Keresés

Részletes keresés

nyicike Creative Commons License 1 napja 0 0 16121

Üdvözletem minden kedves fórum olvasóinak, és hozzá szólóinak. Ritkán szoktam ide írni, de rendszeres olvasója vagyok. Érdekelnek az albertirsai események, mert érdekel milyen események történek városunkban. Különösen érdekel a stranddal kapcsolatos felújítások és fejlesztések. 

szőkék hegedőse Creative Commons License 1 napja 0 0 16120

A Migráncsosodás ellen:

aki ide mer hozni egy darab migráncsot, annak nem elektromos fűkasza lesz elővéve! Ugyehogy, Csikósjani Bácsi , kunfajta leginy??

Amúgyis, itt az egyik böszméte szerint a TÓTOK (ehun-e...) MIGRÁNCSOK, csak meg ne vakkargyuk azt a BÉKYBELE nevit.....

A másik szerint meg a székely és erdélyi magyar.

Láttak ezek mán ARABSOT?! Mahomet koporshowjára mondom, legalább az Uszama Bin Láda megvan??!  :-DDDDDD

Hát tudnak effélék is gyönni, legfőképpen: 

blackcab Creative Commons License 2016.05.11 0 0 16119

más kérdés:

albertirsán személygépjármű futóművet javíttatni,megnézetni hova érdemes vinni?

harmincháromszor Creative Commons License 2016.05.02 0 0 16118

Albertirsán nincs. Önkéntes tűzoltóság Üllőn van - tőlük kérdezném meg. De lehet, hogy ők.

Előzmény: blackcab (16117)
blackcab Creative Commons License 2016.05.02 0 0 16117

tiszteletem az uraknak

érdeklődnék hogy Albertirsán van-e önkéntes tűzoltóság.

vagy ha nincs, akkor melyik önkéntes tűzoltóság látja el a segítséget albertirsai tűzesetekben?

dühööng Creative Commons License 2016.04.28 0 1 16116

...ez tudatos... Nos, Én tudatosan nem járok teszkóba, sőt a családom egyik tagjának sem javaslom.
Pont azért, amiért az albertirsainak álcázott albánokhoz sem.

Bár abszurdisztánban és az abszudoknál minden lehetséges, még az ellenkezője is.

dixxicsirke Creative Commons License 2016.04.27 0 1 16115

pedig elég sokan oda vannak érte, példaként hozva a pilisit

sokszor voltam fül- (közterületen, ismerősöktől) és szemtanúja (fb)

tán még itt a fórumon is volt rá példa

hogy mikor nyit már ki végre? hát tessék, kinyitott. de minek?

Előzmény: Athmosfear (16114)
Athmosfear Creative Commons License 2016.04.27 0 1 16114

Senki nem mondta hogy a Penny nagyszám lenne..

15 éve még az volt,amikor még nem volt tesco akkor jól jött volna, de mire ideért már totál felesleges.

Nem is erdekel más igazából..

Irsán volt cba de szerencsere bezart(allandoan trukkoztek az arakkal es a johiszemi vasarlokat a berceli banda gyakran megkopaztotta)

Albertin is van de minek... aki vett már ott bármit a húspulton szerintem azt az egész napot megbánta(na nem a termék miatt hanem amilyen "kiszolgálást"kap ott egy  bizonyos nőtől.

De rossz élményeim masutt is vannak viszont a tescoban egytol egyig normalis minden penztaros es dolgozo, le a kalappal ,valoszinu ez tudatos.

Inkabb oda megyek ahol nem neznek ki a boltbol mint olyan helyre ahol  bunkók és át akar ak verni

Előzmény: dixxicsirke (16113)
dixxicsirke Creative Commons License 2016.04.22 0 1 16113

voltam ebben a sokak által hőn áhított és ajnározott filléres piacban (Penny Market)

na de most komolyan... ezért vannak oda oly' sokan? ezért a semmiért? se kínálat, se "szuper" árak. ez a 20. bolt a másik 19 mellé...

szétcseszett főúttal, veszélyeztetett öregekkel, gyerekekkel

egyetlen pozitívum a parkoló. bár egyelőre még nem tették ki a "csak vásárlók" részére táblát, de lehet, hogy ami késik, nem múlik

a vasárnapi boltzár idején láttam ott gyerekeket bicajozni, deszkázni, görkorizni. mondanám, hogy ez is pozitívum, mert legalább nem a forgalomban tették,

de a vasárnapi boltzár feloldásával ez a lehetőség is megszűnt, úgyhogy 1:1

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.04.22 0 0 16112

Most már más is írhatna......

Ez nem az én fórumom, nem igaz, hogy nincs senkinek mondanivalója....

