Keresés

Részletes keresés

king jerry Creative Commons License 2009.12.20 0 0 8699
Én a pénzemért nem csak funkciót hanem látványt is szeretnék.

Ja mert neked nem önvédekezni kell, hanem a tanyasi lányok meg a falubikák előtt
villogni.


Az egész ott van elqrva, hogy a holdudvar sűrű nyelvcsapásokkal mindent dicsér, mégha oly troll is amit Bélabá megálmodott.

De szerencsére itt van az ellentábor, mint jómagad és te aztán nem rejted véka alá a véleményedet : csúnya oszt akkó szar biztosan.


Vagy akár vissza leszednek egy 400 Ft-os kínai csúzlival 50 méterről 14-es csapágygolyóval.

Igen, a kínai csúzlik jellemző tulajdonsága hogy 50 méterre 14-es csapágygolyóval 3cm-es szórást és hatalmas átütőerőt képviselnek. Most muszáj idéznem valakit akit nyilván gyűlölsz de kiérdemelted.
Ostoba P....t!

Előzmény: Törölt nick (8697)
abolcskei Creative Commons License 2009.12.19 0 0 8698

  " Asszony előtt értem én kamu dumát, hogy önvédelemre kell meg minden "

     

     ez jó duma !!!   :):):)

Előzmény: Törölt nick (8697)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.19 0 0 8696

Lehet előítéletektől befolyásoltan, vagy régebbi tapasztalatokra hivatkozva fikázni a Keserű fegyvereket, de az tény, hogy az utóbbi 1-2 év fejlesztései között van egy-két telitalálat. Az árukhoz és a tudásukhoz mérten, még egyik-másik, nem is néz ki rosszul, viszont teljesen megbízhatóak! Lásd Omerta (puska) és különböző változatai, fejlesztései, Onesta (revolver) és különböző változatai, Magnum Defender-M 3"-os.

Nyugodt szívvel jelentem ki, hogy ezek a fegyverek ár-érték arányban verhetetlenek és a teljesítményük i több, mint elég!

A drágábbak között is van jól használható, de azokért már Én is sajnálok annyit kiadni!

Előzmény: c.walker (8694)
pipuka Creative Commons License 2009.12.19 0 0 8695
Az élesből átalakítottak ,nem rosszak .Nekem is van egy-kettő.Keserű Műveknek az a nagy szerencséje ,hogy nincs konkurenciája ,így sok választás nincs.Az új puskának az ára szerintem azért ennyi,mert az előállítása kis széria lévén elég nagy költség.
Előzmény: c.walker (8694)
c.walker Creative Commons License 2009.12.19 0 0 8694
,,Egy fegyver 60 ezerért nézzen is ki úgy, mint egy fegyver!

Csókosokon kívűl nem is fogja azt megvenni senki.... ideje lenne már az esztétikára is adni, hogy ne kelljen havonta két bukott trollal kijönni!,,

pontosan,nem véletlenül rossz a keserű hírneve.a rossz külső,rossz belső tartalomra utal.ez nemcsak a fegyvereknél,hanem teljesen más termékeknél is így van.
ismerek fegyvermestert aki megmondta ő sose venne keserűt,márcsak azért se mert látta ,hogy gyártják őket. :-DD
Előzmény: Törölt nick (8691)
abolcskei Creative Commons License 2009.12.19 0 0 8693
Csinálj jobbat  azt akkor legyen nagy a szád , ja és esetleg engedélyeztesd is . Azt sem tudod milyen butaságokat beszélsz . Otthon védelemre az Omerta T / Onesta jelenleg az egyik legjobb megoldás jelenleg a maga 80-100 J -val , kiválló eszközök 35 ropiért !!! De ha megjelenik a Rubber Rain 60-ért ver minden eddigit .
Előzmény: Törölt nick (8689)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.18 0 0 8692

"  Otthon, hamár bohockodni kell (de soha nem kell) akkor akár lehet egy teniszlabda adogoló is.  "

 

Van egy olyan gyanum, hogy a gázpisztollyal, vagy gáz-gumis fegyverrel való önvédekezésről csak elméleti tapasztalatod van és az is téves alapokon nyugszik!

Nem sokkal van kisebb esélye az otthon történő "bohóckodásnak", ahogy te nevezed, mint máshol, főleg vidéken, kertes házban. Ott viszont ezek az utóbbi 1-2 évben megjelent 18 mm-es gumival működő Keserű fegyverek a leghatékonyabbak.

Arról hogy, hogy nézzen ki egy fegyver egy Rejtő Jenő idézet jut eszembe:

"nem baj csak szép legyen"!

Előzmény: Törölt nick (8691)
king jerry Creative Commons License 2009.12.18 0 0 8690
Hát igen, önvédelmi fegyvernél mint tudjuk a legfontosabb szempont a külcsín ugye.
Előzmény: Törölt nick (8687)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.18 0 0 8688

12 lövés, 18 mm-es gumival, 100 J energiával!

