Menetpróba: Infiniti Q50 2.0t - 2014.

Itt a második Lexus?

Ha igen, akkor még épp csak megrepesztette a tojás héját, kikandikált, és most kicsit csattogtatja a csőrét, veszélyesen. Névjegy letéve, de a durranás csak később jön.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
cv.cam/s 2 napja Creative Commons License 2461

hello marton;

email cimemre,legyszives kuld el a te  email cimed,hogy tudjak valaszolni./cimem az adatok/infonal../ l.

Előzmény: Héjja Márton (2460)
Héjja Márton 2 napja Creative Commons License 2460

cv.cam/s köszönöm a választ a Bp.-i boltot megtaláltam az nincs is messze. És esetleg bontott alkatrészeket lehet valahol találni

cv.cam/s 3 napja Creative Commons License 2459

hello marton;

?hol vagy,alkatresz uzlet pesten-xiv-is,ill., interneten keresztul minden;SL,A,D,F,B ezekben a kornyezo orszagokban is..

udv., laszlo

Előzmény: Héjja Márton (2458)
Héjja Márton 3 napja Creative Commons License 2458

Sziasztok!

Most kezdtem el felújítani egy kacsát, és cserélni kéne pár alkatrészt. Az lenne a kérdésem hogy hol tudok alkatrészeket szerezni hozzá? Esetleg van-e olyan bontó ahol van bontott kacsa?

sive 5 napja Creative Commons License 2457

T. yavitoq!

Köszönöm élek a lehetőséggel. vadasz53@freemail.hu

zsombi okt. 22. Creative Commons License 2456

A kétmotoros versenyautó

Kéne kétmotoros Citroën Kacsa terepjáró?

Még csak nem is drága az egyedi off-road gép, amely akár 200-zal is repeszthet. Tovább »

forrás: totalcar.hu

hurvinka okt. 20. Creative Commons License 2455

Rég volt, mikor összetartásból pörgött ez a fórum :)

Előzmény: yavitoq (2451)
yavitoq okt. 16. Creative Commons License 2454

És sive, szeretnék segíteni a problémádon. Ezért azt javaslom neked, hogy mielőtt szétberheled a betöltőt, juttasd el hozzám, valószínűleg megbirkózom vele. Én Újszászon lakom, te hol? Hátha nem is messze?

s.y.a.

yavitoq okt. 15. Creative Commons License 2453

Hi sive!

Sajnálom, ebben nem tudok tanácsot adni, én még nem csináltam ilyet. Őszintén szólva azt sem tudom, hol van benne az a nyavalyás szelep. Ha kiderítetted, írd meg.

s.y.a.

sive okt. 12. Creative Commons License 2452

T Javitoq!

Megpróbáltam az olajbeöntő csonkban lévő szelepet az általad javasolt módon kimozdítani "szorult helyzetéből" de nem sikerült. Arra gondoltam hogy a csonkot a gyárilag összeperemezett részénél szétbontom, így talán hozzáférnék a szelephez.

Mi a véleményed? Üdv:Sive

yavitoq okt. 9. Creative Commons License 2451

Mi történt ezzel a fórummal, hogy így beszorult?

hurvinka szept. 5. Creative Commons License 2450

Hát ez komoly :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pitbull_development.uglyduck_sounds

kari42 aug. 30. Creative Commons License 2449

Sziasztok.Bocsi hogy így ismeretlenül zaklatlak benneteket.Hozzám került egy citroen kacsa első lámpa.Nagyon jó állapotban.Azt szeretném tudni ,hogy mit lehet ezért kérni.Én motorokkal foglalkozom ,nem tudom ,mit érhet.Köszönöm a válaszokat,persze ha tudtok segíteni.

hurvinka aug. 28. Creative Commons License 2448

De nagy itt a csönd :)

yavitoq aug. 23. Creative Commons License 2447

Hi. sive

Ne add föl!   Elmondom, én hogyan csináltam: Az összes nyílás ledugaszolása után, beletöltöttem kb. egy deci benzint, majd a fedél lezárása után intenzíven lötyböltem néhány percig. Kb. öt perc múlva egy fémes zörgés jelezte, hogy fölszabadult a beragadt szelep. Ha neked is sikerült ez, írd meg, és további kacsás kérdésekre is szívesen válaszolok, ha tudok. Átfújási próbánál ne felejtsd el a kis csövet ledugaszolni!

s.y.a.

sive aug. 22. Creative Commons License 2446

Köszönöm a segítséget!

A leszerelt olajbeöntőt /zárt fedéllel/ mindkét végéről megfújtam de szinte ellenállás nélkül át megy rajta a levegő!

Mi a megoldás? Hol tudnék venni egy jó, bontott beöntő csonkot?

