Keresés

Részletes keresés

zoli7602 Creative Commons License 11 órája -1 0 11287

Szia!

Hmmm...bevállalnám.

Szólj neki, hogy itt vagyok én: D

Előzmény: brixe (11269)
ds_istvan Creative Commons License 15 órája 0 0 11286

Szia!

Szívesen osztom meg a tapasztalataimat, én is hasonló cipőben jártam.

Írj, ha érdekel:

ds_istvan@indamail.hu

Előzmény: brixe (11268)
K3RD3S Creative Commons License 1 napja 0 2 11285

Nem egyszerű, nekünk is hosszú évek kellettek, hogy idáig eljussunk. Szerintem a nők többsége kapható lenne rá, de a kapcsolat stabilitásának megőrzése érdekében inkább azt mondják, hogy ők neeem. Őszintén hiszem, hogy könnyebben csábulnak el egy egyéjszakás kalandra, mint arra, hogy a férjük előtt szexeljenek mással. Amíg a nejed nem érzi azt, hogy 100%-osan komolyan gondolod és az eset után nem fordulsz el tőle undorodva, addig esélytelen. Ezt pedig nem nagyon lehet 1-2 nap alatt elérni egy komoly kapcsolatban.

Gyakorlatilag nem arról kell meggyőzni őket, hogy nekik jó lesz, hanem arról, hogy nekünk is. 

RedSwinger Creative Commons License 1 napja 0 0 11284

ggggrrrr......

parbaniek Creative Commons License 1 napja -1 0 11283

Ha belekostol ,utána Ő dönt !:)

Előzmény: rhmprszt (11282)
rhmprszt Creative Commons License 1 napja 0 0 11282

Ha lehet inkább résztvevője lennék a dolognak:)

Előzmény: parbaniek (11281)
parbaniek Creative Commons License 1 napja -1 0 11281

Ígérem elmesélem:):)

Előzmény: rhmprszt (11280)
rhmprszt Creative Commons License 1 napja 0 0 11280

Csak szólj ha már sikerült meggyőzni;)

Előzmény: parbaniek (11274)
Tom Freeman Creative Commons License 1 napja -1 0 11279

Tiszta közeli kép egy formás popóról.  :-)

parbaniek Creative Commons License 1 napja -1 0 11278

Igyekszem:):)

Előzmény: Peter_xx (11276)
Peter_xx Creative Commons License 1 napja 0 0 11277

Ja igen és csókoltatom!

Peter_xx Creative Commons License 1 napja 0 0 11276

A nejed popsija gyönyörű, csodálatos és valóban mutogatni is való.
Ha van probléma is, annak egy része amúgy is megoldódik,
a másik részét meg biztosan megoldod ügyesen.

kangorcso7 Creative Commons License 1 napja 0 0 11275

Jajj de gyönyörű, nyalni dugni való :-P

parbaniek Creative Commons License 1 napja -1 4 11274

nálunk is van hasonló popsi+ (probléma):)

kangorcso7 Creative Commons License 1 napja 0 0 11273

Csodálatos popsi és karcsú derék. :-P

Tudnék vele mit kezdeni...

parbaniek Creative Commons License 1 napja 0 0 11272

vonzó popsi

parbaniek Creative Commons License 1 napja 0 0 11271

Ha gondolod dumcsizhatunk!

