Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19123

Nagyon csinos a nejed! Nekem bejön az ilyen típus😉

Előzmény: Békéltető (19090)
alezredes 1 Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19122

barátunk kezdeményezett, szimplán felállt és elkezdte simogatni meg csókolgatni a páromat.

 

Hasonló topikban írta valaki, nem pontos az idézet, de tetszett :  elmentem zuhanyozni, mondtam nekik, addig kezdjenek magukkal valamit !

 

Mire visszaértem .....

Előzmény: Törölt nick (19121)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19121

Nálunk is kb. ez a menet, bár általában van előtte/utána egy kis beszélgetés, hogy kivel mi van mostanában. Eddig általában én tettem javaslatot beszélgetés közben, hogy most már menjünk és dőljünk el a kanapén; de a legutóbbinál a barátunk kezdeményezett, szimplán felállt és elkezdte simogatni meg csókolgatni a páromat. Meg is dicsértük, hogy végre nem csak úgy sodródik az eseményekkel, hanem kezdeményez is. :)

 

Annyit nem bánnánk, ha túrázni is szeretne a srác, mert akkor jóval több eseményt tudnánk összehozni kint az erdőben, és még ürügy is lenne arra, hogy miért vagyunk együtt hétvégente. :)

Előzmény: olegnagy (19119)


Hellans Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19120
Kedves Dominika 26!
Tudod hogy az emberek álltalában nem tanulnak csak a sajat kárukon. :)

Egyébként nem csodálkozom a jelenlegi párodon, amiért elcsábított a volt párodtól, nagyon szexi csaj vagy!
Előzmény: Dominika 26 (18678)
olegnagy Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19119

Ezt én sem értem. Amikor vendég voltam édeshármasban, felmentem a párhoz, rövid beszélgetés után elkezdtem csókolózni a csajjal, levetkőztettem, aztán ő is segített levetkőzni, a pasija is ledobta magáról a ruhát és mentünk is az ágyra. Nem volt közös mozizás meg plázázás... És biztos nem én vagyok az egyetlen, aki képes egyből hármasban helyt állni, szóval nem értem a nagy körítést.

Előzmény: mgakaland (19105)
doitsweet Creative Commons License 2019.05.27 0 1 19118

Köszönöm válaszod!

 

Nagyon csinos feleséged van.

Addig amíg mindenkinek jó szép élmények várnak Rátok.

 

Amúgy a cuckoldnak több fokozata van, a lightostól (hármasban beszállhat a férj is)  a hard vonalig (semmi beleszólása kivel mit csinál a feleség, nonplusz ultrként még a gyereket is kaphat ajándékba) , de talán itt is leírta már valaki a fokozatokat.

 

Igazából a te és a felséged lelkivilágától függ miben vagytok benne és mi az ami felizgat.

Az biztos, ne engedjétek (közösen) , hogy bárkinek is rossz irányba forduljon a törénet.

 

Előzmény: Békéltető (19090)
filkó linsz Creative Commons License 2019.05.27 0 0 19117

Kérdezhetnék néhány dolgot privátban is?

Előzmény: Dominika 26 (18678)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19116

Nagyon félre értesz én azt irtam amit gondolok rólad feketén fehéren ....csodállak,  ha még egyszer újra kezdhetném az életem téged keresnélek.... 

Előzmény: Dominika 26 (19115)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.05.26 0 1 19115

Gúnyolj csak nyugodtan.

Előzmény: Törölt nick (19114)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 -1 0 19114

Hát te egy csodálatos nő lehetsz  ...... remélem a mostani párod tudja milyen kincsel áldotta meg a mindenható... :) 

Előzmény: Dominika 26 (19112)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19113

Sok ismeretlenes egyenlet ez........ számtalan végeredménnyel én szorítok neketek, hogy senki ne sérüljön maradandóan  max. a BIKA ő úgy is kinövi még :)

Előzmény: Békéltető (19098)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.05.26 0 2 19112

Ez ígz igaz.Nekem jó volt.De a volt párom teljesen tönkrement miattam.Ezt nem akartam és ezért nemszeretnék ebben jó példakép lenni.

Előzmény: Törölt nick (19111)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19111

Lehet hogy Így lesz a legjobb nekik :(  :) te vagy rá az iskola példa :) !!!

Előzmény: Dominika 26 (19097)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19110

Ja.Akármi.

More Joy Creative Commons License 2019.05.26 -1 0 19109

Ooan ünneprontók vattok. Lehet abból még akármi is. 

alezredes 1 Creative Commons License 2019.05.26 0 2 19108

Mert ilyenkor jönnek a szokásos mondatok, azaz kifogások.

 Szeretném kipróbállni a barátnődet először kettesben, hogy milyen vele.

