Keresés

Részletes keresés

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.01.30 0 0 16093

Egy MÁSFAJTA "csalamádéról", figyelem, irsai BV-sek és rendőrök!!!!!!

dixxicsirke Creative Commons License 2016.01.16 0 0 16092
zyx75 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 16091

"Régi veszélyek, új megoldások" címmel fantasztikus ajánlat mindenkinek. De most komolyan miért kell az ilyen nyilvánvalóan a nyugdíjasok lenyúlására, átverésére szakosodott cégeknek kiadni a műv.házat? Ennyire nem kelhet az a pár ezer forint amit a terembérért lehet kapni. Hiába szigorodtak a jogszabályok a termékbemutatós cégek új trükkökkel máris visszatértek: A megoldás nem adjuk ki nekik a kultúrházat!!!

Hajnal70 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 16090

Melyik utcában nem volt eltakarítva Ön szerint, segítene?

Üdv, Hajnal

Előzmény: albirsa (16087)
Hajnal70 Creative Commons License 2016.01.11 0 0 16089

Tisztelt Hölgy vagy Úr!

Szombaton és vasárnap is jártam a Temető utcában nem is egyszer. Az utcában nincs árok, tehát az oldalra tolt maradék hó, az olvadt hólé valóban nem tud lefolyni hirtelenjében. A tónak nevezett víz mennyiség, az utca végén a temető előtti homokos "körforgalom" felében található a lejtő aljában, illetve az utolsó ház utáni kiserdőben (ha a temetőbe haladunk a jobb oldalon). De azt is láttam, hogy az ott lakók mindent megtettek, hogy tudjanak segíteni a természetnek. Pl egy hölgy valahol középen az utcában gázos melegítővel olvasztotta a jeget a saját bejárata előtt... Esetleg be tudná pontosabban tájolni "az áldatlan állapotot" házszámmal?

Üdv, Hajnal 

Ui: ha esetleg felmerül a fejekben a gondolat, hogy oda árkot kell varázsolni, akkor azt is legyen szíves megmondan, hogy hova.

Ha a temető oldalába kerül, akkor bizony a most ott parkolók fognak zajongani...

Előzmény: mancinèni (16086)
dixxicsirke Creative Commons License 2016.01.10 0 0 16088

ja, ellenzéki városként példát kéne mutatni :D

albirsa Creative Commons License 2016.01.10 0 0 16087

nekem ezzel kapcsolatban azonnal az jutott eszembe hogy hogy amikor az önkormányzatoktól az állam átvállalta a hiteleket, akkor albertirsa hatalmas nagy adósságtól szabadult meg(ugye itt a sportpálya miatt fizetendő hatalmas adóra gondolok).

Tehát ennyivel maradt több a város zsebében. (tényleg sokkal)

Kérdéses hogy ez a többlet hol van? Miért nincs látható eredménye a megszűnt hitelnek?

Abból a pénzből egy hóeltakarításra simán kellene hogy jusson!!

Na ezen gondolkodjon el mindenki!

mancinèni Creative Commons License 2016.01.10 0 0 16086

Tisztelt lakótársaim!Bizonyára mindenki szembesült már a "télies" áldatlan állapotokkal kis városunkban!Miért nem lehet tenni ellene valamit?Aki teheti kerülje a Temető utcát!Itt ugyanis áldatlan állapotok uralkodnak!Az egész egy nagy jégpálya,ahol nem a jég ott a víz az úr!

albirsa Creative Commons License 2015.12.26 0 0 16085

drogárust fogtak irsán

remélem a sitten fog megrohadni

lightflow Creative Commons License 2015.12.22 0 0 16084

aki polgárőrnek megy az általában hátsó szándékkal teszi..

és ezt nem részletezem inkább.

(persze most mindenki tudna írni kivételt, de a nagy általánosság az ez)

Előzmény: Mega Tróger (16083)
Mega Tróger Creative Commons License 2015.12.21 0 0 16083

polgárőrök élete sem könnyű - Albertirsán a bíróság ítéli a polgárőrt mert ő a bűnöző, 

van ahol a bűnözők ölik meg a polágrőrt... Mind a kettő szomorú

http://hvg.hu/itthon/20151221_Egy_polgarort_szurtak_agyon_Nyaregyhazan?s=hk

Előzmény: dixxicsirke (16082)
dixxicsirke Creative Commons License 2015.12.15 0 0 16082
Hajnal70 Creative Commons License 2015.12.03 0 0 16081

Előző évben a Fabatka szervezett ilyet : 06-20-2424-294.

