Keresés

Részletes keresés

Zoltán Sándor Erdélyi Creative Commons License 2016.09.28 0 1 203

Debrecenben a Hátrányos helyzetben lévők és megváltozott munkaképességűek számára nyújt segítséget a Lépéselőny Közhasznú Egyesület által működtetett Debreceni Foglalkoztatási Központ. 

Számtalan szolgáltatással segítik a munkarehabilitáció érdekében azokat akik bár kiestek a munka világából, de feltett szándékuk, hogy ismét dolgozni kezdjenek miután felvették velünk a kapcsolatot

 

1963cs Creative Commons License 2016.09.14 0 0 202

Szlovák Eurotrade cégről vélemények? A szállásaik milyenek,főleg a galántai érdekelne?! Írjatok!!!

Vivien Mathers Creative Commons License 2016.09.14 0 0 201

Mesike!

 

De jo hogy nem fizettél nekik, tőlem a Béla bà 300.000 et akart kérni! :D persze kirohogtem, meg olyanokat mondott hogy ha ott gyerekem szuletik akkor auto matice en is amerikai leszek ( akkor mindenki oda jàrna szulni xd) meg hogy a JFK repterrol majd kocsival visznek el pittsburghbe.. Mondom neki az igen hosszú út lenne, azt mondja nem sok az. Meg hogy majd akkor adja meg nekem a kinti kollegaja szamat, ha lerakok neki 150.et. És màr csak kb 5 perce van, mert most indult el 4 magyar a raptérre.. Tényleg senki ne dőljön be neki!

Ha gondolod felvehetjuk a kapcsot, mert enis amcsiba tervezem, s talan egyutt konnyebb lenne, vagy barki folvelehet, facebookom az ami a nick nevem itt :)

Dalma Weszna Kaszas Creative Commons License 2016.09.08 0 0 200

Sziasztok!

 

Mi a T&S Flexwerk Holland munkakozvetito vagyunk!

Szivesen varjuk azok jelentkezeset akik angolul , nemetul, vagy hollandul beszelnek.

Logisztiaki cegeknel es gyari munkakat tudunk biztositani hosszu tavra. Szallast is biztositunk ha szukseges!

Jelentkezni a wesna@tensflexwerk.nl re lehet!

 

Mesike198010 Creative Commons License 2016.09.07 0 1 199

Sziasztok, egy mai beszélgetés késztet arra, hogy írjak ide és megosszam ország-világgal a tapasztalatomat. Tehát, ma felhívtam egy BALOGH BÉLA nevezetű urat amerikai munkával kapcsolatban. Ápolónő vagyok és szeretnék kint időst ápolni, gondozni. Két volt kolléganőm ott van kint, tehát sokat tudok rajtuk keresztül a munkáról stb... Emailt váltottam a fenn megnevezett úrral és kértem tájékoztasson a lehetőségekről. Válasz jött, hívjam fel..már ez sem tetszett de megtettem. Közel 40 percig hallgattam a süketelését, vagy bolond vagy részeg volt nem tudom de össze vissza beszélt. Mint aki nem is tudja, hol van amerika! Egy csaló szélhámos! Ne áljatok szóba vele egy nagyon ostoba ember aki még ráadás ként nem hiteles! Nem tudott idő szakítani a velem való találkozásra mert állítolag a már utazni szándékozó embereket kisérgeti!😭Hallotatok már ilyen sületlenséget....😀 Nem találnak ki a reptérre vagy mi??? Ja a weboldala egy gagyi www.amerikabandolgozni.hu

Szerintem most kezdi a " szakmát"! Mondtam neki idősápolás de folyamatosan a szállodáról beszélt....

A Nav felé jelzem a holnapi nap folyamán, hogy mire van jogosultsága az úrnak. Na, szép estét!

Andzsin-szan Creative Commons License 2016.09.06 0 0 198

Üdv,néha benézek hozzátok.

Nos,aki külföldre igyekszik,javaslom az alábbiakat:

1. Magyar munkaközvetítő cégek kerülése.

    Aki kint akar dolgozni,talál az interneten közvetlen osztrák,német,svájci ...... munkaközvetítőket.Csak keresni kell....

