Keresés

Részletes keresés

Notica Creative Commons License 10 perce 0 0 11532

Nekem 30.-án volt Volt!:-)

Előzmény: RedSwinger (11527)
dick21,5 Creative Commons License 30 perce 0 0 11531

Hi Balázs irj.   nagyfaszom@citromail.hu.

Előzmény: Bbalazs15 (11519)
RedSwinger Creative Commons License 1,5 órája 0 0 11530

Pl. mert nem tudunk németül :D No meg azért Bécs sem egy ugrás.......

Előzmény: olegnagy (11529)
olegnagy Creative Commons License 3 órája 0 0 11529

Miért nem jártok Bécsbe?

Előzmény: RedSwinger (11527)
zotya 277 Creative Commons License 4 órája 0 0 11528

Pl én győri vagyok

Előzmény: wowwow (11523)
RedSwinger Creative Commons License 7 órája 0 0 11527

Mivel klub csak Pesten van :-(.... vagy partnert keresel klub látogatáshoz? 😋

( a Volt épp van 😜)

Előzmény: Notica (11526)
Notica Creative Commons License 9 órája 0 0 11526

Szia!

A dolog nem, de klubok igen.

A Volt meg volt!

:-P

Előzmény: RedSwinger (11524)
K3RD3S Creative Commons License 22 órája 0 1 11525

Finoman tapogatózó társkereső hsz. :)

Előzmény: RedSwinger (11524)
RedSwinger Creative Commons License 1 napja 0 1 11524

Miért? A dolog földrajzi hely-függő? :-)

(bocsánat, de nem bírtam kihagyni, és szerintem tényleg ennek a témának nincs köze a helyhez ;-))

Előzmény: wowwow (11523)
wowwow Creative Commons License 1 napja 0 0 11523

Sziasztok.

Vannak itt győriek?:)

jwkllr Creative Commons License 1 napja 0 0 11522

?

Előzmény: Libresssz (11521)
Libresssz Creative Commons License 2 napja -1 0 11521

meg te is,amiért ilyen sokáig el voltán tűnve :)))

jwkllr Creative Commons License 2 napja 0 1 11520

FIGYELEM!
A társkereső hsz. és gazdája azonnali hatállyal felnégyeltetik.

Előzmény: Natural001 (11517)
Bbalazs15 Creative Commons License 2 napja 0 0 11519

sziasztok!

Mi egy f26 176cm,67kg/l23 167cm,48kg dekoratív,kifejezetten csinos,ápolt pár vagyunk.
Szeretném a párom nagyon körültekintően rávezetni a dologra,és semmit se eröltetve de határozott akarattal kifejezni felé,hogy mi a vágyam...
addig is szívesen leveleznék a témában,szívesen küldök képet a páromról,hogy felkészüljek mások (esetlegesen) megosztó véleményére.
mivel még korábban nem beszélgettem idegen férfiakkal őszintén a párom adottságairól,külsejéről,ezért úgy látom ez az első lépcső amivel feltudom oldani a kezdeti gátlásokat.
ha van kedve ehez valakinek írjon nyugodtan
balazs.h15@freemail.hu

derfel66 Creative Commons License 2 napja 0 0 11518

Te még értelmesebb vagy, mert csak úgy szórod a szánalmas hirdetésedet, ha oda való, ha nem... :) :)

Talán, ha a társkereső topikokba próbálkoznál.... :) :) Mert itt meg kifejezetten tiltva is van!!!!!

Előzmény: Natural001 (11517)
Natural001 Creative Commons License 2 napja -5 0 11517

Sziasztok!

Izgat ha dughatom más feleségét akár ott is lehetsz...

Keresek a témát kedvelő hölgyeket párokat!

30 éves jóképűnek mondott önmagamra és környezetemre igényes fiú vagyok!

Ha felkeltettem érdeklődésed és lenne kedved ismerkedni írj bátran: natural001@freemail.hu

(Melegek, biszexek kizárva!!! Csak komoly érdeklődők leveleit várom!)

derfel66 Creative Commons License 3 napja 0 0 11516

Nagyon jó a meglátásod és a lehetséges probléma kezeléseid összessége...

Egy ilyen többes szeretkezésnél a hibalehetőséggel is számolni kell!

Írtam régebben nem egyszer, hogy csak nagyon stabil és kiegyensúlyozott kapcsolatban élők vágjanak bele, mert meglepetések érhetik a pár bármely tagját.

