Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

klumpa_boy Creative Commons License 21 órája 0 0 901

Igen, amikor most megnéztem a képet, nekem is feltűnt, hogy nagy rá a klumpa. Lehet, hogy kellék. Nem, ez nem Scholl. Ha tippelnem kellene, akkor Farmaflex:

Előzmény: Fapapucsklumpafun (900)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 25 órája 0 0 900

Köszi!!De ugy latom,hogy egy szammal nagyobb a klumpaja..szoval kaphatta csak a jelenethez gondolom..Kb 2cm is  van meg a klumpaban..Ez scholl?

Előzmény: klumpa_boy (899)
klumpa_boy Creative Commons License 28 órája 0 0 899

Talán most csatolja.

Előzmény: klumpa_boy (898)
klumpa_boy Creative Commons License 28 órája 0 0 898

Na csak képernyőről fotóztam, de itt a Barátok közt jelenet :-)

Előzmény: Fapapucsklumpafun (896)
klumpafetisiszta Creative Commons License 1 napja 0 0 897

Sziasztok!Mi újság van veletek!!Valami újdonság!!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 3 napja 0 0 896

Huu dz komoly darab!!Meg nem lattam..csattoghat kemenyen ez is..alig foghatja a labfejet igy biztos hatarozottan csattan a talp benne!!Koszi a kepet!Illetve a BK-t is majd ha be tudod rakni!!

Es kivancsi lennek erre a ritka fapapucs fajtara,hogy mi vez??

Előzmény: klumpa_boy (894)
klumpa_boy Creative Commons License 5 napja 0 0 895

Az előbb a blogot linkeltem be, ott is megtalálható, de ez van közvetlenül a képhez:

http://3.bp.blogspot.com/-6OxH_dNUfC8/TjlSHAHEbHI/AAAAAAAACE4/ZkT5rynsgMk/s1600/IMG_1566_emil.jpg

Előzmény: klumpa_boy (894)
klumpa_boy Creative Commons License 5 napja 0 0 894

http://sommano.blogspot.hu/2011_07_01_archive.html

Láttatok már ilyet? Nincs bőrpánt, nincs felsőrész csak egy kiálló fa gomb és abba kell kapaszkodni a lábujjakkal? Vagy nekem indult csak meg a fantáziám és ez alami félkész darab? :-)

klumpa_boy Creative Commons License 5 napja 0 0 893

Nem tudom, hogy volt-e már ez a rész, sajnos nem tudtam követni a Barátok közt sorozatot. A jelenetet mindenesetre rögzítettem, így ha eljutok addig akkor csinálok róla képeket.

Az utcán játszódik a jelenet, kabátban van és találkozik egy pasival, akivel átölelik egymást. Gondolom az lehet a történés, hogy kiszalad valamiért és összefut ezzel az ismerőssel. A fehér klumpa az stimmel, lyukacsos felsőrészes, fatalpú bioklumpa. Azt hiszem zokni nincs rajta, de majd meglátjuk :-)

Előzmény: Fapapucsklumpafun (892)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 6 napja 0 0 892
  • Igy van! Udv Krisdoranak!!
  • Amugy volt mar a Pataki Szilvias klumpas resz a BK-ban?Amugy amikor orvost/novert jatszik akkor lesz valamikor a jelenet?Es feher klumpa feher zoknival jol sejtem?
Előzmény: klumpa_boy (891)
klumpa_boy Creative Commons License 6 napja 0 0 891

Üdv Krisdora-nak! Remélem új állandó taggal bővültünk általa :-)

Munkahelyeken azért is hordják szívesen, mert sokan kényelmesnek találják hosszútávon. Nem fárad el benne a láb.

Előzmény: Fapapucsklumpafun (890)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.21 0 0 890

Igen a 90es  evekben rengeteg volt.Eleg volt az utcara kimenni.De a nyar orok baratunk nekunk rajongoknak.Kimehet a divatbol barmennyire a meleg idoben a nagy szamok torvenye alapjan mindig latni majd ez tuti!Es ilyenkor meg nagyobb esemeny latni egyet-egyet!Meg ugyis mindig visszajon a divatba.

Tavaly nyaron is sokat lattam.A peggy szerubol sokat ill. a klumpakbol is.Margitszigeten setalokon pl illetve postahivatalokban mindig van fa klumpa erdekes.A postas irodista nok imadjak valamiert..valoszinu azert is mert nemcsak ulnek hanem valamennyit jarni is kell bent es jobban tartja a bokat stb..eladok detto..