2.Aki pénzt kér előre vagy a "sikeres" szerződéskötés után azzal szóba sem szabad állni.

3.Saját autóval kell,hogy rendelkezz,mert a munkaközvetítő irodájától akár 200-400 km messze is lehet a szállásod.Plusz a munkahely,építkezés megközelítéséhez is szükség van autóra.

4.TÁRSALGÁSI SZINTŰ NYELVTUDÁS ELENGEDHETETLEN.Kint nem fog veled magyarul beszélni senki,de ha véletlenül a közeledbe kerül is magyar abból könnyen baj származhat......

Sajnos ezeket mindenki a saját kárán tanulja meg,de aki kint dolgozik és rendesen kifizetik az kb. 4-5 ször annyit kereshet mint szép magyar hazánkban....

Üdvözlet a csodás Kaprunból Ausztriából.

Mindenkinek sok sikert és rengeteg tapasztalatot kívánok!:)

Csonka Szilard Creative Commons License 2016.08.03 0 0 197

üdv 

érdeklödnék a külföldi munkák iránt???

Kcendall11 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 196

Aki tudna segíteni abban,hogy mely Dunaújvárosi munkaközvetítő cég az, amelyik közvetít Németországi Johnson Controls ülésgyártó cég,Rastatt székhelyű városba. Segítséget előre köszönöm.  

majszi80 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 195

Nem mindenki jár pórul, aki közvetítőn keresztül megy dolgozni külföldre, sőt! Én ismerek egy megbízható céget, csak jó tapasztalataim vannak velük kapcsolatban, és rengeteg információt is szolgáltatnak általánosságban a külföldi munkákról, az oldalukon. ;) Ajánlom mindenkinek, akit érdekel, ezen a linken találjátok meg őket: http://kginternational.hu/hasznos-informaciok/

Henriett Nemeth Creative Commons License 2016.06.03 0 0 194

Sziasztok.

Egy holland munkakozvetitoi ceg, csoszereloket, csobadogosokat, szigeteloket es legtechnika szereloket keres Hollandia egesz teruletere.

A ceg neve Artiflex BV.

Jelenetkezni: h.nemeth@artiflex.com

padisah Creative Commons License 2016.03.20 0 0 192

az én oldalamon (www.kozvetlen-allasok.hu) nincsenek munkaközvetítő irodák, hanem a munkát tényleg kínáló cég állásai, a saját karrier oldalról

 

ezen viszont nincs túl sok külföldi munka, és ami akad, az is főleg diplomás

BluGlobal Creative Commons License 2016.02.05 0 0 189

Szeretne Angliában dolgozni? Az alábbi pozíciók elérhetők azonnali kezdéssel:

- kamionsofőr (min.£2300/hó)
- ápoló (£1400-£1600-hó)
- egészségügyi nővér (£2300-hó)

Várjuk jelentkezését! Kérjük küldje el angol nyelvű önéletrajzát a cv.hu@blu-global.com email címre és keresni fogjuk.

sadlonely Creative Commons License 2016.01.27 0 0 188

Bocsi a lényeg lemaradt! Amerika szállodai munka:

Telóról: http://m.eszakamerikai-munka.com/

Számgépröl: http://www.eszakamerikai-munka.com/

sadlonely Creative Commons License 2016.01.27 0 0 187

POPSIBA!

Én igyen segítek neked...

De nem ellenörzött általam, tehát lehet hazugsá, átverés ez is!

De reálidnak tünik és nem kérnek elöre pénz, söt még segítenek is

állitólag. Egz próbát megér gondolom neked! Aztán írj vissza mire jutottotál, biztos segítünk másoknak is!

Popsiba78 Creative Commons License 2016.01.26 0 0 186

A NAV miért nem ellenőrzi a külföldi munkát nyelvtudás nélkül hirdető személyeket vagy a munkaközvetítő irodákat,hiszen a többség csak pénzt beszed?

