Keresés

Részletes keresés

eha Creative Commons License 2016.02.04 0 1 12332

igen igy van ahogy írod, és nagyon sokan már rögtön fényképet és találkozót kérnek,Nem azt monmdom hogy sokáig kell húzni a dolgot de azért egy kis levelezés beszélgetés csak kell. Legalábbis nekünk

Előzmény: Törölt nick (12331)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.04 -1 1 12331

Mi lányt kerestünk első sorban, de több férfi is jelentkezett.

A jelentkezők nagy része már az első levél váltáskor "kiesett". Egy pár soros levelet sem tudott megfogalmazni, vagy kövér volt vagy idős stb.

Mindenkinek van egy elképzelése, egy szint amit minimum elvár.

Nekünk nagy része nem felet meg! Volt ígéretes de eltűnt, vagy nem volt bátorsága tovább lépni stb.

Szóval valóban még megfelelő férfit sem egyszerű, pedig abból van a legtöbb! :)

Előzmény: eha (12327)
KPeti23 Creative Commons License 2016.02.04 -1 0 12330

Egy kurvával mi a probléma? Szerintem éppen, hogy a legjobb megoldás. A feleséged kedvedre válogathat, hogy ki tetszik neki és tökéletes partnert találhat az ízléséhez. Sokkal jobb katalógusszerűen kíválasztani a legjobbat, mint egy nem kurvánál megalkudni, mert ő a legkevésbé rossz eddig. 

Előzmény: Il-La (12325)


pz man Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12329

Szia! Keress privátba.Email publikus!

Előzmény: eha (12324)
escobar78 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12328

Küldj egy mailt címem publikus!

Előzmény: eha (12327)
eha Creative Commons License 2016.02.04 0 0 12327

sajnos férfit sem könnyü találni

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.04 0 3 12326

Sziasztok!

Lányt találni harmadiknak nagyon nehéz...kevesen is vannak akik párhoz "társulnának".

Mi is keresgélünk már egy ideje, voltak jelentkezők de vagy távol voltak vagy férjnél. (vagy nekünk nem tetszett)

Voltak akik eltűntek...stb. Gondolom akad bőven jelentkező nekik.

Férfit lenne a legkönnyebb, bár normálist és jó kinézetűt már annyira nem könnyű.

Párokat lehetne még mert azok vannak sokan, a mi tapasztalatunk az hogy valaki biztos nem fog tetszeni a másik párból!

Úgy hogy sok sikert!

Előzmény: Il-La (12325)
Il-La Creative Commons License 2016.02.04 0 1 12325

Sziasztok!

Nem szeretném offolni a topicot, de szeretném valahol megosztani a mi gondunkat, esetleg szívesen vennénk ha tanácsokat adnátok, vagy csak egyszerűen leírnátok a tapasztalaitokat!

Sokaktól olvasom, hogy még most fűzi a párját a hármas szexhez, nos nálunk már ilyen probléma nincsen. Talán találtunk is egy megfelelő férfi partnert ehhez, talán hamarosan élesben is letesztelhetjük. Viszont a párom előtte szeretné ha létre jönne egy olyan hármas, ahol harmadiknak egy nő csatlakozna hozzánk! Elmondása alapján őt meg az izgatná nagyon, ha előtte kényeztetnék egy nőt, illetve kíváncsi arra, hogyan hatna rá egy másik nő, eddig határozottan tudta magáról, hogy hetero beállítottságú, de azt mondja, hogy ki tudja mit hozna elő belőle egy ilyen formáció!

Mi ötvenes pár vagyunk, Szolnok környékéről, elég sok helyre regiztünk, de nem igazán találtunk megfelelő partnert...pedig ha nagyon bejönne, lenne folytatás is ;)

Tudom, hogy ez nem párkereső, de ha mégis akadna jelentkező, akkor az 1dpdp@citromail.hu -ra szívesen várnánk jelentkezőt!

A keresésben már odáig is elmentünk, hogy a párom felhívott egy fizetős macát, / nem csak az anyagiak miatt/ de úgy döntöttünk még sem vesszük igénybe a szolgáltatását! 

