Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.27 0 0 254
svédek, a legrosszabb fajta
Előzmény: Szőrös (253)
Szőrös Creative Commons License 2005.01.27 0 0 253

okéj

eladó Hives-TwoTiming... 7" kislemez 800-ért, mert kettőm van belőle

Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.27 0 0 252
topicot felhozni!
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.09 0 0 251

igen, annal cikibb nincs!!!

ne aggodjon senki 1000% hogy haza fogok menni, nem akarok en itt ehenhalni meg mindenfele elovarosban bolyongani a felkesz jogsimmal

 

racebannon- the myth of monogamy

 

 

Előzmény: new noise (250)
new noise Creative Commons License 2004.08.08 0 0 250
Nekem élőben annyira nem tetszett! Az első szám aranyos volt azzal az elnyújtott agymenéssel, de egyébként szerintem jobb lemezen! Remélem jó ott kűfődön!!Azé' majd még gyere vissza! By the way az nagyon ciki, hogy tetszik egy JJ72 szám?!? Viszont tényleg csak egy.
Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.20 0 0 249
arulo lettem

A Liarst két együtteshez szokták hasonlítani, az úgyszint
New York-i
Sonic Youth-hoz, és Yeah Yeah Yeahs-hez. Az előbbivel
turnéztak, és
igen, az utóbbi énekesnőjével, Karen O-val jár a
frontember. A Liars
felfogásában a post punk nem egyenlő a New York-i art dance
mozgalom erőltetett retró pózaival, biográfiájuk szerint
minden pénzük
stúdióeszközökbe fektették második albumuk elkészítésekor, amit
egyébként egy New Jersey-i erdő közepén vettek fel, a
szünetekben
boszorkányságról és démonokról szóló könyveket olvasgatva. Azt
ígérik, hogy a következő lemezük „kifejezetten humoros
lesz”, de ezzel
(They Were Wrong So We Drowned) másodszorra turnéznak
európában, és mivel ilyen kaliberű zenekarok nem mindennap
látogatnak el hatodik kerületi szórakozóhelyekre, ezért
senki ne
sajnáljon rájuk 800 forintot augusztus 3-án. (Szilvuplé, Ó utca-
Nagymező utca sarok, koncertkezdés 20h) www.liarsliarsliars.com

Szőrös Creative Commons License 2004.06.22 0 0 248
ellenforradalom se vagy, legfeljebb egy sörpuccs
Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.22 0 0 247
fiatalember, a kulturális forradalmunkba ne keverje bele a magánélet felszabadításának forradalmát!

egyébként a "magyar britpoptalanítás" kezdeményezésről se se feledkezzünk meg, csak mondom, ha már levertül ezt a galád ellenforradalmat, ne elégedjünk meg, pusztítsuk el a gonosz tengelyét

Előzmény: new noise (246)
new noise Creative Commons License 2004.06.22 0 0 246
Válald föl önmagad zeusz, hidd el segíteni fog. Van egy ismerősöm, aki szinte pokollá tette saját és környezete életét,azzal, hogy elfojtott vágyai miatt frusztráltan viselkedett a nap 24 órájában.
Nincs ezen semmi szégyelni való, aki szeret az így szeretni fog, aki nem, hát az meg sosem volt igazán a barátod.Nem rossz ez csak más.Hidd el, így mindenkinek jobb lesz. Bátorság!! Ha tudok segítek...csak szólj...
Előzmény: zeuszka (245)
zeuszka Creative Commons License 2004.06.22 0 0 245
nem tudom.
talán mert nem merek homoszexuális lenni.
Előzmény: PaidinCigarettes (244)
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.06.22 0 0 244
Ejha! Nem értem ezt az ellenszenvet, zeusz. Tulajdonképpen miért baszogatsz?
Előzmény: zeuszka (243)
zeuszka Creative Commons License 2004.06.21 0 0 243
Nos, én is valami ilyesféléről gagyogtam.

na, végre egy kis önkritika. most már mondhatnál is valamit.

Előzmény: PaidinCigarettes (241)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.21 0 0 242
bengesz? az a dzsoja?
Előzmény: themanwho (240)
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.06.21 0 0 241
Nos, én is valami ilyesféléről gagyogtam. Elég ékes példája a gumiforradalmároknak a Killers "indie rock&roll" c. száma. Már vártam, mikor lesz egy együttes aki megmondja a faszát végre indie-rock témaban, de ahogy az énekes kiáltja az "indie rock&roll for meeeeeee" refrént az több, mint szánalmas.

Na mind1, manwho jót szólt, fel lehet oszlatni a forradalmi tanácsot?