Tavaly decemberben 3800 forintért vehettem át egy külföldi munkákat kínáló újságot,mellé jelentkezési lap!

Korábban pedig pár éve 19500 forint utánvételes levelet vettem át postai úton,de azóta se kaptam semmi munkát!

Nyelvtudás híján mindenki átver minket?

Mind kér előre pénzt kiadványért belföldön?

Kiadvány nélkül ki segít ausztriai takarító,mosogató munkához jutni?

Létezik olyan ma hazánkban,vagy csak a pénzt kérők?

Mi tévő legyek,az idő vészesen halad,lassan 38 leszek!

Magyarország hátrányos térségében szakmákkal még betanított állás sem jut!

Külföld olthatja meg jövő béli esélyeim!

gaspibb Creative Commons License 2015.12.20 0 0 185

Sziasztok!

 

A Dremo munkaközvetítőről van valakinek tapasztalata?

 

http://www.dremo.com/

Hari 01 Creative Commons License 2015.12.11 0 0 184

István 77 Üdv én tegnap voltam a montiv bt-nél beszélgetésen.nekem is szerződést ajánlottak!Esetleg egy telefonszámcsere után tudnánk beszélni!

Előzmény: István 77 (183)
István 77 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 183

Üdv Zsuzsa érdekelne,hogy a férje kötet-e szerződést a montiv bt-vel ? És mi a véleményük köszönöm válaszát.

Előzmény: Zsuzsu.72 (175)
Vali888 Creative Commons License 2015.10.30 0 0 182

Ááááááá - teljesen hiába a figyelmeztetések ... elég ránézni az itteni kommentekre, kérdésekre. Mindegyik ilyen-olyan munkaközvetítő cégekről érdekődik, mert gyanakszik, fél. Ahelyett, hogy fogná magát és közvetlenül megkeresné adott ország munkaadóit. 

Komolyan mondom, hogy az ilyenek meg is érdemlik a sorsukat. 

 

Előzmény: goAUS (170)
Vali888 Creative Commons License 2015.10.30 0 0 181

Zsuzsu,  annyiszor lemondták, leírták már, hogy nem szabad semmiféle bt-vel, közvetítő kft-vel kezdeni! Még ha úgymond rendesek is, akkor is a legvacakabb helyre közvetítenek.

Előzmény: Zsuzsu.72 (175)
Vali888 Creative Commons License 2015.10.30 0 0 180

Szerintem ha valaki már társalgási szinten beszél valamely nyelvet, akkor jelentkezzen be személyesen a kinézett munkáltatónál. :)

Előzmény: 87petrus87 (177)
Vali888 Creative Commons License 2015.10.30 0 0 179

Csak úgy kiváncsiságból rákérdezhetek, hogy 45 év feletti egyén nem tudná végezni ezt a munkát?!  Miért van ez a kikötés? Tényleg érdekel. 

Előzmény: szenti777 (178)
szenti777 Creative Commons License 2015.10.22 0 0 178

***** HR munkatárs pozíció *****

 

 

Start-up céghez keresek olyan részmunkaidős munkatársat aki HR vagy könyvelői diplomával rendelkezik, jól beszél németül, és hajlandó értékesítési és fejvadász pozícióban tevékenykedni. Tapasztalattal bír, vagy elég rátermettnek érzi magát ahhoz, hogy helytálljon egy ilyen pozícióban.

 

Feltételek: HR vagy könyvelői diploma, tárgyalási szintű német nyelv, nyitottság, kreatív szemlélet, problémamegoldó személyiség.

 

Kor: 23-45 év

 

Érdeklődni e-mailben: hello@journeypersonal.com

87petrus87 Creative Commons License 2015.10.21 0 0 177

Amennyiben beszélsz társalgási szinten németül vagy angolul, dolgozz Németországban vagy Hollandiában az OTTO Workforce Hungary kft.-vel.

