Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

asx 2014.03.20 18:14:31 © 158

Ha € 8,50 a brutto és € 6,30 a netto (a különbözetben az adó és a biztosítás munkavállaló által fizetett része van benne!) akkor még fizetni kell a járulékokat is valakinek. A szállás nem csak úgy van! Azt is fizeti valaki...
Ahogy írtam is, kevés az info az állásfoglaláshoz! De azt így simán kijelenteni, hogy a gyár által fizetett összeg és a brutto kifizetett bér közti különbséget lenyúlja a közvetítő szerintem túlzás.

Komissiozik?

De szépen mondta...

...miért nem azt mondja, hogy raktáros?   :))

Előzmény: bandolesa (157)
bandolesa 2014.03.20 14:26:32 © 157

Nemsokára megtudok többet. Kinti haverom is keveseli a fizut. Mühlacker-városban Németországban

végez komissiózok-ezt írta. Órabér bruttó: 8:50 Euró, ebből 6:30 a nettó órabérben.

A gyár ennek dupláját fizeti ki a Német munkaközvetítőnek, az nyúlja le ennyire a fizetést. Az adót a bruttó és nettó különbözetét vonják, azért 6:30 a nettó. Szállás van.

Megkérdem a cég nevét ahol dolgoznak, meg a közvetítő nevét.

Csak kérdés jogos-e a gyár által fizetett pénz felét lenyúlni a közvetítőnek? Erre nincs kint szabály, mennyit nyúlhat le hivatalosan?

Előzmény: asx (156)
asx 2014.03.19 21:14:30 © 156

Ez elég kevés információ...

Ki fizeti az adót, a biztosítást és a szállást?

Nem tudom elképzelni, hogy br. 8 €uronak 6,50 lenne a nettoja. Meg azt sem, hogy legálisan fizethetnek ilyen keveset a dolgozónak meg azt sem, hogy a gyár csak 15 €urot fizetne.

Előzmény: bandolesa (155)
bandolesa 2014.03.19 19:05:23 © 155

Németországi munkánál bruttó 8 Euró, netto 6:50 Fizetnek. A Német munkaközvetítő 15 Eurót kap a gyártól 1-ember után 1-órára. Felét lenyeli. Jogos ennyi közvetítési díj ott?

fellenoord 2014.03.18 14:15:13 © 154

Ha külföldre mennél és keresel valakit, aki leinformálható, akkor ajánlom a http://nav-services.hu/ weboldalt.

Nincs semmi kamu regisztrációs díj, vannak munkák minimális angoltudással is, a legnagyobb európai folyami hajós cég a Viking River Cruises kizárólagos magyarországi partnere, ők pedig nem dolgoznak akárkivel. 

Kuminka Zoltán 2014.02.25 08:01:26 © 153

Tisztelt Hidvégi Ádám!

Szobafestő-mázoló,Tetőfedő szakmákkal,továbbá "C"kategóriás jogosítvánnyal 32 éves férfi személyében munkát keresek! Külföldi munka tapasztalatom van! Minden káros szenvedélytől mentes életet élek. Dolgoztam Ausztriába,Németországba és Svájcba is. Németül erős alapfokon beszélek (megértetem magam mit szeretnék). Szakmáimat figyelmen kívül hagyva más munka is érdekelne. Első sorba Svájcba szeretnék kijutni,mert tapasztalatom szerint ott a legkedvezőbb a fizetés. Ha tudna nekem segíteni,egy megadott E-mail címre elküldöm az önéletrajzom!

