Keresés

Részletes keresés

PElbai Creative Commons License 2002.12.31 0 0 25
240, bocs
Előzmény: PElbai (24)
PElbai Creative Commons License 2002.12.31 0 0 24
Gyerekek nevetséges ez a topik.
Ha már annyira tíltakoztok egy betelefonálós 204 Ft+ÁFA-s műsor ellen, akkor tegyétek azt a Való Világ és a Nagy Testvér miatti több 10 milliós 240 Ft-+ÁFÁ-s műsor ellen is.
Ott is sok hülye ember fizeti a telefon díjat, itt is.
wizes Creative Commons License 2002.12.31 0 0 23
Nyálad tsak baloldalt nincs kerités?
wizes.
Előzmény: PElbai (20)
echelon Creative Commons License 2002.12.31 0 0 22
1.1 Aki felhívja, önként hívja föl. Például édesanyám - noha nyugdíjas, orvoshoz is jár - nem fogja felhívni soha.
1.2 Ha annak a nyugdíjasnak nincs senkije, akivel elbeszélgethetne, akkor fizesse meg, hogy valaki elbeszélget vele.
(Én 30e helyett 20e-ért is beszélgetek vele fél órát.)
1.3 Nem értem, milyen szegény nyugdíjas lehet, aki 30e HUF-ot kiszór a semmire... (Azok a 19e forintok ide vándoroltak?)
2.1 Az ORTT soha nem fog szólni ilyenért: bejelentést kell tenni, 24 órán belül, pontosan megjelölve, mibe ütközik a dolog.
2.2 A rendőrségen is feljelentést lehet tenni: egyrészt a távgyógyító ellen, de inkább a tévétársaság ellen - ha egy interneszolgáltatót lehet basztatni mp3 fájlok miatt... (A távgyógyító csalást követ el, de van valami a kuruzslásra is. A szolgáltató meg ezt közvetíti.)

e

Előzmény: Törölt nick (19)
alfredoo Creative Commons License 2002.12.31 0 0 21
em

mivel ez ugyben egyetertes van (pelbai kivetelevel) jobb es baloldal, nemzeti es nemzetietlen, vallasos es ateista kozott miert nem o ellene tuntetunk?

miert a valasztasi csalasok ugyeben tuntetnek, amik nem leteznek?

miert az rtl klubb ellen tuntetnek mert nem hajlando bemondani a fedak sarit a 4 milliot?

miert nem gyurcsok doktor(???) ellen jon letre egy ossznemzeti tuntetes? szolasszabadsag van gyurcsok doktor(???) azt mond amit akar. mi meg tuntethetunk ellene, a sarlatansag, a butasag vamszedoi ellen. fogjunk ossze! hajra magyarok! pelbai reszvetelere nem tartunk igenyt. o egyetert gyurcsok doktorral. mint irta is...

ki szervezi meg a tuntetest? hol van a budapest tv szekhaza? remelem nem egy templomban. mert templom kornyeket 300 m prostitualni es tuntetni nem szabad. meg otthon is csak felve lehet kefelni. templom kornyeket konnyu szentsegteleniteni meg....

Előzmény: Törölt nick (19)
PElbai Creative Commons License 2002.12.31 0 0 20
A kormány is így "gyógyít", tehát a baloldal felháborodása számomra érthetetlen.(:-)))
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.31 0 0 19
Ja... lásd lejjebb nyugdíjas nénike, aki a nyugdíja felét majd telefonra költi emiatt a féreg miatt. :-(
1szerűen nem értem, miért nem tudják rács mögé juttatni. :-(((
Előzmény: Szaktopicnyitó (9)
wizes Creative Commons License 2002.12.30 0 0 18
Nyugi! Kerítése van! Közötte kereng merengve!
wizes.
Előzmény: Ariel (17)
Ariel Creative Commons License 2002.12.30 0 0 17
en azt az oreg kisztitkar es javszer arafat mixekent kinezetu fickot birtam /keso tavasszal es az osszel is volt/ aki szinten szuggeralosan nezett a tevebe es azt mondta: "ha kell mozduljunk egyutt", meg "hajra magyarok", meg " a fejunket emeljuk fel ne az oklunket", meg "az ország felének jár egy tévécsatorna" es hasonlo igeket szort a vakok es benak ele. azok erre fogtak magukat es meg a fulukbe is forro olmot ontottek, nehogy ezek utan mast is meghalljanak.. :DDD

jah... es ennek a szektanak az egyik papja csak 500e+afaert nyilatkozik, amit a fopapnak kell utalni... es ezeket sem rakjak lakat ala.. :DDD

