Keresés

Részletes keresés

mormota50 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 14374

Így sem rossz :)

Előzmény: alezredes 1 (14373)
alezredes 1 Creative Commons License 2 órája 0 0 14373

Úgy gondolom, a másik fél 50 % biztosan meglesz, hiszen ő vetette fel a hétvégi dolgot. Erre mondtam neki, hívja fel a páromat, mit szól hozzá. Először nem merte megcsöngetni, nem is értem miért, aztán beszéltek, hogy pontosan mit, nem tudom.

Előzmény: mormota50 (14372)
mormota50 Creative Commons License 3 órája 0 0 14372

Most már teljes nyugalom van, hiszen az 50% az tuti. Ti már megtettetek mindent. Csak a másik fél 50%-a kell és okés a dolog :)))))

Jó, (vagy nem jó) Nektek nem jött össze a nyáron, de másnál sem volt semmi?

Előzmény: alezredes 1 (14366)

Dr. xXx Creative Commons License 3 órája 0 0 14371

Ha nem baj (és tényleg nem) akkor miért kipontozva írtad? Ezzel kicsit magadnak mondasz ellent. :) A magyar nyelvvel az a baj, hogy a szexszel kapcsolatos szavaknak csak négy csoportja van. A gyerekes pl. kuki, az orvosi megfogalmazás, az idétlen szleng pl. bájdorong (úristen) és a normális megfogalmazás, ami vérmésektől függően trágárnak tarthatnak. 

Előzmény: Isti198012 (14369)
alezredes 1 Creative Commons License 4 órája 0 1 14370

Semmi gond. Ráizgulni igazán majd talán csütörtök péntek fele lehetne, amikor már 99 % os lesz a dolog.

Előzmény: RedSwinger (14368)
Isti198012 Creative Commons License 5 órája 0 0 14369

Hàt elnézést kérek!!A dàko ilywn degradàlo lenne???Ez mos komoly?Mit irjak?Nemi szerv?Fütyi?Bàjdorong??Vagy mit?Azt meg hogy betömni valo lyuknak tartom a pàrom kikékrem magamnak!!A végsökig tisztelem és szeretem!!!!Ha nem jön be ahogy irok hàt ne olvasd!Amugy meg olvass vissza,nem egyszer én irtam a hozàszoloknak hogy ne szemétként irjanak a nökröl!A pasik igen is igy beszélnek egymàs között!Hogy màshogy?Képzeld volt egy nö aki oràlisan ugy kielégitette a himveszöm hogy nem tudtam betelni vele.Vagy ugy lesz..opta a f..szom egy nö hogy csak na..Melyik az életszerübb amikor két pasi beszélget?Segitek..Ha az elsö akkor baj van!Ez nem egy irodalmi oldal!Itt a szexröl,nyiltan beszélgetünk tehàt böven belefér a nemi szervek névén nevezése!Olvastàl màr erotikus/szex regényt?Ott sem finomkodnak pedig az szépirodalom!!Az adott irodalmi stilus velejàroja hogy hasznàljàk  a f.asz,pi.a stb szavakat.Ezek szerint akkor azokat a konyveket iro szemely nem tiszteli a noket.Sot a pasikat sem!!

.

RedSwinger Creative Commons License 5 órája 0 0 14368

Mert már ennyire ráizgultál a dologra, nem? ;-) :-P

(bocsánat nem bírtam kihagyni, és határozottan pozitívan gondolom amit írtam ;-))

Előzmény: alezredes 1 (14367)
alezredes 1 Creative Commons License 5 órája 0 0 14367

Miért írtam kétszer a szombat este szót ?

alezredes 1 Creative Commons License 5 órája 0 0 14366

De igaz. Csakhogy új történet nem volt nálunk.

