Keresés

Részletes keresés

tonyo29 Creative Commons License 2011.06.21 0 0 36

ez tetszik :)

 

Előzmény: Karolina35 (35)
Karolina35 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 35

Bár kihaltnak látszik ez a topic, de halfingi humorán és egyben komoly linkjén felbátorodva, idézek Szexától:   (szexa.hu)

 

"Ezeknél a nőknél a háttérben a teljes kielégülést, teljes ellzulást nyújtó orgazmus hiánya áll. Egyfajta orgazmuszavar. A nimfomán nő minden újabb és újabb szexben, minden újabb partnerben ezt a hiányzó, de tudattalanul vágyott szexuális kielégülést keresi.

 

A nimfomán nő önértékelése bizonytalan. Állandó megerősítésre van szüksége, hogy ő jó nő.

 

A nimfomán nő elsődleges örömét az újbóli és újbóli csábításban leli. Kacér, kihívó, hódító. Élvezi, ahogy partnerében újra és újra felkorbácsolja a szexuális vágyat és hogy végül a férfi nem zud ellenállni. A nimfomán nőnél a csábítás, partner ráhangolásii folyamatának nagyobb a jelentősége, mint magának az aktusnak, orgazmusnak."

 

Tehát én csak fokozottan vágyok a szexre, a szeretkezésekre, az orgazmusokra,   de nimfomán nem vagyok. :-)

 

Karolina                                                

Előzmény: halfingi (12)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.10.28 0 0 34
Én azért lettem nimfomán, mert sosem kaptam meg amit akartam. Sem a szexet sem a lelki kielégülést. Sokkal indulatosabb és szókimondóbb vagyok mint az átlag ember.
Egy olyan lánnyal, aki egy picit is tetszik és kedvelem szívesen elmennék kefélni.
Nekem érzelem sem kell hozzá. Ha tud szeretni úgyis megkedveljük egymást, ha nem meg úgysem lesz semmi. Én már csak azért is szexel kezdem az ismerkedést. Ítéljenek csak el. Így legalább egyből kibújik a szög a zsákból. Meg aztán szeretem fölhúzni az embereket. Jó móka, hogy gyorsan megtudom a világról alkotott képüket és, hogy mi és ki fölött ítélkeznek tudatlanul. Általában a 99 százalék elbukik de hát ez van.
Ilyen belenyugvós, tutyimutyi nép a magyar. Nem hiába tartunk ott ahol tartunk.


bi_snoopy Creative Commons License 2003.03.06 0 0 33
Egy személy a gyorson. Vagy a SeXpressen... :-)))
Előzmény: Törölt nick (28)
Sutan Creative Commons License 2003.03.06 0 0 32
Hogy milyen figyelmetlen voltam...
Ezért kell mindig elolvasni, mielőtt elmegy.:)
Előzmény: Törölt nick (31)
Sutan Creative Commons License 2003.03.06 0 0 30
Inkább egy expressz.
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.06 0 0 29
Vagy gyors ? :o)
Előzmény: Törölt nick (28)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.03.03 0 0 27
hűű, pár dolog engem is lekötne... :-)))
danken75 Creative Commons License 2003.02.28 0 0 25
...még annál is...
Előzmény: murray (1)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.02.28 0 0 24
Vagyis pontosabban? :-)))))))
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.27 0 0 22
érdekes, de hogy jön ez ide?
Előzmény: irnik (21)
irnik Creative Commons License 2003.01.17 0 0 21
Szatírok

A köznyelv a mutogatós, leskelődő és kéjtolvaj személyeket (frottőrök, voajörök stb) nevezi szatírnak. Az elnevezés a görög-római mitológiából származik, ahol az erdei félisteneket, mint a férfiasság megtestesítőit jelölték a szóval. Eredetileg Pánhoz hasonlóan félig ember, félig állat alakban ábrázolták őket a korabeli festményeken, vázákon. Később, a Dionüszosz kultuszkörbe sorolták a szatírokat, s az ábrázolásokon az állati jelleget csak parányi szarvval, bojtos farokkal, hegyes füllel jelezték. Jellemrajzukban a gátlástalanság, erkölcstelenség, később pedig a humor bukkan fel. Nevükből származtatható a szatiriázis kifejezés, amely alatt a szakirodalom a férfiak betegesen felfokozott heteroszexuális vágyát, kritikátlan partner váltogatását érti.
forrás

bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.17 0 0 20
Halló szexmániákusok???!!!!!! :-)))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.06 0 0 18
Mint látszik, mindkét meghatározás tartalmazza a "felfokozott" szót. Az egyik "kórosan" is. Itt mindjárt látszik a probléma is: Mihez képest felfokozott? És miről ismerszik fel a kóros? Ha egész nap csak kefélni akar, és ez minden nap így van, pedig naponta többször is jól megdugják, nos akkor talán mondhatjuk rá, hogy "felfokozott", legalábbis az átlaghoz képest. Na, de kóros ez?
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.06 0 0 17
Mi a nimfománia?
Officina Egyetemes Lexikon: "nők felfokozott nemi vágya"
Idegen Szavak és Kifejezések Szótára: "nőknek kórósan felfokozódott nemi vágya"
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.06 0 0 16
Ezt úgy hívják hogy szatíriázis
Előzmény: bi_snoopy (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 14
Én úgy tudtam, hogy ők éppen azok akik az átlagnál többször elégülnek ki és több szexre is vágynak emiatt, illetve eleve ilyen a libidójuk. Az sztem nem nimfó, aki sosem elégül ki, mégis állandóan csinálja, hanem hülye.( szubj. vél.)
Előzmény: halfingi (11)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.05 0 0 13
Thx :-)))