Előzmény: valaki aki vagyok (16076)
dixxicsirke Creative Commons License 2015.12.01 0 0 16080

hasznos lenne, ha pl. nincs szemtanú

talán visszatartó ereje is lenne, ha már tudat alatt ott motoszkál, hogy kiemelten figyelik a zebrák környékét. mondjuk a tudat alattihoz tudat is kell

Előzmény: szőkék hegedőse (16079)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.30 0 0 16079

Kamerádok kellenek, nem kamerák!

Utólag  - krimninalisztikusan - möghnézzük az elütést?

Előzmény: dixxicsirke (16075)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.30 0 0 16078

Fehér a szakállam, meghagytam, de a hajam meg barna :) Tudok latinnyal bohóckodni is. Ingyér.

Előzmény: valaki aki vagyok (16076)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.30 0 0 16077

Hmm.....Ez befelé van a városban - vagy kifelé: helyben is van néhány állat, röndér meg temetné a munkát. Munkát...."szógálatot".

Tán ezekben a polgármókusőrsökben több van: mert helyiek.

Előzmény: dixxicsirke (16075)
valaki aki vagyok Creative Commons License 2015.11.30 0 0 16076

Sziasztok!

Mondjatok nekem lsz házhoz menő Mikulás kontaktot!

-- 

thnx, V.

dixxicsirke Creative Commons License 2015.11.29 0 1 16075

ma délelőtt 9:50 körül szemtanúja voltam, amikor gyerekek, szülők, idősek igyekeztek az alberti evangélikus templomba az istentiszteletre, kb 1 méter híja volt, hogy nem történt újra gyalogosgázolás a zebrán

a Pest felé menő irányban egy piros autó megállt a zebra előtt, elengedve a gyalogos anyukát a kislányával

erre egy vén f.sz - mert az ilyenre mást nem lehet mondani, kb 70-75 éves tata - piros kettes Golffal átlépve a záróvonalat, kielőzte azt, amelyik elengedte a gyalogosokat, és a gyalogosok előtt áthúzott a zebrán

az álló kocsi sofőrje még az ajtót is kinyitotta az öregre, még szólt is volna neki, hogy "mi a f.szt csinálsz, öreg?!", de az a szerencsétlen se lát se hall, csak ment tovább, majdnem átgázolva a gyalogosokon,

s, mint aki jól végezte dolgát, folytatta az útját Pest felé

sajnos a rendszámot nem jegyeztem meg, de egy kamera inkább lenne hasznos a zebrák környékén, mint amik a kukáknál voltak kitéve, feltéve, hogy azok működtek-e egyáltalán?

ilyen esetben vissza lehetne keresni a szabálytalankodót, aki elkövette a közúti veszélyeztetés bűntettét, és felelősségre lehetne vonni. ezen a zebrán már történt hasonló helyzetben súlyos sérüléssel járó

baleset, vétlen gyalogos kislánnyal

másik kérdés, ha megnyit a Penny, mennyivel hatványozottabban fog fennállni ennek a lehetősége?

szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.21 0 0 16074

Örültem az AH sok októberi kulturális beszámolójával kapcsolatban -  sajnáltam, hogy nem tudtam részt venni, - de ATTÓL, hogy

1956 okt. 23-a évfordulóján a MASZOP és a DéKá is (!!!)  odapofátlankodott és még kegyeletsértően megkoszorúzta az emlék-kopjafát, az durva!!!

Ma van a Kommunizmus Áldozatainak(malenki robot) Emléknapja. MA KOSZORÚZTAK-E AZ ELVTÁRSAK?

A DéKá még 2006 őszéért is felel, és bizony, nem hagyjuk (NJA Szolgálat) hogy Gergényi a bűntársaival megússza, dr. Keresztes főügyész meg esetleg tényleg kereszten lesz.....

Aztán , Szabolcs Ecsém, milyen érzés MSZMP -titkárral és judeo-libbant hölgygyel együtt koszorúdzani??!

Mibe mentél bele?!

Ámbár lehet, hogy a szép események októberben valami kiegyezés /"lokálpatriotizmus"/ eredményei.

A Szlovák Kisebbségi Önkormányzatnak külön gratula.

wályú Creative Commons License 2015.11.16 0 0 16073

van itt megint valami csúsztatás..

Őrkutya megtámad valakit? kettő is? és hol az őr?

valószinű nem őrkutyák voltak azok,hanem kóborkutyák

Előzmény: dixxicsirke (16072)
dixxicsirke Creative Commons License 2015.11.11 0 0 16072
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16071

JAJ!

Tán az én szemetes-kommentem okozta vóna a "köztisztviselésben álló" személy halálhírét???

De - szövegértés, elftársak! - én nem azt írtam, hogy a Mi Lacink "néhai", hanem , hogy ELVTÁRSNAK NÉHAI!

