Keresés

Részletes keresés

More Joy Creative Commons License 2019.04.17 0 1 18636

Ne kínlódjatok ilyenekkel. A bejegyzések valódiságát sehol sem tudjátok ellenőrizni. Nem lesztek odahívva sehova személyesen, hogy kételyeitek el legyenek oszlatva. Csak a rosszmájúságotokat tudjátok így kiélvezni. Inkább élvezzétek a műsort. Részemről a hétvégén tutira lesz. Plusz még Lalinak is jöhet a beszámolója.

More Joy Creative Commons License 2019.04.17 0 0 18635

Na, ezért a beszólásért regisztrálni igazán a gyerekes és nevetséges.

Előzmény: Ugye te is akarod? (18629)
More Joy Creative Commons License 2019.04.17 0 2 18634

Ugye egyszer majd a a topikok témáihoz is hozzászólsz és nem csak kötekedni jársz ide?

Előzmény: Mr.+Mrs. (18628)


Törölt nick Creative Commons License 2019.04.17 0 0 18633

:DDD 

Előzmény: FordEdsel. (18632)
FordEdsel. Creative Commons License 2019.04.17 0 4 18632

Szerintem is, de bevallom a magam részéről nagyon élvezem a műsort :) Kedvencem az a fórumtárs aki egy még általa nem is látott feleségre nyáladzik... egy feleség aki higiénia és tisztaság mániás, viszont csak gumi nélkül hajlandó kefélni alaposan megismert (leinformált?) idegen faxival. Azt hiszem erre mondják, annyira szar, hogy már szép!

Srácok abba ne hagyjátok... viva "Izgat ha szeretkeznek a feleségemmel"!

 

Előzmény: Mr.+Mrs. (18628)
fotóraverő Creative Commons License 2019.04.17 -2 1 18630

Ezek csak b@sz@t(nának).  Persze, ha lenne kivel!!! Addig is marad a fantáziálás.

Ugye te is akarod? Creative Commons License 2019.04.17 -1 1 18629

Szerintem is komolytalan, álmodozó, zsebhokisok tromfolnak egymásra. Néhány naiv meg még el is hiszi ezeket a "feleségkalandokat". Tényleg gyerekesek és nevetségesek.

Előzmény: Mr.+Mrs. (18628)
Mr.+Mrs. Creative Commons License 2019.04.17 -2 3 18628

Ez már tényleg mesemondók és nyálcsorgatók fóruma. Gyerekes!

Mr.+Mrs. Creative Commons License 2019.04.17 -1 2 18627

Mekkora duma barátom. Ezt még te sem hiszed el!! Kamu ez is mint, a képeid.

Előzmény: lalilovics (18624)
More Joy Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 18626

Egyelőre nem akarja belekeverni őt a hétköznapokba. Továbbra is hétvégi szórakozásnak akarja. Hiszen főállásban itt vagyok neki én, ő meg csak mellékes. Velem együtt él, felé csak kikacsintgat. És ha nem elég neki, hogy csak hétvégén kap puncit és keres/talál magának állandó partnert? Rögtön ugrott az az előnye, hogy szingliként mindig ráér. Akkor is megtartja magának és talizik vele, amikor tud. De ha az űj nője annyira leköti és kifacsarja, hogy nem tud vele talizni? Jobban magához kellene kötnie, hogy ne legyen szüksége másra. Azt majd megoldja. Szerintem ennek érdekében hétköznap is be kellene iktatni 1-2 dugást. Legközelebb én úgy akarom, hogy ott is aludjon, de majd kiderül.

Előzmény: Törölt nick (18617)
More Joy Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 18625

Ezt a telefonos előbeszámolót nekünk is be kellene iktatnunk. Már előre jól felhúzna vele. Azóta már biztos elmesélte részletesen is kefélését.

Előzmény: lalilovics (18624)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.16 -2 1 18624

A kis párom igencsak jól érzi ma is magát a fiatal pasijával , késő délután találkoztak és nem rég beszéltem vele telcsin ,  még marad egy kicsit , azt mondta ...." irtó jó ma is a pasika  , két nagyon fincsi dugcin vagyunk túl ....isteni a farka ...egyszer a puncimba , egyszer a száma élvezett el" ......a többit otthon ....szóval ennyit mondott nem rég , a hangján éreztem , hogy a pasi vagy nyalta , vagy ujjazgatta a punciját ....már nagyon ismerem :) de várom , hogy haza  érjen , és elmondja az egész napját ...

Előzmény: Törölt nick (18618)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.16 0 2 18623

Senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy kötelezően olvasgasd. :D Másrészt: ez egy nyilvános fórum, nem a te kizárólagos mulattatásodat szolgálja... 

