Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

dyjani Creative Commons License 2016.02.17 0 0 2558

Üdvözlet,márkatárs !

 Van egy zágrábi citro-cimborám,aki beépitette az Ami 6 ba a GS motort.Elmondása szerint nagyon macerás művelet volt,szerinte nemigen érte meg,csak annyi az öröme,hogy kabriót készitett.Személyesen is láttam a múlt nyáron,tényleg extra gép.

 Aligha hiszem,hogy van rajz,habár elég sok fotót készitett.Nem igérem,de utánanézhetek.Leghamarabb a tavaszi hónapokban,ha nem sürgős.

Előzmény: önindítópersely (2557)
önindítópersely Creative Commons License 2016.02.17 0 0 2557

Jóemberek!

 

Van egy Acadine típusú kacsám (meg egy rendes is), amibe vettem egy gsa motort, váltóval ( 5 seb).  Van esetleg valakinek rajz, vagy valami leírás, hogyan fér bele? Hátha valaki már kitaposta az ösvényt...

 

Üdv

cv.cam/s Creative Commons License 2016.02.08 0 0 2556

hello 'konix5';

 barhol is vagy, barki is vagy -jol elmentel-. 'kivancsi lennek miert tetted fel a 'hirdetesed'' ?!

udv.;

laszlo

Előzmény: konix5 (2553)
cv.cam/s Creative Commons License 2016.01.10 0 0 2555

hello 'konix5';

 probalom meg1x.turelmesen varom az informaciokat a kacsarol.jelenleg en is kulfoldon is, de az elet ezert nem allt meg./foleg ebben a modern information vilagban./szoval ha 1x idetevedsz varjuk a valaszt.''lathatod milyen nagy az erdeklodes, ne engedd el a jovobeli vevoket'' :))

udv.;laszlo

 

Előzmény: konix5 (2553)
cv.cam/s Creative Commons License 2016.01.04 0 0 2554

hello;

''buek2016!''

na vegre, veletlenul ide tevedt valaki.:)

 elerhetosxget legyszives, erdekelne/-nenek a reszletek a kaccsarol.

evjarat, modell; 'special ill., 'club',  allapot, kepek s hol van helyileg?!

duckling4vr@yahoo.com

udv.;laszlo

Előzmény: konix5 (2553)
konix5 Creative Commons License 2016.01.03 0 1 2553

BUÉK Kacsások!

 

Volna eladó piros CV 2-m jó 6éve be lett téve napi használatból, saját "lábán" a garázsba, külföldi munka miatt. Rendszám leadva, zöld forgalmis.  Esetleg érdekel valakit?

cv.cam/s Creative Commons License 2015.12.23 0 0 2552

'ha van itt meg valaki?!'

''kellemes karacsonyt&buek 2016!''

..biztonsagos&boldog kacsazast tovabbra is

laszlo

 

roncsfelújító Creative Commons License 2015.12.17 0 0 2551

Köszönöm a segítő szándékot mindegyikőtöknek!

Időközben egy Komárom-Esztergom megyei márkatárs segítségével sikerült hozzájutni a hiányzó/sérült alkatrészekhez. Köszönet neki is!

 

A felújítás halad tovább, most jön a fülke. Közben pedig remélhetőleg meg tudjuk hallgatni a felújított motor és kipufogó hangját is:)

 

Üdv: János

Előzmény: hurvinka (2550)
hurvinka Creative Commons License 2015.12.11 0 0 2550
East-West Line 2005 Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.Autóalkatrész-szaküzlet

Cím: 1147 Budapest Nagy Lajos király útja 171.Telefon:(1) 363 1051

Előzmény: roncsfelújító (2548)
cv.cam/s Creative Commons License 2015.11.11 0 0 2549

hello, az emlitett pesti 'e.-w.' kft az interneten is megtalalod, s van csomagkuldes is naluk.

igy tovabb, sok sikert

laszlo

Előzmény: roncsfelújító (2548)
roncsfelújító Creative Commons License 2015.11.11 0 0 2548

Helló László!

