Keresés

Részletes keresés

Cleaning Cloths Creative Commons License 2024.04.25 -1 0 1792

AVi-t csak az index-fórum kezdeteitől itt lévők ismerik kellően jól. 

 

Pukkancs /Troll nickeknek valóban nem jelent semmit sem. 

Előzmény: Barátocska :) (1791)
Barátocska :) Creative Commons License 2024.04.25 0 2 1791

Változnak az idők :) Régen, ha kíváncsiak voltunk valakire, rákattintottunk a nickjére, és utánanéztünk. 

Előzmény: elterito (1790)
elterito Creative Commons License 2024.04.24 -1 0 1790

Ki az az avi?

Előzmény: mától.iszom (1788)
elterito Creative Commons License 2024.04.24 -1 1 1789

Nagy kár az, hogyha valaki teljesen nulla tudással,

és komoly idiótizmussal Templaton díjról álmodik.

Előzmény: Cleaning Cloths (1785)
mától.iszom Creative Commons License 2024.04.24 0 1 1788

Nézd már, Avi! 

 

De régen láttunk. Jó egészséget! 

 

On.

Előzmény: avi01 (1783)
elterito Creative Commons License 2024.04.24 0 0 1787

Álmodnak semmi köze, nem a   végidőkről szól.

 

 

 

Hiányos mondat.

 

Én is csinálok ilyet neked:

 

Pista nem mondja azt, hogy.

Apukám megmutatta nekik a.

 

Előzmény: 11_11 (1786)
11_11 Creative Commons License 2024.04.24 0 0 1786

Álmodnak semmi köze, nem a   végidőkről szól.

 

 

Az a baj sokat láttál, de nem figyelmeztetted őket, ismerted a hibáikat,

a bűnt, csalást, mindezt  végig nézted nevetve mint most. Sajnálod őket, te nem sajnálod őket, hanem dicsekszel  hogy te milyen becsületes voltál, ők nem .

 

Álmod  neked szól , téged figyelmeztet .

 

 

  11 Mindez előkép a számunkra, a mi okulásunkra írták meg, akik a végső időkben élünk. 12 Aki azt hiszi, hogy áll, ügyeljen, nehogy elessék. (1Kornt:10: 11-12,)

 

Az ítélkezés. 1 Ne ítélkezzetek, hogy fölöttetek se ítélkezzenek! 2 Amilyen ítélettel ti ítélkeztek, olyannal fognak majd fölöttetek is ítélkezni. Amilyen mértékkel mértek, olyannal fognak majd nektek is visszamérni. 3 Miért látod meg a szálkát embertársad szemében, amikor a magadéban a gerendát sem veszed észre? 4 Hogy mondhatod embertársadnak, hogy hadd vegyem ki a szemedből a szálkát, amikor a magad szemében gerenda van? 5 Képmutató! Előbb vedd ki a gerendát a saját szemedből, s akkor hozzáláthatsz ahhoz, hogy kivedd a szálkát embertársad szeméből!  (Mátté: 7:_1-5 )

 „Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!” (Máté:8 :7.)

 

ÁMEN.

 

 

Előzmény: avi01 (1784)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2024.04.24 -1 0 1785

Erről álmodozom és úgy néz ki, meg is fog valósulni:

 

 

Scientific (cognitive) God  rövid angol leírás. A szöveg végén van átlinkelés a magyar nyelvű változatra is. 

 

 

 

 

Előzmény: avi01 (1784)
avi01 Creative Commons License 2024.04.24 0 0 1784

Álom a végidőkről II.

 

https://youtu.be/ksVRhp57oGw

avi01 Creative Commons License 2024.04.24 0 0 1783

Álom a végidőkről

 

https://youtu.be/m56htiQegIA

mától.iszom Creative Commons License 2024.03.28 0 0 1782

A kísértetek a házban laknak. Hiába költöztünk el, a szellemjárta házas álmok folytatódnak. Most a legutóbbiban elmém kitaláta, hogy kiadja azt az egyébkent berendezett  belső reszét, ahova szellemek miatt bemenni nem merek. 

cucucu Creative Commons License 2023.11.09 0 0 1781

Nahát ilyet még biztos soha nem álmodtam életemben.

Ismeretlen helyen voltam. Mellettem egy ismeretlen középkorú hölgy állt. Annyit tudtam a kerítésen túlra kell majd mennem valahová. Az említett hölgy talán majd segít nekem? Aztán nagy nehezen elindultam...Ekkor váratlanul megszólalt egy férfi hang: "Vigyázat, a hollók hulláját bombázzák, mert értékes. Újságpapírba kell becsomagolni, mert értékes." A két kezemben valóban szorongattam valamit. Fogalmam sem volt hogyan oldjam meg ezt a feladatot. A lelkem mélyén mégis azt éreztem nem lesz bántódásom...Aztán megszakadt az egész...

Vajon mit jelenthez ez?

basinger Creative Commons License 2023.05.11 0 0 1780

SOHA nem értem. Nagy ritkán olyan nővel van szép, szerelmes álmom, akivel a való életben el sem tudnám képzelni az ilyet.