Szép napot Nektek!

eha Creative Commons License 2016.02.04 0 4 12324

Üdvözlök minden tagot .Uj vagyok itt de nagyon szeretném azt csinálni ami a címben szerepel.Feleségem kicsit szégyellős mert már nem vagyunk fiatalok. Nem akarja hogy megszólják. 56 éves , szerintem jó teste van.Sokat sportol és nagyon szexi.

Tom Freeman Creative Commons License 2016.02.03 -1 1 12323

Gondolom azóta már kijött a szobából. Tehát mesélj.

Előzmény: corv (12319)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.03 -1 2 12322

Májusban cuckold találkozót szervezünk.Bp.Hajógyári sziget.Játszótér környékén,minden hétvégén 20 h után.Nődet hozhatod vagy csak kukkolás,beszélgetés.Terjesszétek.Én ott leszek cicis popsis,jóalakú 30 éves feleségemmel aki imádja a ...

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.30 -1 1 12320

Elképzelhető, hogy kapunk majd részleteket? :D

Előzmény: corv (12319)
corv Creative Commons License 2016.01.26 -1 3 12319

Sziasztok! 

Nyitott kapcsolatban élünk... Kívülről teljesen átlagos, de imádjuk a szexet... És a barátnőm teljesen oda van érte. Most üzleti úton van, az előbb is írt egy üzenetet hogy nem bírja kivárni, hogy hazaérjen hozzám, most dugni akar... És az egyik üzletfeléhez most indul szobára... Nagyon szereti 2 fiúval a szexet, szereti a lányokat és imádja a swingert... és természetesen nekem is nyitottak a lehetőségeim, megossza velem a barátnőit... De legjobban az izgat ha félredug... És persze egy Angyal.... :)

protein067 Creative Commons License 2016.01.21 -5 0 12318

Ki hozza be a partnerét a hétvégen a Dob utcai intim centerbe egy jó tesztoszteron  akcióra ? ? 

olegnagy Creative Commons License 2016.01.17 -1 0 12316
Mi megvártuk/megvárjuk, amíg elég nagy lesz a gyerek ahhoz, hogy nagymamánál tölthesse az éjszakát.
Előzmény: Peti és Ildi (12312)
Tündérlola Creative Commons License 2016.01.16 0 5 12314

Hűha. Az anyaság rengeteg dolgot megváltoztat egy nőben. Nem akarom elvenni a kedved,de lehet, hogy az anyai ösztönök jóval erősebbek és nem fogja a gyermekét leadni valakinek csak azért,hogy egy swingerben spiccesen élvezkedjen.

Mondanám,hogy próbálkozzatok a hármas,vagy négyes felállásban otthon,de ha ez pia nélkül nem megy, akkor halaszd el ebbéli igényedet és értsd meg, hogy a gyereketek most fontosabb számára,mint a régi szexuális életetek. 

 

Várj türelemmel és próbáld megérteni,hogy egy nőnek mennyire átértékelődik az élete MINDEN tekintetben a szüléssel. Ez van. 

Előzmény: Peti és Ildi (12312)
K3RD3S Creative Commons License 2016.01.16 0 0 12313

Ezen csak az idő segít, siettetni nem tudod semmivel!

Előzmény: Peti és Ildi (12312)
Peti és Ildi Creative Commons License 2016.01.16 -1 2 12312

Sziasztok regen eleg aktiv eletet elo parkent kicsit belassuktunk, gyerek utan a felesegem meg nem meri inditani a szexualis eletunket, marmint itthon megy minden, de a regi dolgok swinger klub bulizas meg nem megy, a babank most 1 eves es meg szopizik, ezert O nem iszik ergo a durvabb dolgok elmaradtak kerlek segotsetek hogyan inditsuk ujbol babysitterhez meg kicsi a gyerek. Varok hasonlo helyzeten mar atment parok velemenyet!
Es hat itt jon a frum cime, ez engem mar regota izgat, hogy lehetne osszehozni.
Ital nelkul a felesegem gyakorlatilag minta anya de a regi "kurva" onmagabol nem maradt sok.

Pboybp Creative Commons License 2016.01.16 -1 0 12311

Sziasztok!