 

Köszi a biztatást! Már szinte látszik a felújítás vége:) 

A zuglói boltot eddig nem ismertem, megnézem azt is. Győr mellett lakom, de Budapestre egy évben többször is megyek, szóval lehet nem kell külföldről postázni. 

Üdv: János

 

Most látom csak, jobb hátsó fékdugattyút írtam az előző hozzászólásomban, de a baloldali látható a képen. Mentségemre, a jobbos is szorult kicsit:)

Előzmény: cv.cam/s (2547)
cv.cam/s Creative Commons License 2015.11.09 0 0 2547

hello 'roncsfelujito';

igy tovabb :)

az emlitett oldal nagyon jo, lathatod a most meg jobb katalogusukbol mit szeretnel.teljesen megbizhato/gyors postazas.

hol vagy helyileg ?! alkatresz zugloban, 'eat-west'-l n.lajos kiraly ut, a posta melett.interneten szinten lathatod pontosan hol vannak.

sok sikert,udv.,;

laszlo

Előzmény: roncsfelújító (2546)
roncsfelújító Creative Commons License 2015.11.09 0 0 2546

Sziasztok Kacsás társak!

 

Mostanában jobban halad a kacsa felújítás mint szokott. Nemrégiben a motor visszakerült a helyére, majd a fékek lettek helyre rázva.

Most az alvázon a sor. Sok baja nem volt szerencsére, a puttony végénél kellett hegeszteni. A hátsó rész azóta le is lett fújva fekete rozsdagátló-megkötő festékkel. 

Ez a jobb hátsó fékdugattyú volt nagyon beszorulva, de megjáratás után újra rendesen működik. Elöl szinte nem is kellett bántani a fékdugattyúkat. 

A fékdobok fel lettek szabályozva az új fékpofákhoz még 10-15 éve, úgyhogy azok jók. Itt még jó poros a kocsi alja. A sok állás nagyjából csak ennyiből látszik. Jól bírja az öreg. 

Ha összeáll a motor és az alváz is le van kezelve jöhet a teljes külső megújulás.

De pár alkatrészt kell hozzá előbb vennem, főként hűtőventilátor kellene. Itt nézegettem az alkatrészeket: www.franzose.de Vásárolt már valaki erről az oldalról? Igazából még külföldről sohasem vettem semmit. Az átutalás hogyan megy? Köszönöm előre is a válaszokat!

zsombi Creative Commons License 2015.11.05 0 0 2545

Ugyanezt kérdezném DOJ-452 rendszámú kacsámról.

a lion Creative Commons License 2015.10.29 0 0 2544

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy tud-e valaki valamit az AIR-889 rendszámú Kiskacsáról?

Valamikor az én autóm volt, kilenc évig hűséges társam. Aztán muszáj volt eladnom.

Egy ismerősöm állítólag látta a Szentendrei úton eléggé leharcolt állapotban.

Van róla valakinek valami infója?

Köszönöm!

kacsás bácsi Creative Commons License 2015.10.27 0 0 2543

Tisztelt Cim!

Kérnék egy elérhetőséget, mert érdekelne a tartalék motor.

Kacsabácsi

Előzmény: Turbostar88 (2527)
Móncsa Creative Commons License 2015.10.21 0 0 2542

 

 

Üdv Mindenkinek

 

Nekem egy Citroen 2CV jó főtengelyre lenne szükségem , ebben tudna segíteni valaki vagy ismertek olyan mestert aki egy rosszat fel tudna újítani?

senkisenormális Creative Commons License 2015.09.20 0 0 2541

Drága Madárkáim!

 

Tali lesz!

Gyertek!

 

Szeptember 27-én „hagyományőrző" visegrádi találkozó.

Igaz, nem hagyományőrző, és nem is visegrádi, de felélesztjük a kiveszett hagyományt, és csavargunk egyet a Pilis Visegrád mögötti részén, Dobogókő felé valahol.

 

A tali szellemisége nem is kacsás, nem is oldis, nem is klubbos, nem is junioros, hanem baráti. Mint volt régen a tényleg hagyományos PSA Visegrádi Találkozó.