A legideálisabb otthonvédelmi fegyver! Kit érdekel, hogy néz ki, ha könnyen kezelhető, hatékony és elnyűhetetlen. Az Onesta revolver is ocsmány küllemre, a maga kategóriájában mégis verhetetlen.

A beígért ár közelében, egy csomó drága esztétikailag szép (ez persze ízlés dolga), GP-t kapni, amik még nem is megbízhatóak!

Van aki mutogatásra és nézegetésre vesz önvédelmi fegyvert, van aki az életét szeretné megvédeni vele!

Melyik a fontosabb szempont?:-))

e250 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 8682
unjuk? ugy tudom csak én linkeltem eddig,nekem is ugy hívták fel a figyelmem:-))
Előzmény: Törölt nick (8681)
e250 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 8680
10mm es nem állít meg azt a 12 sem fogja elírtam.
Előzmény: e250 (8679)
abolcskei Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8678
Igen , csak az Rg-t  10 mm  , míg Viper-t 12 mm gumival , nem mindegy !  ( kg/ négyzet centiméter )
Előzmény: e250 (8677)
e250 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8677
régen összehasonlították a 89s és a 08m -t.
ugyanakkora benyomódást okozott mindkettő.
Előzmény: abolcskei (8675)
e250 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8676
jajj az MFS t már el is felejtettem!!az is van talán olyan erős mint a lapua,de a hivatalos mérések szerint mégse.
Előzmény: abolcskei (8675)
abolcskei Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8675
Nekem is van  VIPER 8-M  kettő is . Szerintem nagyon jó kis revolver  , én MFS-el sem temetném , de valóban Lapua-val Brutál , szerintem  és a próba lemez  szerint is a legjobb 12-es revko !!!!!!!!  Ha valakit érdeklel az egyiktől megválnék .
Előzmény: e250 (8674)
e250 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8674
a keserűk erőségével nem szokott gond lenni az tény,sőt.
lapuával nem nagyon lődöznék rendszeresen(de csak rendszeresre értendő) még kifejezetten gumisokból sem.alfából önvédelemre,mindenképpen azt kell betölteni,különben nem veheti fel a versenyt a 89s el.
a keserűkben nem bízok meg: nagyon zsákbamacska.(néha tudnak jót gyártani)
az alutokos revenge sorozatos balsikere, végképpen elidegenített a keserűéktől.
ami a fegyverdobozt illeti eddig biztosan jó eszköz, amire le tudom írni, hogy megfelelt az rg89s,a recordról hallani ezt is azt is,de inkább a röhm.az összes többi csapnivaló.
az átalakított keserűk közül a sokat dicsért viper08m 35j umával,sem egy nagy átütés,akárcsak az alfa gumis.utobbi 2 lapuval javítható.
ez a gumizós dolog nem egy nagy szám.valóban a legjobb lenne egy pontos,12mm es 60j+?? os eszköz.nyilván revolver,aminek mérete is elfogadható,persze megbízható.
több nem kell.
persze lehetne eladni mondjuk derringert, aminek két csöve lenne,(kisebb laposabb. és mondjuk nagyobb skulót 15-18mm est repítene ki mondjuk 80-100j al.lapuval mükszene is.


Előzmény: Tschülök (8669)
abolcskei Creative Commons License 2009.12.13 0 0 8673

--- Keserű Herkules M 12 eladó !

Dobozában minden papirjával Újszerű , karcolás mentes állapot egy dobnyi lövést élt meg  , majdnem egy egész doboz lőszert is tudok hozzá adni + gumitbogyót is ha kell   ,  küldeni is tudom.   abolcskei@citromail.hu

peter630114 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8671
Keserű omerta 25000.- Ft-ért eladó
TDI-DRAG Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8670
Nagyon köszönöm!!!
Előzmény: Tschülök (8669)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8669

Szerintem nem tetted rosszul.:-)

E250, le fog beszélni az MDM-ről, Alfáról, HW-ról, Viperről, mint gumizható gázpisztolyokról. Az RG 89-et favorizálja, ami teljesen jogos a részéről, hiszen az egy nagyon jóminőségű, megbízható, strapabíró fegyver és Ő sok gyakorlati tapasztalattal randelkezik ezzel a fegyverrel kapcsolatban. Ma üzletben az RG 89S változatát lehet újonnan megvásárolni, ami 12 ezerrel drágább az MDM-nél.

Alább már leírtuk, hogy mik a lényeges különbségek a ma kapható gumisok között.