wizes Creative Commons License 2002.12.30 0 0 15
Nna a teflonytársaság sem kevés hasznot zsebel!
párcor láttam 1-2 seccig! A gusztusát válogassa meg a pokolfajzat!
wizes.
Előzmény: hét szűk esztendő (5)
ex_lx Creative Commons License 2002.12.30 0 0 14
Nem, inkább fityisz: ha pl. az RTL klubot nem lehet szapulni a kapcsológombra hivatkozva, bármilyen primitív éppen a szapult program, akkor semmi mást sem lehet.
Amúgy kibic vagyok. :)
Előzmény: tne (12)
misimacko Creative Commons License 2002.12.30 0 0 13
Ez az Anettka csatorna ?
tne Creative Commons License 2002.12.30 0 0 12
Strucc ?
Előzmény: ex_lx (1)
armagnac Creative Commons License 2002.12.30 0 0 11
+- hejsírás...
Előzmény: armagnac (10)
armagnac Creative Commons License 2002.12.30 0 0 10
Azért ez nem egy felelőségteljes hozzáállás:)
Előzmény: Szaktopicnyitó (9)
Első Polgár Creative Commons License 2002.12.30 0 0 8
hat lehet, hogy az aktualpolitikahoz semmi, csak kivancsi vagyok, hogy ami ott folyik nem utkozik e BTKba (szerintem igen) es hogy az ORTT miert nem lep. az pedig mar politika.
Előzmény: szarvasmarha (3)
micacska Creative Commons License 2002.12.30 0 0 7
Ez a csatorna elképesztő; politikailag, szakmailag, mindenhogyan./Mazohizmusból:-) a Polórát nézem néha./
Ennél csak az emberek hiszékenysége megdöbbentőbb.Nem értem, hogy az idős hölgy miért bízik még mindig a kuruzslásban.
SZVSZ is büntetendő a "távgyógyító" garázdálkodása.
üdv.mic.
P.S.: A legmegdöbbentőbb azonban az, hogy Anettkát valaki pénzelni hajlandó és fantáziát is lát benne.
Előzmény: Első Polgár (-)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.12.30 0 0 6
ez az anettka színvonal,hiszen az ő tv-je.
hét szűk esztendő Creative Commons License 2002.12.30 0 0 5
Múltkor belenéztem Gyurcsók förmedvényében. Egy idős néni épp panaszkodott, hogy az előző hónapban 30 ezer forintot eltelefonált, de nem tudott beszélni a mesterrel. A mester sajnálkozott egy keveset, majd lerázta a nénit egy gyors, mindenre kiterjedő távgyógyítással.
Sajnálatos, hogy vannak akik bedőlnek ennek a csalónak, de még sajnálatosabb, hogy egy TVtársaság engedi garázdálkodni a képernyőn.
Alkmaión Creative Commons License 2002.12.30 0 0 4
Vajon ha a politika erkölcsi minimumot tudna felmutatni, mutathatna e akkor izlésbeli minimumot a médiumnak?

Mégiscsak politika, mert dolga lenne a politikának ezzel és mással kapcsolatban is!

szarvasmarha Creative Commons License 2002.12.30 0 0 3
igazad van,de mi köze ennek a politikához?
Előzmény: Első Polgár (-)
gReg Creative Commons License 2002.12.30 0 0 2
eRre meg azt szokás mondani, hogy struccpolitika. nEm tudom, hogy szerepelhet az a szemét a mai napig büntetlenül a képernyőn. pErsze az ORTT-nek olyan faszságokra, mint a korhatárkarika van ideje. tÖketlen banda.
Előzmény: ex_lx (1)
ex_lx Creative Commons License 2002.12.30 0 0 1
Értem és megértem a gondodat, de nem ilyenkor szokás azt mondani, hogy át kell kapcsolni másik csatornára? Leírásod alapján SzVSz a BPTV csupán megelőzte a lejtőn a többi szemetet. Nyugi, utol fogják érni. :(
Előzmény: Első Polgár (-)
Alkmaión Creative Commons License 2002.12.30 0 0 0
25 vagy 50 százalék0san zárnád kamrába?
Előzmény: Első Polgár (-)
Első Polgár Creative Commons License 2002.12.30 0 0 topiknyitó

nem tudom ki mennyire ismeri, van a BP TV-n egy raszputyin kinezetu feher szakallu szelhamos, aki 240Ft+AFA telefonhivasert kepernyon keresztul gyogyit. egy darabig csak azert neztuk, mert jot rohogtunk a primitivsegein (pl volt akit percekig szuggeralt, volt akinek valami mágikus hengert kellett néznie percekig 300 forintért), de aztán volt egy adás, amitől besokaltam. egy 75 éves nénike hívta fel a távgyógyítót, kb ez volt a beszélgetés:

teledoktor: mi a panasz?
öreg nénike: jaajjj, nagyon fáj a lábam, csak járókával tudok járni
TD: na várjon (szúrósan néz sokáig) ... most tessék próbálni felállni
ÖN: jaajj, nem megy
TD: fel kell állni! sikerült?
ÖN: jaajj egy kicsit.
TD: na ugye, jobb most?
ÖN: hááát nem rosszabb...
TD: tehát jobb. hány százalékkal?
ÖN: tessék?
TD: 25%, 50%?
ÖN: hát 50
TD: na látja, orvos nem javítana ennyit!

ezt a pofátlan, rohadt, más nyomorán élőskődő szarházit legszívesebben tökönlőném, aztán bezárnám egy kamrába - gyógyítsd meg magad köcsög! felkiáltással, de persze azt nem lehet. mindenestre kiváncsi lennék, hogy ez a műsor nem merít e ki egynéhány tényállást a BTKból, pl csalás vétsége. esetleg az ORTT-nek nem kellenne e betiltania ezt a szenny műsort, a műsorszerkesztőt meg eltiltani a televiziózástól egy kis időre.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!