Keresés

Részletes keresés

popkornn Creative Commons License 2015.03.28 0 0 10945

nálla fitalab legyen vagy időseb és ha fiatalab akkor enyivel?

Előzmény: maklárzoli (10944)
maklárzoli Creative Commons License 2015.03.28 0 1 10944

Sziasztok!

Elég rég óta olvasom a topikot. Írtam is néhányszor, de mindig volt olyan aki a tanácsival ellátott és nem fedte a valóságot.

Lassan ott tartok, hogy keresek valakit akinek kihívás felszedni a feleségem és megdugni. Hogy akarja-e? Nagyon! Nem szép dolog, de belenéztem a telefonjában, és láttam mit levelez a barátnőjével. Nem csodálkoztam, mert azt szeretné ha valaki nagyon megdugná. Szereti a kemény dugásokat, átlag feletti férfiakkal. Ne úgy értsétek, hogy 25 centire gondol. Amit írt az az volt, hogy kb. 8 éve discóban volt egy futó kalandja, ahol egy nála fiatalabb titán elég rendesen megkefélte (az Ő szavaival élve). Ő úgy gondolja , hogy Én nem tudom, de nem lehetett rajta nem észre venni. Próbáltam beszélni vele róla, de nagyon félti a házasságát, még úgy is ha Én beleegyezem.

Ezért olyan valakit keresek aki szánja rá az időt, amíg megtöri a "jeget" és a szeretője lenne. Egy csinos 40-es nőről van szó. Priviben küldök képet is.

avasztosz Creative Commons License 2015.03.28 0 3 10943

Üdv! Mi 40-es házaspár vagyunk, és már sok éve van úgymond "házi barátunk", de túl vagyunk már párokon és hölgyeken is, persze nem állandó, ez is változik párszor, ebben is kell a változatosság :) Féltékenyek nem vagyunk egymásra, és jól jön néha egy hétvégén ha a kedvesem igényli hogy ketten szeretgessük meg.  Érdekes dolgok ezek, nehezen lehetne megunni. Nekem például megunhatatlan ha a kedvesem meglovagolja a barátunkat, közben én csókolózom vele, és beszélgetünk is közben az érzéseiről, megvárom mindig az első orgazmusát, aztán cserélünk. Van hogy passzív vagyok, és egy fotelből nézem a kedvesemet szex közben, mindig új erőt ad és feldob engem, hogy ennyire kívánja más férfi is. Nekünk ténylegesen helyrehozta a hármas kapcsolat a kissé ellaposodott kapcsolatunkat, persze ketten is jót szexelünk, de egy harmadik nagyon izgalmas tud lenni. Szerintem nagyon sok párnak megfordult már ilyesmi a fejében, de nem merik egymásnak elmondani az érzéseiket, pedig ez fontos lenne, ezeket az érzéseket tulajdonképpen nem is lehet leírni, ki kell próbálni :) Feledhetetlen ha az ember látja a párját más férfi karjaiban sóhajtozni, a halk nyögéseket hallani, az orgazmust látni a rángatózó testén.



Törölt nick Creative Commons License 2015.03.28 0 1 10942

Bizony van, és nem is gondolod hány olyan NŐ, aki a férje előtt kefél más férfival. Az ilyen kapcsolat, házasság szerintem nagyon élvezetes és izgalmas lehet, ha a féltékenység ténylegesen nincs jelen. Akkor szokott probléma lenni, ha egy hármas, négyes felállást azért vállal be valaki, mert a párjának szeretne örömet szerezni. Az ilyen sokáig nem működik, mert egy idő után elkezdődnek a bonyodalmak... Egy olyan kapcsolatban, ahol mindenkit izgat egy ilyen helyzet, ott  évekig is működhet, vagy akár életforma is lehet. Ehhez nagyon kell egymást szeretni, ismerni, tisztelni.

 

Az ismerkedés neten nem egyszerű, főleg ha magányos pasiként szeretnéd valaki feleségét megdugni. Szerintem egy normális pár, nagyon meggondolja kit enged be a "hálószobájába", nincs szüksége bonyodalmakra. Véleményem szerint aki kitartó, és tényleg az akinek monda, írja magát az megtalálja akit keres. A türelem puncit terem.

Előzmény: pack11 (10906)
szabadaluk Creative Commons License 2015.03.28 0 0 10941

tetszik a fejtegetés de a swinger - cuckold helyzet akarásához nem feltétlen kell a férj "megalázott" helyzete , szerepe 

Előzmény: Dr. xXx (10909)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.27 0 0 10940

Nálunk is hasonló a helyzet.. izgat a gondolata de amikor keresgéltünk, nagyon hervasztóak voltak a "jelöltek".

Csináltuk többször műfütyivel is neki és az mindkettőnknek nagyon tetszett!

