Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ElterJános 2014.04.23 06:12:55 © 15518

Kedves Tróger!

Most vettem észre soraid, amelyet hozzám intéztél. Hamarosan válaszolok!

Addig is kérdezném, hogy az új áruházat a Hunyadi utcában Rólad nevezték el?

Előzmény: Mega Tróger (15513)
Magosix 2014.04.21 18:08:02 © 15517

hú de jól informált valaki:)

viszont eddig nem tudtam hogy a kr gúnyneve a villanypásztor

most már ezt is tudom:)

Előzmény: Zápolya Úr (15514)
Zápolya Úr 2014.04.20 15:05:44 © 15516

Durázi Jánosné sz. Makkai Tünde VALÓBAN a Szabadság Telep "birkáinak" köszönheti választási eredményét.

Az IWIW-jén korábban gyurcsányistának vallotta magát.....2010-ben!

EZ VAN, TÜNDE és hasonlók....:) :)

Így aztán tökmindegy, honnan származik. 

Én ízig-vérig alberti vagyok, mégis, e helyütt a göcsörtös, a rögöt két kézzel szorító gyűlölködők miatt 17 évesen beláttam, Alberti pihenésre, mulatásra jó, pályafutásra és munkára nem!

Van olyan nagyon idős asszony, aki egy 1996-os (önmagának köszönhető) kára és a Bíróság részéről a neki végzett munka díját kétszer is megerősítő, részemre ü. munkadíjként fizetendő összeg miatt engem gyaláz máig. Még 14 év múlva rám küldött egy sárgacédulás pszichopatát.

Mert a "gyursoék fija pézt mert eeevenni"!

Ő meg a Zutasellátó nyugdíjassa, tehát arisztokrata, hát hogy van ez? :-D

Előzmény: Minden szentnek, maga... (15498)
Zápolya Úr 2014.04.20 14:42:56 © 15515

Ugyanez velem is megtörtént 2003 október 19-én, 22:00 körüli időben, ismert elkövetőkkel és felbújtóval (Médea....) a Köztársaság út 10.előtt. Tanúk is voltak.

Az akkor Cegléden szógáló vizsgáló, Schönléber Szoltál zászlós ELKENTE az ügyet: ügyvédet, büntető- és gazdasági jogászt verni NEKI kifejezetten érdem!

Még jó, hogy a PmFőü nem így gondolkodik.

Előzmény: Minden szentnek, maga... (15512)
Zápolya Úr 2014.04.20 14:34:06 © 15514

Hopp, azt nekem is látnom kell!

Már nem is dühöngök a TSZCS-kommancsok itteni hozzáállásán.....

Irsa nem Magyar Föld, de legalábbis a lakosok többsége NEM MAGYAR!

Alberti meg érthetően nem. A régiek, organikus tót-evangélikus parasztok, gazdák, mezei munkások homogenitása eltűnt; de az egymás közt tótul hadobáló atyafiak MAGYAROK (HUNGARUS-tudatúak) voltak.

Szemőkné szlovák főnök ne dobálja a sarat a "jobboldalra".

Ami itt van, az a nemzeti-konzi oldalról nézve katasztrófa, reménytelenség.

De a vörösök is reménytelenek.

Ja, és a Szemők Pista, mint hivatásos villanypásztor ne oktatgasson engem a Btk-ból ezen a Fórumon: ugyanis reality-ben

AZ A VITA SOHASEM jöhet létre, mivel ő nem egyenlő jogállású és hierarchikusan nem adekvát személy, szervezetileg sem.

Ha meg engem lecsuknának, akkor én nem dumálhatnék vissza a Pistának ! :-D :-D

Hajrá Magyarok!

