Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 10056

Ezen sem/nem fogunk összekülönbözni. :)

Ki mit gondol, egészségére... :D

Előzmény: Törölt nick (10053)
dr.Acula Creative Commons License 2014.08.29 0 0 10055

Sziasztok!

 

Sajnos nekünk az egész nyár eseménytelenül telt, pedig már nagyon várom a folytatást. Túl sok idő eltelik egy-egy hármas együttlét között, pedig akárhogy is nem illik bele a társadalmilag szentesitett "normalitás" fogalmába, számomra továbbra is a legizgalmasabb, a legerotikusabb dolog az életemben, valamint a legerősebb libidónövelő, sőt a leghatékonyabb afrodiziákum és a világon létező legeredményesebb potencianövelő "szer", ha szeretkezni láthatom a kedvesemet mással. Ez pénzbe sem kerül, mellékhatás mentes és megunhatatlan! :-) Ezt próbálom folyamatosan megértetni vele, de még mindig túl ritkán áll rá az ilyen helyzetekre...

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 10054

Izgalmas volt mindkét variáció.Ha őt dugták és élvezte az nem zavart.Hozzáteszem mi voltunk hármasban nővel is ,és a feleségemet kifejezetten izgatta ha nézte ahogy dugom ,szopatom a másik nőt

Előzmény: Törölt nick (10047)


Törölt nick Creative Commons License 2014.08.29 0 0 10053

én pont fordítva gondolom, szerintem ha valaki nem túl józanul (pl, hanem valamilyen szer hatása alatt) emiatt teljesen feloldódva, tesz valami olyat, amit józanul nem tenne meg, az megbocsájtható, mert tudat alatt azt akarja! 

 

Előzmény: Törölt nick (10052)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 10052

A tudtamódosító MINDEN fatáját felejtsd el a döntés meghozatalakor, illetve a helyzet kibeszélésekor.

Az ilyen dolgokban az a lényeg, hogy a nő és a férfi tiszta fejjel is megtegye azt, amit megtesz, nem csak kótyagosan... Mert másnap is bele kell tudni nézni a tükörbe és jó az, ha másnap sem érzi magát "koszosnak" az ember fia vagy leánya.

Ha a helyzet adott, a döntés adott, akkor a bátorsággyűjtést, a feszültségoldást lehet segíteni egy két pohár valamivel.

Szerintem.

Előzmény: Törölt nick (10048)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 10051

Mindenhol! Elvégre ki kell élvezni a helyzet nyújtotta lehetőségeket! Meg egy ilyen játszadozás amúgy sem 10 percig tart (jó esetben), tehát van lehetőség a kombinációk végigjátszására. Mondjuk a végigjátszás akkor az igazi, ha spontán jön... Ha adja magát a "helyzet"... :)

Előzmény: Törölt nick (10045)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 10050

Csak ötlet szeretnéd hogy két fiú szeresse a nejed ne mond meg neki semleges helyen találkozzatok "véletlenül". Majd  otthon folytatjátok.Ügyesen nem eröltetve

de laza cél iránnyal.Esetleg gátlás oldó finom italt is bevetni,de nem erőltetve azt sem.

Előzmény: Törölt nick (10048)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 10049

de nektek melyik felállás tetszett jobban?

Előzmény: Törölt nick (10046)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.27 0 0 10048

nálunk az a helyzet,, ha nagyon erőltetném, akkor talán bevállalná az asszony  a hármas felállást, de ha csak "úgy"  beszélünk róla, ahogy mondja, elképzelni sem tudja, hogy rajtam kívül más férfi is hozzáérjen!  Mondjuk, ha néha élne egy kis tudatmódosítóval, lehet más lenne a helyzet! de még alkoholt sem iszik! Velem nincsenek tabuk az ágyban (semmiben, de a feneke tabu, az aranyere miatt csak, egyébként nagyon élvezi ha a popsiját simogatom) volt szerencsém beleélvezni is de sajna nem lehet! ezenkívül más nincs! egyszer egy baráti párral majdnem összejött a négyes szex, a másik pár fiujával már beszéltem, és amikor az az asszonnynak mondtam ő azt válaszolta, hogy szerinte ő nem is tetszene a másik pár fiútagjának!

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10047

 A feleségednek melyik tetszett jobban?! és neked? Én már voltam ilyen szituban, de idegen csajokkal, ott mindegy volt. De ha a feleségemről fantáziálok így, akkor nem is tudom, hogy mi izgatna, vagy zavarna jobban, ha leszopna egy manust, vagy, ha megdugná és előttem élvezne el tőle??!!