Ha ez nem így van, akkor a többes szeretkezés nélkül is különválhatnak az útjaik... :)

Előzmény: Tom Freeman (11514)
derfel66 Creative Commons License 3 napja 0 1 11515

Off:

Annak nagyon örülünk, hogy a zsebedben van a "Bölcsek köve..."

Annak viszont jobban örülnénk - én biztosan - ha tudnád is, hogy miket írsz le, mert akkor talán mégsem írogatnál hülyeségeket... :)

copyright = szerzői jog; - meséld már el, hogy lehet azt téveszteni és mi köze van a perverz 100 hozzászólásához?

Aztán a rövidítésekről és az egyéb írásjelek beillesztéseidről is beszélhetnénk... :)

Megtisztelhetnél bennünket, hogy összeszedett gondolatokat osztanál meg és azt helyesen írnád le nekünk!

Lenézni és oda nem illő példákat hozni meg felesleges, mert nem dedósok olvassák zömmel ezt a fórumot!

Főleg úgy, hogy a saját bevallásod szerint sem kerültél a közelébe a fenti címnek!

On:

Előzmény: parbaniek (11513)
Tom Freeman Creative Commons License 3 napja -1 1 11514

Nem hinném, hogy valaha is lehetek ilyen lelki kényszerhelyzetben, de én a következőket tenném a helyedben.

Egy romantikus helyen, még romantikusabb körülmények között (amikor mindenki nyugodt), őszintén beszélgetnék a párommal az alábbi témákról:

- Milyen körülmények vezettek ide?

- Mi az, ami nem tetszik neki és min szeretne változtatni?

- Tisztázni majdani döntéseink várható következményeit

- Megegyezni a megoldásról és biztosítani a betartását.

- ... és ami még eszembe jutna.

De ha a társ erre nem hajlandó vagy a megoldásban nem partner, akkor hadd menjen. Elválnak útjaink...

Előzmény: perverz 100 (11510)
parbaniek Creative Commons License 3 napja -2 0 11513

Ne hari de,szerintem copyrightot tévesztettél!

Én értem amit fejtegetsz, csak nem értelek !

Tanácsolom,hogy ha nem tudsz magaddal egyességre jutni,akkor keress fel szakembert "picologust"!

Ez elég Of lesz a topickra ? részemről( gyermekeid mindenek előtt)

vaze,tényleg nem erre a fórumra van neked szükséged

menj orvoshoz mielőtt nagyobb galibát csinálsz

parbaniek Creative Commons License 3 napja -1 1 11512

jajajaj!!!

B@szátok + ennyi erővel ne ülj fel a hullámvasútra,mert lehet,hogy leszakad,kisiklik!

Ne nyalj fagyit ,mert vissza nyal!!!

sorolhatnám még tovább

DE Minek!

Mindenki maga dönti el és ha nem ismerik egymást,nem szeretik egymást,nem őszinték egymáshoz akkor teljesen mindegy. Akár egy hullámvasút is véget vethet a kapcsolatnak!

Ez olyan mint a "vásárlás"! + veszel valamit ami + tetszett (ár,értékarány) ,aztán pár nap múlva látsz egy jobbat!

Kidobod a régit?, mert mindig lesz újabb "de jobb+bízhatóbb nem biztos"!!!

Szerintem nem is kell ahhoz szex,hogy valaki valakitől többet,mást kapjon mint épp a már "jól"megszokott kapcsolatban ahol együtt zötyögnek jó ideje az élet rögös útján!

Minden döntéshez egy párkapcsolatban két ember kell"szerintem"!

Előzmény: Fel, támadunk! (11511)
Fel, támadunk! Creative Commons License 3 napja 0 1 11511

Kifejeltesz egy tényezőt ebből a játékból. A másik pasit. Lehet, hogy te nagyon őszintén, nagyon sok szeretettel, önzetlenül segíted a párodat megélni ezt a dolgot, de kötve hiszem, hogy a másik is hasonlóan pozitív módon állna hozzá. Ez elég veszélyes, ha folyton duruzsol a fülébe, elárasztja mindennel, amit te már nem tudsz megadni neki, akkor baj is lehet belőle.