Tisztelettel: Kuminka Zoltán 806-70/3443331)

E-mail: hentes81@hotmail.com

Előzmény: Hidvégi Ádám (152)
Hidvégi Ádám 2014.02.11 11:20:47 © 152

Cégünk kizárólag annyi munkavállalót közvetít ki dolgozni, amennyit a
munkáltató kér, illetve vállalkozó ki közvetlen Agecy kapcsolatba.Csoki gyár Tej gyár,
Autó mosó ,Tesco Experex-Minden hová 16-22 embert minden munka körbe havonta ,
[2014.02.05. 18:05:41] varadi.williem44: Kiutazás csoportosan kisbusszal!
Népligetből indul ki csoport , egy tolmács megy ki Csoporttal

Utazási költségeket :Támogatja Munkáltató.Mindenki név szerint kapja meg jegyeket.
De nyomatékosan kérjük mikor személyesen jön adja meg ,mint munka igénylő adatait , hogy Utazáshoz meg tudjuk rendelni jegyeket .
Busszal ...
Poggyászként maximum 3 db nagy bőrönd/fő , vagy 1 nagy utazótáska
hozható, ezenkívül külön zsákba, vagy táskába szorosan becsomagolva az
ágynemű../ nem csak huzat, hanem takaró, párna stb./ Kisebb
hátizsákot, táskát amibe az étel,ital van azt az utastérbe lehet
tenni. Az út kb. 20 -órás.

Vagy Repülő.....
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéröl, Poggyászként maximum 1 db nagy bőrönd/fő , vagy 1 nagy utazótáska.
Az út kb. 2.5 -órás. Kiutazás csoportosan-15-18 Főre lehet számítani..
Tudnak információt kérni ha plusz pogyászokat vinnének. Hungary:
06 90 181 181
[2014.02.05. 18:06:09] varadi.williem44: TÁJÉKOZTATÓ A SZÁLLÁSOKRÓL
[2014.02.05. 18:06:24] varadi.williem44: A szállások x szobás házakban/lakásokban vannak, a konyhát és a
mosdót a lakók közösen használják. Több szintes az ingatlanok több
fürdőszobával és WC-vel vannak felszerelve. A lakások bútorozottak
és teljesen felszereltek, többnyire minden olyan háztartási eszköz
megtalálható, ami alapvetően szükséges a lakhatáshoz; minden lakásban
van mosógép, porszívó, vasaló, a konyhákban hűtőszekrény, tűzhely,
mikrohullámú sütő, kenyérpirító, vízforraló, főzőedények, tányérok,
poharak és evőeszközök. A házakban általában 24 órás korlátlan
internet /wifi/ elérhetőség van.
[2014.02.05. 18:06:34] varadi.williem44: Szállás: 70 £/hét/fő.
[2014.02.05. 18:06:43] varadi.williem44: Szállás adó 3 hét kauciót kér előre azaz 210 fontot
megérkezéskor kell kifizetni
[2014.02.05. 18:07:07] varadi.williem44: De ha igényli le vonják fizetéséből 1.5 hónap alatt kauciót munkáltato ......Szűkséges személy igazolvány még itthon meg adni
[2014.02.05. 18:07:39] varadi.williem44: Szállodai munka Londoni Heathrow vagy több vidékiek hotelek.
Bristol Ramada.com/hotels
Leicester :Holiday Inn Leicester The Ibis Hotel
Ramada London Terminal 1- 2
Hilton London Heathrow Airport Terminal 5
[2014.02.05. 18:07:51] varadi.williem44: Londoni és Bristol Leicester vidéki 4-5 csillagos szállodákba szobaasszonyi illetve takarító munkakörbe és amiket kínál Agecy..

http://uk.santifjobs.com/searchjobs.html

Londonba érkezéskor a szállásra, mennek tolmáccsal másnap pedig egy napon pihenek másnap azonnal a munkáltató irodájába tolmács segítségével munkaszerződés kötés. A bejelentéstől számított 1 vagy 2 munkanapon belül általában.. 4 munkanap a be tanulás.
[2014.02.05. 18:08:32] varadi.williem44: A munkáltató 6 hó 1-2 éves munkaszerződést köt munkaigénylővel
[2014.02.05. 18:08:55] varadi.williem44:
A kezdő fizetés az angol minimálbér, ami Nettó 6,88 /óra. Heti 5 napot kell dolgozni. 6-nap - Túl óra nem kötelező.. Dolgozhat a munkavállaló heti 48 óránál többet saját döntése alapján. A törvényi előírások értelmében a legtöbb munkavállaló heti átlagban legfeljebb 48 órát dolgozhat
Jelentkezés feltételei: legalább Fél éves gyakorlat éves tapasztalat a megpályázott pozícióban
Munkakör betöltéséhez szükséges 8-álltalános legalább vagy Szakmunkás.
[2014.02.05. 18:09:11] varadi.williem44: Munkák, amire lehet jelentkezni..
- Szobalány.+éjszakai pótlék