Előzmény: Törölt nick (10046)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10046

Mi váltogattuk egymást.Hol én dugtam az feleségem és a barátunk adta a szájába aztán helyet cseréltünk.Az asszony nagyon élvezte ezt a váltogatást

Előzmény: Törölt nick (10045)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10045

sziasztok, azt szeretném kérdezni azoktól a férfiaktól, akik voltak már ilyen szituban a párjukkal, hogy Ti melyik "oldalon" álltatok?? A szájában, vagy a punciban?

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10044

Nem is kell egyetérteni! Még csak az hiányzana, ha mindenki mindig ugyanazt gondolná mindenről! :)

De ne felejtsd el, hogy nem véletlenül mondottam (írtam) azt, hogy minden nő más és más. Mint ahogyan mi férfiak és a véleményeink sem indigósak... Max a farmereink.

 

" Bocs, de nehezen tudom elképzelni, h x év házasság után kihagy egy ilyen alkalmat a nő."

 

Nem elképzelni kell, hanem elfogadni azt, hogy van, aki igent mond, és van, aki meg nemet. A nők másképpen működnek, mint mi, a többségüknek fontosabb a lelki, mint testi élmény. Ezért is van az, hogy ha egy nő suttyomban félrelép, akkor abban nagyon sokszor jóval több van, mint a testi élvezetek hajszolása. Ha a férjével közösen kalandozik, az más kategória.

 

" Másrészt, amit írtál, h nem kell minden nőről azt gondolni, h a hűség mintapéldánya, 100%-ig egyetértek."

 

Van aki igen, van aki nem. :)

Előzmény: Olivander94 (10043)
Olivander94 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10043
Köszönöm az üdvözlést!

A mondanivalóddal viszont továbbra se értek egyet.
1.Sok nő szájából hallottam már a nemet, még az utolsó pillanatban is azt hajtotta, közben meg a sortján már átütött a puncilé aztán persze jött, aminek jönnie kell.
2.A felsorolásodban szereplő esetekre biztos van példa, de ne felejtsd el, h én mit írtam.
H ha minden klappol, akkor benne van a nő.
Ha sok hülyeséget gondol mellé(nem kell a férjének, meleg a férje stb) akkor ott már eleve nem jó a kapcsolat.
Szélsőséges példa, de:
Állításom:
Minden nő szeretné, ha a férje elvinné péntek este vacsorázni.
Cáfolatod:
Xy nem szeretné, mert a férje minden egyes alkalommal berúg, kötekszik stb.
Szal így persze, h nem megy, de ha ideális lenne a helyzet akkor menne.
Bocs, de nehezen tudom elképzelni, h x év házasság után kihagy egy ilyen alkalmat a nő.
Van, h hangulatuk nincs hozzá(megtörtént eset, h csajom beszélgetett a barátnőjével, az meg ecsetelte, h egész délelőtt nem bírt magával, kívánós volt, felhívott nem egy pasit valami hülye indokkal, de mind dolgozott, már pizzafutárban gondolkozott, végül egy maszti-maratonnak köszönhetően délre lecsengett, aztán rá fél óra múlva beállított 3 adonisz, h segítsen már kis árammal, mert a kocsijuknak annyi.
Csajom kérdezi, h és?
Azt mondja "semmi, már nem volt úgy kedvem, ha viszont fél órával hamarabb jönnek akkor bezzeg")

Másrészt, amit írtál, h nem kell minden nőről azt gondolni, h a hűség mintapéldánya, 100%-ig egyetértek.
Szintén csajomék, balatoni kirándulás, 5 barát/volegeny/férj közül csak én tudom, h mi történt lent:)
A többiek abban a hitben vannak, h a lányok csak napoztak meg szalcsit pörgettek...
Előzmény: Törölt nick (10042)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10042

Szia! Légy üdvözölve ITT a topikban, és érezd jól magad! :)

 

" Olvastam, h egyeseknek az a véleménye, h a nők egy bizonyos része(nagyobb) csak a férfi kedvéért megy bele.
Szerintem meg nincs az a nő (főleg, ha több éves kapcsolattal a háta mögött), aki ne menne bele."

 

Na, ezzel nem értek egyet. Talán azért, mert én is felvetettem ezt jó párszor. Ha sokat beszélgetsz emberekkel, ha nem csak a tesztoszterontól pezsgő férfibeszélgetéseket olvasod, hanem olyan oldalakat is, ahol a nők túlnyomó többségben vannak, akkor láthatnád, hogy újra és újra felmerülő téma az, hogy

- a férj akarja, a feleség nem, és nem is ment bele. Pont.