Azért remélem a cím elírás nem zavar meg senkit, hogy írjon az "éhségéről"... :-)))

Előzmény: halfingi (12)
halfingi Creative Commons License 2003.01.05 0 0 12
Nimfománia: A férfi meghatározása arra a nőre aki többször akar szexet,
mint ő. Frigid: Ellenkezője a fentieknek.

még egy meghatározás:
"A nemi vágyak állandó kielégítetlenségének állapota." (http://www.externet.hu/szexualitas/lexi.html#n)
ebben tényleg nem szerepel, hogy nőknél.
Angol értelmező szótár szerint viszont: "excessive sexual desire by a female"
(értelmező szótáram nekem sincs, de elég egy keresőbe beírni a szót:))

halfingi Creative Commons License 2003.01.05 0 0 11
Szerintem a nimfománia szót csak nőkre szokták használni.

Nimfománia


"Férfiéhséget, a nők kórosan fokozott szexuális késztetését jelenti a szó. Ez az állapot rendszerint kritikátlan, válogatás nélküli partnerkapcsolatokat is eredményez. Jellemzője az orgazmus hiány. A beteg tehát a számtalan közösülés ellenére sem jut kielégüléshez."

(http://fox.klte.hu/~keresofi/mke/n.htm)
nimfománia

kóros érzékiség, erős nemi, szerelmi vágy, bujaság nőknél

Előzmény: bi_snoopy (10)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.05 0 0 10
Őszintén szólva nem néztem meg a szótárbna... De ez azért nem olyan jó, hogy a nimfomán szó rosszul van bent a köztudatban... :-(
Mindenesetre sok orgazmust mindenkinek! :-)))
Előzmény: Griff madár (9)
Griff madár Creative Commons License 2003.01.05 0 0 9
Igen, így van, de kivételesen fátylat rá.

Igen, van némi fogalomzavar is, sokan azt hiszik, nimfomán azt jelenti, hoy megállás nélküli igény a baszásra. Nos, nem így van.

Előzmény: bi_snoopy (8)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.05 0 0 8
Ehh, akkor lehet már eleve elrontottam a nyitást??? Na mind1! Vagyis nem, de ez már mind1! Akkor kicsit fogalomzavarban szenvedek...
Előzmény: Griff madár (7)
Griff madár Creative Commons License 2003.01.05 0 0 7
Szrintem mély kulturálatlanságra vall önmagunkat lenullázni, és sportszerűtlen is.

Nimfománnak pedig az hívják, aki nem ud egyszer sem kielégülni... borzalmas betegség.

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 6
én is ilyen vagyok
Előzmény: bi_snoopy (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 5
Akinek elég 1 orgazmus is, az meg is érdemli.

Keress hasonló igényű párt és csodálatos szexuális életed lehet!
Az, hogy ki fogsz e égni nem a testedben fog eldőlni, ne aggódj. Aki szereti a szexet és normálisan tud élni, az nincs veszélyben.

Előzmény: bi_snoopy (-)
bi_snoopy Creative Commons License 2003.01.05 0 0 4
A húzással nincs baj, de nekik elég 1 is... persze nem mindenki van így, csak nagyrésze... :-)))

Bármilyen hozzászólás jöhet a témához... :-)))

Előzmény: kutrincza (2)
Inkognito01 Creative Commons License 2002.12.31 0 0 3
SZVSZ három fő dolog befolyásolja az "aktívságot". :)

1.) Személyiség. Ez adott tényező. Van, akinek elég heti egy alkalom is, de olyan is van, akinek a napi 4-5 sem számít extrának.

2.) Kor. Nyilván minél fiatalabb az ember, annál jobban kívánja a szexet. De ez sem teljesen általános. (Én pl. nem feltétlenül 20-22 évesen voltabb nagyon szexéhes.)

3.) Egyéb körülmények. Ebből számos van. Pl. a partner, időjárás, lelki állapot, stb. Azért érdemes erre jobban figyelni, mert míg a fenti 2 tényező nem befolyásolható, addig ez nagyon is. Így például kinek ne pezsdülne meg a vére tavasszal, a kellemes melegben a kedvesével sétálva az erdőben? :) De ugyanígy fel lehet dobni egy ellaposodott kapcsolatot is.

Személy szerint én elég széles skálán mozgok e tekintetben. :) Néha én is megijedek, hogy hetekig nem érdekel a szex, vagy éppen ellenkezőleg, másra sem tudok gondolni. /Most éppen útóbbi! :)) /

kutrincza Creative Commons License 2002.12.31 0 0 2
Miért lenne eleged ? Legfeljebb kedved nem lesz, ha mindig ugyanazzal a partnerrel teszed ! :-)
Bár így 40 felé kizárólag hetero kapcsolatban elég (lenne) a napi két numera ...
De miért nem húzod Te tovább a partnereid orgazmusát ??? Megtaníthatnád igazán nekik ! Esetleg tréningezhetnétek a megismételt aktusra ...
Előzmény: bi_snoopy (-)
murray Creative Commons License 2002.12.31 0 0 1
20-22 éves koromban én is mindent megb..tam volna ami élt és mozgott, de így 30 felé már elég napi 1 max 2 is!
lesz ez még így se!:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!