Előzmény: msna (13920)
Mega Tróger 2014.04.18 20:47:43 Creative Commons License 15513

Azért az nem ártana, ha a képviselők meg a polgármester a legnagyobb eséllyel bíró párt képviselőivel haverkodnának már össze. Lehet a következő polgármester FL-nek vagy EJ-nek is hívni, ugyanúgy halottnak a csók, ha a valódi döntési jogkörrel rendelkező vezetőkhöz nincs bejárásuk, nem fogadják őket. A szomszéd Czerván államtitkárt miért is nem sikerül néha-néha idecsábítani? Újszilvásnak miért is sikerül ugyanez?

Sokat segített volna, ha nem a Braun nevű hála Istennek esélytelen senkit kísérgették volna. Én arra fogok szavazni aki valóban hasznos és jó kapcsolatokkal rendelkezik.

Kedves Elter úr, néhány ilyen jó kapcsolatát meg kell nevezni, ha nyerni akar - ha ez nem történik meg, akkor el sem kell indulni. Ugyanis egy település az "adható" támogatások miatt tud igazán szárnyalni - ha nem kap ilyesmit, akkor Fazekas féle pocsolyává válunk.

Előzmény: ElterJános (15511)
Minden szentnek, maga... 2014.04.18 17:55:14 © 15512

Garázdaság A Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt H. Roland 24 éves albertirsai lakos ellen.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján H. Roland és két- eddig ismeretlen- társa 2014. április 13-án az éjjeli órákban egy albertirsai éjjel-nappal nyitva tartó üzlet előtt az utcán tettleg bántalmaztak egy albertirsai lakost, akinek a fejét ököllel többször megütötték, illetőleg őt a földön megrugdosták. A 24 éves férfit a ceglédi rendőrök elfogták és előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki. Két ismeretlen társának felkutatása jelenleg folyamatban van.

ElterJános 2014.04.18 06:43:45 © 15511

Néhány észrevétel az itt elhangzottakhoz:

A képviselőjelöltek nem a bizottságokban való tevékenység miatt indulnak a választáson, hanem mert a képviselő-testületben szeretnék a körzetük lakosságának érdekeit megjeleníteni. A bizottságok csak a megfelelő létszámmal működhetnek – a választott képviselők száma szükséges, hogy több legyen minta a „külsős „ – így kétségtelen, többen olyan bizottságban is szerepet szükséges vállaljanak, amely távol esik szakmájuktól.

Ennek megfelelően csak a külsősök esetében lehetne elvárás a szakmai kompetencia. Azonban nálunk ez nem így működik. Jelenleg a Polgármester és a képviselők delegáltjai ülnek a szakbizottságokban. Már aki, mert vannak, akik elfoglaltságaik miatt sokat hiányoztak. Miközben több olyan személy is kikerült grémiumokból, akik aktívan, akár ingyen is végezték a teendőket…

Magam is szorgalmazom, hogy a következő testület bizottságaiban kapjanak több helyet a köz javára ingyen tevékenykedők.

„ 2. Sok alkalmas ember így sem vállalja, nincs elég megbecsülés ezzel a munkával kapcsolatban. Mindenki okos és szidja azt, aki részt vesz benne. Persze ők a szájkaratén kívül mást nem csinálnak, nem is választanak. „

---- Magam is úgy gondolom, hogy nincs kifejezetten képviselői „ iskola „. Így, azt is mondhatjuk, a végzettség nem követelmény, viszont a szükséges intelligencia az lehetne. Erről kell meggyőzni majd a választópolgárokat. Különben teleültethetnénk diplomásokkal a testületet, és oda juthatnánk, mint az országgyűlés manapság: papíron meglévő – sokszor megvett – iskolai végzettséggel amortizálják le az országot.  

christ1 2014.04.17 18:27:32 © 15510

Két észrevétel:

1. Akkor nagyon alacsony létszámmal fognak működni a bizottságok, (lesz amelyiknek nem lesz tagja?) - ez még az országgyűlésben sem működik...