- a férj akarja, a feleség nem, és nem is ment bele. Ám a feleség úgy gondolja ezután, hogy a férj nem szereti őt, hogy odadobná másnak.

- a férj akarja, a feleség nem, és nem is ment bele. Ám a feleség úgy gondolja ezután, hogy a férj nem szereti és nem tartja kívánatosnak őt, ezért akar másik nővel is dugni.

- a férj akarja, a feleség nem, és nem is ment bele. Ám a feleség úgy gondolja ezután, hogy a férj nem szereti és nem tartja kívánatosnak őt, és azért akar másik férfi közelébe kerülni így, mert buzi.

- a férj akarja, a feleség nem, de belement, hadd legyen nyugalom, de nem élvezte, alig várta, hogy túl essen rajta..

- a férj akarja, a feleség nem, de belement, hadd legyen nyugalom, de megundorodott a szextől egy életre.

- a férj akarja, a feleség nem, de belement, hadd legyen nyugalom, élvezte, ezért máskor is játszanak ilyet

- a férj akarja, a feleség nem, de belement, hadd legyen nyugalom. Ő élvezte az új férfit, aki többet nyújtott, ezért lelépett az új pasival.

- a férj akarja, a feleség nem, de belement, hadd legyen nyugalom. Nem élvezte, de mindig újra és újra belemegy, jó arcot vágva a dologhoz, mert nem akarja elveszíteni a férjét. Reméli, az majd megunja a dolgot, és nem talál ki  valami (az Ő szemében) még hajmeresztőbb dolgot.

És még lehetne sorolni. Természetesen vannak jó páran, akik már próbálták, és nem kevesen olyanok is, akik izgalmasnak találják a dolgot, de valószínűleg sohasem mennek bele ilyesmibe. A konvenciók és egyebek...

Szóval a nők igencsak bonyolult lelkek, nem lehet viselkedésminta kliséket reájuk húzni.

Ismered a viccet?

" A FELESÉG NAPLÓJÁBÓL
 - Szombat este
A férjem nagyon furcsa volt ma. Megbeszéltünk egy találkozót a Plazakávézójában. Mivel én egész nap shoppingoltam a barátnokkel,
gondoltam,hogy neheztel a pár perces késésem miatt, de végülis nem mondottsemmit.
Csak nem alakult a beszélgetés, egész idö alatt csendben ült.Javasoltam, hogy húzódjunk a kávézó egy csendesebb sarkába, de ez
semsegített. Mikor rákérdeztem, valami gondja van-e, azt mondta semmikülönös.
Mikor kérdeztem, én vagyok-e az oka a csöndnek, azt válaszolta nem, nem kell nyugtalankodnom. Hazafelé úton mondtam neki, hogy szeretem, kissé elmosolyodott, s vezetett tovább. Nem tudtam megérteni a viselkedését, s nem tudom miért nem válaszolt a szerelmi vallomásomra.
Otthon is éreztem, hogy egész idö alatt messze jár, s nem is akar velemtalálkozni. Csak kornyadozott a TV elött, s érezni lehetett, hogy messzejár az esze...
Végülis felmentem lefeküdni. Kis idö mulva követett.
Nagy csodálkozásomra válaszolt a szeretetemre, a símogatásokra,szeretkeztünk, de végig éreztem, hogy távol van. Elhatároztam, hogyrákérdezek, s akkor vettem észre, hogy már alszik. Álomba sírtam magam.
A FÉRJ NAPLÓJÁBÓL
- Szombat este
A Fradi kikapott. De este egy jót kúrtunk..."

:)

 

Amúgy a hozzászólásodban egyetértek azzal, hogy egy kapcsolatban nincs értelme álszenteskedni.

A kapcsolat alapja a közös "nevező", a kölcsönös bizalom és őszinteség, a jó szex, a kiegyensúlyozott életvitel.

Előzmény: Olivander94 (10040)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10041

Az embert mindig érik meglepetések. S bizony, a lányok nem angyalok. Ezt sokszor tapasztalhatjuk.

