Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

dr.Acula Creative Commons License 2 napja 0 0 11062

Kedves RedSwinger!

Ha szépen megkérlek, megírnád nekem az e-mail címedet a dracula@hungary.org címre? 😄

Előzmény: RedSwinger (11059)
ödi zacsi Creative Commons License 3 napja 0 0 11061

egy hasonló mókára szivesen rávenném a nejed!

te is verhetnéd a farkad!

http://xhamster.com/movies/4488523/dominant_woman_rimming_and_fingering_guy.html

Előzmény: fantázia hármasban (10984)
Étoile. Creative Commons License 3 napja 0 1 11060

Ez a tökéletes hsz.:)

Előzmény: RedSwinger (11059)
RedSwinger Creative Commons License 3 napja 0 0 11059

Jól mondja oleg :-) Pont olyan embereket találsz egy swinger klubba, mint az utcán kb. Persze néha tolódik az arány hol erre, hol arra (értsd: vannak napok, amikor,csak szőrös nagyhasúak vannak, van, hogy az atletikusabbak jelennek meg, de vannak vegyes napok is). Ráadásul nem csak a kinézetben vannak szórások, hanem a higiéniában, viselkedési kultúrában  is..... az sem mindegy ;-)

Ha valóban érdekel benneteket, akkor el kell menni swinger klubba, és magatoknak élményeket, tapasztalatokatbszerezni....nem egyszer, nem egy helyre :-) Egy alkalom és hely nem tapasztalat.....

Előzmény: Oophee (11057)
olegnagy Creative Commons License 3 napja 0 1 11058

Ilyen sztorikat én is hallottam, de a kevéske tapasztalatom nem ilyen. Láttam vékony huszon- és teltebb negyvenéves nőt, csupasz és szőrös férfiakat, szóval ugyanolyan embereket találhatsz a swingerklubban, mint az utcán is (illetve a belépő és a swingerhez szükséges hozzáállás szűr valamennyit).

Előzmény: Oophee (11055)
Oophee Creative Commons License 3 napja 0 0 11057

Azért azt én sem mondtam, hogy fotómodellek legyenek a résztvevők, de azért az embernek lehetnek igényei ezekkel a helyekkel szemben is. Ezért érdekelnek a valódi tapasztalatok.

Előzmény: Étoile. (11056)
Étoile. Creative Commons License 3 napja -1 1 11056

A szőrös pocakosok és a megtermett asszonyságok csak külsőleg különböznek ám. Dél-afrikai swingerklubokban talán még négerek is előfordulhatnak.:)

Nem feltétlenül párja a szőrös pocakos úrnak a megtermett asszonyság. Sőt. 

Ausztriában és Svájcban fel sem merül a gondolat, hogy a szomszéd páros, hármas, négyes, stb. férfi vagy hölgy tagja/tagjai elég magasak e, jártak e fodrásznál mielőtt odamentek, izzadósak, kopaszok...

A swinger nem fitness. Oda nem megfelelni megy aki erre adja a fejét.

De ettől még lehet igény egy olyan swingerklubra ahová csak fotómodell fiúk-lányok léphetnek be. A swingerben minden lehet, csak a résztvevőknek igent kell mondaniuk rá.:)

Előzmény: Oophee (11055)
Oophee Creative Commons License 3 napja 0 0 11055

Igen, valószínűleg az illető túl sok cuckold erotikus sztorit olvasott a Literoticán. :)

Megértem mondjuk, ha valakivel tényleg megvan a bizalom és nem kell félni a terhességtől/teherbeeséstől, akkor azzal ki lehet maxolni az élményt rendesen.

Kíváncsi vagyok, hogy pl. a swingerklubokban milyen a közönség ami a kort és a kinézetet illeti? Milyen a nemek aránya? Persze szubjektív a szépség, de hallottam én már olyan sztorit hogy a helyen a közönség nagy része szőrös, pocakos palikból, és megtermett asszonyságokból állt.

Előzmény: Rendszer-hiba (11054)
Rendszer-hiba Creative Commons License 4 napja 0 0 11054

Mi sohasem vállaltuk be óvszer nélkül. Az egyik ok az, hogy a feleségem esetleg teherbe eshetne, pediglen erre is vigyáznunk kell, a másik pedig a betegségektől való félelem.

Szerintem sokkal több itt az álmodozó, mint az, aki valóban átélt többes élményeket, tehát „a jött és egyből mindenhova telibe spriccelte” történeteket érdemes fenntartással fogadni.

Előzmény: Oophee (11025)
olegnagy Creative Commons License 6 napja 0 1 11053

Ez a hangos gondolat nekem is eszembe jutott...

Előzmény: RedSwinger (11050)
olegnagy Creative Commons License 6 napja 0 0 11052

És ez miben változtat a helyzet etikátlánságán? Ha nővér nem mondta, "én nem dugok veled, csináld mással, de ne tudjak róla", akkor bizony nem helyes beszervezni a férjét. Ez nem csak házasságot, de testvéri kapcsolatot is tönkretehet, márpedig vérrokont nem választhat az ember...

Előzmény: parbaniek (11046)
pa si Creative Commons License 6 napja 0 0 11051

Még azt tudom elképzelni hogy a Hölgy elhanyagolta magát, nem tudta a férfi érdeklődését fenntartani aki már nem tud úgy nézni rá mint egy kívánatos nőre.

Kölcsönös elhidegülés..