Nagyon izgat hogy milyen lenne ha a feleségemet más pasi dugná. Ti hogy hoztátok fel a témát?

Oxxxi Creative Commons License 2016.01.13 -3 0 12309

Na ezt jól megkaptam a "Nyugdijjas rendörbácsitól.. Amugy megèrdemeltem mert tènyleg pimasz voltam, már bánom.

(Nem kamu tènyleg megvolt a kis duci hármasban.)

Előzmény: artcus (12304)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.13 0 1 12305

Szerintem nem lehetetlen hogy így történ! Írta is hogy eléggé leegyszerűsítette a történet leírását és azért előtte volt lecsekkolás stb.

Az életben előfordult már biztos hasonlóan váratlan helyzet mással is ami nehezen hinne el ha nem vele történik meg!

Tény viszont hogy nehéz az ilyet amúgy összehozni, főleg ha magas a léc. (ha nem, könnyebben megy a választás)

Mondjuk a beleélvezés felelőtlenségre utal mindhárom részéről! Nem ismertek elég kórságot aminek pl.nincs az elején látható jele, még is fertőző???

Jobban hihetőbb lenne ha gumival dugja és a finis előtt kihúzza és leveszi, majd a hasára élvez a lánynak.

De ez az én véleményem, nem vagyunk egyformák.

artcus Creative Commons License 2016.01.13 0 4 12304

Kedves olvtársam! Egy betűt sem vesztegettem volna rád, ha nem oktatod ki az egyik fórumtársunkat az agybeli képességeiről mert nem tudta (én sem), hogy mi az a meszen.

A történeteid pedig annyira életszagúak, mint hogy én jártam a Holdon. Messziről megérzem a kamuszagot. Tudom, és páran tudják itt, hogy mennyire problémás összehozni a többszereplős partit, neked meg a barátnőd szól ,meg mész a parkolóba......:-)

Kanos kamasz.....már a magyar nyelv kerékbetöréséből is lehet következtetni, hogy még a 20-at sem töltötted be.

Előzmény: Oxxxi (12294)
Oxxxi Creative Commons License 2016.01.13 0 0 12303

Lehet,hogy èn nem feleltem meg nekik.

Nem tudom.

Előzmény: James 42 (12302)
James 42 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 12302

Ha olyan fantasztikus volt, akkor miért nem ismételtétek meg?

Előzmény: Oxxxi (12301)
Oxxxi Creative Commons License 2016.01.13 0 0 12301

Igaz!

De tudod, nem lehet mindig gondolkozni..

Csak akkor az egyszer voltam velük sajnps..

Azota sem volt ilyenbe rèszem, pedig benne lennèk!

Előzmény: James 42 (12296)
40ess Creative Commons License 2016.01.13 0 1 12300

Tévedsz. Ehhez agyilag kell visszafejlődni.

Előzmény: Oxxxi (12286)
40ess Creative Commons License 2016.01.13 0 4 12299

Igazad van. Még SMS-ben sem tudom elviselni a rövidítéseket nemhogy a szinte korlátlan karakter szám mellett. Nálam a rövidítés egyenlő a műveletlen, tiszteletlen személlyel.

Előzmény: artcus (12292)
James 42 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 12298

Lásd: 12291

Előzmény: szeximadópár (12297)
szeximadópár Creative Commons License 2016.01.13 -4 0 12297

Sziasztok 36/37 éves pár vagyunk es hosszu tavra keresnenk hetero vagy bi pasit 3asra föleg csak neznem aki szexelne a feleségemmel .evaras min 18as méret atlagos vagy sporros testalkat.auto kell.bi pasi esetén elsöre kettesbe velem.gödöllön vagyunk.mail elvezni@gmail.com 30-45 év között irjatok.

 

James 42 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 12296

Attól, hogy nem néztek ki veszélyesnek, még elkaphattál volna valamit. Persze, ha mégsem olyan gyorsan ment a dolog, akkor reménykedhetsz benne, hogy nem játszották el ugyanezt még pár száz pasival, és úgy már kisebb erre az esély.

Előzmény: Oxxxi (12295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!