Keresés

Részletes keresés

bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.10 0 0 1
De találtam egy ilyen topico itt is, mergez írta anno: :-)))

Szedd le az egész CD-t egy imagefile-ba úgy, hogy egy 'cue'-filet generáljon, erre az Exact audio copy-t ajánlom (www.exactaudiocopy.de), remek grabber és mondjuk Neroval írd ki szintén image-ként.

Csak azt nem értem, hogy itt miért kell kétszer csinálni ugyanazt?... :-)))

bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.10 0 0 0
Én még nem találtam CUE oprciót a Neroban.
De szerintem jobban jársz egy daraboló progival, igaz azt nem'tom hogy lehet megoldani, hogy értelmes részeknél daraboljon.

De ha van fölös félórád, akkor töltsd le a Mixmeistert, és darabold szét azzal. Kicsit körülményes és WAVbe ír ki, de jobbat nem'tok... :-)))

Előzmény: Svenne (-)
Svenne Creative Commons License 2003.01.09 0 0 topiknyitó
Helló emberek!
Rengeteg mixcd-m van már, és most is rendszeresen írom a cdket, nap mint nap. Techno rulez.

Van 1 kérdésem hozzátok! Ilyen jellegű témával még nem találkoztam, szóval szerintem itt az ideje fellőni egyet.

Tegyük fel, hogy van 1db 100 megás mixem, és hozzá a CUE-file. Melyik programban mit csináljak, hogy olyan CD-t kapjak, ami disc-at-once, külön számokból áll köztük 0mp szünettel és ehhez használom darabolásra cue filet?

CDRWIN-t hallottam már, de nekem felírja az egész mixet a cdre, majd kiír valami processinget, és semmi sem történik. Ha várok, folytatja, ha megszakítom az írást, akkor csak az egész mixet kapom a CDre, tehát akkor használhattam volna bármelyik más cdírót is. SEGÍTSETEK!!!

Neroval lehet CUEzni?

danke danke
ciao

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!