Barátocska :) Creative Commons License 2023.03.30 0 0 1779

Ja, és hogy mit jelent, azt ugyan nem tudom, de boldog vagyok, hogy végre újra emlékszem az álmaimra. Évek óta csak halványan rémlettek, pedig igencsak dolgoztam rajta, hogy ne így legyen. 

Előzmény: Barátocska :) (1778)
Barátocska :) Creative Commons License 2023.03.30 0 0 1778

Két álom.

 

Az elsőben valami bringatúrán voltunk, és nekem sokkal kisebb biciklim volt, mint a többieknek, ilyen kis törpe bringa, és irigyeltem a többieket, hogy nekik milyen jó kis normális bringájuk van, elég hosszú túra volt, de csak a végére emlékszem, megálltunk egy kis parasztházban, és vártunk sokáig valaki(k)re, nagy volt a csönd, és én beszélgetni akartam. Megszólítottam az egyik ismerőst, aki odaült mellém, és háromszor hadarva elmondott valamit. Kétszer visszakérdeztem, hogy "nem értem", de harmadszorra már csak annyit tudtam kinyögni, hogy "öööö".... ezen aztán nagyon elkezdtem röhögni, és utána a röhögéstől fuldokolva mondtam, hogy "nem értettem ezt sem", de "nem mertem megmondani" :)

 

Másik álomban egy régi ismerőssel találkoztam, aki egy új pasijával sétált, előttem mentek, megismertem a lányt a járásáról, odaszaladtam hozzájuk, de láthatólag nem örültek nekem. Aztán együtt besétáltunk egy sötét szállodába, vörös bársony szőnyegek, nagy terek, a férfi akart bemenni, rosszban sántikált, valami kulcsokat találtunk a sötétben, nem tudom, mit akart vele, de én tudtam, hogy mindjárt le fogunk bukni, ezért elébe mentem a lebukásnak, megkerestem egy szállodai alkalmazottat, és mondtam, hogy a saját kulcsomat keresem (ezexerint ott laktam). Így ők el tudtak menni, de nekem vissza kellett adnom a saját kulcsaimat, láthatólag nem hittek nekem. Arra gondoltam, hogy nem jártam valami túl jól, hogy segíteni akartam, de nem baj.

aranyláz Creative Commons License 2023.02.24 0 0 1777

Gyorsan leírom, bár elég kevésre emlékszem belőle:

 

Egy kislánnyal beszélgettem, akit nem ismertem, valami rendezvényen, ahol sokan voltak, a szabadban.

A földön ültünk, egymás mellett, az arcát nem láttam, azt hiszem. Aztán odajött az anyukája, és valami kis füzetből olvasott neki,

talán meséket?

Mikor vége lett a rendezvénynek, elmentem, megkeresni a biciklimet, kilakatoltam, majd elindultam hazafelé,

de közben még találkoztam egy régi ismerőssel, akivel váltottunk pár szót. 

Aztán megláttam ezt a kislányt, hogy jön felém, hogy elköszönjön, az anyukája is bíztatja,

de végül szégyenlős volt, és visszafutott hozzá. Én meg ezt látva, csak integettem neki, hogy pá-pá.

 

Nagyjából ennyi, amire emlékszem, és fogalmam sincs, mit jelenthet. 

lipovánok Creative Commons License 2023.02.06 0 0 1776

De hát álmot nem is lehet, nem is kell, nem is szabad értelmezni.

De a hülyék így vélik.

Előzmény: alomhajos (1775)
alomhajos Creative Commons License 2023.02.06 0 0 1775

Szia,
benézhetek, de nem jöttem vissza, és nem is maradok. Egyszerűen csak tegnapelőtt éjjel volt egy határozott érzésem, hogy nézzek be a valifili-re, de fogalmam sem volt miért. Aztán, ahogy belebotlottam ebbe a régi kedvenc topicomba és beleolvastam, akkor kezdtem sejteni, hogy valakinek segítenem kellene értelmezni az utóbbi álmait, és valszeg ezért volt ez az érzés.
Üdv,
áh.

Előzmény: füegy (1774)
füegy Creative Commons License 2023.02.06 0 0 1774

Off

Szia Hajós !!! 

Örülök, hogy "látlak! " 🤗

Volt hozzád kérdésem a Teázóban , benéznél oda is? , akkor előkeresem.🙂

On

Előzmény: alomhajos (1773)
alomhajos Creative Commons License 2023.02.05 0 0 1773

Szívesen, vigyázz magadra!

áh.

Előzmény: mától.iszom (1772)
mától.iszom Creative Commons License 2023.02.05 0 0 1772

Szia Hajós!

 

Köszönöm elemzésed. Szerintem teljesen passzol ahhoz, amit érzek, megélek. 

Előzmény: alomhajos (1771)
alomhajos Creative Commons License 2023.02.05 0 0 1771

Amit írok értelmezést, azt vesd össze a lelkiállapotoddal és a hétköznapi életeddel.