2. Sok alkalmas ember így sem vállalja, nincs elég megbecsülés ezzel a munkával kapcsolatban. Mindenki okos és szidja azt, aki részt vesz benne. Persze ők a szájkaratén kívül mást nem csinálnak, nem is választanak. Másrészt: a társadalom így (pénz) fejezi ki a feladat ellátásáért végzett munkát. Normális társadalomban nincs is ezzel gond. Nézd meg, ez hány %-a a város költségvetésének, és közben mennyi megy el hibás döntések miatt. Nem ezen múlik a világ sora... Lennének végre alkalmas jelöltek! És ráadásul megválasztásra is kerülnének! Na, az lenne a nagy szám! Döbbenetes, hogy a város ügyeiről olyan személyek is döntenek, akiknek még érettségük sincs, vagy érettségivel szakbizottság elnöke... Vagy diplomás, de a legfontosabb szempont, a kritika nélküli gyors és polgármester úr véleményével megegyező döntés meghozása.

Előzmény: Hajnal70 (15509)
Hajnal70 2014.04.17 14:42:33 © 15509

Majd akkor lesznek hitelesek a leendő képviselő jelöltek ha:

1. A ténylegesen elvégzett iskoláik és  megszerzett szakmájuknak köze is lesz ahhoz a bizottsághoz, amiben képviselni akarják a városlakókat.

2. Mindezt ingyen -csak a köz javára- fogják elvégezni (Nem olyan nagy dolog ez, más városban is működik)

Kíváncsian várom a szórólapokat, hogy a fenti sorokkal kezdődnek-e...

dikszicsirke 2014.04.16 18:48:31 © 15508

a Dánosi úti hulladékudvar zárva. de a fekete nylon zsákok csak gyűlnek előtte. valaki(k) önkényesen helyezi(k) oda, vagy szervezetten az ÖKOVÍZ,

de akkor miért hagyják őrizetlenül? ki tudja, milyen jellegű (veszélyes?) hulladék van bennük?

christ1 2014.04.15 14:51:38 © 15507

Akkor tessék megfogni a munka végét. Szerintem nem fogják a segítő embereket elküldeni... Sőt lehet képviselőként is indulni...

Előzmény: Magosix (15506)
Magosix 2014.04.15 11:03:57 © 15506

Biztos van az a tapasztalat és tudás amivel minezek ellenére le lehetne győzni a jelenlegi város vezetőt.

A sportban is így van. Ha valaki veszít az soha nem a győztes hibája hanem a vesztesé.

Minden más mellébeszélés.

Vesztett Albertirsán a jobboldal az önkormányzati választásoknál?

igen

teljesen egyértelmű hogy akkor valamit nem jól nem elég jól csinálnak.

Egy erős jobboldallal aztán lehet annyi fantom szervezet és annyi megtévesztés akkor is le kell az ilyet tudni győzni.

Ha szakmailag meglenne az albertirsai jobboldal mögött a tudás akkor nem így állnánk az tuti.

Előzmény: christ1 (15504)
dikszicsirke 2014.04.14 18:24:41 © 15505

eltűnt az eladó tábla a besült LIDL projekt telekről

most akkor mégis megépítik, vagy mi lesz ott?

tudja valaki?

christ1 2014.04.12 22:31:23 © 15504

Szerintem más szempontok is közrejátszanak, és ezek összegződnek.

Pl.:

- F.L. elhiteti magáról, hogy ő az egyetlen hiteles és alkalmas személy a feladatra, és ezt túl sokakat téveszt meg,

- kijátsza a független jelölteket egymás ellen, maga mellett,

- baloldalt egybe tudta tartani eddig, míg a jobboldal többfelé szakadt,

- fantom(?) civil szervezeteket épít, melyek "kívülről" őt támogatják,

Előzmény: muuman (15503)
muuman 2014.04.12 07:10:40 © 15503

Az hogy mar egy jo ideje F.L. úr a polgárnester egy túlnyomó részt fideszes városban annak az okát kellene felmérni. Valamit itt nagyon nem jól csinál a fidesz hogy nincs versenyképes jelöltje.Szégyen nem szégyen kellene kérni fentről segítséget,szakmai támogatást,megfelelő jelöltet hogy az önkormányzati választásokon legyen itt normális jobboldal.Jelenleg nincs olyan emberük aki alkalmas lenne itt polgármesternek.Sajnos.