Előzmény: RedSwinger (11050)
RedSwinger Creative Commons License 6 napja 0 0 11050

Ha figyelmesen olvastátok, akkor láthattátok, hogy nem csak a férjet hibáztatom :-) Azt írtam, hogy a férj IS..... szerintem a vásár mindig két félen múlik ;-)

Valóban vannak élethelyzetek, amikor kicsit lejjebb mászik a libidó (gondolom mindkét félnél), de hosszú távon ténylegesen az őszinte kibeszélés segíthet.

(azt már csak zárójelben, hogy azért én parbinek helyében kíváncsi lennék az okra, hiszen ha ez az ok pl. gyorstüzelés, odanemfigyelés......, akkor nem biztos, hogy tökéletes partner lesz nekik....nem vádaskodom, hangosan gondolkozom)

pa si Creative Commons License 6 napja 0 0 11049

Nyilván azzal a férfivel már nem kívánja... de létezik olyan ideális hím akivel biztos elmenne!

Ez van.

Előzmény: RedSwinger (11047)
pampalini1978 Creative Commons License 6 napja 0 0 11048

Sanszos, hogy ilyenkor a férjet nem kívánja már, nem?

Nyalván, olyan előfordul, hogy a stressz, a fáradtság, egyéb gondok elnyomják a libidót...de hosszútávon azért érdemes önvizsgálatot tartani a társnak.

Előzmény: RedSwinger (11047)
RedSwinger Creative Commons License 6 napja 0 0 11047

Tudom ez belekotyogás, de olyan nincs, hogy egy nő csakúgy ne kívánja a szexet......ott valami probléma van, és ebben a férj is ludas......

Előzmény: parbaniek (11046)
parbaniek Creative Commons License 2015.04.19 -1 0 11046

már nem mükszik köztük a szex,nővérke nem kívánja már

Előzmény: olegnagy (11039)
jkl1 Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11045

de le ám! :DD

szerencsére azóta már helyrehozták ezt a problémát.

Előzmény: RedSwinger (11044)
RedSwinger Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11044

Na most akkor lelepleződtem (?) :-D

OFF: szívesen, csak ennyivel tudtam......

Előzmény: jkl1 (11042)
jwkllr Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11043

Így van!

Előzmény: RedSwinger (11041)
jkl1 Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11042

hoppá, mik ki nem derülnek!

(csak akkor még nem pinusod volt, hanem szűz puncid!) :-)

apropó, köszönöm a múltkori képfeltöltéssel kapcsolatos segítséget! :-)))

Előzmény: RedSwinger (11033)
RedSwinger Creative Commons License 2015.04.19 0 0 11041

Ezt én örömmel hallom, tényleg kell a jó és figyelmes partner ahhoz, hogy élvezzük a szexet.....Akkor a határ a csillagos ég? ;-)

Előzmény: jwkllr (11037)
RedSwinger Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11040

Sárkány tudok néha lenni még akkor is, ha "befogtak a kocsi elé" :-D

Előzmény: atomantal (11036)
olegnagy Creative Commons License 2015.04.19 0 2 11039

Ez nem tűnik túl korrektnek a feleséged nővérével szemben...

Előzmény: parbaniek (11038)
parbaniek Creative Commons License 2015.04.19 -1 0 11038

Egyet értek veled!

Bár gondolom ha egy pár csak egymással él szexuális életet,és betartja az alapvető higiéniás követelményeket közösségi helyiségekben főleg! Ilyen eset nagyon ritkán fordulhat elő!

Én  is feldobtam a feleségemnek a többes vágyamat. (27 év házasság után)

De sajnos eddig nem mondott igent rá!

Mivel a feleségem már túl van a változó koron lehet tolni orgazmusig a puncijába is. Szopni is szeret le is nyeli!

Ezért arra gondoltam ,hogy a közvetlen környezetünkbe próbálok keresni valakit aki neki is ,nekem is szimpatikus és (egészségileg) is megbízható!

A kiszemelt srác, a feleségem nővérének a férjére esett! Ő minden szempontból megfelelő lenne erre a célra!Mellőzhető lenne az óvszer és az orális játék is biztonságos lenne!

Idén nyár környékére tervezem ,hogy a sógorasszony férjét beavatom vágyaimba.

Előzmény: olegnagy (11029)
jwkllr Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11037

Barátnőm amikor megismertem utálta a szexet - volt férje önzősége miatt. Most meg mint a vulkán.

Előzmény: RedSwinger (11035)
atomantal Creative Commons License 2015.04.19 0 1 11036

Benned volt :) A "dög" mindenkiben ott van, de kell a megfelelő partner, aki felszínre hozza. A mélyben egy sárkány lakik. Ha láncra vered (nevezzük ezt elfojtásnak) egyszer kiszabadul és fékezhetetlenül fog tombolni, de ha megszelidíted befoghatod a kocsid elé :)

Előzmény: RedSwinger (11035)
RedSwinger Creative Commons License 2015.04.18 0 2 11035

Vagy mindig is bennem volt a "dög", csak a finom társadalmi nevelés jól eldugta ;-)

Előzmény: jwkllr (11034)
jwkllr Creative Commons License 2015.04.18 0 0 11034

Most éled ki magad. Én meg örülök, hogy az asszony több partner után kezdett el járni velem anno. Azóta /remélem/ csak én voltam neki.

Előzmény: RedSwinger (11033)
RedSwinger Creative Commons License 2015.04.17 0 1 11033

Én szüzen mentem férjhez ;-) Vagyis az én példám azt mutatja nem számít.....

Előzmény: Oophee (11032)