De a jelentkezők  közül egyiket sem tudnánk az intim szféránkba beengedni...

Kopaszodók...írni nem tudók...rondák...pocakosak..kövérek..szőrös hátúak...szóval nem volt se férfi és sem női szemmel vonzóak a hármasozáshoz.

 

Így ez csak egy izgató álom maradt eddig! :) és lesz is jó darabig biztosan...

Előzmény: bjutiful lájf (10938)
Dr. xXx Creative Commons License 2015.03.27 0 0 10939

Történt is már ilyen vagy csak fantázia marad? 

Előzmény: Törölt nick (10937)
bjutiful lájf Creative Commons License 2015.03.27 0 1 10938

Hiányérzetem van, lemaradt, hogy mennyire élvezi a műfütyit

Előzmény: Törölt nick (10937)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.27 -2 0 10937

sziasztok, amikor ilyenkor este, amikor egyedül vagyok lent a nappaliban, és a családom alszik fent, megiszok egy finom üveg vörösbort, és gyakran fantáziálok arról, hogy a feleségemet valakivel valamikor ketten dugjuk meg! nem tudom, hogy miért, de nagyon izgat ez a dolog  

bukkake6969 Creative Commons License 2015.03.25 -1 0 10936

Sziasztok!Esztergomi,Dorogi parhoz,hazasparhoz csatlakoznék a HÖLGY ÖRÖMÉRE!!!Én 177/87/40/17/5,borotvalt.Imadok BOROTVALT PINACSKAT NYALNI!!!Fürge nyelvü,ügyes kezü masször fiu vagyok.../Attila

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.25 0 1 10935

Köszönöm a törléseket, és elnézést kérek, nem kellett volna belemennem..... :)

rbgchat Creative Commons License 2015.03.24 0 2 10916

Találóan megfogalmaztad az orgazmus lépcsőfokait! Tetszik a létrás példa. Beszélgettünk már ilyenről a feleségemmel, de nem tudtuk így megfogalmazni :)

Abban is igazad van, hogy örülni kell, ha másik mástól (is) boldog! De mi még nem tartunk ezen a szinten, egyenlőre jól megvagyunk egymással, rengeteg fantáziával. Vannak igényei neki is és ennek a kifejezésére jó a létrád! köszönöm!

Előzmény: boróka 41 (10910)
boróka 41 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 10914

Nem irtam,hogy "muszáj" és azt sem irtam,hogy "kötelesség"!Az orgazmus szintjéről fejtettem ki a nézetemet,amit nem kell elfogadnod.

Előzmény: Dr. xXx (10911)
olegnagy Creative Commons License 2015.03.24 0 0 10913

Nem egészen azt írta, amit te olvasol. Például nem írt kötelességről semmit. Telefonról most nem vesézem ki jobban.

Előzmény: Dr. xXx (10911)
olegnagy Creative Commons License 2015.03.24 0 2 10912

A harmadik lehetőséget kihagytad: a leveleddel nem nyújtottál olyan első benyomást, hogy legalább válaszra méltassanak.

Előzmény: pack11 (10906)
Dr. xXx Creative Commons License 2015.03.24 -2 1 10911

Te most tökéletesen alátámasztottad, amit az előbb írtam! A saját elképzelésedet kötelezőérvényűen mindenkire kiterjeszted. Szerinted minden nőnek JOGA és KÖTELESSÉGE minél több férfival lennie, mert mindig van jobb. Amiről Te beszélsz, hogy nem a tulajdonod, joga van bárkivel lenni, azt nyitott kapcsolatnak hívják. Akik nem nyitott kapcsolatban élnek, azok egymásnak biztosítják az örömöt és nem akarják mástól megkapni, mert "jár". Mi van, ha egyik fél sem akarja vállalni a kockázatot, mert így is jó? Muszáj, mert ez a véleményed? 

Előzmény: boróka 41 (10910)
boróka 41 Creative Commons License 2015.03.24 -2 1 10910

Ha igazán szereted a párod/feleséged,akkor annak is örülsz,boldoggá tesz,ha mástól van orgazmusa.Nem a te tulajdonod és joga van hozzá,hogy neki is maximálisan jó legyen! Egy nő soha nem lehet biztos abban,hogy az orgazmusa tekintetében a "létra" hányadik fokán van. A jónál mindig van jobb!!! Lehet,hogy a jelenlegi partnerrel még nem érte a maximális orgazmusát.Mint mindenben,természetesen ennek is van kockázata.De ezt vállalni kell.Én,mint a pár ffi tagja is állitom,hogy van ilyen és működik a dolog.