De ha tudtok olyat akkor kivancsian varom!

Előzmény: dikszicsirke (15502)
dikszicsirke 2014.04.09 22:02:10 © 15502

balosoknak egy elgondolkodtató ábra van a lenti cikkben. esetleg magukba is kellene nézni

a feketével jelölt választási körzetekben még a jobbik is megelőzte a baloldali tákolmányt

http://m.cdn.blog.hu/te/tenytar/image/5848298_798fb400dfac63df12012516ba89cfaf_wm.jpg

Mi okozta a baloldal bukását?

A 2014-es választáson nehezített pályán kellett átverekedniük magukat a baloldali összefogás pártjainak, ahol a Fidesz mindent bevetett: választókerület-manipuláció, lakájmédiává züllesztett közmédia, ál civilek a kampányban, ellehetetlenített külföldi szavazók[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Mega Tróger 2014.04.09 14:40:15 Creative Commons License 15501

Már megint nem a falu város érdekeit vette figyelembe.

Biztos nem olvasta a közvélemény kutatásokat. 

Egyszerűen felfoghatatlan, hogy miért akar direkt rosszat az ittenieknek.

Egy független polgármester hogyan lehet ilyen ostoba! 

Főleg, úgy, hogy a város nagy többsége bizony a jobb oldal mellett áll. Ébresztő - a város 3/4-ének marhára elege van a baloldalból - ez látszik a szavazatokon is.

Miért az abszolut vesztesekkel barátkozik? Mit fog ez a Braun idehozni Albertirsára? Mit lehet nála lobbizni? Nagy büdös semmit.

De hogy mindenki lássa az igazságot: az összes jelölt közül ez az egy áll vele szóba, a többi nagy ívben tojik Fazekas Lászlóra.

Előzmény: christ1 (15497)
dikszicsirke 2014.04.08 19:57:16 © 15500

MONNYON LE!

vagy majd lemondatják a jobb érzésű szavazók ősszel

Mega Tróger 2014.04.08 15:04:59 Creative Commons License 15499

24,76 %-nyi birka még mindig nem érti, hogy a baloldal akkora balfasz, hogy még egy nevet sem volt képes kitalálni magának. Épelméjű ember nincs, aki fejből nyomná ezt az 5 párti összefogásos nevet.

Ha egy nevet nem tudnak maguknak kitalálni, akkor miért kéne nekik bizalmat adni???

Fentieken túl kedves madám, a kurváid szifiliszesek lesznek, akkor a lányokat kell kicserélni, nem a cégtáblát érthetetlenné átírni, mert ez lesz belőle, ami lett...

Minden szentnek, maga... 2014.04.08 07:29:26 © 15498

ALBERTIRSA INTELLIGENS KÉPVISELŐJE!!!

Tünde Szöszi Duráziáprilis 6., 23:49 ·

Én nem találok szavakat!
Szeretném megköszönni a sok birkának az eredményt... Én innentől kezdve nem politizálok . Befejeztem!!!!! Gratulálok a Fidesznek, és a Jobbiknak! Jó éjt!

Tünde Szöszi Durázi 23 órájaSZÉGYELLD MAGAD MAGYARORSZÁG!KI SZÉGYELLJE MAGÁT??? NEM AZ AKI AZ ÁLLAMPOLGÁR TÁRSAIRA ILYET MOND, MERT MÁS A POLITIKAI HOVATARTOZÁSA!!!HONNÉT IS SZÁRMAZIK KÉPVISELŐ ASSZONY???

christ1 2014.04.07 23:58:22 © 15497

Legalább úgy csinált volna polgármesterünk, ahogy azt mondani szokta: "függetlenként" minek kellett annyit agitálni és kísérgetni Braun Róbertet? Hasznosabb lett volna neki és a városnak is, ha inkább a város ügyeivel foglalkozott volna...