- Konyhai kisegítő

- Mosodai munkás+ éjszakai pótlék
- Gőzfürdő embereket keresünk Alap Angol nyelvtudással kell .
- Konferencia külön álló takarótói személyeztet
[2014.02.05. 18:09:35] varadi.williem44: Londonban történő megérkezésedkor mindenkit személyautókkal elvisznek a szállásokra, Vagy épp amit ki választott. Városba
A szálláson megkötitek a bérleti szerződést és amennyiben munkaidőben érkezel, a londoni ügyintéző már megérkezésed napján bejelent telefonon National Insurance Number igénylése iránt a 08456890643 országos National Insurance Helpline telefonszámon, ami munkanapokon 08.00.-18.00. óráig hívható Beteg biztosítás.
[2014.02.05. 18:10:49] varadi.williem44: A bejelentéstől számított 1 vagy 2 munkanapon belül általában kiküldi a hivatal a megerősítő levelet Anglia - londoni lakcímedre, melyben szerepel a személyre szóló referenciaszám. Ezzel a levéllel, a bérleti szerződéssel és érvényes útlevéllel vagy személy igazolvánnyal lehet angol bankszámlát nyitni. Tehát amint megjött a leveled, fel kell hívni az ügyintéződet és már mehettek is bankszámlát nyitni
[2014.02.05. 18:11:28] varadi.williem44: A munkaszerződés: Megkötésénél természetesen a kinti ügyintéző segít a tolmácsolásban, a szerződés értelmezésében, igaz mindenkinek saját anyanyelvén lesz Minimálisan annyi angol nyelvtudást kérünk ügyfeleinktől, hogy legalább pár mondatot tanuljanak meg angolul, illik angolul köszönni napszaknak megfelelően, bemutatkozni, hány éves vagyok,35-50mondatott tanuljon meg szavakat.

Erről kérnék segítséget h ismeri e vki, valós lehet-e ez. elfogadtuk a dolgokat és Pesti találkát mondott az illető ahova vigyük magunkal ezeket a papírokat:  

♦ Új típusú személyi igazolvány. Érvényes útlevél, ha van.
♦ Születési anyakönyvi kivonat
♦ Jogosítvány (magyar vagy brit)
♦Önéletrajz—vagy kézzel irt
 ♦Szakmunkás bizonyítvány
.♦ Hatósági erkölcsi bizonyítvány postáról 

Költségtérítési nyomtatvány munkanélküliből, amit külföldi munka miatt nem is lehet kérni .

Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni h valós lehet-e , ismeritek-e?

valoskülföldimunkák 2014.01.21 19:35:03 © 150

Sziasztok!

Mivel sokatokkal egyetértésben mi is úgy gondoljuk, hogy valakinek végre megálljt kell parancsolni azoknak, akik jóhiszemű embereket szándékoznak átverni, mindenféle valótlan munkalehetőséget kínálva, vagy a törvényi szabályozást figyelmen kívül hagyva megpróbálnak közvetítési díjat kérni a felkínált munkalehetőségekért, létrehoztunk egy facebook oldalt , ahol várjuk mindenki véleményét, egy-egy közvetítőről, vagy munkalehetőségről. Célként azt tűztük ki, hogy a tisztességes, valós munkákat közvetítőket gyűjtsük össze, azok nevét  akik pedig tisztességtelenül járnak el egy mindenki által elérhető adatbázisba jelentessük meg. Csatlakozzatok, legyen ez egy országos összefogás kezdete..

https://www.facebook.com/pages/Val%C3%B3s-k%C3%BClf%C3%B6ldi-munk%C3%A1k/350334368438874

Kakaós Lekvár 2014.01.06 13:06:29 © 149

van olyan? van olyan kulfodimunka kozvetito ceg aki ker nyelvvizsgat? 