Előzmény: pack11 (10906)
Dr. xXx Creative Commons License 2015.03.24 -1 5 10909

Én ezzel vitába szállnék. Na nem azzal, hogy vannak feleségek, akik szeretik a swingert, hanem amit Te indokként írtál. Minden swingerező a saját szokásai/vágyai alapján ítéli meg mások érzelmeit és kapcsolatát. "Talán azért nem érted azt a világot, mert nem volt még olyan párod/feleséged, akit mélyen tudtál szeretni, csak az számított, hogy neki mi a jó." Ezzel egyértelműen azt állítod, hogy nem szeretett igazán egy nőt, mert Ő ezt nem tudja elképzelni. Ergó, aki igazán szereti a feleségét azt nem zavarja, ha másokkal, bárkivel, bármennyivel lefekszik. Az igaz szerelem függvénye szerinted a szexuális szabadság biztosítása. Ez nagyon hibás elgondolás! A swinger szeretete ugyanolyan fétis/vágy, mint a cipőimádat, a domina, a bdsm, a szabadtéri szex es még sorolhatnám. Valaki vagy szereti az adott dolgot és izgatja vagy sem. Ezt 100%-ig az adott ember vágyai és habitusa határoz meg és semmiképp sem a partnere iránt érzelmek! Nem éppen szokványos dolog, hogy a szeretett nő más férfival van, ennek élvezetéhez szeretni kell az alárendeltséget, máskülönben nem izgalmas a dolog. (példaként, ha nem szereted a dominákat, akkor nem élvezed, hogy bőrruhában aláznak és pálcával vernek.) Ha nincs meg a férfi részéről a vágy a dologért, akkor ez egy áldozathozás, megcsalás premier plánba. A tökéletes kapcsolat ismérve pedig nem az állandó áldozathozás,

("csak az számított, hogy neki mi a jó") saját lelked porbatiprásával. Lényeg a lényeg, aki swingerezik még ne beszéljen úgy, mintha az Ő kapcsolata jobb vagy szeretetteljesebb lenne, mint aki nem így él. Nem gondolnám, hogy Te így gondolod, de sok swingeres úgy beszél a fórumokon, mintha Ők és a kapcsolatuk felsőbbrendű lenne, mert mások "a társadalmi elvárások rabjai". Nem, nekik egyszerűen csak így a jó,mint másoknak meg a swinger. A swingerhez 100%-os szeret kell, de a 100%-os szeretethez nem feltétel a swinger. 

Előzmény: Törölt nick (10907)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.24 0 1 10908

Én is azt gondolom, hogy emberként, és párként is mindenkinek a saját útját kell megtalálni, ami sosem egyforma egy másikkal...persze ötletelni lehet, egy egy morzsát felcsippenteni innen-onnan, és megalkotni a saját receptünket.....ami hangsúlyozom saját :-) Tanácsokkal lehet ellátni a kérdezőket, de fenntartva végig az: én így gondolom, én/mi így éltem/éltük meg dolgot....vitatkozni is lehet, persze normális, felnőtt ember módjára, nem ordítva a maugunk igazát :- D

Élni és élni hagyni.......

Előzmény: atomantal (10904)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.24 0 0 10907

Egy "élő" példa arra, hogy igenis van ilyen feleség meggyőz? Mert hogy itt vagyok én ;-) Nem 1x fordult már elő, és a mai napig izgató, élvezetes minden esemény.....nem, nem sutyiban,  hanem nyíltan, előtte...minek is titkolózni? 

Talán azért nem érted azt a világot, mert nem volt még olyan párod/feleséged, akit mélyen tudtál szeretni, csak az számított, hogy neki mi a jó (nem szeretnék ítélkezni feletted, ugye érted? próbálok magyarázatot adni a kérdésedre). 

Az, hogy nem kaptál válaszokat sajnos jelemző itt a neten, nagyon sok úgymond kamus hirdető van....talán próbálkozz egy swinger klubbal, ott láthatsz ilyet ;-)

 

Legyen kellemes napod neked is :-)

 

Előzmény: pack11 (10906)
pack11 Creative Commons License 2015.03.24 -1 0 10906

 

 

Helló ....

Kívánok kellemes szép napot.

 

Őszintén megvallva én nem hiszem hogy igazán van olyan feleség aki a férje elöt dug idegen pasival.

Természetesen azt elhiszem hogy havonta minden nő, minden feleség többször is dug idegen pasival - pasikkal,

de a férje tudta nélkül.

 

Mennyi férj kívánja látni saját feleségét, egy másik pasi alat.

Már írtam legalább 30 - e mail címre, de  valahogy eddig  senki nem válaszolt.

Most mi a baj ?

Lehet saját véleményem ?

 

1. Vagy ezek-a  írások itt mind csak kamu,   vagy fantom az  email címek.

2. Vagy valaki,  vagy valakik blokkolják a email címeket , ....  De miért ?

 

 

 

 

 

Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2015.03.24 0 1 10905

Ámen! :D

Sokan gondolják itt, hogy csak az a recept működik, amit ők alkalmaznak.