Viszont most úgy néz ki, hogy valószínűleg szombat este szombat este meglátogat minket az egyik régi barátunk. Egy fotózás, masszázs dologgal kezdenénk az estét, ha összejön a tali, aztán meg ki tudja, de ismétlem, ez most 50 % . Ha megtörtént, akkor ígérhetek leírt történetet, meg jó pár képet.

mormota50 Creative Commons License 5 órája 0 0 14365

Éppen valamikor a nyáron írta alezredes 1, hogy majd jönnek a történetek ha elmúlik a nyár.

Jelentem a nyár elmúlt, néha kimondottan hűvös van, tehát j9hetnek a történetek. Nem igaz? :D

Tündérlola Creative Commons License 6 órája 0 0 14364

Az érzés nem újkeletű,csak most nem bírtam magamba tartani és kiírtam magamból. 

Két dologban egyetértünk: tényleg különbőzőek vagyunk, és remélem,hogy nem szegi kedvüket a további sztorizás. Még mindig érdekel a téma olvasása. Csak jöhetnének új történetírók is ;-)

Előzmény: waxgirl (14362)
Kanis Creative Commons License 6 órája 0 1 14363

Itt az nem számít OFF-nak, ha a hozzászólások tartalmáról, nyelvéről szól Itt OFF a társkereső hozzászólás, ahol csak partnert keres valaki, mégha témába illő körülményekhez is. Lásd a topik leírását, az illető felnégyeltetik.

Előzmény: waxgirl (14362)
waxgirl Creative Commons License 15 órája 0 0 14362

Nekem bejött a leírás, es nem is sértett, kulonbozoek vagyunk. Az h ennyire belealltal, pedig remelem nem szegi kedvet az ontopic hozzaszolasoknak. 

Előzmény: Tündérlola (14361)
Tündérlola Creative Commons License 18 órája 0 2 14361

Azt már észrevettem,hogy a férfiak,ha találkoznak és elkezdenek egymással beszélgetni,előveszik a mocskosabb szájukat és röpködnek a baszdmegek és gecik. Miért? Máshogy nem értik meg egymást? 

Nem azt mondtam,hogy anatómiailag határozza meg a dugását, csak valahogy olyan formában, ami mindenki számára elfogadhatóbb. Tanulhatna a többiektől,mint írtam. Nem válna kárára. 

Előzmény: Dr. xXx (14359)
Mayrabell Creative Commons License 20 órája 0 2 14360

Senki sem álszent, mindenki tudja mit szeretne. Csak tudod a stílus. Ha valaki így "kommunikál", nálunk az nem tud bekerülni a hármasba. Lehet, hogy valakit izgat a trágár beszéd, van akit viszont taszít.

Előzmény: Dr. xXx (14359)
Dr. xXx Creative Commons License 21 órája -3 4 14359

Miért kell ilyen nevetségesen álszentnek lenni? Nem egy öt éves gyerek beszél egy másikhoz, hanem felnőtt a felnőtthöz. Miért nem lehet nevén nevezni, amit csinálnak? A felesége szeret szex/dugás/baszás közben faszt szopni. Ebben mégis mi a minősíthetetlen stílus? Orvosként kellene beszélnie, hogy pénisz meg hímvessző? Én meg attól vagyok ki, amikor valaki szopizást ír. A gyerek szokott szopizni, amikor eszik. Miért fájdalmas egyeseknek értelmesen beszélni és nevén nevezni a dolgokat? Láttam már itt aki a szexet csillagozva írta egy fórumon, ahol a többes szexről beszélgetnek.

Előzmény: Tündérlola (14358)
Tündérlola Creative Commons License 25 órája -1 3 14358

Lapozz le,Te milyen szavakat használtál ugyanezen szituációra. ;-)

Ahogy Ő ír, abból az jön le,hogy csak betömnivaló lyukat lát a nőjében. 

Nem várható el,hogy mindenkinek magas legyen itt az IQ-ja,de ha tanulna mások stílusából, szóhasználatából, az nem ártana. 

A írásjelek használatáról már nem is beszélek. Néha kétszer el kell olvasnom,hogy értsem,mit akar. Nem is nekem szánja a beszámolókat,tudom ;-) 

Előzmény: alezredes 1 (14357)
alezredes 1 Creative Commons License 25 órája 0 3 14357

Olyan csúnya szó az a dákó ?