Előzmény: Törölt nick (18620)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.16 0 0 18622

" frankó " bocsi 😊😉

Előzmény: Törölt nick (18620)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.16 -1 0 18621

És ki a " fankó ember "  szerinted ?! 😉

Előzmény: Törölt nick (18620)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.16 0 4 18620

Régen jó volt ez a fórum,de most kezd leromlani.

Középszerű topicolók, + póbálkozó nyálcsorgatók.

Valahogy ellaposoddik az egész, és már nem izgalmas.

Középszerű, a szürke sok árnyalata.

Így már nem is mennék bele.

Frankó emberek nélkül semmit sem ér az egész...

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.16 -1 1 18618

Engem is érdekel az estéje. :-)

Előzmény: lalilovics (18612)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.16 -1 0 18617

Világos. Egy valamit csinál és azt tökéletesen. Nem baj, én tudok várni. ;-) Fog a barátjával hétköznap is találkozni? Vele is alszik majd?

Előzmény: More Joy (18614)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.16 -1 1 18616

Olyan külsővel elhiszem, hogy tud magának szerezni fiatalabbakat és meg is tudja tartani. Én sem állnék neki ellen. ;-) A hirtelen kínálkozó pehetőségeket is kihasználja? Nem semmi vagány csaj. :-) Volt már, hogy aznap megismerttel feküdt le?

Előzmény: lalilovics (18611)
More Joy Creative Commons License 2019.04.16 0 1 18615

Már az félig előjáték, ha kedvesünk készülődik és csinosítja magát, mert mindjárt más megkeféli. Igaz? A mai napjára én is kíváncsi vagyok. Mennyire facsarja ki a fasziját. Most már én is javasolni fogok hétköznapi randikat is. Gyorsabban haladnának.

Előzmény: lalilovics (18612)
More Joy Creative Commons License 2019.04.16 0 0 18614

Most nyakig van megvalósítandó tervekkel a barátjával. Ilyenkor nem fér bele neki, hogy még valakivel a nullról ismerkedni kezdjen majdani szex céljából. 

Előzmény: Törölt nick (18610)
More Joy Creative Commons License 2019.04.16 0 1 18613

Igaz, nem problémamentes a mostani faszija. Én már többször is felmondtam volna neki. Főleg akkor, amikor az egész éjszakát együtt töltötték és túlságosan marasztalta. Utána meg elhalmozta üzenetekkel, hívásokkal és már másnap éjjel ismételni akart. Mintha a feleségemnek nem is lenne más dolga, mint az ő rendelkezésére állnia. De aztán a párom mindig meggyőzött, hogy tartsuk meg őt és majd ő megoldja. Sikerült is neki és nem bánom, hogy hallgattam rá. Egy újjal még most is ismerkedne, vele azért meg csak-csak haladunk azért. Igaza van az előnyeit illetően. Igényes, szingli és tud jófej lenni és az ágyban sem szokott rossz lenni. 

Ez a hirtelen kihasznált lehetőségek nem rossz ötlet. Jól hangzik. Nem a drágámra vall, hogy megtetszik neki valaki és mihamarabb (vagy azonnal) le is fekszik vele, de nagyon izgalmas lenne. Majd megmondom neki, ilyet is csinálhatna.

Előzmény: lalilovics (18611)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.16 0 0 18612

A kis párom ma találkzik megint a faszijával , ma ők is nélkülem , kettesben lesznek , most reggel már igencsak készült a találkozóra , frissen borotvált punci és egyéb szörtelnítések  :)  na és persze , állati jó szexi kis fehérnemű , igaz fehérneműt  mindíg piszok jókat tart , és visel  , kíváncsian várom, az estét biztosan tartalmas délután , kora este lesz a mai is a kicsimnek . 

lalilovics Creative Commons License 2019.04.15 0 0 18611

Értem , és világos amit írsz , a kis párod , nem válltogatja a faszait sűrün , nem baj ez , csak gondoltam , ha túl " bonyulúlt " a pasi , akkor váltás van :) !?  Az én párom is viszonylag sokáig megtart egy pasit , és nyilván , ha jó pasi , és a szex is fini vele , örömmel kefélteti a kis nedves puniját .... :) Ettől függetlenűl ha egy  " különleges " lehetőség , úgymond beugrik , azt ő nem igazán hagyja ki ... :) Neki a zsánerei a fiatal faszik  28 -tól 35 -ig .... A jelenlegi is 31 éves pasi , belevaló , jó srác , ő ilyeneket kedvel . Az elmúlt hétvégén is volt randiuk , és persze keféltek is . Imádom mikor elmeséli , teljes átéléssel teszi , na persze dugás is a vége köztünk is !  :) 

