nem lehet az, amit a kormány kitalál nekik mint feladat, hanem azt csinálnak, amit akarnak, és a hitelességük-szaktudásuk adja az erejüket, mindegy ki támogatja őket.

A civil szervezet pl az a hely, ahol a hatalommal szemben védetten lehet felszólalni. Mert ugye nem gondolod, hogy a hatalommal szemben egy közember fel tud lépni, akinek pl Mo-n 10000 milliárd van a költségvetésében, és a teljes államhatalom. Ha ezt Soros biztosítja egyedül Mo-n, az szomorú, de nem Soros hibája.

Előzmény: Némedi László __ (91874)
Némedi László __ Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91874

"Mindegyiket a sorosék, akár 100%-os befolyásig."

 

Mondtál egy nagyot, kérek adatot, két lépésben:

1. meghatározó támogató (mert ugye nem mondod, hogy ha 100 forintot ad a vöröskeresztnek, akkor az már "soros" alapítvány).

2. befolyást gyakorol az adott szervezetben. Tehát még ha ő ad mindent, akkor bele is szól, hogy mit csinálnak.

 

Addig amíg ezt nem látod be nekem, addig, ez alá nem támasztott vádaskodás...

 

itt a lista, amiből kiindulhatsz:

http://www.unhcr-centraleurope.org/hu/altalanos/partnerek/civil-szervezetek.html

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91871)
cam aro Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91873

Mindegyiket a sorosék, akár 100%-os befolyásig."" 

 

na bumm bazeg.. nem lesz minden ado/penzbol stadium.

meg gazos szalloda lancos lorinc. ....100% befolyasig..

meg LOLimpia..  

 

mented a szarhazit /tobbes szam since 89" / ? 

mi okbol ? 

--

aha.. 

 

 

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91871)
cam aro Creative Commons License 2017.02.26 0 0 91872

Soros meg másodlagos tényező a mostani invázióban, mint mondám, az jön magától is, soros nélkül. Ha meg a ténykedéséről akarsz tényeket, akkor kinyitod a TV-t, megnézed a migránsokat pátyolgató szervezeteket benne és megnézed, hogy kik pénzelik ezen szervezeteket.

Mindegyiket a sorosék, akár 100%-os befolyásig."

 

tedd mar ezt ertelmezheto mondatba,, 

most akkor masodlagos tenyezo a soros., vagy 100% a soros ?? 

 

( mellek. a tv -melyik ?- az miota hiteles forras ? ) 

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91871)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91871

Ez a putyin nevű csizma hogy kerül az asztalra? Az, hogy Putyin elkezdett birodalomban gondolkodni (ami valójában csak pár évig szünetelt, Jelcin alatt), az meg nem történtté teszi az iszlám térhódítását?


Soros meg másodlagos tényező a mostani invázióban, mint mondám, az jön magától is, soros nélkül. Ha meg a ténykedéséről akarsz tényeket, akkor kinyitod a TV-t, megnézed a migránsokat pátyolgató szervezeteket benne és megnézed, hogy kik pénzelik ezen szervezeteket. Mindegyiket a sorosék, akár 100%-os befolyásig.

Előzmény: cam aro (91870)
cam aro Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91870

en csak egy hulye hirolvaso vagyok. 

de mutass mar egy cikket, amiben a soros valos befolyasat fejtegetik, > teny szeruen. 

..nem orban vizioban. 

 

de maradjunk a konteonal. 

..ha az iszlam eled... akkor putyin az mit csinal ? 

...es mit csinalsz te itt ?

..mert hogy elege agent jelleget oltottel. 

 

tevedhetek. 

nem is erdekel.. 

 

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91869)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91869

???

Nem én vagyok az Orbán. Attól, hogy ő ezt mondja, attól még az iszlám hódítás feléledt. Az, hogy a soros is pátyolgatja az illegális migrációt, az megint egy másik dolog. Ha az iszlám nem akarna jönni saját magától, a soros az cigánykereket is hányhatna, akkor sem indulnának meg.