Kevés az olyan nő, aki élete folyamán nem inog meg egy-egy csábítóbb férfi próbálkozásra. Sok férfi úgy gondolja, hogy az Ő felesége a hűség és a konzervatív erkölcs mintapéldánya. Meg különben is nem kívánja a szexet, még az is lehet, hogy frigid. Aztán lehet, ezeknek a férfiaknak addig jó, amíg ezt így hihetik. Megvan a családi békesség, mindenki azt kapja, amit szeretne. Így vagy úgy ... :)

Húgomék a lassan 20 éves lányukról azt hiszik, hogy bár fiúzik, de talán még mindig szűz. Közben az az első kalandján már réges-régen túl van, és a legjobb barátnőjével több sráchoz is járogatnak fel csak úgy, kefélgetni. No érzelem, no szégyenlőség, maximális igények és a tudása annak, mire van szükségük. Ha megtetszik valaki a csajnak, az lazán lepippantja vagy dug vele egy jót. Ahhoz képest, hogy a leányzó finoman szólva is egyszerű lélek (nagyon buta és ordenáré a stílusa), de a srácok imádják és körberajongják. Hiába na, a mindig nedves punci hatalma! :) Húgomék meg nem vesznek észre ebből semmit! Hasonlóan, mint sok férj a feleségénél... Sokaknak meg nincs mit észrevenniük! Mert a feleségük valóban hűséges hozzájuk.

 

Úgy hiszem (bár a hitnek tényleg magánügynek kéne lennie, és a templomban a helye), én tényleg megbízhatom a páromban, talán pont azért, mert bár vannak elvárásaim és rigolyáim, de tudhatja, ha idegen férfival akarna valamit, a lehetőség adott... Bár jobb szeretném azt, sőt mondom úgy hogy elvárom, hogy ez a jelenlétemben történjen meg... hathatós közreműködésemmel. :)

Az őszinteségfaktor nagyon fontos minden kapcsolatban!

Bár nem biztos, hogy jót tesz a lehetőségeinknek, hogy az elkövetkező években minden évben pár hónapot messzi távolban kell lennie a munkája miatt.

 

"magamról kis infót is kiadni rizikós, ki él vissza vele...kis infó nem infó, visszaélni tudhat vele a másik- ha ffi hiúságában sértve érzi magát, mert kiesett a kiskosárból-, viszont arra nem elég, hogy én biztos legyek benne, bízhatok a diszkrécióban és nem él vissza vele."

 

A kis infó is infó. Ez így van. Ezért kell meggondolni azt, hogy miféle fotót rak fel az ember a netre, hogy kivel-mit oszt meg, és hogy kiféle-miféle emberrel kezd.

A legcélravezetőbb pont ezért olyan emberrel kezdeni, aki már csak azért sem él vissza semmiféle tudomására jutott információval, mert őneki saját magának is van vesztenivalója azzal, ha másnak kellemetlenséget okoz. Például nős, vagy olyan a munkahelye, ahol nem díjaznák a dolgait. És a megismerkedés követően bár megvan a kölcsönös bizalom is, ám mindenki be van biztosítva egy hallgatólagos status quo által.

 

A swinger klub tényleg a dugásról, a húsról szól. Tök jó dolog, kellemes a hangulata, és izgalmas meg minden, de valahogy túl személytelen, rideg, "ipari"a szememben. Nekem kicsit több kell ennél... Nem akarok álszenteskedni, mert láttam jópár olyan nőt, akit ismeretlenül is szívesen megszeretgettem volna, de mégis, a lelkem egy kicsit ennél többet kíván. Szerintem öregszem és egyre szentimentálisabb vagyok? Lehet. :)