Előzmény: Mega Tróger (15495)
dikszicsirke 2014.04.07 19:51:38 © 15496

jobbikos itt is van annyi, mint maszopos :)

Mega Tróger 2014.04.07 11:42:16 Creative Commons License 15495

Úgy látom sem Fazekas László, sem beosztottai nem érzik úgy, hogy akár a www.albertirsa.hu vagy bármelyik másik oldalon közzé kéne tenni a tegnapi választási eredményeket. Én ingyen megcsinálom akkor most helyettük:

Szavazók száma: 5489

FIDESZ: 2442 (44,49 %)

MSZP... 1359 (24,76%) 

Jobbik: 1232 (22,44 %)

ambragls 2014.04.07 09:45:48 © 15494

Kiraktak egy figyelmeztető "bóját". köszönöm!

Előzmény: ambragls (15488)
Zápolya Úr 2014.04.06 16:20:49 © 15493

A MAI naptól a maradék koszos kommunista-utód ellen valóságos háborúra kerül sor.

Végbeletek van!

Induló:      

http://www.grunwald.hu/kiskoros/Petofi/csatadal.htm

Zápolya Úr 2014.04.06 16:04:27 © 15492

Ezt jeleztem a helyi FIDESZ- Szervezet (ami marhára nem azonos Orbán Viktor Fidesz MPSZ-ével...) képvisellői felé, alkik egy háztartásban élők, s a nepotizmus, familiaritás, gyanús maffia-család képzetét kelti,

sz'al, hogy ebbe talán belepofázhatnánk.

De a Szeőkék nem hajlandóak. Vajh, miért is?!

Amúgy a helyi rendőrörs hivatásos állományú tagjai is megrögzött szociopaták, kriminálpszichopaták és bűnözők.

Mint a "tisztességes" kádárista meggyőződésű tahó prolik is. EZ EGY ILYEN HELY!

Előzmény: muuman (15491)
muuman 2014.04.06 14:09:26 © 15491

Lenne egy megjegyzésem a polgárőrséggel kapcsolatban.

Albertirsán 2 polgárőr szervezet van.

Egyik a város vezetése által támogatott,melyek tagjairól folyamatosan vannak bűnügyi hírek,

és van egy másik polgárőr csapat melyek szerényebben de tisztességes emberekkel normálisan és kulturáltan végzik a dolgaikat.

Erről mindenki hallgat.

Ne keverjük a kettő csapatot.

Mega Tróger 2014.04.05 19:00:34 Creative Commons License 15490

" polgárőrség ér valamit, vagy csak hobbicsendőrök, akik a falusi rendezvényeken parádéznak?"

Kikérem a polgárőrség nevében az alaptalan vádakat! Még hogy parádéznak! Mégha parádéznának! A múltkor is a polgárőrparancsnokuk követett el bűncselekményt - garázdaságot - a falus rendezvényen, erről most már jogerős bírósági végzés is van állítólag.

Előzmény: dikszicsirke (15489)
dikszicsirke 2014.04.05 17:40:52 © 15489

intelligensnek, igényesnek tűnő, de hazugsággal naiv idős embertől pénzt kicsaló, c kategóriás fiatal járja a falut

értesítsétek idős ismerőseiteket, de leginkább a járőrt, ha felbukkanna valahol

sajnos a sok ismert eset ellenére is (mármint az országban sok felől hallani hasonlót a médiában is)

akadnak még idősek, akik túl jóhiszeműek, és erre anyagilag ráfizetnek, lehet, hogy az utolsó fillérjeikkel

de pont rájuk utaznak ezek a tetvek, hogy "á rák egye le a máját"

egyébként a kb 12.000 helyi lakosra és a környező települések lakosainak életére, anyagi és testi biztonságára

hány rendőr vigyáz? polgárőrség ér valamit, vagy csak hobbicsendőrök, akik a falusi rendezvényeken parádéznak?