Először zavarban lennék ha te mint férj is ott lennél.

Nem tudom, tudnék e teljesíteni, ha apa is nézné, beszállna.

 

Na ezek után szokott lenni a leírt sztori, hogy milyen szépen elvannak apa jelenléte nélkül is.

Előzmény: mgakaland (19105)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19107

Ahogy kend írja! Azt sem tartom jónak, amikor valakit, akinek eszébe se jut ilyesmi, rá akarnak vezetni a hármasozásra. (Márhogy most nem a nejről beszélek, hanem a srácról.)

Előzmény: mgakaland (19105)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19106

Pontosan ezt akartam írni én is.

Előzmény: mgakaland (19105)
mgakaland Creative Commons License 2019.05.26 0 7 19105

Én azt nem értem, hogy minek kell dugatni a nejedet heteken át, hogy összehozzatok egy hármast? Ha szeretné, akár az első után lépned kellett volna, ez önámítás a részedről, hogy arra készültök fel. A srác élvez, nejed élvezi, neked csak a reménykedés és az önáltatás maradt, hogy majd összejön a hármas. Mire össze is jönne, ők már annyira egymásra lesznek kattanva, hogy abból sem hármasozás, hanem cuckold leskelődés lesz a részedről. Ez a hajó elmenni látszik.

Előzmény: Békéltető (19098)
More Joy Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19104

... türelmet kér, ellazítja magát, felkészül, befogad... eleinte óvatos, lassan...

Előzmény: More Joy (19102)
More Joy Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19103

Lehet képzelgés is a hármas, de nem mindenki pepecsel részletes leírással a kevésbé érdekfeszítő előkészítéséről. Attól még ugyanúgy nehéz lehetett összehozni.

More Joy Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19102

Aki a nagyhoz van szokva - fentakadt szemekkel ugyan - de elviseli, olykor kívánhatja is a méhlökdösést. Nem sokkal utána jön a reakció, hogy óóó, megrendezte a beleimet. Mindezek ellenére nem zárkózik el az ismétléstől. Esetleg egyes mélyreható pózokban óvatosságra int.

Ilyen is van.

Előzmény: olegnagy (19089)
manowner Creative Commons License 2019.05.26 0 0 19101

Off: ritka kivételek vannak, de tényleg nem általános.

Előzmény: olegnagy (19089)
Nandifiu Creative Commons License 2019.05.26 0 1 19100

De ha figyelmesen olvasod a leirtakat nem csak a sok penzrol szól a csaladrol a gyerekek... sokan egy farokért nem kockáztatnának egy kényelmes életet...

Előzmény: Fel, támadunk! (19099)
Fel, támadunk! Creative Commons License 2019.05.26 -1 1 19099

Te egyáltalán nem érzed gáznak abban bízni, hogy elég sok a pénzed, ezért az asszony tuti nem mer lelépni? Komolyan nem értem néha, hova teszik az emberek a józan eszüket...

Előzmény: Békéltető (19098)
Békéltető Creative Commons License 2019.05.26 0 2 19098

Többeknek: Mindig, mindenben van kockázat. A mi esetünkben is. Ám az egzisztenciális körülmények olyanok, hogy elég valószínűtlen az, hogy a nejem rákattan a srácra és elhagy bennünket. Racionálisan mérlegelve, olyan nagy az egzisztenciális különbség közöttünk és a srác adottságai között, hogy egy normális nő ezt még mérlegre sem teszi. 

 

Másfelől a cél a hármas dugás, ami nem áll messze a nejem lelkétől. Korábban már volt ilyen - bár hamvába holt - kezdeményezésünk, ami csak azon hiúsult meg, hogy az akkori pali nem jött el. De mind a ketten készen álltunk a dologra. Most az a különbség, hogy az aktuális srácot mindketten ismerjük, már ugye leginkább kívülről. Egyébként a feleségem már tett célzást arra, hogy most itt lenne az alkalom a hármas kipróbálására - egészen pontosan rám kérdezett, a felvetés elől pedig egyáltalán nem zárkóztam el. Tehát mind a nejem, mind az én fejemben már benne van a hármas lehetősége (talán a vágya is: az enyémben határozottan), a nagy kérdés, hogy a srácot hogyan tudjuk erre becserkészni. Ugye nem vagyunk egyformák...