Előzmény: atomantal (10904)
atomantal Creative Commons License 2015.03.23 0 2 10904

Azt hiszem Szerb Antal írta valahol, hogy „nincsen igazság és emberiség, csak igazságok vannak és emberek”. Nincs tehát tökéletes recept, hogy az alkalmi partner vagy az állandó „házibarát” lenne az optimális megoldás vagy éppen a hasonló irányban elmozduló házaspár, ahogy írtad. Ebben a „sportágban” alighanem az számít optimális felállásnak, ami működik, melyben mindenki azt kapja, amire vágyott. Magyarán nincs tökéletes hármas, hanem csak eszményi hármas(ok) léteznek :)

 

Előzmény: szabadaluk (10903)
szabadaluk Creative Commons License 2015.03.23 0 0 10903

Az tény, hogy a lélek különböző bugyrai nagyon mélyek tudnak lenni, és ami ifjúkorban csak sejtés az bizonyossággá válik, válhat érett vagy éppen idősb korban. Én azt tapasztaltam, hogy a  többes szex vonzó és érdekes dolog tud lenni és nagyon boldog és büszke voltam ha nagyritkán belekeveredtem egy ilyen hancúrozásba ifjú koromban, de nem igazán hajtottam utána. Az azonban amiről itt polemizálgatunk valami egészen más , amit úgy lehetne röviden összefoglalni, hogy elengedhetetlenül fontos hozzá egy sok éve szeretett feleség (esetleg barátnő), akivel a szex a szokványos férj-feleség felállásban  már enyhén szólva nem okoz izgalmat, de láss csodát , mégis beindul az ember ha más férfi alá képzeli a szeretett asszonyt. A "tartós házibarát"veszélyes lehet zűrzavaros vonzalmak keletkezhetnek de megoldást jelenthet egy "bérelt" alkalmi kívül álló pasi aki - mondjuk úgy -, hogy nagy rutinnal érti a dolgát. Némely szállodai kapcsolatok hasznosak lehetnek esetleg ilyenkor. A másik lehetőség a hasonló irányban elmozdult baráti házaspár lehetne, de itt már ismét kopogtathat valami ösztönös féltékenység ami a négy ember közül valamelyiknél bizton jelentkezik.  Valahogy azt kellene megértenie ilyen helyzetben a feleségnek, hogy ahhoz . hogy tovább szerethessem nagyon fontos feltárnia azt az oldalát amit csak egy ilyen helyzet tud felszínre hozni. Két ember jó viszonyának fenntartásához néha elengedhetetlen egy harmadik, sajna ez az igazság. 

Előzmény: atomantal (10882)
Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.03.23 -1 0 10902

tenleg van,en 2 evig volt szexualis kapcs. ojan holgyel akinek volt ferje es joparszor szeretkesztunk elote vagy 3-ba

Előzmény: sunsun7 (10889)
kortybor Creative Commons License 2015.03.22 0 0 10901

Átlagostól eltérő vágyainkat szeretnénk megélni egy harmadik fél segítségével, Nógrád, Pest, Heves megyéből. Aki távolabb él, de vállalja az utazást, részünkről mehet. 30-40 év közötti, jó fizimiskával és kulturált testalkattal rendelkező, csak hetero férfiak jelentkezését várjuk. Amennyiben "egymásra" találunk, hosszú távra szeretnénk megtartani a kapcsolatot csak szex és más semmi szinten :)

Nem a farok mérete a lényeg, kifejezetten fontos a szimpátia és némi nemű vonzalom. Első körben csak az arcról kérünk képet!

Rólunk:N 38 168cm/63kg, F32 186cm/110kg

Nem könnyű ilyen embert találni, de megkérjük a potens vállalkozókat, hogy valóban csak akkor írjanak, ha a fent leírtaknak megfelelnek. A korhatár kitolódhat, de a paraméterek egyezzenek! Felesleges köröket ne fussunk... :)

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.21 0 0 10900

az ismerős csaj nem azért hívott el, mert szeretkezni akart aznap este, veled, vagy esetleg több férfival?

Előzmény: rhmprszt (10897)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.21 0 0 10899

Ez a "kezdőknek" tanácsok, nagyon tetszenek. Teljesen elfogadhatóak. http://tiktakswinger.hu/aswingerrol

olegnagy Creative Commons License 2015.03.21 0 0 10898

Te miért nem mozdultál rá az ismerős csajra? Egyedül én is azért nem mentem el sosem, mert pont attól tartottam, hogy hoppon maradok - párban viszont van hozott anyag, ha mással nem, egymással jól érezzük magunkat :-)

Előzmény: rhmprszt (10895)
rhmprszt Creative Commons License 2015.03.21 0 0 10897

Hát nem.

Előzmény: Törölt nick (10896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!