Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

derfel66 Creative Commons License 30 perce 0 0 10768

Ó, de régen voltál már itt... :) Hiányoltalak is.. :) Mert a párod, még csak-csak benézett ide, de lehet ő is megijedt attól ami néha itt zajlik... :)

Egyetértünk, régen volt már itt épkézláb és tartalmas beszélgetés vagy vita... :) Ne adj isten élménymegosztás vagy épp jó tanácsok sora... De majd csak lesz olyan is ismét... :)

Előzmény: filodom (10767)
filodom Creative Commons License 1 órája 0 0 10767

Igen...mint újabban ezzel a "megbélyegzéssel", jól látható, veterán vagyok, főleg ebben a témában, és én is mindig azt látom, ha nincs min, felesleges ugyanazon csámcsogni, és ezért nem írok ide, máris lezüllik a színvonal, és valóban, mindenki olyan kurvára rohan, kapkod, nyomban kell a sült galamb, és inkább újra századszor ugyanazt megkérdezi, mint fogná, és elolvasná az eleitől...pedig 10 ezer éve nem változtunk ebben a témában, nem ebben a 6-8 ban fogunk...

Én is sokszor csak idenézek, és az élettől megy el a kedvem, nem, hogy ugyanazt újra elmondjam, le-trollozzanak, mert a tudatlanságban még olvasni is lusta újrafeltatálókat folyamatosan kiigazítom.

Szóval, a témával ismerkedőknek ajánlom, bátran hat évre vissza elkezdeni olvasni, vagy akár a hsz-eimre keresni(nickem alatt), és ebben a topikban keresni olyanokat, ahol nem vagyok épp kénytelen újra így elmagyarázni, mitől megy a villamos.

Amúgy meg faszagyerek vagyok, és segítőkész, aki útkeres épp, vagy nem érti, mitől is van ez nála, megóvhatom a buktatóktól, eloszlathatom a kételyeit, de meg is előzhetem, hogy olyanba menjen, amire nem készült fel...

Ha...valóban ez a fontos neki, és nem okosnak lenni...

Előzmény: derfel66 (10766)
derfel66 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 10766

Ilyen témában ritkán szólok hozzá, mert inkább a topik címre szoktam reagálni... :)

Nem célzok meg senkit az írásommal, csak a gondolataimat tárom elétek!!!!

Egy kis történelem, annak idején a Zolee66 néven futottam itt, de egy parázs vita miatt töröltek egy időre, amit nem volt kedvem kivárni, részint, hogy megítélésem szerint jogtalan is volt! De ez már a múlté... :) Én is hibás voltam! :)

De a topikot olvasva, nem sok topik társnak adatott meg az, ami a címben szerepel!

Az semmit nem jelent nekem, hogy van aki több mint 100 topikban is szerepel, mert ennyi mindenhez nem érthet az ember szerintem.. :) Főleg, ha csak nyálcsorgatva szól hozzá, alpári módon megtéve azt! :)

De itt nyugodtan írja meg mindenki a véleményét és az esetleges kérdéseit, de csak a témába vágóan és stílusosan!

A javaslatom a közösségnek, hogy maradjunk meg a topik címénél!!!  :) :)

Előzmény: julioboss (10764)
derfel66 Creative Commons License 2 órája 0 0 10765

Talán ha visszább mennél az időben.... Mert te is csak két hónapos vagy... :)

Egyébként meg ilyenné vált a társaság sajnos! Olvasni egyik sem tud, társkeresőnek képzeli az oldalt stb.

Nem ezért hozta létre az alapító... :)

Mert 1/2 éve lassan de jó volt ide feljönni, akárcsak olvasgatni is! De nagyon lecserélődött a társaság sajnos!

Előzmény: Gigantic.Asshole (10763)
julioboss Creative Commons License 2 órája 0 0 10764

Szia, bárhol szeretkeznék a pároddal és egészen közelről nézhetnéd

Előzmény: pár párt keres. (10725)
Gigantic.Asshole Creative Commons License 3 órája 0 0 10763
Nem védem ezt a szerencsétlent de bagoly mondja...

Érdemes megnézni az utolsó 15-20 hozzászólásodat itt mindegyik fikázás kioktatás rendreutasitás...

Hát te sem adsz hozzá sokat ehhez a topikhoz.
Előzmény: derfel66 (10762)
derfel66 Creative Commons License 4 órája 0 0 10762

Jó lenne, ha ezt az ámokfutásodat befejeznéd! Már majdnem minden oldalon figyelmeztettek, meg lejárattak téged!

Troll-ként viselkedsz mindenhol!

Előzmény: szobatiszta kabinosfiú (10761)
szobatiszta kabinosfiú Creative Commons License 6 órája 0 0 10761

Televágnám a punciját,aztán kilefetyelhetnéd a cuccost.