Most komolyan?

Előzmény: Csiribirinéne (148)
Csiribirinéne 2014.01.05 19:16:20 © 148

Az Euromunka nem komoly cég. A munkatársam elvégezte a holland tanfolyamot, a nyelvvizsgát is megcsinálta, munkát mégsem kapott az Euromunkától. Rengeteg ideje, energiája és pénze bánta.

Előzmény: andus740101 (146)
kisspici81 2013.11.25 16:11:20 © 147

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy egy cégnél,ahol már 2éve vagyok,előtte viszont munkaerő-közvetítőn keresztül még 2 évet lehuztam,felmondáskor csak az anyacégnél eltöltött időt,vagy a külsősként eltöltött időt is figyelembe veszik?

andus740101 2013.11.21 07:57:23 © 146

Ismeri valaki az Euromunka közvetítőt? Ápolói állást ajánlanak holland tanfolyammal. Bele merjek vágni?

fg123 2013.11.17 17:19:15 © 145

Kaptam egy e-mailt egy holland munkaközvetitötől a www.pran.nl

Van valakinek tapasztalata ezzel az irodával?

Azt írta hogy az egyik magyar munkaerőközvetítőnél talált meg engem, de én oda 3 évvel ezelőtt regisztráltam és csak magyar nyelven, munkatapasztalatom akkor még nem is volt (cnc).

El nem tudom képzelni hogyan talált meg. Kapcsoltaban vannak egymással ezek a cégek. Egy másik közvetítőn keresztül felvehették velem a kapcsoltato? Például amit én anno visszamondtam?

Otto Workforce 2013.10.21 14:37:28 © 144

Sziasztok!

Én az egyik korábbi  Eastmen BV -vel kapcsolatos hozzászóláshoz szeretnék kapcsolódni.A lényeg hogy ez a csaló,hazug banda az Eastmen engem is jól átvert.Hosszú távú munkát ígérve,egy személyes találkozó után én és is összepakoltam a családot és kimentünk Hollandiába.Gondoltuk 1-2 évig el leszünk kint,a gyerekek még elég kicsik,tanulnak egy kis nyelvet,mi meg összeszedjük magunkat.Ígéretet kaptunk bővenhosszú távú biztos munka,mindenben segítenek,az asszonynak is segítenek munkát találni stb stb.
     Persze aztán az asszonynak nem lett meló,így aztán négyen 1 fizetésből,két gyerekkel,albérletet fizetve,kocsit fenntartani stb stb nem volt vidám az élet ráadásul pár hónap után engem is elküldtek,amit természetesen az Eastmen nagyon sajnált fel is ajánlottak másik melót máshol (családdal?!),de ekkorra már én is szereztem más Eastmen-es ismerősöket akik felnyitották a szememet,meséltek sztorikat nálunk szerencsétlenebbekről is.Ezek 100%-ig biztosan tudták,hogy nem lesz állandó a munka,csak szezonális a kinti szabadságolások idejére vagy csak egy projektre szól és ezt természetesen nem közölték,mert akkor senki nem vállalná!Sokan akik régóta az Eastmen-nek dolgoznak,már be vannak rendezkedve az állandó költözködésre,de mi nem!Miért nem közölték?Ez csalás,becsapás!!!
     Persze nállam is voltak más gixerek is elfelejtett pótlékok,magasabb bérleti díj,késő fizetés stb stb.Ha már a hivatalos szervek nem tesznek semmit legalább mi kisemberek tartsunk össze és írjuk le rossz tapasztalatainkat az ilyen csalókról,nem merüljenek feledésbe és ne tudjanak másokat átverni!!!
     Vigyázzatok az Eastmen BV -vel!

gefreite 2013.09.24 23:01:45 © 143

Sziaszto az ATMS Erfurti cégröl tud valaki valamit?