Üdv:Sive

yavitoq aug. 18. Creative Commons License 2445

Hi. sive

Attól van a karterben depresszió, hogy a dugattyú alternáló mozgása miatt a f.házban állandóan változó pozitív-negatív gázállapot van. A betöltőben lévő visszacsapó szelep létesít a f.házban depressziót azáltal, hogy a két gázállapot közül csak a pozitívot engedi át, és nyomja a légszűrőbe. Tehát a szelep akkor működik jól, ha csak egyik irányban tudod átfújni.

s.y.a.

sive aug. 17. Creative Commons License 2444

vadasz53@freemail.hu    Köszönöm!

Bx 16TRS aug. 12. Creative Commons License 2443

Ha adsz valami privát elérhetőséget tudok segíteni a problémán :) bx16trsKUKACcitromail.hu

Előzmény: kacha (2439)
sive aug. 11. Creative Commons License 2442

Javitoq

Köszönöm a javítási útmutatót. Megnéztem a kartergáz szűrőt, nem túl nagy ellenállással át tudtam fújni. /mint amikor elkezdem a gumimatracot szájjal feltölteni/  Azért egy hétre az egész olajbeöntőt beletettem egy levágott fejű műanyag palackba és felöntöttem benzinnel. Valamivel könnyebb átfújni.  Azt írtad hogy a forgattyús házban depresszió van.

Mi hozza létre?

Üdv:Sive

2cvtech. júl. 29. Creative Commons License 2441

Kisebb-nagyobb felújításokban, javításokban én is tudnék segíteni. Főleg alkatrészek cserélése, fékbeállítás, hegesztést nem vállalok. 19 éve kacsázok és kezdettől fogva magam javítom a gépezetet. De én Szombathelyen lakom, távol mindenkitől sajnos.

cv.cam/s júl. 24. Creative Commons License 2440
hello:
tudjuk kire gondolsz keleten,de sajnos nem fogad ' ujbetegeket'..emeilben ha irsz talan van elkepzelesem szamodra..?!
kellemes kacsazast,s csak ovatosan..
laszlo
kacha júl. 24. Creative Commons License 2439

Üdv mindenkinek !

Végre kacsa tulajdonos lettem !

Az autó sajnos eléggé rászorul egy alapos felújításra, amihez én

annyira nem értek, amennyire kellene. Ezért is fordulok hozzátok.

Úgy emlékszem, hogy az érdi kacsafelújítón kívül van még valaki,

Budapesttől úgy 30-40 km-re keletre, aki szintén vállal felújítást,

de sajnos nem tudom hogy ki ő.

Örülnék, ha segítenétek megtalálni, hogy még a nyáron eljuthas-

sak hozzá, hátha a téli időszakban tudna vele foglalkozni.

Egyébként használom a "sárga veszedelmet"... és imádni való !!!

Előre is köszönöm a segítséget !

kacha

yavitoq júl. 21. Creative Commons License 2438

Hello sive!
A vezérműtegely első végén nincs semmilyen tömítés, vagy szimering,
csak egy spirális vosszavezető horony van kiképezve, ami csak akkor működik,
ha a forgattyúsházban nincs túlnyomás. Nálad nyilván van, ezért folyik az olaj.
A f.házban járó motor esetén mindig depressziónak kell lennie. Ezt az olajbetöltőben
lévő visszacsapó szelep biztosítja azzal. hogy a kartergázt a légszűrőbe nyomja.
Ez nagyon hajlamos beragadni. Mivel nem lehet hozzáférni, nem javítható. (konstrukciós hiba)
A FIAT 126- nál például ügyesen, az olajbetöltő kupakba építették be a szelepet.
Nekem már sikerült a beragadt szelepből a trutymót benzinnel kiáztatni, de ennek sikere bizonytalan.
Üdv: Péter.

sive júl. 15. Creative Commons License 2437

Üdvözöllek benneteket! Szeretnék tanácsot kérni. A kacsa vezérműtengelyének az első végén ahol a megszakító is található folyik az olaj. Milyen tömítés van ott és az hogyan cserélhető. Köszönöm.

Kristooof máj. 31. Creative Commons License 2436

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Előzmény: cv.cam/s (2435)
cv.cam/s máj. 31. Creative Commons License 2435
hello kristooof:
felni&lokharito szin:AC 140 gris rose.
udv.,: laszlo
Előzmény: Kristooof (2434)
Kristooof máj. 31. Creative Commons License 2434

Üdv!

Valaki esetleg tudna nekem segíteni hogy a felnikhez mi az eredeti szín festékkódja?

Előre is köszönöm.

Turbostar88 máj. 28. Creative Commons License 2433

Koszonom kuldtem emailt. 

Előzmény: karcosharcos (2432)
karcosharcos máj. 27. Creative Commons License 2432

igen

Előzmény: Turbostar88 (2431)