Ma  mindenesetre az OKTATÁSÜGY mint Orbánváltó kérdéskör cáfolataként  idelinkelem, hogy ha most vasárnap lennének a ogy. választások, a Fidesz-KDNP ismét átvinné a 2/3-ot.

Ezt ÖT közvéleménykutató együttesen mérte.

http://kozvelemenykutatok.hu/

http://magyaridok.hu/belfold/kozvelemeny-kutatok-ket-evvel-ezelottihez-hasonlo-eredmeny-szuletne-valasztason-603028/

Nézőpont

Ipsos

Medián

Tárki

Századvég

MINDEGYIK oldal szerint. A pénz, paripa (fegyver) Orbánnál van, a JOBBIK szétesőben,

a maradék meg csírasejt méretű.

Érdekes a törpe-pártok identitására mutató szóvivői (női) kar alakulása:

(nem enged feltenni képet a Fórum, csak Indafotóról....)

Szóval:

Schmuck Erzsébet (LMP), Szelényi Zsuzsa (Együtt), Szabó Rebeka (PM).

S bennük van egy közös, bár a pártokat sem lehet megkülönböztetni. Askenázi leánykar.

ZAVAR ez a nyomulás, Mrs. Clinton, Ronald S. Lauder, Chasrles Gáti!!!

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.04.12 0 0 16111

Én kérek elnézést, mint kiderült, alaptaln volt az Ön gyanúsítása a FB-oldal destruálását illetően.

Nem, nem jelentem föl, amúgy meg én nem "feljelentősdit" játszom, hanem vádolok és magam folytatom le a szükséges eljárást.....

Igaz, hogy a FIGYELMEZTETŐ komment után, ha ezen a fórumon vagy élőben megtapasztalnám, hogy a már akár 100X is keveredett vér szerinti származás alapján kategorizálnák a MAGYAROKAT tótnak, svábnak, rácnak, akármi fajtának, azt antiszociálisnak véve valóban lépnék. A fentiek szerint.

De ez extrém esetben valósulna meg.

Béke, épp elég probléma van egyes közel-keleti "migránsokkal". 

Előzmény: Törölt nick (16108)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.04.12 0 0 16110

Az Ön által citált magyar közmondás már önmagában sem igaz, mert a (kiképzetlen) kutya vadul, vicsorogva ugat, amikor támad.

Ebben az esetben meg ne tegyen úgy, mintha ismerne, pilisi (ha jól emlékszem) nagyarcú véreb.

Mert bizony ez a "kutya" megtépné magát alaposan.

DE másról:

Október óta észlelem, hogy az AH rendkívül pozitív hangnemű lap lett. Tetszik az Önkormányzati testületi döntések határozott stílusú ismertetése, a számos kulturális eseményről való beszámolók színeket adó alberti-irsaisága, a helységben a "balhék" helyett a - feltehető - békés, lehetőségek szerinti társadalmi és műszaki értelemben vett építkezés.

Váraljai képviselő Úrnak március 15.-i beszédének mondanivalója és hangneme, amelyet determinált világnézetű és pártos emberként is köszönök.

A sport igazán "menő" szegmense a helyi közösségi létnek, amibe a túrázás, horgászat és a versenysport egyaránt tartozik: mi több, PÉK-versenyek eredményei is vannak.

A 2010 utáni ideológiai megnyugvásom után a helyi folyamatokban is örömteli jelenségeket látok. Ez az én megromlott állapotomban megnyugtató.

Ez utóbbi, persze, magánügy....  

Előzmény: nagypapi (16109)
nagypapi Creative Commons License 2016.04.04 0 0 16109

Nyugi. Amelyik kutya ugat, az nem harap. ;-)

Előzmény: Törölt nick (16108)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.04 0 0 16108

Nem ismerem önt, és senkinek sem akaszkodok rá a fb oldalára.Senkit nem kezdtem ki.

Nézze, nem tagadom nem volt szép az általam leirt hozzászólás ami nem is fedi a véleményemet a magyarság erdélyből származó tagjaival kapcsolatban.

Több olyan emberben csalódtam akik erdélyben születtek, ennek adtam hangot, elismerem hogy elég arrogáns hangnemben.Nem is voltam akkor jó hangulatban.Bocsánatot kérnék mindazoktól akiket megbántottam ezzel.

Nem tudom feljelentett -e engem, mindenesetre én soha senkit nem jelentettem fel.

Azt sem tudom milyen ismeretseggel rendelkezik, de ha van rá mód kérem ne indittasson ellenem eljárást.

Előzmény: szőkék hegedőse (16106)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.04.03 0 0 16107

Ugyan a BICSAK KIUGRIK A ZSEBEMBŐL, 1/4 XVIII. század eleji tót véremben Ján Slota-i turániság (a Losoncról való és ott élő Slota mentalitása, alkoholizmusával együtt, sokkal inkább MAGYAR KARAKTERŰ volt, mint szláv....)  lobban fel ennek a (Slota aranykorában tett kijelentése szerint "mentálisan bénult"), legbénább szláv köcsög fajta magyarellenessége miatt: mégis ajánlom a cikket, mert érintheti a magyarországiak NEMZETALKOTÓ kisebbségét.