Előzmény: More Joy (18609)
Törölt nick Creative Commons License 2019.04.15 -3 0 18610

Ezek azok (is) amik megtetszettek a feleségedben. Alapos, óvatos, mértéktartó... és ezek mellett hódol a szenvedélyeinek. Csodás lehet vele az élet. Még mindig szívesen megismerném, ha lehet. :-)

Előzmény: More Joy (18609)
More Joy Creative Commons License 2019.04.15 0 0 18609

Nem annyira régi. Mondhatni, egészen friss szerzemény. Csak egy hónapja kefélget vele. Még nagyon az elején vagyunk vele és sok kipróbálandó dolog van. Feleségemnek nem megy olyan hirtelen a váltás. Képes hónapokig is ismerkedni valakivel mire lefekszik vele. Mostanihoz tényleg jobban ragaszkodik, mert a szexen kívül is jól elvan vele. Kivéve amikor túlzásokba esett. Tetszik neki az is, hogy szingli. Bármikor elkapható egy numerára. Akár mindennap összejöhetne vele, de arra nincs ideje. Szóval nála képtelenség lenne, hogy egy gyenge teljesítméy miatt másnap már mással keféljen. Inkább a megoldásra törekedne a régivel, az újra nem is tudna ráhangolódni olyan hamar. Meg ugye az óvszer nélküli szex a mániánk. Azért is kezd új kapcsolatot olyan hosszan és alaposan. Annyi újdonság, változatosság jutott neki, hogy ő a 4. pasija.

Előzmény: lalilovics (18608)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.14 -1 0 18608

Egy kérdés ?! A jelenlegi pasija a párodnak régóta meg van ?! Másik nem is kerlt szóba soha ?!  Csupán kiváncsiság ...mivel az én kis párom nem ragaszkodik ennyire egy faszihoz . Ha van egy másik jo pasi ő nem feltétlenül ragaszkodik a régi fickóhoz ....😉 A változás néha nem árt... 😀

Előzmény: More Joy (18606)
More Joy Creative Commons License 2019.04.14 0 0 18607

Hát izgatónak valóban izgató. Ami megtörtént, annyival már közelebb vagyunk a többi céljainkhoz. De a továbbiak mindig kétségesek a harmadik személy miatt. Neki is jó partnernek kell lennie mindenben. Igyekszünk mindent kieszközölni. Még a feleségem a könnyebb eset ebből a szempontból. Ő lassacskán úgy is benne lesz az egyre közelebbi dolgokban a hármas terén. Inkább a pasijától tart, hogy tud-e alkalmazkodni. Kénytelen lesz, nincs más választása, ha továbbra is meg akarja magának tartani a páromat, mint szexpartnert. Megszoksz vagy megszöksz lesz.

 

Igen, az éjjel le kellett még egymást rendeznünk. Nekem a látottak, neki az átéltek csak jobban felizgattak minket. Kívánalmainkat le kellett egymáson vezetnünk. Nem beszéltünk meg előre semmit. A vágyainknak engedelmeskedtünk. Úgy is lehet hatalmasat élvezni.

 

Előzmény: Törölt nick (18600)
More Joy Creative Commons License 2019.04.14 0 0 18606

Egyelőre soknak tűnik. Gondolatban már én is elképzeltem hozzátok hasonló dolgokat. A feleségemen nem múlik, hogy belekezdünk az aktív hármasba... és azon belül egyre durvább dolgokba. Beszéltünk már róla. Ugye ott van a harmadik mellékszereplő is, aki még a titkos kettes kefélésekhez van szokva. Muszáj lesz őt is rávezetni az egyre több közös dologra. Én bizakodó vagyok. Szerintem alkalmazkodni fog, hogy megtartsa a puncit, amit csak dugnia kell. Az alkalmak kettesben továbbra is maradhatnak majd, ha úgy hozza a szükség. Persze fordulat lehet, ha talál magának másik nőt. Úgy is tovább lehetne játszani a megkezdett utat, csak bonyolultabb lenne. Már zsarolni sem lehetne és ugranának a szabad hétvégéi. 

Előzmény: lalilovics (18605)
lalilovics Creative Commons License 2019.04.14 0 0 18605

Neked még lehet , hogy ez amit mi csinálunk sok , de persze nem vagyunk egyformák , ez nem baj , ti így , mi így , majd alakúl szerintem nálatok is ha a nejed persze akarja ! De így is izgató és a lényeg , hogy mindenki  jól érezze magát közben . Az nekem piszok jó mikor a pasi mondjuk hátúlról dugja , engem meg leszop , és látom az arcán milyen jó neki ....de úgy összességében is minden a látvány a reakciók , nagyon jók és örömmel éljük át újra , és újra . 

Előzmény: More Joy (18604)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!