Előzmény: filodom (10035)
Olivander94 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 10040
Sziasztok!
Teljesen új vagyok itt, de számomra egyáltalán nem idegen a téma.
Több alkalommal is voltam már hármasban, többször az éppen aktuális barátnővel vagy máséval
Jelenleg több éves kapcsolatom van, izgat a partiba vágjuk az asszonyt illetve az egyedül elmegy és bepasizik majd a tudtommal "megcsal" felállás is.
Mivel utóbbi nagyobb élvezet illetve könnyebben kivitelezhető így jelenleg arra vagyunk ráállva.
Ennek alapján pedig szeretnék beleokoskodni az itt leírtakba.
Olvastam, h egyeseknek az a véleménye, h a nők egy bizonyos része(nagyobb) csak a férfi kedvéért megy bele.
Szerintem meg nincs az a nő (főleg, ha több éves kapcsolattal a háta mögött), aki ne menne bele.
A tálalás, a körülmények, a felek közötti kapcsolat a lényeg.
Sok olyan van, h neki bejönne, de ismeri a férjét és tudja h az hamarabb akasztaná fel magát, mint h ilyenbe belemenjen.
Van, akit nem így ismert meg a férje, mert próbált megfelelni a társadalmi elvárásoknak, így még ha maga a férj dobja fel, akkor is élből tagadja, mert fél, h mit fognak szólni(arra ha igent mond, vagy arra, ha már javában akció van és felszabadultan élvezi a másik férfit).
Ezt pedig úgy lehet orvosolni, h tiszteljük a nőt.
Ha már az elejétől éreztetjük vele, h egyenrangú partner, akinek szintén vannak vágyai és ezt képesek vagyunk elfogadni akkor sokkal hamarabb. fog megnyílni.
Főleg ha mi se álszenteskedünk, h nekünk aztán semmi extra nem kell.
Erről az jut eszembe, h társaságban kit kell megkínálni alkohollal/sütivel elsőnek?
Akiről tudjuk, h fog merni venni/inni.
Másképp fellép a ne én legyek az első/ha tudtam volna, h xy iszik/eszik én is kértem volna.
Ha viszont ilyen kis rejtett mondatok elhangzanak, h "mert az is mekkora qurva, mert ezt meg azt csinálta, bezzeg a férje milyen fasza gyerek, mert végigment a fél falun", akkor ne csodálkozzunk, ha kerüli a témát.
Aztán ugye az se mindegy, h tálaljuk.
Nem szabad elsietni, beszélgetni kell róla, lássa a nő, h komolyan gondoljuk, h érdekel a dolog és nem zavarna minket, ha azt látnánk, h....
Hogy megszokja a gondolatot, h az egyik fantáziája valóra fog válni.
Szal szépen lassan érdemes felvezetni(jól írták, h nem rávenni kell, hanem a vágyat felébreszteni).
Szerintem a legjobb, ha kimondjuk(rohadt kemény lesz, "Szeretném látni, ahogy egy másik férfit szopsz").
Aztán ugye ott van még maga a körülményei az aktusnak.
Szerintem a tervezett dolog kicsit illúzióromboló, de mivel spontán elég kicsi az esélye(pedig szerintem erre vágynak igazán, h egy külföldi nyaralás során csak úgy pont belebotoljanak két vonzó idegenbe és egy kis borozgatás után elkapják), így nincs más választás.
Ugye nem akar ügyet belőle, h kinek nagyobb a farka.
Vagy h megbízható legyen, ne járjon el a szája, ne legyen nemi beteg stb.
Szal szerintem ha ezekre odafigyelünk, minden nő bele fog menni, függetlenül attól, h 2 órája ismerjük vagy 20 éve.
Akkor pedig láthatunk olyat, amit ha netes fórumokon elmesélünk akkor a sok bohóc egy emberként fog "Kamut" kiálltani.
Mert nekik nem megy bele az asszony meg bla bla bla...
Ennyi.
Ha újráztam volna vagy túlzott általánosítással dobtam volna fel az irományom, ne haragudjatok.

UI:Valaki írta, h az 53 éves felesége nem megy bele.
Szerintem ennek ellenére az asszony fejében ez van:
"H miért nem 20 évvel hamarabb találta ki"
Bocsesz!:)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10039
ribicica Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10038

„A lányok, a lányok, a lányok angyalok, a férfiakkal csak komédiáznak… új műsorhoz új férfi kell, ezt ők sosem felejtik el, gyerünk, gyerünk, gyerünk, mert gyors az élet...” ezt még a jó öreg Latyibá is tudta ;)

 

ON – a legnehezebb dolog megküzdeni önmagunkkal, mással még csak-csak „elboxolunk” de a saját ÉN vágyainak elfogadása, na az nagyobb falat …

„ A személyiség eredete: persona latin eredetű szóból származik, ami maszkot jelent.” mint ahogy az analitikus pszichológia is taglalja.

Érdekes ugye? maszkot viselünk, a saját maszkunkat, és miért? és mitől kerül le? ha egyáltalán lekerül? látjuk-e a valóságot maszkon keresztül vagy minket látnak-e a maszk mögött?? de talán ez már OFF is lehet …

Előzmény: filodom (10034)
Tom Freeman Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10037

3 napja én is úgy csinálom, hogy az Elküldöm után rögtön katt az Előnézet-re, különben nem történik semmi. Véletlenül jöttem rá. Valami történhetett, mert a hétvégéig ez nem így volt. De ezzel a plusz kanttintással korrigálható, így nem érdekel.

A hosszú üzinél meg már auto másolás, mert idegbajt kapnék ha eltűnne (megint).