"Trianon és a szlovák nemzethalál"

http://mno.hu/hetvegimagazin/trianon-es-a-szlovak-nemzethalal-1334639?utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_tortenelem_201604

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.23 0 0 16106

LÁJTFLÓ:

Ma a FACEBOOK Team Hungary jelezte nekem, hogy "valaki" ráakaszkodott az én FB -oldalamra, ahol az ismeretségi köröm

1. Fidesz és Kormány tisztviselői

2., Turáni Szövetség - de a magyarság mellett türk, altayi, mongol, jakut rokonok,

3., MILITÁNS és politikus erdélyi emberek:

Ez utóbbit kezdte ki az ipse.

Szerintem TE!

Én sem az ideológiai identitásomból, politikai aktivizmusomból, de különösen büntetőjogi alap-hivatásomból kibújni nem fogok; ideillő kapcsolataimat - ami a legmagasabb igazságügyi tisztviselőkig ér, FELHASZNÁLOM,

ha CSAK 1X is "románozzák" az erdélyi magyart,

lejáratják a székelyt vagy erdélyi magyart,

a NEM LÉTEZŐ szlovák "nemzet" és annak jogilag, diplomáciailag semmisen exisztáló enklávéjára hivatkozással

"tótoznak",

- ami a Magyar Királyság lététől el nem választható , "slave" minoritásra vonatkozóan, mint NEM MAGYAR államalkotó nemzetiségre - ami valótlanság, a "TÓT" felvidéki eredetű magyar nemzetalkotó tényező,-  dehonesztáló "tótozásra" vetemedik,

(ami az 1699-es , végső , zentai csatától, mint a török Ottomán Birodalom hazánkból való kiűzését eredményezte, lehetőséget adva az északra épp a török elől húzódott felvidékiek alföldi letelepítésének következtében létrejött)

MAGYAR társadalmi egységet sértené,

a székelység, mint prof. László Gyula szerint az "első , i.sz.670-es honfoglaláskor érkezett nemzetrészünk"

megsértése esetén személyes , erőszakos megtorlással,

BÁRMELY FENTI ESETBEN

a  Btk. 332. § - a

szerint:

332. § Aki nagy nyilvánosság előtt

a) a magyar nemzet ellen,

b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport ellen, vagy

c) a lakosság egyes csoportjai ellen - különösen fogyatékosságra, nemi identitásra, szexuális irányultságra tekintettel -

gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

büntetőeljárás lefolytatásáról, mint a generális prevenció elősegítéséről ÉS MEGTORLÁS GYAKORLÁSÁRÓL 

I N T É Z K E D E M !!!!!

Előzmény: Törölt nick (16098)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.19 0 0 16105

EGY A NEMZET !!!!

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.19 0 0 16104

Kommented másik felét elnézve: NE TÓTOZZÁL TE IRSÁN, 

mert én pl. két valós szablyával, két öregfokossal, egy brutál harci bárddal,   8 (!!!) bajonettel és esetleg Villámló Bottal (Karl Mayx)

tanítalak meg a magyarságra, a kirelejzumát Excellenciádnak, Nemzeti Konzi Kormány tisztviselő Úr!

A képen a Kutya Szerbiát 14 hónap alatt maradéktalanul megszálló Gyursó Pál dédnagyapám (ülő sor, jobbról a 3.) S azt 2015 decemberétől 2018 szeptemberéig meg is tartotta. EZEK VAGYUNK, de már dédpapi sem tartotta "tótnak" magát. Apám jobban, nosztalgiából. A nagymamák NEM tótok, s az anyai nagyapa is magyar.

Előzmény: Mega Tróger (16099)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.19 0 0 16103

Nekem SZERETŐIM lettek és jó barátaim vannak az ide jöttekből, méginkább a Székelyföldön maradtak közül. De oda ki kell járni. S az elvarázsol.

Amiket az erdélyiekre írtál, épp ezt a pestmegyei alig-átlag melósbrancsot jellemzi, csezmeg.

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.19 0 0 16102

Keed ne kozmopolitizáljon, a zsidók jöttek.....aztán  csúfosan mentek is. A romákok csak probléma: 400 éve vannak itt, de asszimiláció alig történt.....

A magyar Nemzet (a tót is "hungarus" tudatú nemzetiség...) Szentpistám ellenére endogén szerveződésű - és JOGGAL XENOFÓB!

Úgyhogy a vlachok is húzzanak a Kárpátokon kívülre......