A mi emailcímünk publikus

parbaniek@citromail.hu

szabadaluk Creative Commons License 1 napja -2 0 11270

még még képet!

brixe Creative Commons License 1 napja -1 2 11269

őt szeretném meggyőzni a segitségetekkel.

brixe Creative Commons License 1 napja -1 1 11268

Nagyon izgatna ha valaki dugná a párom elöttem, Mondogatam már neki többször, és bár elutasit azt veszem észre rajta izgatja a dolog. Ötleteket várok, mit mondjak neki szex közbe vagy szex előtt. Hogyan vegyem rá szerintetek?

derfel66 Creative Commons License 2 napja 0 0 11267

Trollokra it nincs szükség... :)

Előzmény: bpcumi20 (11265)
parbaniek Creative Commons License 2 napja 0 1 11266

üdv

és ehez hogy viszonyúl a párod :)

cak kívánci vok

"

Hali! Viszonzás nélkül okoznék szájjal örömet idősebb igényes uraknak Budapesten. 20 éves vagyok 183 cm, kölyök  fej, pici pocak:) Ha esetleg érdekel vagy valami kérdésed van kérlek írj : bpcumi@homemail.com

Üdvözlet"

Előzmény: bpcumi20 (11265)
bpcumi20 Creative Commons License 2 napja 0 0 11265

Üdv! Olvasgattam a fórumot és mivel engem is nagyon izgat ez a téma, úgy döntöttem, hogy regisztrálok. A párom igencsak "monogám" beállítottságú, így egyelőre nekem csak a fantáziálgatás marad a dologról. Nagyon szeretnék hasonló érdeklődésű urakkal, hölgyekkel és párokkal beszélgetni, megismerni egymást esetleg élményeket, képeket cserélni. Ha érdekel valakit kérlek írj: cuckoldmail@post.com

RedSwinger Creative Commons License 6 napja 0 0 11264

Szívemből szóltál :) Látjátok? Mindig mondom, hogy nincs kitaposott ösvény ;) AMi jó nekünk/nektek, az tuti jó....

Előzmény: DoYouReallyWantMe (11261)
RedSwinger Creative Commons License 6 napja 0 0 11263

Igen, valahol igazad van......az a jó, ami nekem/nekünk jó...ezt tudom, de mégis bennem van néha a kisördög:D Most mit tegyek? Mondjuk, ha valaki azt írná, hogy milyen erkölcstelen dolog is ez..na arra aztán tuti nem hallgatnék, mert tudom, hogy mi a jó nekem ;)

Előzmény: Dr. xXx (11262)
Dr. xXx Creative Commons License 6 napja 0 0 11262

Szerintem nem szabad mások véleményére adni, persze jó érzés, ha megerősítenek. Akinek ez nem tetszik, úgyis negatív véleménnyel van, aki meg szereti úgyis pozitívval, szóval nem leszel beljebb. Más véleménye nem lesz igazság, mert nincs is. Ha szeretsz valamit és a férjed is vevő rá, akkor nincs miről beszélni. 

Előzmény: RedSwinger (11260)
DoYouReallyWantMe Creative Commons License 6 napja -1 0 11261

"Én sokszor azon agyaltam/agyalok, hogy nem önzőség e a részemről az, hogy élvezni akarok egy másik testet is"

Bár kicsit itt offtopik, de nálunk ugyanez a helyzet, csak pepitában. Mi általában +1 lány vonunk be, és bennem is sokszor felmerül, hogy vajon tényleg nem zavarja a feleségemet, ha engem egy másik nővel lát? Nem csak azért megy bele, mert jót akar nekem? Lehet, hogy csak azért nem akar másik férfit, mert úgy érzi, engem megbántana? (Igaz, nálunk annyiban azért más a helyzet, hogy mindenki mindenkivel van, így neki sem csak a látvány jut, hanem fizikai síkon is élvezi a lány társaságát.)

Írtad, hogy nálatok nem volt +1 lány, és nem tudod, hogyan reagálnál. Én egy idő után eljutottam odáig, hogy már lelkiismeret-furdalásom volt, amiért én kapok egy lányt, de ő nem kap másik férfit, így az én rábeszélésemre kipróbáltuk az is. Különösebben nem zavart az egész, inkább kicsit izgató és kicsit fura helyzet volt, a feleségemnek viszont nem jött be a dolog, és azt mondta, maradjunk a lányoknál.