Előzmény: klumpafetisiszta (889)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.20 0 0 889

Sziasztok!Legyen úgy!!!Jöjjön vissza a divatba!!!!Pesten még évekkel ezelőtt,ott voltam,klasszik svéd klumpásokat láttam néhányat,vegyesen,férfit,nőt,fehérben,feketében,meg két barnát.Ez 2007-ben volt.Majd jön a jobb idő,reménykedjünk!Ja és a strandi szezon...!!!90-esben napi,de min.heti szinten lehetett látni,most meg egész szezonban volt 4-5 kb.Van egy jó foto egy norvég csajról!Népviseletben ül,fekete svéd klumpa!!The best of clogs photos asszem!Vagy:a smiling norwegian girl.Meg Kim Basinger fehér svédben!!!A the best of-ban ,ha jól emlékszem.Súlyra mennyi lehet a fatalp a papucsnál,klumpánál??Feltöri a lábat eleinte?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.20 0 0 888

Nem.Csak a lab (talp) vedelme erdekeben!A hangossagra nem gondoltak illetve kimondatlanul is benne volt "figyelem felkeltes" ami termeszetes dolog akar a sminkeles vagy riszalas..de ugye nyaron mezitlab elsetalo csattogva,kopogva setalo fapapucsos/klumpas holgyekre az eppen nem oda nezo ffiak is felfigyeltek:)De ez igy jo!!:)Jojjon is vissza a divatba!!

Előzmény: klumpafetisiszta (884)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.20 0 0 887

Es megvannak meg?Akkor neked is klasszik klumpad lehetett a massziv fatapu ami sulyra is nehezebb volt.Hangosan csattogva es kopogva?

Előzmény: krisdora (885)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.20 0 0 886

Szivesen!Egy videki noe volt.Amugy a legtavolabb all tolem a videk leszolasa sot dicsernek ilyenforman: videken meg latni par retro fapapucsot,mert a divat kesobb fut ki illetve kevesebben tartjak fontosnak a divatozast igy a mai napig (nagyobb)esely van klasszik klumpat vagy fapapucsot latni videkenAmugy ezt a magyar valtozatot szinte biztos,hogy a nemet fapapucsokrol mintazhattak..ugye akkoriban nehezebb volt kulfoldi dolgokhoz hozzajutni es ezert sok termeknek megcsinaltak az itthoni verziojat..

Előzmény: cyandora (883)
krisdora Creative Commons License 2015.02.19 0 0 885

Huhu, hogy én régen mennyire szerettem a klumpát.. pedig nem volt egy könnyű viselet, elég nehéz volt, plusz 2 kg a lábon, de attól függetlenül imádtam.. :)

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.19 0 0 884

Sziasztok!Kösszép Klumpafan a képet!Akkor a fatalpnak,akár a klumpáknál,akár a fapapucsoknál bőrvédőt azért tettek,hogy a lábfejet védjék,és nem csak azért,hogy ne klaffogjon olyan hangosan?!!Akkor a Ladás kép gondolom magyar lehet.Tényleg pazar!!!Kösszép ezt is!CSak olvasom,mennyire értetek számítógépes dolgokhoz!Tényleg sajnálom,egyenlőre igyekszem beletanulni!Valami élmény?Vagy régebbi!!??

cyandora Creative Commons License 2015.02.18 0 0 883

Hát ez igen, tényleg komoly darab, igazi ritkaság, és valóban a régi német Peggyhez vagy Heidihez hasonló konstrukció. Azt nem tudom eldönteni, hogy Kútvölgyi ilyet hordott e, mert nagyon szemcsés a film,  de most látok ilyet először, köszi a megosztást!

Előzmény: Fapapucsklumpafun (880)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.18 0 0 882

Cyandora, köszi a tanácsokat.

Előzmény: cyandora (877)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.18 0 0 881

Nem piros mint a filmben..ezt akartam irni:)Es massziv fa csak a tetejere raktak bor vedot a talpnak mint a klumpaknal.Szoval ez ne tevesszen meg senkit.De kellett is ez a vedo,mert mezitlab tenyleg kemenyen odavagta csattogva a talpakat,mert az elol levo pant lazan fogta csak a labfejet..latszik a kepeken is ,hogy tag a pantresz (is) igen szeles papucstalp belsovel

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.18 0 0 880

Plusz meg kep a "Kutvolgyis" klasszik magyar fapapucsrol!Ez nem piros mint a kepen ill,bevagasok vannak oldalt rajta de ugyanaz a Kutvolgyis szeria!Ha ezt tudna a szineszno milyen kordokumentumot hordott!:)l :

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.18 0 0 879

Kfetisiszta:igen jo hasonlat.A klumpa vastagabb fatalpa volt a fapapucson,igy a viseloje talpa jobban ki van emelve illetve a holgy talpanak szele is kulon fokuszt kap oldalrol,plusz hangosan csattogva mindezaltal es hangosan kopog a fatalp is a masszivabb,nagyobb anyag miatt.Ezek sulyra is nehezebb fapapucsok voltak mint a mai modern schollok peldaul.A labfej illetve foleg a talpak pedig beleolvadtak a papucsba.At is vettek a talp,lab finom illatat!!De ez utobbi illetve a talpkiemeles,hangos szexis csattogas a Kutvolgyis papucsra is igaz amirol megosztok itt kepet!Ritka erotikus latvanyok ezek az egyedi kisiparos fapapucsok...