Előzmény: cam aro (91867)
cam aro Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91868

fact= 0.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (91866)
cam aro Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91867

Béla wazzeg. 

 

orban szerint soros hodit. (szerintem meg orban pasa )

..hol itt az iszlam ? 

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91865)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91866

Mondjuk a keresztenyek is elegge eroteljesen terjesztettek a vallasukat a kozepkor es ujkor soran. Viszont valoban, mintha mostanaban lenne az iszlamnak egyfajta "hátszele", es nem csak az olajban gazdag Kozel-Keletrol. De vajon azt hiszik a hatterbol iranyitok, hogy oket konnyebben lehet majd iranyitani?

Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91865

Háttérhatalomról egy szót nem ejtettem. Az iszlám viszont a kezdetétől fogva hódít és nem kicsit erőszakosan. Nálunk sem meghívólevéllel és turistavízummal tartózkodtak 150 évig. A középkor végén egy kicsit orrba lettek verve és ideiglenesen visszavonultak.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (91858)
cam aro Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91863

de az összes jel eddig arra mutat, hogy bizony az a valóság amit én mondok.""

 

a G. Miniszterelnok Ur.. szemelyesen itt ?!

...vagy csak te vagy az árpi ? 

 

..mekkora megtiszteltetes ez az idegenbe szakadt magyaroknak! 

 

koszonjuk! 

 

 

..ja , varj. 

bocs. 

megsem. 

------------

figyu ram Béla.

fanatizalt hulye vagy,  ha ezt az iszlam egeszere gondolod.

 

es hulye vagy, ha az emberi hulyeseget csak az iszlamhoz kotod.

...a tobbit levonod.. 

=============

 

 

Előzmény: Pomber Béla (91854)
cam aro Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91862
seci Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91861

A kereskedokollega havonta egyszer adja fel a cetliket... Baxtasd egy kicsit.

-seci

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (91859)
Némedi László __ Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91860

a "háttérhatalmat" meg a marslakók építették fel, céljuk a Föld elemberesítése.

Persze őket meg a tau centaurik találták ki/ irányítják, az ő céljuk a naprendszer élőlényesítése (ami a vesztéhez fog vezetni).

 

(azt nem értem a konspi elméletekben, hogy miért pont ott állnak meg, ahol megállnak...)

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (91858)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91859

Tudja valaki tapasztalatbol, hogy a V5C papir a vasarlas utan mennyi idon belul szokott megerkezni? Nalunk 3 het telt el a vasarlas ota, es a V5C-nek még se hire se hamva? Ez normális?

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91858

Hát, a Drábik nagyon tudni véli, hogy a "háttérhatalom" terve a világ elmuszlimosítása... Már aki fogékony az ilyen conspiracy theory-kra :-) https://www.youtube.com/watch?v=UwHBIxdzhTg&feature=youtu.be

Előzmény: Pomber Béla (91854)
netszkvid Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91857

Hat nem tudom, mi fog eldolni es mi nem. Az biztos, hogy kisebbsegben vagyok mint manapsag megbelyegzett liberalis, akiket szokas trompfolgatni. Az biztos, hogy nem en es a hozzam hasonlok fognak belecsuszni egy haboruba, de sajnos azt latom, hogy jozan ervekkel megakadalyozni sem tudjuk az akarmi okbol magukat fenyegetve erzok indulatait. En sokkal jobban tartok valasztott vezetoink rossz szandekaitol, mint a muzulmanoktol vagy akarmilyen vallasi gyulekezettol. 

Előzmény: Pomber Béla (91856)
Pomber Béla Creative Commons License 2017.02.25 0 0 91856

Különbözik az álláspontunk, de ez a kérdés még a mi életünkben eldől, bizony ez manifesztálódni fog, akár tetszik, akár nem.

Előzmény: netszkvid (91855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!