Ja, kérem abolish_work megrendszabályozását, ha már lúd!

Előzmény: abolish_work (238)
themanwho Creative Commons License 2004.06.21 0 1 240
nyugi fiúk, minden oké, lényeg az, hogy fiatalok vagyunk (már aki), jól szórakozunk (már aki), szóljon a rock, bulizzunk, nyissuk a sört, inditsuk a bengeszt, valami ilyesmi. a többi lényegtelen
new noise Creative Commons License 2004.06.21 0 0 239
Persze igazad van! Ez csak egy kicsit túlnyújtott poénkodás volt.(Ezúton is bocsi themanwho-tól) Szerintem semmilyen forradalomról nem beszéhetünk, csak kicsit mostanában megszaporodtak a nekem néha tetsző, néha nem , nagyjából hasonló zenekarok. Szerintem is nevetséges a Kasabian műmájer lázongása, meg a divatlap, amit NME-nek hívnak...(Viszont Mo.-n még cikizni se nagyon lehet semmit.Valami itt is lehetne már...na mindegy) Az INC ,meg Refused stb. az kicsit más, mert ott már erősen politika, filozófia, művészetelmélet is bejön a képbe.Ők speciel ezt szerintem jól csinálják, a Kasabian meg nem, de a zenéjüket birom.
Előzmény: abolish_work (238)
abolish_work Creative Commons License 2004.06.21 0 0 238
hello,
én csatlakoznék themanwho-hoz.. kezd idegesíteni ez a felhajtás ami megy mtv2-n NME-ben stb. Néhány zenét persze szeretek (a Strokes-t is igen), de hát ha jó számokat írnak, miért ne tenném.
De forradalomnak hívni ezt a majomparádét,
aminek szép jeleneteit tárja elénk az általam oly nagyrabecsült "ifjúsági kultúra" (mégjobb "szubkult."-nak vagy neadjisten "ellenkult."-nak hívni... bár ezt még nem merik) médiája, nos ez - ha létezik egyáltalán olyan mint forradalom -
__ a forradalom megcsúfolása. __

mindegy ezt már százan elmondták

New noise, ebbe az NME-forradalomba INC nem tartozik bele (bár a zene hasonlónak tűnhet). Neved alapján több tájékozottságot, lécc.

Ami viszont annyira jellemző erre az egészre a Kasabian zenekar munkássága, főleg az mtv2-NME által szervezett "mozgalom" meg "titkos koncertek" Londonban meg hasonló pr-dolgok. Nevetséges. Azonnali föloszlatást, száműzetést!

Venceremos.