Es akkor a kutvolgyis klasszik magyar haziasszonyos,irodista,stb fapapucs!Ha jol tudom a 80as evek elejetol kezdtek el gyartani (80as evekben egyik legelterjedtebb fazon volt) es meg a 2000es evekben is lehetett parat elcsipni boltosokon,posta hivatalokban,utcan.. :

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.18 0 0 878

Kfetisiszta:igen jo hasonlat.A klumpa vastagabb fatalpa volt a fapapucson,igy a viseloje talpa jobban ki van emelve illetve a holgy talpanak szele is kulon fokuszt kap oldalrol,plusz hangosan csattogva mindezaltal es hangosan kopog a fatalp is a masszivabb,nagyobb anyag miatt.Ezek sulyra is nehezebb fapapucsok voltak mint a mai modern schollok peldaul.A labfej illetve foleg a talpak pedig beleolvadtak a papucsba.At is vettek a talp,lab finom illatat!!De ez utobbi illetve a talpkiemeles,hangos szexis csattogas a Kutvolgyis papucsra is igaz amirol megosztok itt kepet!Ritka erotikus latvanyok ezek az egyedi kisiparos fapapucsok...

Es akkor a kutvolgyis klasszik magyar haziasszonyos,irodista,stb fapapucs!Ha jol tudom a 80as evek elejetol kezdtek el gyartani (80as evekben egyik legelterjedtebb fazon volt) es meg a 2000es evekben is lehetett parat elcsipni boltosokon,posta hivatalokban,utcan.. :

cyandora Creative Commons License 2015.02.18 0 0 877

Akkor sürgősen láss hozzá, mert az irható DVD talán a legsérülékenyebb formátum, nekem már több sohasem használt, kizárólag archiválásra irt DVD-m került kukába.  HA előkerült a külső DVD meghajtó, digitalizálás nélkül egyszerűen beránthatod a tartalmukat a gépre,  de még jobb, ha valamilyen CD-iró programmal (pl Nero) image filet irsz beőle. Ehhez az iró választásakor nem fizikai irót, hanem a programba beépitett "image burner"-t kell választani. Akkor kapsz egy ISO filet, amit bármikor kiirhastz fizikai lemezre, de enélkül is lejátszhatod a gépről.

Előzmény: klumpa_boy (875)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.18 0 0 876

A Ladás képet a neten találtam böngészés közben. Gondoltam megosztom, mert igazán pazar!

Előzmény: klumpafetisiszta (874)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.18 0 0 875

Cyandora! Igen, igazából arra gondoltam, hogy inkább winchesteren tárolnám a felvett anyagokat és valahogy átraknám a DVD lemezekről. (így könnyebb lenne válogatni meg talán kevésbé sérülékeny, mint a lemez)

Sajnos a gépemben nincs DVD lejátszó, de van valahol egy külsőm és majd rácsatlakoztatom és kipróbálom így. Majd akkor fog kiderülni gondolom, hogy mit tudok kezdeni az asztali DVD-vel írt anyagokkal.

Maximum tényleg nem tudom átrakni a filmrészleteket és akkor csak képeket fogok készíteni. :-)

Köszi a tanácsot, hamarosan nekilátok.

Előzmény: cyandora (872)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.18 0 0 874

Sziasztok!Klumpaboy,légyszi áruld el,hogy a kép,amit feltettél legutóbb,hol készült.Sajnálom,ha nem tudtam segíteni abban a műszaki dologban.Akkor Cyandora segített.Klumpafan,az a fapapucs akkor majdnem olyan vastag talpú,mint a klumpáé?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.17 0 0 873

Holnap megprobalok kepet feltenni!Illetve irtam is!

Klumpaboy:Koszi a kepet!Klasszik ezzel a kombi 1200essel!:)Imadom a retro hangulatot is..Es koszi a valaszt neked is!Igen en is ugx tudom sok cipesz maga is gyartott egyedi darabokat anno.Volt olyan fapapucs egy non a piacon meg anno ami olyan volt mint a scholl fapapucs csak kb 1-2 cm-el vastagabb fatalppal!Istenem az de hangosan csattogott,kopogott!!A talpa(es a talpa oldala)  is ki volt emelve a kobon! a holgynek!Gondolhatjatok...De mondta is a holgy,hogy cipesz csinalta ahova jar es csak ott lehet kapni..Az ilyen gyongyszemeket is jo lenne megtalalni!!

Előzmény: cyandora (868)
cyandora Creative Commons License 2015.02.17 0 0 872

Ha DVD-n van, akkor mit akarsz még rajta digitalizálni? Van a számítógépedben DVD lejátszó? Ha igen, csak tedd be, és hidd el, működni fog..Elinditod a VLC-vel, video menü, és mehet a capture...

Előzmény: klumpa_boy (870)