Mindkét álom üzenete az, hogy életveszélyben vagy, de nem külső veszély fenyeget, hanem saját magad ellensége vagy. A vonat és a sínek mindig egy kényszerű életszakaszt jelentenek az életben, amelyről nem térhetsz le. Ezen végig kell menned, akár jó, akár rossz, de mindig kötöttséggel és a szabadság-, a szabad döntések feladásával jár, ill. adott esetben a lelki-testi béke rovására megy. Az, hogy leugrottál a vonatról (tökmindegy miért, habár a karkötő csak valamilyen illúziót/vágyat jelenthet), azt mutatja, hogy nem akarsz végigmenni a jelenlegi életszakaszon. Ez pedig iszonyatos feszültséget okoz, és hiába próbál meg a saját "lelki őröd" figyelmeztetni a veszélyre, nem veszel róla tudomást. Hogy ez mennyire tudatosan- vagy tudat alatt zajlik benned, azt csak te tudnád megítélni. (Habár az éjszaka, a pince, elsötétített szobák, stb. olyan szimbólumok, amelyek a tudat alattira utalnak.)
A második álom már nem figyelmeztet, hanem következményt mutat, de hogy az a valóságban megtörténhet-e, csak rajtad múlik. Ebben az álomban a legfontosabb mondanivaló ez: "...egy tök átlagos napon. Pillanatok alatt zajlott az egész...". Ez megint csak arra utal, hogy nem vagy tudatában a veszélynek. Egyébként ez az álom már nem tartalmaz szimbolikus jeleket, mint az első álom, hanem a lehetséges (de még nem biztos) valós következményeket mutatja meg.

Nos, ennyi. Mint mondtam, vesd össze az értelmezést az ébrenléti lelkiállapotoddal, hogy helytálló-e. Amennyiben igen, sürgősen változtatnod kell a belsődön, a gondolkodásodon. A kötött sínpályáról csak úgy tudsz szabadulni, ha elengedsz dolgokat. Nem csupán gondolatban, hanem azt meg is kell tenni. Amikor sikerülnek az első lépések, akkor lehet, hogy álmodban már egy autóbuszon fogsz ülni, aminek már nincs kötött sínpályája, arra megy, amerre vezetik. Amikor elérsz arra a pontra, hogy uralod az életed, akkor lehet, hogy álmodban te magad vezeted a buszt vagy a kamiont, és élvezni fogod azt, hogy egy-egy mozdulattal, milyen könnyedén tudsz ekkora terheket irányítani.

(De mint mondtam, nem biztos, hogy jól értelmezem az álmaidat, mert a jelenlegi életedet és lelki állapotodat csak te ismerheted. Így előfordulhat, hogy mindkét álom, csupán valamilyen banális eseménnyel függ össze, mint pl. egy nemrég látott film, egy olvasott cikk stb. )

áh. 

Előzmény: mától.iszom (1770)
mától.iszom Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1770

Szia! Nem sokáig. 

Előzmény: Barátocska :) (1769)
Barátocska :) Creative Commons License 2023.01.25 0 0 1769

Hűha! Az kemény. És a hatása alatt állsz még? Ennek az utolsó álomnak? Meddig nyomasztott?

Előzmény: mától.iszom (1768)
mától.iszom Creative Commons License 2023.01.25 0 0 1768

Szia Bari! 

 

Mostanában, persze. Aznapiak. 

 

Előzmény: Barátocska :) (1758)
Barátocska :) Creative Commons License 2023.01.23 0 0 1767

A tudatos álmodás "nagy öregje", Charley Morley, mielőtt nagymester lett,  saját bevallása szerint ő is gördeszkázásra és ugyancsak csajozásra használta a tudatos álmodást. Úgyhogy ne aggódj, ez még nem baj :D

Előzmény: rhénai (1765)
Barátocska :) Creative Commons License 2023.01.23 0 0 1766

Nem akarlak idegesíteni, de itt offolunk ám ezzel a témával :D

(Bocs, de tényleg :D). Van saját topikja, menjünk át ide:

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9004321&la=157489731

Előzmény: rhénai (1764)
rhénai Creative Commons License 2023.01.23 0 0 1765

Régebben nagggyon ritkán nekem is volt valamelyest tudatos álmom de csajozásra használtam :))talán háromszor de azóta semmi.

Előzmény: Barátocska :) (1762)
rhénai Creative Commons License 2023.01.23 0 0 1764

Én azt tervezem hogy tudatos álomban előkérem az altudatombol a "rémalakot" ami egy fel nem dolgozott lelki trauma lehet és ha a jelképező rémalakot kihivom megkérdezem ki vagy mit illusztrálsz akkor megszelidül és én MEGGYÓGYULOK például.

Node ehhez előbb tudatos álmodás kellene :))

Talán karmikus akadály van ? isten gátolja mert fenyitve vagyok ?

rhénai Creative Commons License 2023.01.23 0 0 1763

Nem világos miért van visszaesés.

Előzmény: Barátocska :) (1762)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!