Halosipka 2013.08.15 21:45:19 © 142

Sziasztok! Gondoltam én is leírom a tapasztalataimat a Timelog cégről. Átverés és kamu az egész. Elküldtem egy magyar állásközvetítő cégnek az önéletrajzomat és a páromét is, mert gondoltuk Németországban próbálunk szerencsét. Erre nem sokkal később felhívott egy pasi, aki azt mondta, hogy megkapta az önéletrajzunkat és a nyelvtudásom miatt tudna azonnal munkát szerezni a Haribo-nál Solingen-ben. A Timelog neve soha el sem hangzott. Azt mondta, minél előbb utazzunk ki, kérjünk számlát az utazásról, ők az az első fizetésnél azt visszatérítik, a haribonál leszünk bejelentve, szállás megoldott. Hát nekivágtunk....bár ne tettük volna. Kimentünk Dortmundba, ahová értünk jött ez a pasi, majd elvitt a Timelog ottani irodájába, ez már alapra érdekes volt. Elvitt minket Solingenbe, megmutatta a szállást. Nem tudom szebben megfogalmazni, hányinger volt az egész.( foltos matracok, beazonosíthatatlan foltokkal, annyira koszos, hogy rá ülni nem mertünk, semmi szekrény, csótányok és döglött legyek a szobában, a konyhába nem volt bekötve a víz stb.) Ezért a szállásért akartak volna legombolni rólunk 170 EUR-t fejenként. Majd jött a következő hidegzuhany, találkoznunk kellett a török műszakvezetővel, aki rögtön közölte, hogy hiába beszélek jól, ő nem akar velem együtt dolgozni, mert túl extravagáns vagyok ( nem tudom, hogy a vörös haj vagy a tornacipő zavarta-e :)) Elvette a személyimet és a párom útlevelét, na ezen egyből felháborodtunk. Azt mondjuk szerencsére rögtön vissza is szereztük. Aztán jött a következő húzásuk. Mivel Dortmund-Solingen távolság elég hosszú a közvetítő pasi közölte, hogy mostantól a Solingenben lévő magyarok dolgait én intézem, mert én jól beszélek németül (gondolt itt az összes hivatalos ügyre) A fizetés nem a beígért 8,2 EUR-os órabér volt, hanem kb. 4,5 EUR. Ráadásul nem minden nap lett volna munka. Az ott lévő magyarok mesélték, hogy gyakorlatilag 2 hónapja könyörögnek azért, hogy intézzék el a német adószámot, mivel így nagyon magas az adó amit levonnak. Ráadásul semmilyen szerződést, bejelentő papírt nem láttak. Mi ebbe így nem mentünk bele, szerencsére volt nálunk annyi pénz, hogy haza bírtunk jönni. Az biztos, hogy legközelebb megfontoltabbak leszünk és csak közvetlenül német állásra fogunk jelentkezni. Remélem, kedves Adminok, nem gond, hogy ezt leírtam, de jobb, ha mindenki tisztában van ezzel...mielőtt belevág egy ilyen kalandba. Mondjuk azt még hozzáteszem, hogy mi ezt kalandnak fogtuk fel és nem kenődtünk el. :)):):):) Szép napot Mindenkinek!

Horváth József1990 2013.08.15 11:08:40 © 141

Sziasztok Tudnátok nekem segíteni abban hogy kihez vagy hova kell fordulnom segítségért külföldi munkával munkaközvetítéssel kapcsolatban?  mert hiába van meg a nehézgépkzelőm és a targoncás papirom itt magyarországon nem igazán találok munkát amit meg találnék nem tudok bejárni mivel nincs jogosítványom szal ha valaki tudna nekem segíteni az írjon már nekem e-mailt a : horvath.jozsef1990@gmail.com címre.