Előzmény: new noise (235)
new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 237
By the way...Vicces ,hogy egy puncival reklámozza az invitel az ADSL-jét! Nem vagyok egy erkölcscsősz, de azért már kicsit sok, nem?
(Topicban látható hírdetésről van szó.Legalábbis nálam ez jelenik meg)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.20 0 0 236
sajnos tévedsz, Én nem értek a zenéhez, úgyhogy nincs is Véleményem, no meg nem is értem, hogy miről szól a topik
Előzmény: ipls (232)
new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 235
Vannak kapcsolataim...Szeretnélek felvilágosítani, hogy kevés vagy te ehhez!A pásztorokat a yakokkal együtt már rég beszerveztük az ellenállásba, így hát nem elég ,hogy lehetetlen a loyalistáknak akár még Szibéria közelébe is jutni, ráadásul sok bátor harcosunk partizánkodik közülük az Ősrock Birodalom keleti határán. Jól felkészítettük őket.Az anyatejjel szívták magukba INC és a Strokes számait.Ha feldühítik őket megállíthatatlanok. Az a néhány pocakos, kamionos bajszos, 40-es progrock arc aligha állíthatná meg összehangolt támadásukat. Kötélen fogsz lógni kutya!!! Eltipor az MTV2, meg a népharag!
Előzmény: themanwho (234)
themanwho Creative Commons License 2004.06.20 0 0 234
óriási tévedésben vagy, téged nem akar senki megvenni. a forradalom vezetőinek pusztulniuk kell, hogy intő például szolgálhassanak az utókornak. persze nem lesz nyilvános kivégzés, meg ilyenek, nincs szükségünk mártírokra, vértanúkra. szibériába fogunk száműzni, ott majd alakíthatsz bandát a yak pásztorokból, csak vigyázz, a legközelebbi konnektor a tábortól háromezer kilóméterre van, jó hosszú zsinórt kell vinni a gitárhoz.
Előzmény: new noise (233)
new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 233
Nem ,nem és nem!!! Aki igazán hisz az eszmében az eltánoríthatatlan a forradalom nemes ügyétől. Nálam is már bepróbálkozott néhány ügynök! Ajánlottak korlátozott példányszámú,eredeti Piramis lemezt, Sirius koncert kazit, Best of Radics Bélát stb...Mondták, hogy egyszerűbb ,jobb a mi oldalunkon.Még befolyásos pozíciókat is felajánlottak, hogy az átlag ember számára felfoghatatlan pénzösszegekről már ne is beszéljek...De én, mint a forradalom egyik prominens személyisége ,felelőséggel tartozom! Én,mint a megvesztegethetetlenek egyik utolsó bástyája példát kell, hogy mutassak. Gondolom említenem sem kell, hogy minden felajánlást visszaküldtem a pöffeszkedő zsarnok themanwho-nak és ezáltal is üzenem neki, hogy sohasem győzhet! Én elpusztítható vagyok, de a forradalom nem az! Valaki mindig a helyembe lép és az a valaki is utolsó véréig tenni fogja a dolgét, ahogy még én is teszem, tenni fogom. Lehet, hogy kevesen vagyunk, de a szívünk megtöbbszörözi erőnket és mi megmutatjuk, hogy legények vagyunk a gáton!!!Nem lesz több Pokolgép reunion és Ossian koncert!!!Elég volt!!!
Fegyverbe!!!!
Előzmény: themanwho (231)
ipls Creative Commons License 2004.06.20 0 0 232
Szerintem o Azsanprovokator.
Előzmény: SEDI (230)
themanwho Creative Commons License 2004.06.20 0 0 231
jobb, ha tudod, minden forradalom azon bukik el, hogy egyeseket meg lehet vesztegetni vagy félemlíteni. hidd el, közöttetek is vannak sokan, akik 30 ezüstpénzért, egy dedikált omega vagy edda lemezért, esetleg a büntetlenség biztosításának igéreéért hajlamosak megtagadni a legnemesebb forradalmi eszméket is.
Előzmény: new noise (229)
SEDI Creative Commons License 2004.06.20 0 0 230
neked mi volt az ezt megelőző nikked, kérlek?
Előzmény: new noise (229)
new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 229
ÁHHHHÁÁÁÁÁ!!!!Most esett le!Tehát a Csabi csak a konzervatívok jól álcázott, fiatal kémje.Már értem miért hagyta el az országot.Érezte, hogy kezd forró lenni a talaj a számára és muszáj volt kitalálnia egy alibit(Pixies koncert), hogy megléphessen a forradalmárok táborából. Ez már felháborító barátaim!!A loyalista konzervatívok már a legalantasabb eszközökhöz nyúlnak!Ezt nem engedhetjük!!!Themanwho és csatlósai erőfitogtatás céljából felfedték Csaba valódi kilététét!Hányan lehetnek még közöttünk?!?Vessünk véget themanwho gonosz diktatúrájának!!!Sehonnai bitang ember, ki most ha kell halni nem mer...Szálj végre szabadon ,ahogy fennt a sok madár! Így élni jutalom, halgass rám...Éljen a forradalom! Vesszenek az ősrockerek!
Előzmény: themanwho (228)
themanwho Creative Commons License 2004.06.20 0 0 228
na jól van, kis petőfik, bohóckodjatok még egy kicsit, de ne feledjétek, a forradalmárok és a mosónők korán halnak. hamarosan felzámoljuk az összes forradalmár gócpontot, ledöntjük a barikádokat, aztán jöhet a vésztörvényszék, majd a teljes restauráció és újra visszaáll a korábbi társadalmi, politikai, zenei rendszer
PaidinCigarettes Creative Commons License 2004.06.20 0 0 227
Heh, látom, ahogy az új zaj liberation frequency-n jön az éteren keresztül és letépi az ellenforradalmár füleket...
Előzmény: new noise (226)
new noise Creative Commons License 2004.06.20 0 0 226
Hoppá-hoppá!Nekem csobogsz kis patak?!?Szögezzünk le valamit itt én vagyok a legkeményebb faszagyerek és én majd jól megmondom...A Csabi kőkemény, de hozzám képest piskóta. Mindenki tartsa magát hozzám, különben eltöröm a kezeteket...
Előzmény: themanwho (225)
themanwho Creative Commons License 2004.06.20 0 0 225
na, idefigyelj, a csabi IGENIS kőkemény arc. keményebb, mint a rolling stones, úgyhogy jobb, ha nem kekeckedel, mer olyat kapol a szádra, hogy a fogaid körmérkőzést fognak játszani a bennmaradásért
Előzmény: new noise (223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!