Előzmény: filodom (10036)
filodom Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10036

A törlés elküldés helyett problémára lehet kis megoldás...ha elfelejtette az ember másolni a szöveget, hogy újra beillessze, ha elveszne elküldés helyett, mikor ez "elküldöm"-re katt, és egy pillanatig vacilál a gép, és észbekapunk, elfelejtettük másolni, csak nyomban rákatt az "előnézetre", és máris elküldi...hosszabb szösszenetnél azt vettem észre, így egyszer sem ugrott vissza üres lapra...

filodom Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10035

Mindent- vagy semmit...vagy így, ahogy mondod, tudjon az ember valamit, amiből lesz a bizalom, bizalom tudás nélkül meg inkább hit (hagyjuk a templomba...), ez privát témában igaz. Szoktam is mondani olyanoknak, akiknek elsőre nem kézenfekvő, manapság az ember a lakásába sem enged bárkit...(először így partnert keresőknél lehet rutintalanság is, azt hiszik, csak ők vannak, de nekem csak egy az ezerből, aki elsőre illedelmesen beszélget...az kevés ahhoz, máris rohanjak mindenkivel személyes talira, aki csak rám ír..)

A másik véglet, ami pl swingerben van, a hely szabályai adják a biztonságot sok szempontból, nem nekem kell elmondani, és ott semmit sem tudok a másikról, és tudom, sokszor jobb is...ha tudnék bármit a másikról, már elmehetne a kedvem az egésztől, magamról kis infót is kiadni rizikós, ki él vissza vele...kis infó nem infó, visszaélni tudhat vele a másik- ha ffi hiúságában sértve érzi magát, mert kiesett a kiskosárból-, viszont arra nem elég, hogy én biztos legyek benne, bízhatok a diszkrécióban és nem él vissza vele.

Ott csak a "hús örömei", részemről a személyisége kinn maradt az öltözőben...

Privátban viszont úgy kell bízzak benne, mint ahogy a párom bízta rám magát. Ezzel szerintem mindent elmondtam.

Előzmény: Törölt nick (10031)
filodom Creative Commons License 2014.08.25 0 0 10034

Én köszönöm, hogy nem támadásnak, kioktatásnak vetted, mint sokan, remélem segít. Én csak a probléma forrását tudom megmutatni, mindenkinek magának kell megküzdeni ezt magával, én is végigjártam. Onnan, hogy 16 évesen a barátom barátnője (azóta is együtt vannak) azt mondta, az a baj velem, túl "szentnek", "angyaloknak" tartom a lányokat, ma már tudom, és nem ilyen finoman utalnék rá, az akkori önmagamnak... ;-)

Mennyi időt megspóroltam volna, hogy csak magamban kellett volna lerendezni, nem pedig lassan rájönni, amit magam is nehezen akartam elfogadni valóságnak.

Előzmény: Törölt nick (10033)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.24 0 0 10033

minden szavaddal egyetértek. köszönöm.

Előzmény: filodom (10028)
ribicica Creative Commons License 2014.08.23 0 0 10032

"tedd a bús emléket az ablakba " asszociáció egy témára :)

„Ahány ember, annyiféle. ”

így van és ez így van rendjén, mi nők is annyifélék vagyunk, akárcsak Ti férfiak, a „változatosság gyönyörködtet” (by Cicero) avagy ha már gyönyör legyen sokrétű :P

 

… felesleges egymást „térítgetni”, felnőttek vagyunk még ha sokszor nem is úgy viselkedünk… de ez más lapra tartozik… van aki előbb, van aki később néz szembe önmagával, érzéseivel, vágyaival, a lelkével (nekem is 2 évtizedembe telt…)… kinek könnyebb kinek nehezebb az út ide…. de nem is akarok erről filózni, mert tuti lesz olyan aki belekötne, bár velem nehéz összeveszni :)

 

igen, tegnap a tiszteletről és a bizalomról ötlött eszembe pár gondolat hisz ezek tartópillérei  egy kapcsolatnak hiába is ágálnak sokan ellene…. igenis nehéz megtalálni azt a másik feledet aki hasonlóan érez és amellett hogy tudja, fel is fogja, mitől is működik a dolog …  vékony a mezsgye amin lavírozni kell és bizony könnyen félre lehet csúszni róla … itt lép be a képbe a bizalom, hogy jó tudni, van aki ilyenkor odanyújtja a kezét …

Előzmény: Törölt nick (10030)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.23 0 0 10031

Szerintem is érdemes alaposan megismerni azt, akit a hitvesi ágyába beinvitál az ember.