Előre is köszönöm a segítséget.

andee911 2013.08.14 19:01:28 © 140

Sziasztok!engem Németországi munkaközvetítő érdekelne!Tudnátok ebbe segíteni??Köszönöm!!

babavirag0515 2013.08.05 12:49:07 © 139
Szia audry 88 milyen munkak vannak a kozvetitonel??. Nemetul beszelek. Meg 5 honapot voltam hollandiaba a parommal. Barmilyen noi munkacedekel. Kivetel erotikus!!!!!
Előzmény: audry88 (132)
Peter Rasi 2013.06.22 12:12:50 © 137

Angliai munkak egeszsegugyi felsofoku vegzettseggel rendelkezoknek, az angol nyelvtudas feltetel,szolgaltatasaink munkavalaloknak ingyenesek..szakmai ,angol nyelven irt oneletrajzokat a recruitment@ircltd-uk.co.uk  cimre varjuk..Tobb informacio a 0044 845 1166 368-as szamon vagy a ceg website-jan : http://www.ircltd-uk.co.uk/

Edemis 2013.06.06 03:05:04 © 136

Sziasztok! Engem mediterrán területen érdekelnének munkák. Ha tud valaki valamit (akár konkrét állást, segítséget, jó tanácsot, akár ezzel foglalkozó közvetítő irodát), az kérem jelezzen (adam.radics@gmail.com)

Köszönöm előre is! :)

Zizu7 2013.05.31 16:41:22 © 135

Kedves inddor5511,

Én is az AAk-n keresztül szeretnék kimenni dolgozni. Te végül kijuttál? Kérlek írj privátban: h.zitus@freemail.hu

Köszi.

Előzmény: inddor5511 (90)
ria52 2013.05.14 08:06:42 © 134

Helló ! Valaki igénybe vette már  Londonba   www.hu-uk.co.uk -nak a szolgáltatásait ?   

Kérlek ha tudol valamit irj...köszönöm   

ria52 2013.05.13 16:56:58 © 133

Helló ! Londoni munka közvetitő érdekelne .

Londonimunka .eu    Molnár Gabriella. szeretném kérdezni, hogy a szolgálatásukkal hogy voltatok megelégedve.

Köszönöm

audry88 2013.05.10 22:08:51 © 132

Sziasztok, 

Ha vki hollandia felé venné az irányt, és érdekli az ottó munkaerő közvetítő, vagy bármilyen infó munkavállalással kapcsolatban, kérdezzen. 

hunatilla 2013.05.08 14:49:30 © 131

"Amennyiben anyagi lehetosege nem teszi lehetove a jegy vasarlasat,megvesszuk mi a jegyet
azonban kerunk 80 euro atrakasi fedezetet! Ezt az osszeget szinten vissza kapja ha kiutazott ugy
mint a jegy arat is"

Szerintem itt a lényege...

Előzmény: hunatilla (130)
hunatilla 2013.05.08 14:38:07 © 130

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Kertészeti munka Észak-Írországban :

Bejelentkeztem egy Észak-Írországi kertészeti munkára( a hirdetés az apr…hu volt).Meglepően, gyors választ kaptam :

Ottó..A.. és  P.. <infowork@.....írta:

> Tisztelt jelentkezo!
> Koszonettel vettem jelentkezeset, engedje meg, hogy a sikeres egyuttmukodesunk erdekebe
teljesen kimeritoen tajekoztassam a munkarol melyre jelentkezett!
> Kerem tisztelettel, hogy a meglevo es az altalam adott idopontokat szigoruan tartsa be mivel szukos
a hataridonk es azonnal szeretnenk munkaba allitani Ont! A tajekoztatot szemelyre szabottan Onnek
kuldtuk, adatait a mindenkori jogszabalyoknak megfeleloen bizalmasan kezeljuk, a vallalat nem jarul
hozza, hogy a tajekoztato anyagot, On ezt egy harmadik szemelynek tovabbitsa, reszben vagy
egeszben publikalja!
> Nevem  O..A..P feladatom a Magyar munkaero elhelyezese a vallalatnal, segitseg nyujtas
a nyelvi problemak miatt. Nem kerek es nem fogadok el ugynoki dijat, beremet a vallalattol kapom
minden elhelyezett dolgozo utan! Ont ez semmilyen koltseggel nem terheli!
> Viszont amit elkuldok Onnek az a vallalat tajekoztatoja, en ennel tobbet nem tudok segiteni es
kozben jarni sem a vezetosegnel, mind azt , hogy egyeztetek veluk! En nem tudok se anyagi se
utazasi se szallas segitseget nyujtani Onnek!
> Barmi kerdese van allok rendelkezesere a +3538XXXXXXXX telefonszamon keresere visszahivom,
ha angol nyelven kivan a vezetokkel beszelni HR John O ….. kerem jelezze!
>  *Vallalat : XXXXXXXXXXXXXX
> Ceginfo: http://www.yell.com/b/XXXXXXXXXXXXXX
> Munkalatok, kizarolag parkok gondozasa reszben kastely parkok rendbetetele,karbantartasa, fu,
bokor nyiras, virag ultetes gondozas egesz evben, ontozo rendszer telepitese. Munka szerzodest
hatarozatlan idore kotunk 30 napos felmondasi hataridovel!
> Munka kezdese  *Majus 20 hetfo* ! Munkaido Hetfotol –Pentekig 7:30 – 18:00 mely tartalmaz fel ora
ebed szunetet, onallo etkezessel, valamint 4 szer 10 perc szunetet! Munkaruhat a ceg biztosit.
> Fizetes minden ledolgozott ora utan 7,0 font netto ber, melyet minden heten penteken szamlara
utalunak! Nem utalhatnak Magyar szamlara csak helyben nyitott bank szamlara. Szamla nyitasba allok
rendelkezesere segitek nyitni! Betanulas Magyar nyelven!
> Szemelyes talallkozo, CSAK akiknek megvan az NI szamuk es repulojegyuk, velem es John urral,
Majus 18 an szombaton Budapesten, errol bovebb tajekoztatot jovo heten kuldok!
> Majus 19 en kiutazas lasd a utazas pontot, munkaba allas ,betanitas, bank szamla nyitas Majus 20
Hetfo!
> Szabadsag hat hetente lehetseges 4-5 napra elore egyeztetett idopontokba egyenileg megoldva!
> NI Szam ,Szallas ,Utazas ,feltetelek:
> Aki elfogadja a munkat az a holnap estig kerem reszemre kuldje el ellenorzes celjabol az alabbi
adatokat:  *Nev, szuletesi hely ido, anja neve, szemelyi igazolvany szama, ado szama.* Akinek mar
van NI szama azt is kuldje el! Aki dolgozott mar itt az UK ba es volt valami dolga a hatosagokkal az
kerem vegye targytalannak a levelem!
> Ni szamhoz szukseg van lakcim igazolo papirra ,hogy van tartozkodasi helye az UK ba! Szallas 2
eve epult apartmann hazba! Elszalasolasok a kovetkezo keppen lesznek megoldva, akik parba jonnek
azok egy szobas apartmanba laknak, akik kulon azok 2-2 szobasba! Lakasok fel vannak szerelve
agynemu, edenyek wifi!
> Amennyiben On otthonrol el tudja intezni a szallas igazolo papirt,vagy el tudja maganak intezni
Portrush varosba kerem ezt pentekig kuldje el reszemre! Ha azt keri , hogy mi intezzuk a szallasat
akkor vallalnia kell az elso heti lakber arat atutalva a vallalat szamlaszamara ami 51 font nak megfelelo
euro cca 60 EUR
> Mivel a vallalat intezi a szallast nem kell 2 adott esetben 3 het depositot fizetni csak az elso hetet!
> Az ar tartalmazza a rezsi koltseget is! Fizetes elso het elore utanna, banki attutalas minden heten
penteken!
> Utazas:  *Majus 19* vasarnap az allabiak szerint:
> Budapest London Liszt Ferenc Repülőtér (BUD) Heathrow (LHR) 2013-05-19 08:15 2013-05-19
10:00 Járatszám: BA865 Géptípus: Airbus A320
> London Belfast Gatwick Arpt (LGW) Belfast City Arpt (BHD) 2013-05-19 13:30 2013-05-19 5:05 S
terminal 13:30 Járatszám: BA6190 Géptípus: DHC8 Dash 8-400
> British Airways legitarsasag! Turista osztály
> Kerek mindenkit erre a jaratra vegye meg a jegyet, jelenleg 119.000 forint mivel en is ezzel utazok
vissza es celszeru egyutt jonni a gepen az elkavarodas vegett!
> Belfastbol teritesmentesen buszal utazunk tovabb egyutt csoportosan Portrusba.
>  *Kovetkezo idopontokat, es felteteleket kerem tartsa be:*
> 1.Visszajelzes adatok kuldese telefonos egyeztetes kedd-szerda. Keresere visszahivom!
> 2.Repulojegy megvasarlasa a megjelolt idopontokra csutortok 14 oraig ennek igazolasanak
elkuldese!
> 3.Amennyiben megkapom a kert adatokat le ellenorzom, jelzem On fele ,hogy megveheti a jegyet!
Kiutazaskor a vallalat megteriti a jegy koltseget. Ha segitsegre szorul jegy vasarlaskor kerem jelezze
felem! Amennyiben anyagi lehetosege nem teszi lehetove a jegy vasarlasat,megvesszuk mi a jegyet
azonban kerunk 80 euro atrakasi fedezetet! Ezt az osszeget szinten vissza kapja ha kiutazott ugy
mint a jegy arat is
> 4.Utalas igazolasok kuldese csutortok 14 ora! Ha minden rendben az adatokkal kedd este, szerdai
napon kuldom a vallalat banki adatait!
> 5. Penteken akinek megvan a jegye, beadjuk az engedelyeket az NI szamhoz levelbe kuldjuk a
szallasrol az igazolast, szerzodest,repulo jegy igazolast valamint tovabbi hasznos tudnivalokat!
> Remelem hosszu tavon egyutt tudnuk dolgozni varom kerdeseiket, keszsegesen segitek mindenbe
kerem jelezzen vissza!
>  Kerem adatai kuldesenel jelezze melyik utat valasztja a jegy valamint a szallasal kapcsolatba, es
csak akkor kuldje el adatait ha komolyan is gondolja a munkat es vallani szeretne! Nem kivanok
felslegesen dolgozni, adatokkal, valamint jelentos a tuljelentkezes, igy ha On nem kivan jonni adja meg
az eselyt masnak is!
> Tisztelettel: O… A… P…..
>  +3538XXXXXXXX