Mint e városka ki nem ciánozott fölső rétegje, szinte mind.....

Nálam egy volt MSZMP-titkár kiiratkozott az értelmiségből, a tiszteletből és ellenségnek tekintem, nem, nem ellenfélnek..... meg híján is van annak és én nem köztisztelem.

A papokon kívül én csak a Fidesz (országos) Elnöksége - de nem pest megyei tagjai...- áll köztiszteletben.

A többit meg elintézik a jogászok.

Oszt punktum!

Előzmény: szőkék hegedőse (16051)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16070

A jelölt cikk a Lóarcúság olimpiai bajnoka, Berki Krisztián - aki máris valami nem-tv-s dologgal foglalkozik, akkora név, -  annyit sem produkál, mint a ReTekKlub most futó "Hungary's got talent" bármelyik kiesője.

Ez ugyanaz a jelenség, a mélymurugya, nekünk-a-szarisjó magatartás, hogy ITT BEFEJEZZEM A GONDOLATOT. Mert lent elcsesztem, bizony.....

Előzmény: szőkék hegedőse (16069)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16069

A belinkelt cikkedet nyugodtan csatolhatjuk az évtizedek óta Fidesznyik MC Odoreánu DJ képviselő- utólag a polgármester lapjában szakmailag is méltatott, valamint a nevezett korosodó előadó-képviselőművész KOCSMÁJA, mint fagyizó-pizzéria is ingyen reklámban részegedett. Izé, részesült. Meg anyagi és a DiDzsi-ket eddig méltatlanul mellőző apparátus anyagi és "erkölcsi" támogatásában es.

De ám ebben nem járt egyedül, mert egy gastroblúz  vállalkozás, és mobilizmo-cég is kapott reklámcikket, közösségi lap hírei közé burkolva....Neves orvosnőnk és posztkomancs férje kicsiny fia, mint közszereplő meglengetésével.)

Ezek amúgy nem egyenlítik ki egymást, mert más profilban (tev.körben) vállalkoznak.

A jelölt cikk a Lóarcúság olimpiai bajnoka, Berki Krisztián - aki máris valami nem-tv-s dologgal foglalkozik, akkora név, -  annyit sem produkál, mint a ReTekKlub most futó "Hungary's got talent" bármelyik kiesője.

Régen, a hetvenes években a Végh Antal nevű író, oknyomozó írt a PENÉSZLEK nevű szatmári falu életéről. Vitriol, bánat, értetlenség és "betörömafejetek"-féle düh volt benne. 

Albertirsa is egy penészlak.

Előzmény: wályú (16055)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16068

Ezt nem "farigcsa" kommentjére válaszoltam, hanem a "Mi van itttt?" kérdésre.

Miért, mire tetszett számítani?

Előzmény: szőkék hegedőse (16067)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16067

Belterjes helyi kommunikáció determinált módokon és attitűdökkel.

Szabad a vélemény.

Előzmény: Farigcsa, (16063)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2015.11.08 0 0 16066

Ezt az utolsó kifejezést én 1984 óta hangoztatom. 

De a helyi társadalom MINDEN TAGJA engem vesz semmibe, mert hát szerény ember volt a fater, nekem meg népszokásaim fordulnak elő.

Hiteltelen lúzer vezetéseket választanak, de az értelmiség itt nem játszik. Na, jó, Váraljai elért, amit: de HOGY IS KEZDŐDÖTT?!

ifj. Szőke meg nem tom, mire veri magát. Jöhet hozzám társadalomtudományok bármelyikéből órákra.

Előzmény: harmincháromszor (16060)
zyx75 Creative Commons License 2015.10.29 0 0 16065

Egész héten országszerte hosszabb nyitva tartással várják a temetők a látogatókat. Kivétel: Irsai Katolikus Temető, az még előbb is bezár. Ráadásul minden délután 5kor pár emberre rá is zárják a temetőt! A héten eddig minden nap láttam embereket köztük időseket is kimászni a temető kerítésén! Nem kell nagy IQ szint annak felméréséhez hogy ha a temető előtt kocsik állnak jó eséllyel vannak is bent a temetőben. A nyitvatartás kiírása is megér egy "misét" Nyáron 20 óráig, télen 17 óráig tart nyitva. Október vége igaz, hogy már nem nyár de télnek sem nevezhető! (Gyengébb felfogású gondnokok kedvéért leírom a tél Dec 1.-től február 28.-ig, néha 29.-ig tart. Ált. Iskola 2. osztály)

Mega Tróger Creative Commons License 2015.10.25 0 1 16064

lásd a témát: 16041-16048 sz. hozzászólásokban.

Előzmény: Farigcsa, (16063)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!