Úgyhogy én a sok-sok töprengés után arra jutottam, hogy a feleségem nagylány, ő tudja, mi neki a jó, és nem próbálom helyette eldönteni, vagy legalábbis nem fogok ezen őrlődni.

Előzmény: RedSwinger (11260)
RedSwinger Creative Commons License 6 napja 0 2 11260

"Ha kellően önzőek a nők, akkor saját magukat és a férfiakat - ha kis időre is   a "paradicsomba" repíthetik"

Én sokszor azon agyaltam/agyalok, hogy nem önzőség e a részemről az, hogy élvezni akarok egy másik testet is (igen, direkt használtam az akarok szót, mert tényleg)? Ezt olvasva (talán) szertefoszlanak ezek a kétségeim....hiába mondja a párom ugyanezt, ott azért más felhang is van benne (hiszen naná, hogy Ő az én javamat akarja :-))...de így, egy kívülálló szavai másként hatnak, megerősítenek abban, hogy igenis jó ez mindkét félnek. Többek között ezért is járok ide, hiszen itt más más szemszögek kerülnek elő....félreértés ne essék elhiszem amit a párom mond, sőt....de azért azt is tudom, hogy a szeretet "hevében" talán néha elnézünk egymásnak olyat is, amit másnak nem tennénk...ezek apróságok (vagy nem :-)), de talán fontosak is lehetnek. Nem vagyunk tökéletesek, vannak súrlódások még ennyi együtt töltött idő után is, hiszen nem két klón él együtt :-D De ahol az egymás iránti szeretet, tisztelet a domináló, ott a kapcsolat közelíthet a tökéleteshez ;-)

Azt nem tudom milyen lehet 60-70 között a szex, de minden tiszteletem a tied, hogy még most is fontosnak tartod, és tudod, hogy ehhez tenni is kell, nem csak a sült galambot várni....remélem sokan olvassák szavaidat, és elgondolkoznak ezen (is) legyen az akár 30-, vagy 40-, de akár 50- es is :-)

Remélem ezt látva a korodbeli, vagy fiatalabb nők "állva pisilnek" utánad :-)

Előzmény: buats1950 (11259)
buats1950 Creative Commons License 2015.05.18 0 1 11259

Hatvan felett, közelebb a hetvenhez már van mit összegezni. A többesben tapasztaltakat most értem meg igazán, kár lett volna kihagyni. Voltam az oldal mindkét oldalán. 

Mindig is tiszteltem azokat a hölgyeket, családanyákat akik felvállalva magukat természetességgel beszéltek vagy cselekedtek a szex emez területén. Ha valakibe felmerült a gondolat, hogy milyen is lehet az, hogy a szeretet hölgy párunkat mással együtt kényeztessen, annak csak a megvalósítást tudom javasolni. Először nekem is meghökkentő volt, talán pár másodperc után visszakoztam volna is.  Az adott pillanatban lévő párunknak a csillogását láttam a szemében. A teste az élvezetek rítustáncát járva annak a látványa, érzése maradásra, közreműködésre késztetett.  

Persze, 60-70 év között átalakul a szex, kevesebb szituációkba keveredik az ember. De ennek az életkornak is megvan a varázsa, ha vigyázzunk arra, hogy "fiatalosan" tartsa magát, ne lustuljon el. Ehhez megfelelő pár és inspiráció kell.

Szerintem a hölgyek a nőiességük, varázsuk erejét láthatják ha többes helyzetbe keverednek.

Ha kellően önzőek a nők, akkor saját magukat és a férfiakat - ha kis időre is   a "paradicsomba" repíthetik.

Előzmény: RedSwinger (11258)
RedSwinger Creative Commons License 2015.05.18 0 0 11258

Ezek nagyon gyönyörű szavak...legalább is nekem :) Köszönöm, nagyon igazak....

(és Te nem vagy öreg, max. érett, és nagyon bölcs ;))

Előzmény: buats1950 (11257)