Előzmény: Mega Tróger (16099)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.19 0 0 16101

Maris, a TUTTI az egyházi iskolák.....majd meglátod!

Előzmény: HunyekMaris (16100)
HunyekMaris Creative Commons License 2016.03.17 0 0 16100

Lassan aktuális lesz az általános iskolai beiratkozás, de még mindig gondolkodóban vagyunk hol lenne a legjobb helye a lurkónak...

Ugyanis az ember minden félét halott már, ez ezért, az azért. Vélemény??? Érvek???

Mega Tróger Creative Commons License 2016.03.15 0 0 16099

Akkor ezek szerinte neked a szírek meg az afgánok valók. Fogadj be egy párat...

Nem benned van a hiba? Hiszen idejönnek messziről, kapcsolatok nélkül, kevés helyismerettel kevés pénzzel. És utána egyszerűen leelőzik az olyanokat akik mindent mindenkinél jobban tudnak, igazi megmondóemberek - mint Te.

Néhány különbség valóban van: sokkal összetartóbbak mint a szlovák származásúak, egymást nem kritizálják és nem tiporják sárba, megnézik és megértik a jogszabályokat, amelyek lehetőségeivel élnek.

Én is sok szlovák származású nagy szájú legényt lenézek - főleg azokat pl.: akik irigykednek rám, mert "nekem könnyű". 

Mondjuk inkább nem a szájat kell jártatni, hanem cselekedni, és pofázás helyett cselekedni, a lehetőségeket felismerni, szorgalmasan végrehajtani amiket elterveztél - és akkor te is sikeres ember leszel, aki nem azon fog bosszankodni, hogy egy hendikeppel induló elhúz mellette.

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.13 0 0 16098

Hát én nem estem soha hasra ezektől az erdélyi betelepültektől.

Törtetőek, nem elégszenek meg semmivel, pénzsóvárok,igazi barátokat nem szereznek, minden ember csak addig a "barátjuk" amíg valami hasznot tudnak húzni belőlük.

A szlovákokat, a szlovák származásúakat meg lenézik-megvetik.

Kifejezetten utaljak őket.

Előzmény: szőkék hegedőse (16097)
szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.03.10 0 0 16097

Az elmúlt 26 évben számosan költöztek Erdélyből és különösen Székelyföldről városunkba.

Van köztük lelkész, orvos, olimpikon, és hasznos tagjai a közösségnek, továbbá színesítik a város kulturális identitását. De hazajárnak és hazagondolnak, érezzünk MA VELÜK EGYÜTT:

AUTONÓMIÁT, MI TÖBB, SZABADSÁGOT SZÉKELYFÖLDNEK!!!!

dixxicsirke Creative Commons License 2016.02.27 0 0 16096

vajon tényleg gond lehetett a kivitelezésnél, ha a Penni szinte teljes pakolójában felszedik a viakolort? :)

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.02.16 0 0 16095

Hejj, beh türelmetlen Keed!

Ez nem  vállalkozói késedelem: eleve decemberben csak a talajmunkákat tudták végezni és jobb idő volt.

Most meg MÉG CSAK február 16. van és három kávétól is álmos a zember, olyan sitt az ájer. Országszerte Gerje-méretű patakok métereket emelkednek, árvízi és belvízi a helyzet. S ami jó  védekezésül, a Kárpát-medencét körül vevő lánchegységek, az esős, olvadós időben az mind befolyik a Pusztai Turáno Mélymagyar igazvalóság rögeire.

Szerintem a Marasztyi is láp most.

DE HA március 16-tól sem indul meg az Alberti Pence Plaza építése, heveny frontális attak trükkjével fogunk próbálkozni. 

Előzmény: dixxicsirke (16094)
dixxicsirke Creative Commons License 2016.02.16 0 0 16094

kérdezném, mi a helyzet a Pennyvel? karácsony előtt nagy dirrel-durral össze lett gányolva a Pesti út miatta, meg is lehet nézni, hogy néz most ki :D igazi balkáni minőségű kivitelezés

sem a bitumen minősége (minőségről beszélni itt nem is lehet), sem pedig az emiatt szanaszétcseszett, és helyre nem állított környezete nem elfogadható! gratulálunk a kivitelezőnek...

dehát mit is várjon az ember manapság. a Penny pedig a mai napig nincs kinyitva. ha így folytatják, nem csak a karácsonyi bevétel marad ki, de a húsvéti is. még a parkolóját is lezárták,

nehogy már használni lehessen addig is, amíg kinyit a bolt, ha már engedték odaépíteni. mitől félnek, tönkremegy? :D

szőkék hegedőse Creative Commons License 2016.01.30 0 0 16093

Egy MÁSFAJTA "csalamádéról", figyelem, irsai BV-sek és rendőrök!!!!!!

dixxicsirke Creative Commons License 2016.01.16 0 0 16092

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!