A többes egy szimpátián alapuló bizalmi játék. Épp ezért ehhez méltó körültekintéssel érdemes művelni.

Előzmény: Törölt nick (10016)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.23 0 0 10030

"ma van a holnap tegnapja"

 

Jelenleg én is ott tartok, hogy próbálom megemészteni filodom kolléga kemény, ám őszinte szavait.

 

A szex közbeni tisztelet tényleg fontos, de nem mindenki igényli. Sok nő szereti (állítólag) azt, ha csúnyán beszélnek vele szex közben, ha leribancozzák, ha a fejét kézzel rátolják vagy a hajánál fogva ráhúzzák a farokra. Legalábbis sok ilyenről hallani. Bár szerintem némelyek összekeverik a vadulós-zaftos szexet a durvulós-megalázóssal. Az internetes pornó hatása ... újfent.

Tudja fene, lehet, hogy én vagyok túlságosan széplélek, de nálam senkivel sem működnek ezek a káromkodós-hajhúzós dolgok. És nem csak az elvárható tisztelet megadása okán. Neki lehet esni jó nagy dugásnak, de ettől  még az ember tudja, mi fér bele a "vadulásba", és mi nem. Ahány ember, annyiféle.

Az is örökérvényű igazság, hogy az ember úgy viselkedjen a másikkal, aminőt saját maga is elvár, szívesen fogad.

 

Jogos, ami fel van sorolva "fantázia hármasban"-nak, de szerintem inkább fantázia, sem mint a valóság vezérelte bizonyos mondatait. Már csak azért is, mert félreérthető volt. Hiszen minden további nélkül lehetséges az (legalábbis nagyon remélem), hogy ő olyan "idegen" nővel akadt össze, aki szereti pl a hajhúzást, ám azt is tudja, hogy a felesége utálja azt, és nem izgalomba hozná az ilyesmi, hanem kiborítaná.

 

És igen, lehet, hogy a felesége tényleg élvezné azt, ha keményen dugják, szopatják, nyalják, használják. Mert Ő ugyanúgy gátlástalanul élvezi a két pasit, és szexrabszolgaként használja, kihasználja azokat, mint azok Őt. Lehet, ezzel nem szeretne szembesülni, mert eddig másmilyen, szendébb, idealizáltabb kép élt a fejében feleségéről.

Ebben az esetben szintúgy szó sincs arról, hogy ne tisztelné a feleségét, és hogy az ne tisztelné őt. Csak összetörne egy illúzió!  

Előzmény: ribicica (10029)
ribicica Creative Commons License 2014.08.23 0 0 10029

na most már kavarog a fejem rendesen a sok gondolattól... ki kéne írni .... már tegnap akartam... milyen igaz az a mondás, hogy amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra... avagy ahogy az egyik kedvenc zenekarom, Jethro énekli: "tegnap új nap volt, de most már réginek tűnik..." csakúgy mint pár tegnapi gondolatom ...

filodom Creative Commons License 2014.08.23 -1 0 10028

Semmi hajhúzás, semmi erőszak..hagyja, sőt, aktívan tesz is az ügyért.

Attól, hogy nem akarod látni, szemellenzőt veszel fel, mert így tanítottak az illemre, ilyet nem szabad, attól még a te szolidabb(nak hitt) verziódban is a kedvedért tenné...mert ugyebár, nem akarja most, aztán, ha végül majd engedne, ugye nem azt gondolod, gyökeres pálfordulás, és magától rákap az idegen faszra? "Na jó.." alapon enged az elvárásodnak.

Ha ismerkedve, ha megkérdezed őt is, melyik pali a szimpatikusabb (lényegibe' melyikkel "fáj kevésbé"), vagy sem, ha lekáderezett, ha idegen, és a swinger szabályai és a hely adja a biztonsági hátteret, ha gumival, ha nélküle, ha kikötve az ágyhoz, ha "szabadon" "önszántából" tesz-vesz, ahogy neki "jólesik", ha egyszer csak veled akart eddig, lélekben erőszaknak engedés, a másik akaratának elfogadása..

Hiába próbálod a megszokott kis világ szabályaihoz, normáihoz igazítva "normális"-nak mímelve tenni, végülis egy téma, csak árnyalatok vannak.

 

Más téma, mikor egy pár mindkét tagja közös érdeklődéssel és felfogással swingerezik.

 

Idegen csajokkal voltál már így?

Ez megint nem az asszony részén vet fel felfogásbeli problémát, amit tisztázni kell előbb, hanem nálad...