 

Mert itt a fórumon rengeteg történetet lehetett elolvasni (nagy részük szerintem képzelődés), de azért egy ilyen helyzetet a valóságban lejátszani nem egyszerű dolog. Most - úgy gondolom és a nejem is így gondolja - a srác szelidítése zajlik, azaz a magunkhoz szoktatása. Hogy átvegye az elvárásainkat és az együttlét kellemes és ne felszínes, vagy lélektelen legyen. Egyelőre ott tartunk, hogy ő egy katona, aki el akarja foglalni a vadászterületet és nem csapatban gondolkodik, hanem egyéni dicsőségben. Ami úgy néz ki, hogy alaposan megdugja a nejemet, azután mintha semmi sem történt volna. Amiből a nejemnek nagyon tetszik az alapos dugás, de hiányzik neki az, amire előtte és utána szüksége van. 

 

Közben persze mi is dugunk rendesen. Mint korábban írtam, nálunk "követelmény" az, hogy a nejemnek nem akármilyen orgazmusa legyen - ami ugyan lehet egy kicsit unalmas, de amit eddig a sráctól még nyomokban sem kapott meg. Talán  katona azt sem tudja, hogy mi a női orgazmus és neki mit kellene tennie a cél érdekében. Szóval úgy látom, hogy a nejem kötődik hozzám a szexben (kívánja az együttléteinket, kezdeményez is), de élvezte a srác nem mindennapos nagy farkát is.

 

Egyébként mindent megbeszélünk, bár érdekes módon inkább nappal chat-elünk egymással a történésekről (meglehetősen szókimondóan), az ágyban személyesen valahogy visszafogottabbak vagyunk. És mennek az utalások családi körben is úgy, hogy azért a gyerekek ne vegyék még a lapot. Nincs tehát egymás mögötti suskus, bár nem tartom lehetetlennek, hogy a nejem és a srác is leveleznek. 

 

Miután a srác elutazott, most leveleznek a nejemmel. Azt hiszem, hogy a nejem a fontosabb dolgokról beszámol (még kérdeznem sem kell) - de nem akarom beleártani magam a levelezés olvasásába, mert szégyellném a dolgot. Egyelőre nincs okom kételkedni - hát majd meglátjuk, mit hoz a jövő.

Dominika 26 Creative Commons License 2019.05.25 0 1 19097

Sóvárgó,teljes mértékben igazat adok neked.Tisztán látod a dolgokat.Szerintem a csaj sajnos már most mélyen érez a srác iránt.Ez egyértelmű.Én nagyon sajnálom Békéltetőt.

Előzmény: Törölt nick (19093)
Szmöre172 Creative Commons License 2019.05.25 0 1 19096

Az írásaidat olvasva azt érzem ki belőe, idő kérdése csupán, mikor inthetsz búcsút szépséges nejednek...

Előzmény: Békéltető (19090)
More Joy Creative Commons License 2019.05.25 -1 2 19095

Ez sablonszöveg... akkor van így, ha a feleség önszántából és titokban kezd félrejárogatni az általad említett törődés hiánya miatt. De náluk nem ez van, nem figyeltél oda. A faszija cseppet sem romantikus lélek. Nem udvarol, nem bókol, még a kezdeményezés is a feleségre marad.

Utolsó gondolattal viszont egyetértek. Hármasnál nehezebb végleg elveszíteni a asszonyt, az ellenőrzött tevékenységek miatt. Nincs az ember háta mögött susmus, külön út.

Előzmény: Törölt nick (19093)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.25 -1 3 19093

Hű de jó nő, de megdugnám.

Szerintem a feleséged nem is a srácot élvezi igazán, hanem a helyzetet,

hogy bejön valakinek, udvarolnap neki,

és ismét nőnek, fiatal ak érzi magát. Szóval a kalandot, izgalmat

amit a férjtől 20 év után nem kaphat már meg. Ettől nem

kevésbé kockázatos a helyzet... 

Valamilyen mértékben korlátozni kellene a furcsa vágyakat

hogy az asszonyt mással keféltesd, de ha ezt nem is, akkor 

tetszik- nem tetszik nagy figyelmet kellene fordítandó az asszonykára

 

( és itt nem csak 1 kedves szóra gondolok, hanem különleges szexre, masszázs rá, csetelésekre) 

mert különben könnyen érzelmi kötődésbe és csapdába eshet az új papokkal.

Ha már ilyen különleges kapcsolatot kérték tőle, akkor jó ha tudod, hogy

az eddigieknél különlegesebb bánásmódban kell részesítenek/

Mert ha ezt te nem teszed meg , de megteszi valaki más ( új pali, új szerelem)

akkor  könnyen rámehet a kapcsolatotok. 

 

Valamiért úgy érzem, hogy bár erre a nőt nehezebb rávenni, de aki 3-ás szexben dugja a feleségét

nehezebben veszíti el, mint aki külön privát dugattatja valakivel.

 

Talán mert úgy ő is az élmény résztvevője marad? 

Talán.

Aki kimarad , az el is maradhat....

Előzmény: Békéltető (19090)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!