Egy kérdésem van: kamu vagy nem ilyen fajta levél?

Nekem gyanús hogy:

1-  Interjú nincs(?).

2-  Fizetni kell 80 €. ha most nem tudok venni a 120 000 Ft repülőjegyet (?). kinek van?

3-  A szerződés aláírás előtt vásárolni kell a repülőjegyet vagy fizetni 80 € és ök. „intézik” a jegyet… és itt a „csalás” véleményem szerint..

Mivel ez egy aktuális  munkáról van szó (május 20), kérem egy jelzést akik kaptak hasonló levelet.

KrisztianesAlexa 2013.04.20 15:40:52 © 129

Szia megkérdezhetem hogy mi a neve a munkaközvetítő cégnek?

Köszönöm

Előzmény: kézm (124)
Attila Bognar 2013.04.20 09:03:09 © 128

Kedves gugger 888,Szeretnénk másodmagammal angliában dolgozni,kérném a segitséged,skyp cimatka622 elöre is köszönöm

Levente Farkas 2013.04.03 18:38:35 © 127

Sziasztok! 

Németországban dolgozom egy munka közvetitöi cégnek, rengeteg embert keresünk, felszolgáló, szakács, festö, fütésszerelö, hegesztö, villanyszerelö szakmákba. német tudás szükséges!!!érdeklödni emailben: farkas.ell@gmail.com. A cég honlapjának címe: www.lhp-bildungszentrum.de