 

27-én 09-ig illik begyűlni a budakalászi ósán parkolójába, onnan indulás Pilisszentkeresztre, a Dera-szurdok pihenőhelyre. Ott gasztronómia, jókedvezés, majd kis séta a patakvölgyben, visszatérve további spontán programozás.

A kaja tárcsán sütött husi lenne, ennek részletes kidolgozása (ki mit áll, szerez, lű, lop, stb) még a jövő feladata, de egy szűk hét csak elég lesz.

 

Gyertek bátran, egy CV alvázas bármiség mindig kuriózum!

Jobbára használhatatlan vackok lesznek (BX,CX,XM), ám szívesen látunk szeátot, mondeót, tojotát (is)...

 

A tényleges szerveződés a BX-veben zajlik.

http://bx.veb.hu/forum/viewtopic.php?f=6&t=22

 

Aki lát benne fantáziát, szíveskedjen ott jelezni a szándékot, vagy magán úton elektromosan a taksoft<kukuc>freemailponthu címen!

 

 

peterliepa Creative Commons License 2015.09.18 0 0 2540

Sziasztok! Gyújtáskapcsoló elektromos részt keresek, lehetőleg hárompólusút, tehát ami az önindítót is kezeli.

hurvinka Creative Commons License 2015.09.16 0 0 2539

hepi02 Creative Commons License 2015.09.07 0 0 2538

Sziasztok,

 

Van egy Citroen Visa 652 komplett motorom váltóval + tartalék gyújtással. Ha érdekel valakit, a hepp.adam.istvan@gmail.com címen érdeklődhet. A motor működik, tegnap került kiszerelésre egy működő autóból.

 

Üdv,

Ádám.

Bandikut Creative Commons License 2015.08.31 0 0 2537

Ez most sajnos nem jött össze, de ezen a hétvégén lesz az idei Citroën találkozó Poroszlón. Jöjjetek minél többen!

Előzmény: fincsi2cv (2536)
fincsi2cv Creative Commons License 2015.08.24 0 0 2536

XI. Sződligeti Veteránautós és Motoros Találkozó2015. augusztus 30. 9.00 órátólHelyszín: Sződliget, Duna part.
Tisztelt Veterános Sporttárs!Az idén is motorzajjal és kipufogófüsttel telik meg a sződligeti Duna part, hiszen augusztus 30-án (vasárnap) újra megrendezésre kerül a Sződligeti Találkozó! Immár a tizenegyedik alkalommal.Örömmel vennénk, ha megtisztelne bennünket megjelenésével.
Kontaktszemély: Juhász BélaTelefon: 06309/311-361, e-mail: jb@vnet.huRegisztrációs díj, vagy bármilyen egyéb költség nincs!

dyjani Creative Commons License 2015.07.27 0 1 2535

- Én is készültem anyámhoz Lengyel országba,de itthagytak...

 

Előzmény: roncsfelújító (2534)
roncsfelújító Creative Commons License 2015.07.15 0 0 2534

Én szívesen mennék ha tudnék. Úgy is akarok venni egy három sebességes Rometet, a kacsa furgonba pont elférne. Na majd a következő Lengyel találkozóra csak elkészül, talán kicsit előbb is:)

Előzmény: hurvinka (2532)
cv.cam/s Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2533
kosz.,metya :).
/..ugysem ertik,csak almodoznak :( /
udv.,;
laszlo
Előzmény: METYA (2530)
hurvinka Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2532

Megy valaki innen a Lengyel találkozóra? 11 magyar van regisztrálva.

hurvinka Creative Commons License 2015.07.14 0 0 2531

Anyagi és munka részével jócskán tisztában vagyok. Majd egyszer beszéljünk azokról a tapasztalatokról. :)

Előzmény: METYA (2530)
METYA Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2530

Hozzá kell tennem, hogy eddig 7 világtalin voltam, tehát van némi rálátásom, hogy mennyi pénz és munka van egy ilyenben...

Előzmény: METYA (2529)
METYA Creative Commons License 2015.07.13 0 0 2529

Pont annyi a realitása mint egy olimpiának.

Előzmény: hurvinka (2528)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!