BD21 Creative Commons License 15 órája 0 0 10760
Én is igy vagyok , az e-mail cimem publikus
Makabi2 Creative Commons License 1 napja 0 0 10759

Barátot, házibarátot, párt keresünk

donkihoteritter Creative Commons License 3 napja 0 0 10758

Az nem az igazi . Én a fotelból szeretném nézni , amint szopja a fekete faszt , és a csupasz puncijában ki-be siklik a fekete kéjrúd .

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2015.02.18 0 0 10738

Hogy te semminek nem tudsz örülni! Nézd azt az oldalát, hogy a szavak majdnem felét helyesen irta le! 

Előzmény: erzo3 (10735)
erzo3 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 10735

olyan

Előzmény: pár párt keres. (10719)
olegnagy Creative Commons License 2015.02.15 0 0 10734

Egyébként nem tetszik az a felállás, hogy egy nyelv a puncidon, egy a mellbimbódon?

Előzmény: kortybor (10727)
kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10733
Szerintem ennél nagyobb bajunk soha ne legyen, mint egy ilyen "félreértés"... Ezen forumon olvashattad, mi is itt olvastuk ebből indultunk ki.
Előzmény: boróka 41 (10732)
boróka 41 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10732

Ezt az egész szöveget mint ha olvastam volna itt a neten,(talán a Wikipedia).Jó lett volna idézőjeleket használnod!

Előzmény: kortybor (10731)
kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10731
Mi ebből indultunk ki..és ezért "keveredtem" ebbe a topikba.. Bocs fiúk...
Mi a kandaulizmus és ki a kandaulista ? A kandaulizmus egyfajta sexuális hajlam ( a rosszakaróknak perverzitás).Nevét egy századunk előtti kirajról kapta, kit saját népe nevezett el Kandaulnak. A fenmaradt mondák szerint nagyon szép felesége volt.Szeretett dicsekedni feleségével, s az udvarnál mutogatta őt meztelenül. A kandaulista tehát az, kinek tetszik, vagy szexuálisan izgalomba jön , ha feleségét mutogathatja más férfinak meztelenül , vagy akár nézheti ahogy szerelmeskedik más férfival. Összegyülnek benne az exhibicionális,fetis-,mazoh-,de még a szadisztikus hajlamok is. Az egyszerüség kedvéért formálisan fogom használni a feleség jelzöt, (mivel én is nős vagyok),ezzel ellentétben lehet bárki – szerető vagy csak élettárs, de fontos hogy az „ENYÉM” legyen. A kandaulizmus nem kerüli el a nőket sem, kiket szintén izgalombahoz a látványa, akár a gondolata annak ,ahogy nézi társát szeretkezni más nővel.Legalább is kicsit megközelíti minden nő, vagy fiatal lány, akiknek jó érzés ha párjukat – akár fürdőruhában a strandon – nézegetik más nők. „De jó pasim van.” De ez a hajlam természetéből adódva közelebb áll a férfihoz ,akik az erotikában (már csak a felépítésük miatt is) többet hagyatkoznak a vizuális látványra. A kandaulistának , aki teljes tudatában van hajlamának , kell hogy elégséges önbizalma legyen, s muszáj hogy bízzon társában, s támasza legyen. A kandaulistát nem gyötri a gondolat, hogy esetleg annak a másik férfinak nagyobb pénisze van, vagy hogy a feleségének jobban fog tetszeni a másikkal.A kandaulista nagyon biztos saját magában, s kapcsolatában, mely közte s a felesége között van. Mivel ha nem zárja magába csendben,s titkosan e hajlamot, akkor a kandaulizmusnak a társas életben elengedhetetlen a teljes és – kétoldalú- bizalom. A kandaulizmus természetesen nem egy hétköznapi felfogás, s a párkapcsolatban meg kell hogy feleljen mind a két félnek.Ha megnézzük a többi „ hajlamokat”, akkor a kandaulizmus rejt magában egy kicsit az exchibicionalizmusból, de a psichikai sadizmust, s a mazohizmust is megtalálnánk benne. Kimondhatjuk, hogy rejtve ott van egy átvitt exchibicionizmus – mikor a férfi észreveszi ,hogy már az ő teste után nincs érdeklődés, elkezdi mutogatni saját feleségét. Mazochizmus? – Mi más az ,mikor öröme van benne, ha más nézegeti feleségét, hozzáér, vagy még talán szerelmeskedik is vele? És ön még ezt nézni is akarja. Megjegyzés a szadizmusra, mi egy kicsit nevetséges – de a saját feleségünket valamire kényszerítjük, valami „m”. Igen, valami „m” mivel lehet hogy ő ott élvez el a szemünk láttára más férfival. De ez már egy újjabb fejezetet érdemelne. A hüjén tudatlanoknak hozzátenném, hogy a kandaulista természetesen nem azt jelenti,hogy csak is csak néznék, ahogy a feleségeik mással szerelmeskednek s az egyszerü sex már nem is érdekli őket.Ellenkezőleg.A dolog főleg csak valami féle kapcsolat felélénkítő, mondhatjuk, hogy cseresnye a tortán. Sok oljan szekszuális praktika létezik,melyeket nem használunk minden nap.De néha van kedvünk hozzá, s nagyon izgatnak. Lehet az is, hogy mindíg nagyon izgatnak, de mind a kettőnket eggyüttesen csak néha.A partnerünknek is lehetnek más szexuális hajlamai ,amiket néha néha szintén praktizálunk, függetlenül attól, hogy minket nagy izgalomba e hoz vagy sem, mivel a sexuális élet nagy adománya a házasságnak, s az örömszerzés rézben mindíg örömet okoz mind a két félnek.
Előzmény: boróka 41 (10730)
boróka 41 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10730