Én nem látok különösebb otrombaságot.

Vagy írta volna azt, neki az a kedvence, amikor valamelyikőjük hímvesszője a hüvelyben van, a másik hímvesszője meg a barátnője szájában ?

Előzmény: Tündérlola (14356)
Tündérlola Creative Commons License 25 órája -3 2 14356

A stílusod annyira alpári,hogy már szinte fáj olvasni.

Előzmény: Isti198012 (14348)
alezredes 1 Creative Commons License 27 órája 0 0 14355

Aztán persze olyan is volt, hogy maga a srác kérte, hogy ha lehet, akkor aznap ő "irányítaná" az estét, ő mondaná meg, mikor milyen beállításokat szeretne, (habár a felvételekből soha nem kapott, más se).

A legjobb talán az volt, mikor megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha befejezéskor hátulról dugná a páromat, és a fenekére élvezne, mintha csak az lett volna kérdés egy festőtől, hogy mit szólnék hozzá, ha fal színe sárga legyen.

Előzmény: neletkcin (14354)
neletkcin Creative Commons License 27 órája 0 0 14354

Én elsősorban a játékszabályokra gondoltam, mit lehet, mit nem, de van ebben is izgató, amikor a rendező mondja meg, mi legyen, vagy az ember alárendelt szerepben van.

Amúgy, tisztázott szabályok után jó ha az ember néha irányító, néha irányított.

Klassz, amikor lehet rámenős az ember, domináns, de az is jó, amikor csak kihasználják. :)

Előzmény: alezredes 1 (14351)
neletkcin Creative Commons License 27 órája 0 0 14353

Igen jól hangzik. Tetszik, hogy ilyen szituban is próbál aktív lenni!

Előzmény: my name's nobody (14349)
neletkcin Creative Commons License 27 órája 0 0 14352

Jó is az! A pasiknak is!

alezredes 1 Creative Commons License 28 órája 0 1 14351

Az irányításról röviden csak annyit, hogy volt olyan, amikor én irányítottam a srácot meg a páromat, hogy mikor mit csináljanak, milyen beállítások legyenek a képekhez.

Előzmény: neletkcin (14347)
my name's nobody Creative Commons License 1 napja 0 4 14349

Úgy látszik ezt a felállást sok nő szereti! :-) Enyémnek is ez tetszett...elmondása szerint főleg amikor ő mozoghatott közöttünk!

Hol előre a szájába csúszott bele egy farok és utána hátra tolatva a puncijába, és ezt művelte velünk (közöttünk) percekig! :-)))

Isti198012 Creative Commons License 2 napja -1 4 14348

Pàrom kedvence az amikor egyikünk hàtulrol dugja és közben a màsik dàkot cumizza.

neletkcin Creative Commons License 2 napja 0 1 14347

Mindkettő, tehát hol ez, hol az, sőt akár mindhárom. Szendvics ellen sincs kifogásom, sőt. No persze bizonyos szabályokat betartva. (higiénia) De igazából egy ilyen szituban a pár irányít, az ember meg elfogadja.

Előzmény: alezredes 1 (14346)
alezredes 1 Creative Commons License 2 napja 0 0 14346

És abból is melyik verzió ? A szopiztatós ? Vagy a hátulról kefélős ? Vagy ugyanezek, csak "csereberélve" ?

Előzmény: neletkcin (14345)
neletkcin Creative Commons License 2 napja 0 0 14345

Őszintén? (csakis úgy) A harmadik! :)

Előzmény: olegnagy (14342)
alezredes 1 Creative Commons License 3 napja 0 0 14344

Ő valami olyasmi kategória, mint a mi egyik barátunk. Az lehet mondani hogy ő pl szabályosan élvezte hogy kamerázom, amit a párommal csinált.

Előzmény: olegnagy (14342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!