perverz 100 Creative Commons License 4 napja 0 1 11510

Hát igen,tényleg nagyon szeretem és pont ezért néha igen csak bánt egy visszajáró gondolat ,hogy elveszíthetem.Holott kb.egy hónapja fény derült a kapcsolatára és a lányaink elfordultak tőle,de mivel valamennyire én is oka vagyok ennek a fura helyzetnek,segítettem kimagyarázni a dolgot. De a párom megijedt hogy elveszítheti a lányait és az annya is rosszalóan nézett a kapcsolatára,szakított abarátjával.És akkor tényleg elhittem ,hogy engem választ mert sírva mondta :neki ez a felállás így megfelet ,sőt mivel mindkettőnket szeret ,neki az lenne a legjobb ha mi jóba lennénk..Én ezzel úgy vagyok h.benne is volnák de abarátja konzervatív ,így nemhiszem h.ez összejön.Ja közbe elfelejtem,amikor szakított vele,láttam mennyire szenved,és én mivel szeretem őt  és láttam elhagyta h.csak velem legyen,ezért rábeszéltem béküljön ki vele .Holott tudtam ez azért szenvedést fog okozni nekem,de nem tudtam nézni az ő szenvedését.Úgy hogy most az van hogy tizedikén lesz a következő közös napjuk,Ilyenkor reggeltől reggelig csak az övé.

Előzmény: RedSwinger (11506)
buats1950 Creative Commons License 4 napja 0 1 11509

Szia Redswinger, örülök, hogy ismét jelen vagy:-)Üdv.Öreg Jakab

Előzmény: RedSwinger (11506)
buats1950 Creative Commons License 4 napja 0 2 11508

Tudod, más ha Te keresel egy férfit a nejednek, vagy ha közösen választjátok ki a szerencsés fickót. De miért nem a párodra hagyod a döntést? Mit engedsz meg a nejednek, mikor megakarod dugatni? Ellentmondás van a szavaid között. Te azt hiszed, ha a párod élvezni fogja ezt a többes által nyújtott különleges érzést akkor más faszit nem fog befogadni akár tudtoddal, akár tudtod nélkül?  

Egyébként a  nőnek is joga van szerelmesnek lenni, ha nem direkt nyitás után, de ez az érzés előbb - utóbb hatalmába kerítette volna.

Az exemet is megdugták többen - talán a férfiak száma a 20-40 között volt akiket befogadott  - Ő is szerelmes lett, én csak azt kértem, hogy akikkel addig rendszeresen dugott azokat ne hanyagolja el. Én még azt is elfogadtam, ha 3-7 napra a szerelméhez költözött. Rosszat kértem? Nem, lassan felébredt a "Csipke Rózsika" álmából, és maradt. 

Nem tárgy a párod, nem tulajdonod. Tiszteld és szeresd amit Ő akar, akkor neked is jó lesz. Persze, Ti ismeritek egymást.

Üdv.

Öreg Jakab

Előzmény: Ucsnip (11507)
Ucsnip Creative Commons License 4 napja 0 0 11507

Nem nem tartom ketrecben de azt sem enged meg neki, hogy azzal keféljen akivel jólesik hiszen akkor olyanok lennénk mint az állatok, már bocs. Mi harmadiknak keresünk férfit pld. Én sem megyek el mással és ő sem. Minden egymás előtt zajlik és számunkra ez így van rendjén. Ezeket NEM bántásként írtam.

Előzmény: RedSwinger (11505)
RedSwinger Creative Commons License 4 napja 0 2 11506

A szerelem egy érzés, ami akár akarod, akár nem jön :-) Szerintem hagyd, hogy élvezze a párod ezt az érzést, hiszen Ő most ettől boldog (ami meg neked fontos, ha jól értettem korábbi szavaidat)....előbb-utóbb úgyis "rákényszerül", hogy meghozza a döntést. Tudom miről beszélek, hiszen én is voltam ilyen szituációban..... és mindegy mit dönt a párod, ha Te igazán szereted, akkor elfogadod bárki mellett is teszi le a voksát ;-)

Előzmény: perverz 100 (11502)
RedSwinger Creative Commons License 4 napja 0 0 11505

Szabadjára engedni??? Komolyan egy úgy hangzott, mintha ketrecbe tartanád a párod.... már bocs :-)

Előzmény: Ucsnip (11504)
Ucsnip Creative Commons License 4 napja 0 1 11504

Na ez elég meredek! Szerintem ennyire nem szabadott volna Őt szabadjára engedni! ...de ez csak az én véleményem!

Előzmény: perverz 100 (11502)
gyurci79 Creative Commons License 4 napja 0 0 11503
hello irtam nektek emailt.
Előzmény: Ucsnip (11501)