Személy szerint, mindhárom típussal van tapasztalatom és a hasonló érdeklődésű ismerőseimmel alaposan leteszteltünk már többet is mindegyik példányból. Ezek alapján ki merem jelenteni, hogy a legerősebb és leghatékonyabb az MDM. Ezt a legkönnyebb tölteni, legkisebb a súlya. Hátránya a nehezebb sütése, gyengébb kidolgozása és az elméletbeni kisebb élettartama (erről gyakorlati adat még nincs, sokszáz lövéses példányt még nem ismerek a 100 lövés fölöttinél csak a felületkezelés kopott le a dobról itt-ott.

Bármelyiket választod, jól választassz, mindegyik jó eszköz a maga nemében.

Én inkább azt tanácsolom, hogy újat vegyél mindenépp, ha már eldőlt melyik típus lesz!

Előzmény: TDI-DRAG (8668)
TDI-DRAG Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8668
Köszi a tanácsot!! Igyekeztem ezt tenni, ezért is esett a vélasztásom erre a darabra.

Rosszul teszem?

Örömmel vennék véleményeket!!


Köszönet!
Előzmény: e250 (8667)
e250 Creative Commons License 2009.12.12 0 0 8667
csak ne fegyverkereskedők véleményét vedd figyelembe a saját termékük megvásárlásakor(pl kaliber újság) hanem elfogulatlan felhasználói tapasztalatokat.abból sem eggyet, hanem minél többet!
Előzmény: TDI-DRAG (8663)
robo2 Creative Commons License 2009.12.10 0 0 8666
Szia bocs a zavarásért de nem te árulsz véletlen a vaterán egy munka aksit?
Előzmény: Dzsino3 (6082)
TDI-DRAG Creative Commons License 2009.12.08 0 0 8665
kÖSZÖNÖM!
Előzmény: Tschülök (8664)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.08 0 0 8664
Kérdezd meg a Keserű Művek boltját, vagy  Gunbox-ok valamelyikét, de az is lehet, hogy a Daisy-ben is van.
Előzmény: TDI-DRAG (8663)
TDI-DRAG Creative Commons License 2009.12.08 0 0 8663
Defender M-et szeretnék én is. Hol tudom ennyiért megvenni? Köszi előre is, mailem publikus!!
Előzmény: Tschülök (8649)
e250 Creative Commons License 2009.12.05 0 0 8662
egy gumisnál teljesen mind1 a sütés erőségge,(nem célba lövünk) ugyis pár m ig hatékony,mellesleg elég jól tudtam célozni a régi def2 vel, aminek elég erős a sütése.
Előzmény: Tschülök (8661)
Tschülök Creative Commons License 2009.12.05 0 0 8661

Lehet úgy is használni, úgy precízebb a célzás, kisebb a berántás, pontosabb a találat.

Viszont elég csak az elsütőbillentyűt húzgálni, önvédelmi helyzetben ez a mód a megszokott. Mindkét üzemmódban sokat számít a finomabb, precízebben érezhető sütés. Ebben a Keserű fegyverek hátul járnak, bár egy átlagos férfinak, de még a gyenge fizikumúaknak sem okoznak gondot.

Előzmény: Törölt nick (8660)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.05 0 0 8660
ezeket (röhm;alfa) minden lövés előtt fel kell húzni?
Előzmény: e250 (8659)
e250 Creative Commons License 2009.12.05 0 0 8659
a lényeg, hogy mindig ujabb és ujabb gumisokat,mert főleg a gumisok terén jönnek mindig az ,,újdonságok.,, adnak ki.
ennek természetesen a bevételük növelése a célja a gyártóknak.
valószínűleg már akkor tervezték az alfát, amikor az rg89s még befutóban volt.
illetve állandó favoritizálása az új tipusoknak,hogy jobb ilyen vagy olyan okból mint az elöző tipus, ami nem feltétlen van így.gyakorlati szempontból abszulút lényegtelen milyen a sütése,meg a töltése,éles használat közben ugysincs idő töltögetni.
az rg89s pedig 8mm es gumival is ,,pottyantós,,.451 ből kisebb átmérőjű guminál sincs különbség vagy számottevő különbség a szórásban.
nyilvánvaló,hogy nem fogok egy alfát venni csak azért ,hogy tudjam ,hogy milyen,mert gyakorlati szempontból nem érdekel,hogy milyen finom a müködése.
sőt eggyesek szerint a durva sütés még jól is jön,kevésbé pazaroljuk a skulókat.
durva sütésűt eddig csak keserűt tapasztaltam.talán az rg79 nek volt egy kicsit durva sütés jellege,de ez a beépített rugótól függ.
10 vagy 12mm es? melyik üt nagyobbat?max 80j vagy 60j? akit az eggyik nem állít meg a másik sem fog!
a gumisoknak talán inkább a pszihikai hatása a lényeg. :-))
persze azért hozzunk ki egy alapos ütőerőt.
Előzmény: Tschülök (8658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!