Felénk ezt "Hárman az ágyban"-nak hívják,nem kandaulizmusnak.Igy mindenki egyből megérti!

olegnagy Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10728

Ettől még a szerencsére és a bátorságra vonatkozó mondandóm érvényes. Azt feltételeztem, hogy a "...feleségemmel" topikba férjek írnak :-) Ez esetben annyit tudok hozzátenni, hogy a megfelelő harmadikkal nagyon-nagyon élvezte a nejem a szexet. Viszont az is igaz, hogy ő "magától" jutott oda, hogy szeretné több pasival is kipróbálni, szóval nem ugyanolyan a helyzetetek.

kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10727
Jajjaj... :D Én a női tagja vagyok a "csapatnak". Férjem szeretne látni engem más férfival ugy h ő is részese a játszadozásnak. Elnézést, h rébuszokban írok..
Előzmény: olegnagy (10726)
olegnagy Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10726

Félreérthető volt, mert a Wikipédia szerint a kandaulizmus kicsit más, az a feleség (tudta nélküli) mutogatásáról szól. Jól értem, hogy a feleséged fantáziája az, hogy a harmadik fél, aki történetesen biszex pasi, téged is kényeztet? Érdekesen (kicsit izgalmasan) hangzik, nekem voltak "buziboszi" lányismerőseim, akik arra izgultak, ha két férfi szexelt, szóval biztos nem egyedi. Szerintem nagyon szerencsés vagy, hogy olyan a viszonyod a feleségeddel, hogy ezt el meri mondani neked.

Előzmény: kortybor (10724)
pár párt keres. Creative Commons License 2015.02.14 0 1 10725

nagyon izgat ha látom a faszt a pinájába.beszélgtnék más ffi társamal aki igy érez. minden este20ora  után.06702675569.gabi kinga.

kortybor Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10724
Szia :) Lehet nem fogalmaztam jol... A páromat izgatja a gondolat, hogy hármasban szexelünk és engem kényetet ő és a másil férfi. Különlegesebb helyeken már csináltuk, de ez azért teljesen más.
Előzmény: boróka 41 (10721)
pár párt keres. Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10723

gyere várunk biharipasi.

kukori1112 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 10722

Lehetne vele játszani az biztos 

Nagyon 

boróka 41 Creative Commons License 2015.02.13 0 1 10721

Nem tudom mi a furcsa a párodban? Örülj annak,ha másnak is tetszeni akar! Ezek szerint mi is a párommal ugyan ebben a cipőben járunk.Engem (és a páromat is) izgat már rég óta,ha mások előtt szeretkezünk.(Érdekes,de az öltözködésnél a hétköznapokban szégyenlős).Szerintem nem baj,ha ilyen! Próbáljad meg,hogy tetszene-e neki,ha más előtt vetkőzne le,esetleg szeretkeznétek is.Nyáron az erdőben,vagy strandon,tengerparton.Mi csináltuk,és engem kimondottan izgatott,hogy mások figyelnek! Ha priviben akarsz válaszolni akkor:   wolga55@indamail.hu

Előzmény: kortybor (10718)
HBihari pasi Creative Commons License 2015.02.13 0 0 10720

Én!

pár párt keres. Creative Commons License 2015.02.13 0 1 10719

van ojan fiata srác aki meg dugná hejem elötem.ha gondolod hivj.06702675569.kinga.

kortybor Creative Commons License 2015.02.13 0 0 10718
Elég régen volt hozzászólás... Valaki segítene nekem a párom vágyainak megértésében? Nem olyan rég fedte fel furcsa gondolatait, tartott a reakciómtól és ő maga sem tudta hova tenni a dolgot. Sokat keresgélt az interneten mire rátalált a kandaulizmusra. Azóta sokat beszélgetünk, próbálom "emészteni" a hajlamát. Hasonló cipőben járó emberek segítségét kérném...
farkas974 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 10716

Mesélnél bővebben ? :)

Előzmény: picifarkú (10715)