 

 

mobil:+36 30 258 88 10
mobil:+36 30 920 22 27
tel.:    +36 96 259 904

Marika Nagy Creative Commons License 2015.10.16 0 0 176

sziasztok kerdezni szeretnek valamit valaki volt mar amerikaban szallodai takaritas vagy bejaronoi vagy hazvezetonoi es egyeb munkakra 15 eves tapasztalatuk van az irodanak koszonom elore is esetleg valaki tudna valaszolni

 

Előzmény: ovariferi (166)
hakijani Creative Commons License 2015.08.25 0 0 174

Szia!

Most készülök általuk kimenni szeretnék érdeklődni.

Szállásra mennyit számoltak fel?

Magyarországon bejelentett munka viszony vagy Németben?

Kivel állunk majd szerződésben ővelük vagy ahol dolgozunk?

Köszönöm segítségedet!

Előzmény: DragonLand (172)
Nocika75 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 173

TIP – TOP  PROFI  SERVICE  e.K.

Reinbeckstrasse 52

DE- 70565  STUTTGART.

 

Hr. Janos Financz

Stuttgarterstr. 74

 

Erről a munkaközvetítő cégről tudtok valamit? Előre nem kér pénzt, csak aláírt sikeres munkaszerződés után kér 350 eurót. Svájcba keres szakmunkásokat. Köszönöm előre is a válaszokat.

DragonLand Creative Commons License 2015.06.16 0 0 172

Pensummal 3x voltam már kint. Okésak. Behívnak interjúra, elmondanak mindent. Más tészta, hogy egyik melóhelyen tök más volt a munka, mint amit mondtak, de mikor rákérdeztem, akkor azt mondták hogy új partnerük, ők is ezeket az infókat kapták. Mindegy nem volt gáz.

 

Magyar szerződést írtunk, meg valami megállapodást külföldi munkavégzésről. Utazást nekem kellett fizetni. Ilyen telekocsival mentem. Attól függ hova mész, de olyan 60-80 EUR/út.

Szállást ők találtak. Egyik szállás nagyon fullos volt, másik kettő elég közepes. Átmehettem volna másikba drágábbért, de mivel összesen 4 hónapra mentem, így nem igazán érdekelt.

 

Munka változó. Németek meghajtanak, lazsálásra ne számíts. Ha jól dolgozol, akkor ok, de arra ne számíts, hogy agyondícsérgetnek. Ha lógsz, akkor pikk-pakk kidobnak. 

 

Pensumosok rendesek voltak mindig. Ha gondom volt, fel lehetett hívni őket. Mondjuk csak ötig elérhetők. Jobb lenne ha lenne ügyeletük, vagy valami.

 

Pénzt időben megkaptam, annyit amennyit megbeszéltünk. Javaslom ha kimész, jelentkezz be a lakcímre, mert akkor kapsz német adószámot. Ha nincs adószámod, sokkal több a német adód.

 

Kilépéskor a papírjaimat sokára kaptam meg, de legalább rendben volt vele minden. Összességében én elégedett vagyok velük, ezért is mentem ki többször is velük. Most nyáron megint megyek.

 

 

Ha kérdésed van, szívesen elmondom amit tudok.

Előzmény: jalamon (171)
jalamon Creative Commons License 2015.05.14 0 0 171

Sziasztok! Nem igazán tudom, hogy működik a fórum, ugyanitt egy másik topicnál is megkérdeztem már, de mivel sürgös, ezért érdeklödnék itt is, hátha ... :)
Szóval csak annyiról van szó, hogy esetleg ismeri- e valaki a Pensumot? Németországba közvetítenek, érdekelnének tapasztalatok, vélemények ... elöre is köszönöm a segitséget  !:)

goAUS Creative Commons License 2015.05.04 0 0 170

Aminek magyar kötődése van mind felejtős! 1000szer leírták már mások is. Ki kell menni az adott városba, és ott keresni munkát, a helyi közvetítőn, vagy magán a cégeken keresztül. Sokan nem fogadják meg, tele vannak az oldalak kocsiban alvó emberek sirámaival, hogy átverték őket. Milliószor leírták már mások is, magyar közvetítőirodák 99 százaléka átverés, az egy százalék meg nem elég nekiindulni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!