Más csajokat lenéztél, semmibe vettél, csak hús voltak? Semmi tisztelet, vagy bármi nem volt benned irántuk? Ha ilyenben van egy csaj, máris ilyen szinten távolságtartó vagy? Sőt, elutasító?

Ez a neveltetés kérdése, te nem tudtál még megszabadulni tőle, újragondolni, átrételmezni a dolgokat, de közben azt már érzed, a vágyak teljesen mást hajtanak, mint a ránk erőltetett "erkölcs"...ebből a kettősség...

Ne sértődj meg, de privát szervezésben, bármennyire "vadnak", perverznek, akárminek is tűnik az én verzióm, ha csak a külsőségeket látja valaki, olyan eleve nem lehet partner, aki még ezen a dilemmán maga nem lépett túl...akkor közben lenézné, magyarul szarba se venné a nőm, és ez az, amitől megalázó lesz a dolog. Nem szűz mária, nem kell tagadnia a vérét, az ősi késztetéseket, az alaptermészetét, jó neki ha birtoklom, és ha "ribanc", és ha nem játssza meg magát, és ezért más élvezheti, és ebben a feelingben sokkal nagyobb élményt ad másnak, mint egy sima szex mással, akkor azért becsüljék, tiszteljék. Ha ribancnak nevezem/zik, az elismerés, és ne sértő szándék legyen.

Szóval itt a baj, más csajjal lehet ilyet, de nálad a fejedben, szerinted, a te nejeddel ilyet nem...akkor addig nem is lehet majd, sokkal empatikusabbak a nők, mint sejted, előbb érzi, tudja, mit érzel ebben a kérdésben, mint te magad. És nem fogja magát és a kapcsolatot kitenni annak, hogy majd őt is úgy tekintsd esetleg, ha megtörtént, mint azokat a csajokat, akikkel nem vállalsz közösséget, 3 lépés távról kefélsz velük.

Ez az érem egyik oldala.

A másik...ha már a hajhúzás és erőszak ellen szólsz, nyilván nem így kellett azokat a csajokat sem belerángatni...vagyis hajlandóak voltak. Vagyis, jó volt nekik is...vagy több pasival szexelni volt jó, vagy megfelelni egy valamilyen elvárásnak, ami nekik fontos volt- mindegy, nekik épp mi a motiváció, a pasi, aki beleviszi őket, vagy az, hogy "minden" pasi őt akarja, minden pasit izgat..mindenkinek jó vele.

Eddig gondolom tiszta a logika, hogy azoknak a csajoknak ez jó volt és nem kicsit jó. 

Akkor kérdés, a nejedtől miért sajnálod? Ő nem érdemli meg? Ő nem lehet olyan, mint azok a csajok, ha neki úgy más és másképp lehetne jó, jobb, több?

Hát had legyen már kurva...

Igen, az, mert ettől a szótól félsz, azok a csajok azok, de a nejed nem...

Régi mondás, ne menjen kurvának, aki nem szereti, ha baszogatják...

Tegyél rendet a fejedben, mert egyik oldalról előbújt az ősi ösztön, vágy, amitől már tudod, izgatna, de közben a felfogásoddal ütközik. Hiába cselezel, finomkodsz fantáziában, hogy ne tűnjön annak, ami, csak sokkoló lesz a realitás, ha esetleg megtörténik, hogy mégsem olyan rózsaszín mázzal kent lenni a történet.

Amíg te nem fogadod el, ilyen alkalmakkor levethetitek a szokások nyűgjét, és ő szuka lehet, a szukád, ribanc, akinek jó "minden pasival", akit "bárki megkaphat, aki ott van" (ez elv, a tény, más, hogy csak ketten vagytok pasik), jó neki csak úgy dugni valakivel, magáért a promiszkuitásért, keveredésért, hogy akkor veled is, másikkal is ugyanúgy dug, és nem szeretkezik, és nem csak veled, de a másik pasival sem szeretkezés, konkrétan a másik pasi jól megbassza a feleséged...aki felszabadult ribanc módra élvezi a faszt, ha ezt így nem tudod te elfogadni, addig kár is erőltetni felé az elfogadást. (a szeretkezés és baszás közt más a különbség, nem csak, hogy lassabban csinálják és nem olyan intenzív élmény ;-) )

Előzmény: Törölt nick (10025)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.23 0 0 10027

bocsi. értem már. de ez elég szélsőség amit írsz, de persze elképzelhető!!!! Ja, igazad van!!

Előzmény: filodom (10024)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!